Preseed kullananlar

Aslında bugün moralim biraz bozuk, soğuk algınlığı da yanısıra, bebeğimin öldüğünü öğreneli 1 sene olmuş, geçen sene bu vakitler ne zordu benim için...:çok üzgünüm: kk ile ilk tanışmam o günlerde olmuştu, zaman ne çabuk geçiyor:a015:

canım benim. benim giden bebişte ocak 10 doğacak görünüyordu. hamilelik devam etmiş olsaydı şu an son günlerimdi. bende düşünüp efkarlanmıyor değilim..
canımız sağolsun diğer bebişlerimize Allah uzun ömürler versin. yazarken hep hüzün var hemde yüzümde bir tebessüm. kendimi öyle düşünmek bile heycanlandırıyor benii..

sıkma canını zaman dediğin gibi çabuk geçiyor. belkide bundan bir sene sonra bebişinle ilgilenmekten giremeyeceksin bu sayfalara..

canlarım benimm teselli değil biliorum ama allah kimseye yaşatmasın ama
en azından siz hamile kalabildiğinizi biliosunuz bendaha o duyguyu hiç tadamadımm :çok üzgünüm:
en azından tekrar olabilir ama bazen ben hiç kalamayacakmışım gibi bi ömür anneliği hissedemeyecekmişim gibi geliyo :1no2:

tebrikler sibel...sağ salim kucağına alırsın inşallah.bende kafaya koydum valla alcam preseed i..aşılamaya kadar bikaç ay denemek lazım:) ama fiyatlar arasında uçurum var,bunu anlayamadım..nerden almak lazım???

selmacım saol, Allah tekrar yaşatmasın, şimdi dua ederken hep aynı şeyleri yaşayacaksam nasip etme Rabbim diyorum, kötü gerçekten, inşallah dediğin gibi olur gelecek yıla.

edahmet canım ne kadardır deniyorsun bilmiyorum ama inan düşük olayını yaşamaktansa hamile kalmamayı tercih ederim, her ay bir de bunun için şükrediyorum aynı şeyleri yaşamıyorum diye, sakın üzülme, bir defa hamile kal ama inşallah sağlıkla sonuna kadar gitsin, önemli olan sonuç.

Gelmeyen siparişimle ilgili irtibata geçtim ebayde aldığım kişiyle ve tekrar yollamasını istedim cevap yazdı bugün tekrar yollayacağım diye Allahım inşallah bu defa haftaya elimde olur..

kıslar eb.ydan aldığım preseed im geldi sonunda hemde kargosuz tatlıcadımm yokmuş kargo :)))
45 tl ye aldım soran arkadaşlar vardı bilginiz olsun türkiyede 130 tl son kullanma tarihide 2011 yavrularr....
buarada gittigidiyor da preseed vardı canım ben eb.ydan almadan önce bakmıştım 80 diyodu fiyatına
yutdışından gelmeymiş oda ama ha eb.y ha gg aynı bitanem benim önceden attığım ve tatlıcadıyla ikimizinde o linkten aldığını okumuşsundur sende ordan dene benim dün geldi 1 haftada elinde oluyo..

Canım gelmesine inan çok sevindim.Hadi hayırlı olsun,güzel haberlerini alırız inşallah..Ben geldikten sonra içindeki ovülasyon testini uyguladım ama 3 günde de eksi çıktı bizde preesedsız çalıştık..Önümüzdeki ay sanırım başlayacağım..Bu arada o testi doğru mu yaptım bilmiyorum direk uyguladım üstünde sanki jelatin varmış gibi duruyor çıkartmayı denedim olmadı sanırım göz yanılmasıydı :roflol: sen hiç onlardan kullandın mı?

