Preseed kullananlar

Sibel merhaba,
Bebeğini kucağına hayırlısı ile almanı dilerim. sizleri okuyunca bizlerde umutlanıyoruz. Allah ol deyince oluyor, ama vesilede önemli:))
herşey gönlünce olsun..

sırnaşık şey

CANIM eb.ydan dene bizim gibi sende..

yakın bi arkadaşım hostes hemen hergün biyerlere gidiyo.ona aldırıcam kargo beklememek ve ödememek adına.inşallah işe yarar birbuçuk senedir bekliyoruz yok.eşim tahlil yaptırdı daha sonucunu gösteremedim dr ama sanırım sayı iyi hareketlilik yavaş :KK43: umarım bu durumda işe yarar ben aşılama öncesi denemek istedim birkaç ay.

Sibel ne güzel, hayırlı olsun bebişin, inşallah sağlıkla kucağına alırsın, preseed erkekte sorun varsa etkili, kadındaki sorunda maalesef etkili olamıyor..

selmacım nasılsın?

anjelik canım iyiyim,
dün doktordaydım. yumurtam 14,3 mm. yarın yine gideceğim. yarın 13. üncü gün olacak. inşallah 18-20 ye yaklaşmış olur.

benim endişem çatlama olmaması. kistlerden dolayı çatlama problemi olduğunu düşünüyorum. doktorum yumurtan iyi dedi. ama ne yapacağını çatlama ignesi verip vermeyeceğini bilmiyorum.

bu arada incir suyuna devam ediyorum. belkide yumurta ebatı iyiyse içine bir havuç sallarım:))

anlayacağın aklım fikrim yumurtalarda:)))

sen nasılsın?

selmacım merhabaaa
nasılsın
kızlar nasıl
var mı güzel haberler
dr işin ne oldu

aaa yazmışsın zaten, sayfa ben msjı gönderince yeniledi okudum gelişmelerini
bak vücudumuz o kadar akıllı ki yapamayacağı şey yok
sen onu yönlendiriyorsun aslında
bu yüzden rahat ol ve çatlayacağına inan
zaten çatlamazsa da dr çatlatıcı iğne verecektir
panik yaptıkça negatif enerjin yoğunlaşıyor ve seni kötü etkiliyor
hadi bakalım güzel haberlerini duyarız inş

ayyyy inanmıyorum. ebrucuğum gelmiş:))))
ben idare ediyorum. kist, yumurta uğraşıp duruyorum. gün aşırı hastanedeyim. yumurta takibine girdim. hatırlarsan 3 cm kistim vardı. hap kullanıyordum. kist gitti. pko ve miyom kaldı. şimdi heycanla yarını bekliyorum. bakalım yumiş sevindirecek mi beni...

sen ne yapıyorsun?

inşallah nevyascım en kısa zamanda gelir preseedın. benim ingilizcem o kadar kıt ki canım yaa ne yaptın ingilizcesi olan biriyle halledebildin mi?

Sağol daha çözebilmiş değilim canım akşam eşimle halletmeye çalışacağım onun ingilizcesi benden daha iyi..

selmacım yumurtaların ebatı gayet iyi, stres yapma, neden çatlamasın, çatlayacak tabiki...
ebrucum sen nasılsın? Uzun süredir uğramıyorsun buralara :KK43:

ay selmacım bilmez miyim nasıl olduğunu, hep dualarımdasın...vakit namazlarını kılmaya çalışıyorum sürekli...ama nefsim bazen kılmama manii oluyor ya neyse....işte ne zaman namaz kılsam size tek tek isim vererek dua ediyorum...siz de bana dua edin de namaz kılayım, vakit atlamadan :KK70: böylece size dua etmiş olurum...ne zekiyim dee mii
yaa nazar değdi heralde, yüzmeye gitmiyorum artık...içimden gelmiyor...ee güzel haberler var mı bakkem
zuzum sakın stres yapma olur mu...herşeyin hayırlısı olsun

ayyy anjelic cim sana da rastladığım iyi oldu
iyiyim canım ben,im sen nasılsın
bizimkilere moral vermeceye devam mı
yaa ceylan ve cetrefilliden ne haberler

ebru,
iki hamişimiz var. biri deniz diğeride perii..
çok sevindirici ama bu iki arkadaşımızda preseed kullanmadan hamile kaldı:))) yani preseed grubundan hamiş henüz yokk. neyse bunada şükür.
helal olsun sana vallahi.maneviyata yönelebilmen çok güzel. darısı başıma.
dualarında bizide bulundurman senin iç güzelliğin.. Allah razı olsun..
özletme kendini bu kadar.

aaa perii hamiş mii
çok sevindim yaaa
darısı başınızaa
kız önemsemeye çalışıyorum ama şeytan başımdan ayrılmıyor ki
neredeyse hiç kıldırmayacak bana
bi hacca gitsem de bizzat kendisini ben taşlasam :KK70: öbür gözünü de ben kör etsem :p
darısı isteyenlerin başına
ben ucundan yakalayabildikçe yakalıyorum
ayy sizin derdiniz benim derdim
tabii ki dua etcem size
opuyorumnanaktan

ebrucum inşallah beş vakiti kaçırmazsın canım, aynı olay bende de var maalesef, insan niyetlenince nefsi güçleniyor nedense...

