Preseed kullananlar

hayırlı cumalar kızlar...müjdelerimiz bol olur inşallah...Allah dualarımızı kabul eder inş bu mübarek günde

çiçekcik canımcım inş hemen toparlanırsın canım...Allah inş hayırlısıyla bebek sahibi olmanı nasip eder...unutma ki hamile kalmak önemli değil, herşeyin hayırlısını dilemek lazım...çocuk verip dert de yaşayabiliriz..ya da bir hastalığından ötürü her an yüreğimiz ağzımızda da yaşayabiliriz...ne üzül canım ne de kederlen...bu şerde de vardır bir hayır de dua et canım..Allah kimsenin elini boş bırakmasın...

canim kismet degilmis demekki , en azindan biliyorsun hamile kalabilirsin.icini rahat tut, uzme kendini fazla. allah sana saglikli bebisler nasip etsin umarim
anliyorum cok zor bir durum.hamile kalinca bu deemekk degil o bebegi kesin doguracagiz kendimizi bu gibi seylerede hazirlamak gerek.benimde 6 haftalik ama bu aylar riskli benim icinde,heran hersey olabilir
sana dua ediyorum tekrar hamile kalirsin ve umarim saglikli bir sekilde dogurursun
cok buyuk gecmis olsun

:Saruboceq:canim seni merak ettim, ne oldu regli oldunmu?
testi tekrar yaptinmi.sonucu yaz bize.eger halen olmadiysan regli bence kesin hamilesindir
haberini bekliyoruz

anjelic çok haklı,hem biliyorsunuz o ne derse çıkar..6.his koydum ben onun adını :)))
naber bu arada canım ya...

ilahi duygucum, utandırıyorsun kıss beni:kedi: Ben iyiyim Allaha şükür, sen nasılsın? Hamilelik nasıl gidiyor, zaman çabuk geçiyor di mi? Bi gün bi bakmışız senin bebişin agucuklarını konuşuyoruzsositososito İnşallah buradaki tüm arkadaşlarım hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına alacaklar, kimininki biraz daha zor ve uzun sürüyor, tek fark buradayerimseniben

shyqueen, canim seni merak ettim, ne oldu regli oldunmu?
testi tekrar yaptinmi.sonucu yaz bize.eger halen olmadiysan regli bence kesin hamilesindir
haberini bekliyoruz

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv:
19- aysouk :CüvCüv: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

shyqueen...............14/ekim :uhm:
Gulus_ss...............
cetrefilli..................15/ekim :uhm:
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
selmas88................8/kasım
anjelic...................
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
pelly
kuzu81
volina
kukuleta09...............7/ekim :uhm:
made......................11/ekim :uhm:
cnnsnyrt.................11/ekim :uhm:
337545...................13/ekim :uhm:
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

Son düzenleme:
shyqueen, canim seni merak ettim, ne oldu regli oldunmu?
haberini bekliyoruz

canım hayır regl olmadım ama günboyu hiç kesilmeyen ağrım var.. sanki heran adet olacakmışım gibi..p.tesi doktora gideceğim ve o zamana kadar tam olarak emin olmak istiyorum... ve arada akıntım oluyor hemen tuvalete koşuyorum adet mi oldum acaba diye ... buraya yazmak istemedim çünkü çiçeğin durumuna hem çok üzüldüm hem de böyle bişey olur muki acaba diye korktum..onun için bekliyorum... eşimle ben çok şaşkınız, yani tam olarak bilmiyoruz ne olduğunu...

canlarım ben daha önce adet olduğumu yazmıştım ama farkedilmedi herhalde...bi de beni listeden çıkarın demiştim çünkü preseed kullanmıyorum artık aşılamaya geçtik bu ay inşallah hepimiz de hayırlısıyla hamile kalırız...

canim hamilesin iste.neden test yapmiyorsun birdaha, daha net bir cevabi alirsin.regli sancisi gibi agrilarin oluyor zaten ama bu normal.
evet bende uzuldum cicegin durumununa.hepimiz icin hayirlisi olsun,umarim cicek en kisa zamanda hamile olur.