Kızlar, aranıza yeni katıldım. İlk msjımı preseed kullananlar başlığına atmak istedim çünkü bu baslık altında attıgınız msjları okuyarak almaya karar verdiğim preseed sayesinde hamile kaldığımı paylaşmak istedim :KK70: . Tabi gebeliğimi önce Allah'a borcluyum. Ama preseed kullandığım ayın ertesinde hamile kalmam tesaduf olmaz sanırım. Herneyse...7 ay ugrastıktan ve bu arada esim varikosel ameliyatı olduktan sonra, nasıp oldu. Sizlere preseedi edinmek için denediğim yollardan bahsedeyim. Önce ebayden almak istedim ürün kargo ücretsiz olmasına ragmen elime ulaşmayınca paypaldan iptal işlemi yaptım. Sonra kargo ücreti dahil baska bir ebay satıcısından almaya kalkınca toplamda 65 lira gibi fiyat cıkınca guvenemedim, bir keresinde hayal kırıklıgı olunca. Baktım gg de bir satıcı 85 liraya satıyor. Fiyat konusunda msj attım niye ebay bole iken siz pahalı satıyorsunuz diye. gg de urun listeleme fiyatından gg ve banka komısyonundan ve yanında hediye test kıtı vermesinden dolayı 65 lıraya satacagı urunu bu fiyata satmak zorunda oldugunu belirtince inandım ve bu kişiden satın aldım. Aynı gun urun elime ulaştı ve belirttiği ozellikte idi. Yanı guvenilir oldugunu soyleyebilirim. İster ebayden alın ıster daha az risk var diyip ggden satıcıyı takıp edin. Hepinize kucak dolusu sevgiler kızlar...

Canım hayırlı olsun :nazar: Allah analı,babalı büyütmek nasip etsin..Sağlıklı hamilelikler diliyorum sana..Darısı inşallah bizlere :Saruboceq:

tebrikler sibel...sağ salim kucağına alırsın inşallah.bende kafaya koydum valla alcam preseed i..aşılamaya kadar bikaç ay denemek lazım:) ama fiyatlar arasında uçurum var,bunu anlayamadım..nerden almak lazım???

Canım sana linki özelden atmaya çalıştım ama 50 tane mesaj hakkımı doldurmadığım için atamadım.Eda sana linkini atar..Ben ve eda ebaydan aldık..Edanın bir haftada benimki 4 günde elime ulaştı..Fiyatı ise 45 ytl..Hemde içinde 10 tane hamilelik testi, 15 tane ovülasyon testi ile birlikte..Şimdiden hayırlı olsun :)

]

canım biz eb.ydan aldık genel olarak 45 tl atıyorum linkini sanadaaaa Şeniz

selmacım saol, Allah tekrar yaşatmasın, şimdi dua ederken hep aynı şeyleri yaşayacaksam nasip etme Rabbim diyorum, kötü gerçekten, inşallah dediğin gibi olur gelecek yıla.

edahmet canım ne kadardır deniyorsun bilmiyorum ama inan düşük olayını yaşamaktansa hamile kalmamayı tercih ederim, her ay bir de bunun için şükrediyorum aynı şeyleri yaşamıyorum diye, sakın üzülme, bir defa hamile kal ama inşallah sağlıkla sonuna kadar gitsin, önemli olan sonuç.

bitanem 2,5 senedir deniyoruz 3,5 senelik evliyiz
her ay yıkılmak çok kötü alışıosun diosun ama yokk her ay alışamadığını birkez daha sarsılınca anlıyosun inş hepimize allah sağlıklı bebişler hamilelikler yaşatsın canımm :ecrin_bebek:

Gelmeyen siparişimle ilgili irtibata geçtim ebayde aldığım kişiyle ve tekrar yollamasını istedim cevap yazdı bugün tekrar yollayacağım diye Allahım inşallah bu defa haftaya elimde olur..
hadi bakalım güzelim inş dediğin gibi bu kez eline geçer de denemelere başlarsınn
hayırlısıyla sonucunuda görürsün...