Canlarım bi topikte okudum, waters diye bi arkadaş da preseed kullanmış bu ay hamileymiş galiba, darısı sizlerin, bizlerin başına artık.

Kızlar, aranıza yeni katıldım. İlk msjımı preseed kullananlar başlığına atmak istedim çünkü bu baslık altında attıgınız msjları okuyarak almaya karar verdiğim preseed sayesinde hamile kaldığımı paylaşmak istedim :KK70: . Tabi gebeliğimi önce Allah'a borcluyum. Ama preseed kullandığım ayın ertesinde hamile kalmam tesaduf olmaz sanırım. Herneyse...7 ay ugrastıktan ve bu arada esim varikosel ameliyatı olduktan sonra, nasıp oldu. Sizlere preseedi edinmek için denediğim yollardan bahsedeyim. Önce ebayden almak istedim ürün kargo ücretsiz olmasına ragmen elime ulaşmayınca paypaldan iptal işlemi yaptım. Sonra kargo ücreti dahil baska bir ebay satıcısından almaya kalkınca toplamda 65 lira gibi fiyat cıkınca guvenemedim, bir keresinde hayal kırıklıgı olunca. Baktım gg de bir satıcı 85 liraya satıyor. Fiyat konusunda msj attım niye ebay bole iken siz pahalı satıyorsunuz diye. gg de urun listeleme fiyatından gg ve banka komısyonundan ve yanında hediye test kıtı vermesinden dolayı 65 lıraya satacagı urunu bu fiyata satmak zorunda oldugunu belirtince inandım ve bu kişiden satın aldım. Aynı gun urun elime ulaştı ve belirttiği ozellikte idi. Yanı guvenilir oldugunu soyleyebilirim. İster ebayden alın ıster daha az risk var diyip ggden satıcıyı takıp edin. Hepinize kucak dolusu sevgiler kızlar...

canım sağsalim kucağına almanı dilerim
umt oldun bizlere darısı hepimizin tüm isteyenlerin başına inş...

sırnaşık şey

CANIM eb.ydan dene bizim gibi sende..

yakın bi arkadaşım hostes hemen hergün biyerlere gidiyo.ona aldırıcam kargo beklememek ve ödememek adına.inşallah işe yarar birbuçuk senedir bekliyoruz yok.eşim tahlil yaptırdı daha sonucunu gösteremedim dr ama sanırım sayı iyi hareketlilik yavaş :KK43: umarım bu durumda işe yarar ben aşılama öncesi denemek istedim birkaç ay.

bende güselim aşılama diolar banada eşimin sperm sayısı iyidi hızı yavaştı şimdi sayı da düşmüş bakalım aşılamadan önceki son çabalarımız allah yüğzümüze gülsün inş..

ebrucum inşallah beş vakiti kaçırmazsın canım, aynı olay bende de var maalesef, insan niyetlenince nefsi güçleniyor nedense...

Canlarım bi topikte okudum, waters diye bi arkadaş da preseed kullanmış bu ay hamileymiş galiba, darısı sizlerin, bizlerin başına artık.

umutlar çoğalıyo ne güsel
inş bizlerde de işe yarar buarada nasıl kullanılıyo kızlar kaç ml falan oluyo CADIARZU
kullananlar paylaşabilirler mi??? :asigim:

canım şırıngalı olansa 3 gr en ideali, bazısına fazla gelip 2 gr kullanıyorlar, şırıngaya sıvıyı çekip eşinle birlikte olmadan önce vajinadan veriyorsun, olabildiğince ileri gitsin, içeri verdikten sonra en geç 15 dakika içinde ilişki gerçekleşmeli.

şırıngalı benim tatlımmm
tamam canımcım sağol
15 dk da tamamdırrrrrrrrrrrrrr kaydirigubbakcemile3

Aslında bugün moralim biraz bozuk, soğuk algınlığı da yanısıra, bebeğimin öldüğünü öğreneli 1 sene olmuş, geçen sene bu vakitler ne zordu benim için...:çok üzgünüm: kk ile ilk tanışmam o günlerde olmuştu, zaman ne çabuk geçiyor:a015:

canım benim. benim giden bebişte ocak 10 doğacak görünüyordu. hamilelik devam etmiş olsaydı şu an son günlerimdi. bende düşünüp efkarlanmıyor değilim..
canımız sağolsun diğer bebişlerimize Allah uzun ömürler versin. yazarken hep hüzün var hemde yüzümde bir tebessüm. kendimi öyle düşünmek bile heycanlandırıyor benii..

sıkma canını zaman dediğin gibi çabuk geçiyor. belkide bundan bir sene sonra bebişinle ilgilenmekten giremeyeceksin bu sayfalara..

X