Preseed kullananlar

slm kızlar bunu nerden nasıl sipariş veriyoruz bilgi verebilir misniz fiyatı,kargo ücreti falan filan:enbuyukkk:

herkese günaydın,

perii hayırlı olsun. bu ayın şanşlısı sensin... ALLAH kucağına almayı nasip kısmet etsin..

cetrefilli sevindim canım iyi olamana. senin oralar dahada soğuk. çok dikkat et kendine..

yellowhot,

gogol den arat şimdi buradan isim verenmiyorum. olmaz ise özeline sevgili arkadaşlardan biri atar canım. bugün pazar olduğu için pek giren olmuyor.

jarnana,
HEPıMıZ ıNSANIZ VE ıNSAN GıBı CEVAP VERME KABıLıYETıNE SAHıPıZ. TANIMLAMANI TAMAMEN SABIRSIZLIĞINA VERıYORUM...

herkese günaydın,

..

yellowhot,

gogol den arat şimdi buradan isim verenmiyorum. olmaz ise özeline sevgili arkadaşlardan biri atar canım. bugün pazar olduğu için pek giren olmuyor.

jarnana,
HEPİMİZ İNSANIZ VE İNSAN GİBİ CEVAP VERME KABİLİYETİNE SAHİPİZ. TANIMLAMANI TAMAMEN SABIRSIZLIĞINA VERİYORUM...
sağol cnm ilgilendiğini içinopuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim insan gibi bir cevap veren çıktı sağolasın arkadaşım.bende gebelik için kullanmak istiyorum ama kuruluğum olmadığı için sormak istedim tekrar sağol.senindemi öyle ya kurutucu yokmu acaba ben çok rahatsız oluyorum fazlasıyla ıslanıyorum yani :kedi:[/QUOTE]

Güzelim kullanıp kullanmamak sana kalmış, biraz da kısmet işi aslına bakarsan, ben arada bir kullanıyorum, buradaki tüm arkadaşlar ilgilidir kırıcı olmamaya dikkat edelim, hepimizin psikolojisi çok hassas inan, inşallah gerek kalmadan gelir bebişin.

slm kızlar bunu nerden nasıl sipariş veriyoruz bilgi verebilir misniz fiyatı,kargo ücreti falan filan:enbuyukkk:

yellowhot ebaye gir oradan arat, türkiyeye gönderim yapan tek firma var zaten, oradan uygun fiyata alırısjn canım.

selmaaa bacım nasılsın? Pazar pazar seni buralarda mı görecektim :)

cetrefilli gulum napıyon kııısss?

çok teşekkür ederim insan gibi bir cevap veren çıktı sağolasın arkadaşım.bende gebelik için kullanmak istiyorum ama kuruluğum olmadığı için sormak istedim tekrar sağol.senindemi öyle ya kurutucu yokmu acaba ben çok rahatsız oluyorum fazlasıyla ıslanıyorum yani :kedi:
emin ol bu topikte herkes insan gibi cvp verir, yeter ki soru insan gibi sorulsun. ben bu topiğe girdiğimde bastan sona herşeyi okudum, emin ol sen de geçmişe dikkatli baksan sorunun cvbını bulurdun, üslubunu biraz yumuşat bence arkadaşım, sonuçta bayanız, bize zerafet yakışır...
herkese günaydın,

perii hayırlı olsun. bu ayın şanşlısı sensin... ALLAH kucağına almayı nasip kısmet etsin..

cetrefilli sevindim canım iyi olamana. senin oralar dahada soğuk. çok dikkat et kendine..

yellowhot,

jarnana,
HEPİMİZ İNSANIZ VE İNSAN GİBİ CEVAP VERME KABİLİYETİNE SAHİPİZ. TANIMLAMANI TAMAMEN SABIRSIZLIĞINA VERİYORUM...
günaydııın selmacım, iyiyim canım ben, sen nasılsın?
dün temizlik ve misafir agırlamakla geçti, ama şimdi keyif yapıyorum evde, sıcacık, kar yağmaya da başladı, pek bi keyfim yerinde... rabbim dısarda kalanların yardımcısı olsun...

selmaaa bacım nasılsın? Pazar pazar seni buralarda mı görecektim :)

cetrefilli gulum napıyon kııısss?
günaydın anjelcim, sen nasılsın?anacım sadece senle benim adım teleffuz edilemiyo yahu, ben ayşe, senin adın anjelic?

yaaav cetrefilli demek hoşuma gidiyor, ama kızıyorsan ayşe derim :) Sen bana anjelic de bacım kocişim de evde böyle çağırıyo ehhuueeee...

Kızlar bugün temizlik günüm ben toz alıyorum eşim süpürüyor. akşama arkadaşları davet edicem...

yarın doktordayım. yumişlere bakıcak. dua edin..