Canım gelmesine inan çok sevindim.Hadi hayırlı olsun,güzel haberlerini alırız inşallah..Ben geldikten sonra içindeki ovülasyon testini uyguladım ama 3 günde de eksi çıktı bizde preesedsız çalıştık..Önümüzdeki ay sanırım başlayacağım..Bu arada o testi doğru mu yaptım bilmiyorum direk uyguladım üstünde sanki jelatin varmış gibi duruyor çıkartmayı denedim olmadı sanırım göz yanılmasıydı :roflol: sen hiç onlardan kullandın mı?

sağol bebişimmm bende çok sevindimmm sırnaşık şey
ben henüz ne preseed i ne de testleri denemedim buarada ben satıcıyla irtibata geçtim ve hamilelik testi istemediğimi 25 inide ovulasyon istediğimi söledim öle yolladı canım..
henüz hastalığımın 3.günü bgn.oyüzden başlamadık bişeye ovulasyonlara 10.günü başlayın diyolar bende bu ay ilşkkez denicem bakalım testlerin ardından da preseed i tabiii hihoyyyt
hayırlısı bakalım canım...

Canım sana linki özelden atmaya çalıştım ama 50 tane mesaj hakkımı doldurmadığım için atamadım.Eda sana linkini atar..Ben ve eda ebaydan aldık..Edanın bir haftada benimki 4 günde elime ulaştı..Fiyatı ise 45 ytl..Hemde içinde 10 tane hamilelik testi, 15 tane ovülasyon testi ile birlikte..Şimdiden hayırlı olsun :)

]

evettt canişkolar hemen attımm linkiiii
türkiyede kazıklanmanın bi anlamı yok :eek:lmaz:
45 tl nerde 140 tl nerde cicişlerrr :bbo:

ay selmacım bilmez miyim nasıl olduğunu, hep dualarımdasın...vakit namazlarını kılmaya çalışıyorum sürekli...ama nefsim bazen kılmama manii oluyor ya neyse....işte ne zaman namaz kılsam size tek tek isim vererek dua ediyorum...siz de bana dua edin de namaz kılayım, vakit atlamadan :KK70: böylece size dua etmiş olurum...ne zekiyim dee mii
yaa nazar değdi heralde, yüzmeye gitmiyorum artık...içimden gelmiyor...ee güzel haberler var mı bakkem
zuzum sakın stres yapma olur mu...herşeyin hayırlısı olsun
canııım rabbim dualarını namazını kabul etsin, nefsini de sıkı tut anacım bak işin ucunda biz de varız:roflol:kaydirigubbakcemile5

bu ara ben de yüzmeye baslıycam sanırım, bel fıtıgını el iyi egale eden şey yüzmeymiş, ama sivas soguk memleket, arabamız da yok, o yüzden anca haftada bir giderim sanırım sıksık gidemem.
ebrucum inşallah beş vakiti kaçırmazsın canım, aynı olay bende de var maalesef, insan niyetlenince nefsi güçleniyor nedense...

Canlarım bi topikte okudum, waters diye bi arkadaş da preseed kullanmış bu ay hamileymiş galiba, darısı sizlerin, bizlerin başına artık.

Aslında bugün moralim biraz bozuk, soğuk algınlığı da yanısıra, bebeğimin öldüğünü öğreneli 1 sene olmuş, geçen sene bu vakitler ne zordu benim için...:çok üzgünüm: kk ile ilk tanışmam o günlerde olmuştu, zaman ne çabuk geçiyor:a015:
watersda mı hamile, ay maşallah yaaa

anjelcim üzme kendini, yeniden hamile kalıp sağlıklıca kucagına alacaksın inşallah, o melegin de seni bekliyor olacak...

sibeli de tebrik ederim maşallah darısı başımıza:)

yaa kızlar gercekten preseed erkek infertilitesinde mi işe yarıyo? mafoldumben

Canım, sen bilirsiniz?Kimisi ebayden alıyor ama benım fıkrımı sorarsan gittigidiyora bır bak derım,aklına yatarsa ordan al, en azından kafan rahat eder. Ben taksitle almıstım..

