Preseed kullananlar

çiçekçiğim canın benim allahım yardımcın olsun hayırlar versin,sbır ve iyilik diliyorum

cok teşekkürler canım , evet bi dönem onuda yaptı ama sonra sıkıldı,ne kdr süreyle o kürü yapması gerekiyorki

ayy selmacım, kusura bakma görmedim msj ını...ütü yaptım...şimdi dinleniyorum...evde oturmaktan sıkıldım yaaa..dua edin hayırlısıyla iş bulabileyim (
zehirlenme işini atlattım canım...anladığımda sürekli su içtim zaten, çabuk atlattım...aklınızda olsun...öyle birşeyden şüphelendiğinizde bol su için
sen nasılsın canım...yaklaştı sanırım ovulasyon günlerin ...hadi bakalım...biraz özel olacak ama ilişkiden zevk almaya çalış, unut herşeyi...öyle olunca yumurta spermleri kendine çekermiş....hadi bakalım zemuszemus voltran voltran voltran şakkıdı sengözlerimebaksanab güç sende artııııkkk :Saruboceq:

:))))) Deli güldürdün beni. bu akşam itibarı ile çalışmalarımız bir hafta gün aşırı sürecek..kocişe sabah tıraş ol dediydim zaten. o anlamıştır bir hadise olacağını. ovulasyonda ikinci çizgi silik ama ben başlıyacağım. net çizgiyi gördükten sonraya kadar devam.. nasıl olsa sayende preseed bol bol var elimin altında...))

satınalma demişsin. hangi sektör?

larin,
başlangıçta sabah akşam bir bardak. bir hafta boyunca. daha sonra ki dönemde 3 aya yakın deniliyor. sadece günde bir bardak.

vallahi ben testlerde negatif görünce onu kaynatmaktan bile vazgeçiyordum.:)) ben biraz tembelim yaa.

kızlar 1 kasım doğum günüm. keşke yeni yaşıma hamiş olarak girsem. ne tatlu olur dimi...

ebru,
bende tam tersi iştn ayrılmak istiyorum. patronla konuştum adam sen delimisin diyor. artık yüzümü kızartıp çocuk yapacam dedim:))
dediği şey yeni görev, 4 ay izin doğur gel oldu. 13 seneden beri aynı yerdeyim. birde dün 2 seneden beri vermediği zammı vermiş!! kıymete bindim anlayacağın..

adam içinden hamile kalmayayım diye dua ediyor sanırsam:)) benim derdimde kazasız belasız tazminat almak..

tayip amcam doğurun diyoda hamilelere kolaylık sağlamıyor. sanırım o kadınların çoğunu evde zannediyor:))

ben adet oldum kızlar(( preseedla 2. ayımda boş geçti hayırlısı olsun

hahaha selma -tatlicadiarzu- adamı çok yorma sakın...sabah sperm üretimi olduğundan sabah şu işi yapabilseniz şahane olur..bir de preseed kullanacaksan 10 dk bekleyeceksin canım enjekte ettikten sonra...
ay hakikaten deli misin, niye işten çıkıyorsun bu ekonomik krizde...ben de çalışırken of diyordum, keşke işte çalışmasam diye..ama öyle olmuyor sandığın gibi değil canım...çalışmaya alışmış insan evde yapamıyor, benden söylemesi...ama diğer taraftan da iyi olmuş zam almışsın deli kız...benim boncuuu geri göndersene yaradı galiba
ben lojistik ve satınalma uzmanıydım canım...dış ticaretle ilgili şeyler yapoordum işte...şimdi de evde ütü yapıyorum akannehir

çetrefilli hiç kafana takma..hayırlısı olsun canım....aç bi müzik oyna...önemli olan sağlık canım...

canim buyuk gecmis olsun, umarim kotu bisey olmaz
icini ferah tut
dedigin gibi hamile kalmak birdert onu devam etmek daha bir dert
canim eger dusersede hic uzulme, en azindan biliyorsun hamile kalabilirsun tekrardan.
anliyorum seni cok zor bir olay bu,guclu ol.
genelde dusuklerin sebebi bebek tam gelisimini tamamlayamiyor ve ya ozurlu oluyor yada dusukle sonuclaniyor
herseyin hayorlisini iste allahtan.umuyorum seninki boyle bir sebep degildir
bize haber ver
buyuk gecmis olsun

of ewet ya ewde kimyager gibi o keçiboynzlarını ayarlayıp haşlayıp soğutup içirmek her sabah çok zor oluyo,şöyle akarı kokarı olmayan kapsül şeklinde bişi olsa ne rahat olurdu dimi:) sizce preseed kullanıp hamile kalanların sayısı mı çok yoksa işine yaramayanların mı yani kendi sitesinde hep iyi şeyler yazıyo ama acaba hep iyi yorumları mı ekliyorlar hiçmi memnun olmayan yok dimi.Allah isteyen herkese inşallah sağlıklı bebekler versin

nazarboncuğu bana bugünlerde lazım:)) eğer bebiştede tutarsa söz göndereceğim sana:)) ama yararını gördükten sonra geri göndereceksin çünkü o benim bebişimin odasının ilk hediyesi:))

