Preseed kullananlar

Kıslaaar günaydın, hayırlı cumalar :) Reglim p.tesi salı gibi olacak ama hastalıncam galiba, küçük bi leke geldi, bu ay da nanaymafoldumben Neyse sağlık olsun...

Kibelecim canım sayfayı öksüz bıraktın, senin kızdan fırsat kalmıyo di mi?kaydirigubbakcemile2 Arada uğra yaaaa...:1hug:

anjelikkkk...ihmal etmoorum kıs siziii....canım sen de yüzsene, süper oloorr...ben şimdi aletli jimlastik olayına da el atacam...bakalım artık..aslında zayıfım, kilo almam gerekiyor...ama naapim...evde otur otur patlayacağım...

merhaba kısslar nasılsınız..Herkes iyimi??
kısslar ya benim bebiş ısrarla cinsiyetini göstermiyorr :KK43:(((( doktora ittik kapattı bacaklarını yine anlaşılamadı:KK43:((((
çok nazlı çıktı galiba kız olacak.Daha önce kıza benzetmişlerdi gerçi:)))))
haber vereyim dedim...
shyqueen sen nasılsın canımmm,??

duygu merhaba....ne kadarlık hamilesin...4. ayda kesinleşiyor cinsiyet...varsın göstermesin...meraklanmak daha güzel bence...hem alış veriş de yapamazsın :KK70: kesene de kar olur.....

aaa sen 4 ayı geçmişsin bileee...ticker ını gördüm şimdi....o zaman kızdır be yauw, edepli olur kısslarımız ...gelişimi de iyidir inş

Selam kızlar, dün ve bugün net e hiç giremedim... dün çok açık kahve renkli bir akıntım vardı ve hemen doktoru aradım bana bugün hemen gitmemi söyledi, bugünse doktora gittiğimde açık pembe bir akıntım vardı... ultrasonda baktı keseyi gördü ve bana bilmiyorum nasıl gelişeceğini dedi.. bir ilaç verdi ve dinlenmemi söyledi...
Ben de bir moraal bozukluğu ve ağlama anlatamam.... sanırım kaybediyorum ...
Allah ım o kadar çok istiyordum ki... yapabileceğim bişey de yok sanırım....

Selam kızlar, dün ve bugün net e hiç giremedim... dün çok açık kahve renkli bir akıntım vardı ve hemen doktoru aradım bana bugün hemen gitmemi söyledi, bugünse doktora gittiğimde açık pembe bir akıntım vardı... ultrasonda baktı keseyi gördü ve bana bilmiyorum nasıl gelişeceğini dedi.. bir ilaç verdi ve dinlenmemi söyledi...

arkadaslar ne oluyoruz ya bu ay. bu ay hamileler baya cikti derken tekrar yokmu oluyolar yani. bende cok korkuyom ama eger kanama olursada yapicak bisey yok tabbi.
cok zor bir durum ya.su 1ayimda gecseydi bi, rahat nefes alayim
canim simdiden olumsuz dusunme bakayim.pozitif dusunku bebeginde senden etkilensin ve tutunsun sana inatla

bize haber ver.yat dinlen iyicene

duygu merhaba....ne kadarlık hamilesin...4. ayda kesinleşiyor cinsiyet...varsın göstermesin...meraklanmak daha güzel bence...hem alış veriş de yapamazsın :KK70: kesene de kar olur.....

canım 17 hafta bitiyor..4,5 ay olacak.ama göstermiyor nazlı şey :))))

canım çok yanlış yapıyprsun ama.biliyorum moralin bozuk ama ağlamakla üzülmekle bebeğini etkiliyorsun.şimdi sen ilacını alıp birguzel dinleneceksin.ilaç bebeğini koruyacak.Sende biraz rahatlaki bebeğe stres yuklenmesin,oda rahat olsun.Benim iş arkadasımın sürekli kanaması olurdu,hemde bildiğin kıpkırmızı.İlaçla dinlenmeyle atlattı.
sakin ol,en kötusunu getirme aklına hemen.drlarolumlu konusmaz zaten,cunki risk almazlar,hersey önce garanti olsun isterler.Onun dediği senin moralini bozmasın.
hemen kaybediyorum falan deme.akıntı oldu diye hemen bebek kaybedilmiyor,daha dun komsum kahverengi akıntılarından doktora gitti.Dr kesede kanama gördu.Ama önemsiz cıktı.Şimdi kesildi ve iyi bebek.
hadi gevşe biraz canım...deriiiin bi nefes al ve bekle...