biz bu sitede sevinclerimizi ve huzunlerimizi beraber yasiyoruz.darisi senin basina
haberlerini bekliyoruz

canım ama doğru değil mi?bana her dediğin çıkmadı mı,üstelik hep destek oldun bana hep moral verdin.Hep içimi rahatlattın.iyiki varsın yaaa...:)))
ben 3-4 gundur çok iyiyim.Bulantılar oldukça azaldı.artık yemek yiyebiliyorum hem.bu arada cinsiyet de buyuk ihtimal kız....:)))
Buradaki tum arkadaşlar için dua ediyorum.En kısa zamanda inşallah guzel haberlerini alırız herkesin..er yada geç mutlaka herkes Allah'ın izniyle anne olacak..

bence arkadas kesin hamile ama onu üzmemek için çok yorum yapmak istemiyorum:)))))ama 2.çizgisi silik çıkmıştı,hamile olmayan birinde çıkması çok zor bu çizginin. daha erken olduğu içinde bugun vs yaparsa sonucu görecektir.yada kan testi en iyisi.
İnsallah hamiledir yaa,,, :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar ben ebay dan preseed aldım.sipariş takibine nerden bakılıyo ayrıca ne zaman gönderiyorlar yardımcı olun lütfennnnnnnnn....

evet canim bencede hamile, kendisi inanmak istemiyor cesaretini toplayip yapsa test daha belirgin cikar.
ikinci cizgi hamile degilse kesinlikle cikmaz silik bile cikmaz.ayrica clearblue markasiyla yapmis oda cok guvenilir bir marka.hata vermez.birde regliside gecikmis
herseyin hayirlisi
darisi olmayanlara:teytey:

aysouk naber canım? Gececi birini yakaladım sonunda :)

canim gunaydin , yakaliyamadin yine. gunduze kaldik.
dun gece gormedim arkadasim.sorry
iyiyim sen nasilsin?
bende halen gripim ya.cok oksurugum var.oksurukde iyi degil bebek icin.kendimi tutmaya calisiyorum

kızlar ben ebay dan preseed aldım.sipariş takibine nerden bakılıyo ayrıca ne zaman gönderiyorlar yardımcı olun lütfennnnnnnnn....

canim siparis takibine hesabin vardir ordan hesabina gir bakabilirsin.aldigin urunun altinda posta bolumu var ordanda kacgun icinde yaklasik geldigini ogrenebilirsin
ayrica postaya verildigi zaman sana mail gelir postaya verildi diye

canim siparis takibine hesabin vardir ordan hesabina gir bakabilirsin.aldigin urunun altinda posta bolumu var ordanda kacgun icinde yaklasik geldigini ogrenebilirsin
ayrica postaya verildigi zaman sana mail gelir postaya verildi diye

aysouk merhaba, ayni ulkede yasadigimiz gorunce, senin preseed'i nerden aldigini merak ettim cunku ben bir iki yerde sordum bulamdim, acaba sende me nette aldin yoksa burada var mi?cevabin icin simdiden cok tesekkur ederim.

ıyi Haftalar Kuzumcanlar ,
Son 7 Gündeyim ama yine aynı hüsranla sonuçlanacak ama bu sefer mutluyum çünkü,başaracağım bir gün ve ilk defa bu ay rüyalarımda bebek görmüyorum hatta düşünmüyorum opuyorumnanaktan

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv:
19- aysouk :CüvCüv: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

shyqueen...............14/ekim :uhm:
Gulus_ss...............
cetrefilli..................15/ekim :uhm:
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
selmas88................8/kasım
anjelic...................
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
pelly
kuzu81
volina
kukuleta09.......aşılamaya geçecek hayırlısı olsun.
made......................11/ekim :uhm:
cnnsnyrt.................11/ekim :uhm:
337545...................13/ekim :uhm:
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

kızlar günaydın. bu hafta benim çalışma haftam ve nezleden geberiyorum. burun, geniz akıntısı hapşırma . bu haldeyken bebiş olr mu sizce..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…