öpüyorum hepinizi

inşallah yumişlerin koca koca olur soora çatır çatır çatlar da güzel melekler haline gelir selmacım, dualrımız seninle.

yaaav cetrefilli demek hoşuma gidiyor, ama kızıyorsan ayşe derim :) Sen bana anjelic de bacım kocişim de evde böyle çağırıyo ehhuueeee...
:roflol: tamam o zaman, yok kız neden kızayım cetrefilli denmesinde, genelde nicklerde herkesin ismi geçiyo bizde isim yok o yüzden dedim, koşisin de diyosa o zaman bizim için de sadece anlejicsin senkaydirigubbakcemile5
Kızlar bugün temizlik günüm ben toz alıyorum eşim süpürüyor. akşama arkadaşları davet edicem...

yarın doktordayım. yumişlere bakıcak. dua edin..

öpüyorum hepinizi
ayy biz de seni öptük selmacım, inşallah herşey yolunda olur, sağlıklı yumoşlarını görürsün bize de müjdeli haberi verirsin en kısa zamanda inşallahhihoyyyt kolay gelsin sana da eşine canım:)

merhaba ebay'dan (yurtdışından ) alamazsan eğer şuan İstanbuldaki tüm eczaneler, ecza depolarından getirtebiliyorlar reçetesiz. Fiyatı 130 TL. iki ay kullanabiliyorsun , hadi hayırlısı olsun:CüvCüv:

kıslar güzel dilekleriniz için tşk ederim..ben pko olduğum ve 3 sneedir 1 kere bile hamile kalamadığım için 9 gün geçtikten sonra yaptım testi.. yoksa meraksızlığımdan diil.. her seferinde tek çizgi görmekten bıkmıştım artık.. ertesi gün düğüne gidicektim nolur nolmaz diye yaptım testide yoksa gene yapacağım yoktu yani kaydirigubbakcemile3 .. allahım isteyen kimsenin elini boş çevirmesin..

kıslar güzel dilekleriniz için tşk ederim..ben pko olduğum ve 3 sneedir 1 kere bile hamile kalamadığım için 9 gün geçtikten sonra yaptım testi.. yoksa meraksızlığımdan diil.. her seferinde tek çizgi görmekten bıkmıştım artık.. ertesi gün düğüne gidicektim nolur nolmaz diye yaptım testide yoksa gene yapacağım yoktu yani kaydirigubbakcemile3 .. allahım isteyen kimsenin elini boş çevirmesin..

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah..

Periicim yazmayı unuttum preseed'i kullanman hamile kalmanda etkili oldu sanırım değil mi ? geriye yönelik yazılarını okuyamadaım o nedenle soruyorum. Kaçıncı ay pressed kullanıp hamile kaldın yazarsan sevinirim.

slm kızlar bende 2yıldır uğraşıyorum bebiş için ama olmuyor.bu ay bu ürünü okudum biyerde pressedi bende yanma ve acı olduğu için kremkullanıodum ama meğer öldürüyomuş buda biraz pahalı bi ilaç ama yapcak bişi yok alcaz artık:)
şimdi sizden bi isteğim olcak aranızda bu kremi kullanıp hamiş kalan varmı nolur bana yuardımcı olun bide yaptığınız başka neler var?şimdiden teşekkür ederim allah ne muradınız varsa versin...

merhaba arkadaşlar..bende preseed i araştırıyorum ve sizin sayfanıza yeni ulaştım.bendede vajinal kuruluk var ama şu şeklide;ovülasyon döneminde artar diyolarya bende o olmuyo sadece...eşimde hareket sorunu var.14 aydır deniyoruz ve artık ümidim azalıyo..preseed den eşime bahsettim ama kimyasal dedi,allerji falan olursun dedi ve karşı çıktı..ama heryolu deniycem artık...çok zor durumdayım:KK43: stres yapma diyolar ama kolay değilki..başkalarının bebek muhabbetini dinlemekten yoruldum,,,bıktımm...

merhaba ebay'dan (yurtdışından ) alamazsan eğer şuan İstanbuldaki tüm eczaneler, ecza depolarından getirtebiliyorlar reçetesiz. Fiyatı 130 TL. iki ay kullanabiliyorsun , hadi hayırlısı olsun:CüvCüv:

anladım cnm sağol peki ebaydan alsam daha mı uygun olur acaba sanırım öyle bişeler okumuştum

Çok sevindim Allah devamını getirsin inşallah canım..Darısı benim ve buradaki tüm arkadaşlarımın başınaopuyorumnanaktan

selam kızlaaaar, nasılsınız, ne alemdesiniz? ben ööleden önce kaçamak yaptım gelmedim işte, pericim gelmiş gitmiş, kızlar maşallah topik bu aralar bayagı bi hamiş haberi aldı, darısı basımıza inşallah, önce hamişlerimiz hayırlısıyla kucaklarına alsınlar, aynı güzelliği bize de nasip etsin rabbim:)

Periicim yazmayı unuttum preseed'i kullanman hamile kalmanda etkili oldu sanırım değil mi ? geriye yönelik yazılarını okuyamadaım o nedenle soruyorum. Kaçıncı ay pressed kullanıp hamile kaldın yazarsan sevinirim.

canım ben siparişi verdim gelmeden hamile kaldım.. siparişi yetti yanikaydirigubbakcemile3:CüvCüv:

X