çok güzel departmanlarda görev almışsın. buralarda servis olanağı olan büyük firmalar var.. aklıma yazdım.

cetrefilli sıkma canını. her ay yeni umut demek. bugün senin umudunun yeniden başladığı gün olsun canım..

vallahi aynen öyle larin. benim buzdolabının üstü kür tariflerinde görünmüyor. misafir geleceği zaman temizlikten önce apar topar önce onları yok ediyorum:)))

preseed herkeste işe yaramıyor tabi ki. ama kesinlikle zararı olmayan hatta kadın açısından problemi var ise ilişkiyi kolaylaştıran bir ürün olduğunu düşünüyorum ben.

ama tabi ki Allah ol demeden hiç bir şey olmuyor. kaderimizde anneliği tatmak yok ise bunlar faso fiso..

inşallah hepimizin kaderinde pamuk yumaklarını kucağımıza almak vardır ve bunlar vesilemiz olurlar.

kızlar,

çiçekcikten haber yok değil mi bu stresli koşuşturmada girebileceğini zannetmiyorum ama inşallah, iyi haberlerini gün bitmeden alırız..

cok teşekkürler canım , evet bi dönem onuda yaptı ama sonra sıkıldı,ne kdr süreyle o kürü yapması gerekiyorki

canım selam. spermlerin hareketi, sayısı vs bozuklukların geçmesi için keçiboynuzunun sürekli kullanılması gerekiyor. Kaynatarak suyunu içmek bir yol ama sürekli uğraşması zor. Benim eşim sevdiği için keçiboynuzunu kıtır kıtır yiyor. Ya da kaliteli bir keçiboynuzu pekmezi alın, sabah akşam kaşık kaşık yesin. Ayrıca tarçın da çok faydalı. Bal-tarçın-arısütü-polen-ginseng karışımı deneyin. aktarlar bunları gerektiği gibi hazırlıyor.
Bunlara ara verirse spermler maalesef eski haline dönüyor. bebek olana kadar erkeklerin de sabırlı olması lazım. Ayrıca sigara, alkol, çok sıcak duş ve dar pantalonlar da yasak.

eşimin geçen ay hızlı hareket oranı % 10 idi. 1 ay aktara hazırlattığımız macunu yedi ve bu aybaşı yapılan testte ileri hareketlilik % 52 çıktı. sperm sayısı da 13 milyondan 17,5 milyona çıkmış.
Geçen sene 6 aylık bir süre içinde 3 kere aşılama denedik ve o süre boyunca eşim keçiboynuzu yedi sürekli.. sonuçlar şöyle:
1. aşılama sayı 5 milyon
2. aşılama sayı 20 milyon
3. aşılama sayı 60 milyon
yani cidden işe yarıyor. biz hamile kalamadık, bende de pko var ve olmadı.

başka bir arkadaşımın eşinde de sayı, hareket ve morfoloji çok kötüydü. doktorlar boşuna uğraşmayın hemen tüp bebek dedi. imkanları olmadığı için yaptıramadılar. eşi sürekli pekmez, tarçın yedi, sağlıklı beslendi ve 10. ayın sonunda arkadaşım kendiliğinden hamile kaldı. şu an 5 aylık hamile..

Umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar...

Son düzenleme:
sanırım hemen keçiboynuzları kaldırıldıkları yerden çıkıcak bu gazla:)pekmezide war kendi de var,yesin dursun dimi ya:)akşama işten gelince tekrar başlıcam mutlaka,bi de bi ilaç varmış proxeedplus,olmazsa onuda söylücem duyan varmı aranızda? çok büyük sabır gerekiyor,çok stres var üstümüzde sanırım o yüzden bu tür karışımları hazırlıcak sabrımızda kalmadı,hazırlasak bile etkisini hemen görmek istiyoruz göremiyince de moralimiz hemen düşüyo,nerdeyse dizi fln izlemicek hale geldik ewde,bizimki bunalımlara giriyo,bikere yapıolar anında hamile kalıyolar ben anlamadım bu işi diyip duruyo,dizilerde herkes hamile o bile stres yapıyo :)

:))) dizler mi.. bak bu güzeldi. diziler de bile herkes hamile..ya erkekler bizden daha bunalımlar aslında ben onu anladım.. biz yine bunları konuşabiliyor ve deşarj olabiliyoruz. onlar kimselerle paylaşamıyorlar.. en azından beniş eşcığazım..

şimdi bizimkinin sonuçlarına baktım bütün sonuçları normal değerlerde bir tek 4.derecede hareket diye bir bölüm var o normalde %25ten büyük olması gerekirken %15 çıkmış,yoksa diğer bütün değerler normal,siz olsanız bu durumda preseedi denemeyi mi tercih ederdiniz

bence Preseed'i dene :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…