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B]:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar:
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv:
19- aysouk :nazar: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)
20- shyqueen :nazar: :CüvCüv: (19.10.09) (ilk kez kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
selmas88................8/kasım
anjelic...................
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
pelly
kuzu81
volina
kukuleta09.......aşılamaya geçecek hayırlısı olsun.
made......................11/ekim :uhm:
cnnsnyrt.................11/ekim :uhm:
337545...................13/ekim :uhm:
Gulus_ss...............
cetrefilli..................15/ekim :uhm:
ozemek..................21/ekim
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

damlaumut ben bu ay ilk defa preseed kullandım. Beklenmeyen adet tarihim 29 Ekim. Listede adım var ama tarih yok

canım tevekkül et. olumlu düşün. yat dinlen güzelce. çalışıyorsan rapor falan al muhakkak. inşallah tutunur canım.

shyqueen...canım neden hep olumsuz taraflarını görüyorsun...ne kadar insan var oluk gibi kanaması olup da sağlıkla bebeklerini kucağına alan...en önemli şey pozitif düşünmek...iki durumda da senin için hayırlı olacaktır..büyük ihtimalle progestan vermiştir dr...progesteron hormonu için...
sen hazır h.sonu gelmişken evde dinlen, yat sürekli mümkünse...bu şekilde daha rahat geçirirsin...
eğer bu günleri geçirirsen, bebişin sımsıkı sarılacak sana...o yüzden olumlu düşün hadi
eğer olmaz da düşük olursa da öldüm bittim deme, muhtemelen sağlıklı bir gebelik değildir
ben her iki durumu da yazdım ki ikisine de hazırlıklı ol
benim eşimin kardeşinin de ne kadar kanaması oldu, o da korktu...ama şu an bebişi 3 aylık ve maaşallah sağlıklı
hadi bakalım, panik yok canım opuyorumnanaktan

canim merhaba benim arkadasim bebegi 3 ayllikken cok fena bir kanama gecirdi ve doktora gitti acilen, doktor da diyorki bu kanamadan sonra mumkun degil bebegin yasamasi ama yilbasi gecesi oldugu icin ultasona falan da alamiyorlar, doktor diyorki 2 gun sonra gel bebegi alalim.Arkadasim iki gun sonra baska bir doktora fidiyor ultrasonda bakiyorlar bebek sapasaglam o bebek simdi 3 yasinda harika bir kizopuyorumnanaktanbir arakadasimi da simdi tup bebekle hamile kaldi onun da kanamalari oluyor 3 aylik suanda ama bebegi saglikli yapacagin teksey ayaklarini uzatip yatmak, bol bol dinlen:1hug:guzel seyler dusun tamam mi canim, boll sansopuyorumnanaktan

kizlar arada bakiyorum ama yazamiyorum. affedin. kizimin resmini koyuyorum. bugun 3 aylik olduk. darisi basiniza insalah hem de en kisa zamanda. Masallah demeyi unutmayin kizima. Zira 2 haftadir cok kotu grip ve gecmiyor bir turlu:KK43:

img1656co.jpg

img1672t.jpg

img1686km.jpg

41 kere maşallah kibelecim.Zaman ne cabuk geçmiş,buyumuş kocaman olmuş..Allah ona uzuuuuun ve sağlıklı bir ömür versin.Çok tatlı ve guzel bir bebek yaaa :)))) darısı basıma:))))

masallah nazar degmesin ya, cok tatliymis ya.allah bizede kismet eder inslh.yerim ben o bebisi
allah anali babali biyutsun kibelecim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: a.s.
Allah nazarlardan saklasın...o ne güzel gözler öyle
canım sen bol zencefil, bal, ıhlamur, sıcak su karıştır içine de tarçın çubuğu koy iç...içtiğin süte karışır bebişine geçer...

X