canııım rabbim dualarını namazını kabul etsin, nefsini de sıkı tut anacım bak işin ucunda biz de varız:roflol:kaydirigubbakcemile5

bu ara ben de yüzmeye baslıycam sanırım, bel fıtıgını el iyi egale eden şey yüzmeymiş, ama sivas soguk memleket, arabamız da yok, o yüzden anca haftada bir giderim sanırım sıksık gidemem.

watersda mı hamile, ay maşallah yaaa

anjelcim üzme kendini, yeniden hamile kalıp sağlıklıca kucagına alacaksın inşallah, o melegin de seni bekliyor olacak...

sibeli de tebrik ederim maşallah darısı başımıza:)

yaa kızlar gercekten preseed erkek infertilitesinde mi işe yarıyo? mafoldumben

günaydın cnm ya gittigidiyor da preseedi bulamadım

günaydın 35. ay, canım gg de kalmamıs olabilir o zaman ben şiddetle eb.yı öneriyorum, bende de dil yok da edahmet gelince sana link göndersin, ordan yap siparişini, 140 nere 45 lira nere yani, kargo parası bile yok üstelik de yanında verdikleri testler de cabası yani

günaydın 35. ay, canım gg de kalmamıs olabilir o zaman ben şiddetle eb.yı öneriyorum, bende de dil yok da edahmet gelince sana link göndersin, ordan yap siparişini, 140 nere 45 lira nere yani, kargo parası bile yok üstelik de yanında verdikleri testler de cabası yani

teşekkür ederim cnm ya kaç haftadır arıyorum yok sen neler yapıyorsun

günaydın canlarım
grip oldum bühüüüüü
sakın moralinizi bozmayın kızlar
geçmiş geçmişte kaldı
önemli olan geleceğe umutla bakıp yaşamak

rica ederim 35. ay, keşke daha fazla yardımcı olabilsem canım, inşallah en kısa zamanda siparişini verir ve hemen eline geçer de kullanmak kısmet olur

ebrucuuum geçmiş olsun canım yaaa, aman dikkati bol meyve, biz sağlıklı olalım ki bebişlerimiz de sağlıklıca gelsinler deil mi:KK66:

günaydın cnm ya gittigidiyor da preseedi bulamadım
canımm kalmamış bende baktım istersen ara ara bak tekrar
teşekkür ederim cnm ya kaç haftadır arıyorum yok sen neler yapıyorsun
tatlım atiimm ben sana du bi dkkkk opuyorumnanaktan
günaydın canlarım
grip oldum bühüüüüü
sakın moralinizi bozmayın kızlar
geçmiş geçmişte kaldı
önemli olan geleceğe umutla bakıp yaşamak

aynen canım yapacak bişi yok malesef devam etmek zorundayız umutlaaa:lepi:

canımm kalmamış bende baktım istersen ara ara bak tekrar

tatlım atiimm ben sana du bi dkkkk opuyorumnanaktan

aynen canım yapacak bişi yok malesef devam etmek zorundayız umutlaaa:lepi:

cnm şimdi ggd ye baktım var 85 lira geçenlerde baktıgımda 45 liraydı ama alıcam yani napayım yok başka çare teşekkür ederim ilgine

cnm şimdi ggd ye baktım var 85 lira geçenlerde baktıgımda 45 liraydı ama alıcam yani napayım yok başka çare teşekkür ederim ilgine

Neden 2 tane parasına 1 tane alıyorsun ki ilginç valla bende bakltım şimdi satıcı işi ticarete dökmüş burda 130 başka yerden alamazsınız diyor 10 tane varmış elinde 45 alıp 85 satıyor yani...

Neden 2 tane parasına 1 tane alıyorsun ki ilginç valla bende bakltım şimdi satıcı işi ticarete dökmüş burda 130 başka yerden alamazsınız diyor 10 tane varmış elinde 45 alıp 85 satıyor yani...

napayım şimdi ya çok kararsız kaldım ya eşimde bulmuşken al diyo sence napayım

X