Preseed kullananlar

heheh selmacım şaka yaptım canım...o nazar boncuuu sana...ben içimden dua ede ede yolladım sana...geri istemiom merak etme opuyorumnanaktan

ben kür mür bıraktım :KK70: sağlıklı besleneyim, besleyim yeter...

pelly değerleriniz çok güzel çıkmış hadi bakalım ovulasyon günlerinde yor koca oğlanı da bebişiniz gelsin :emir_bebek:

larincim güvenilir bir yerde kruger değerlerine göre yaptırın canım testi...

kruger değerlerine göre hmm tamamdır akşam bu öğrendiklerimi eşime anlatayım bakiim,bütün gün netin başındayım ztn nerden ne öğrenebilirim diye.preseed sanırım tam bnm durumlarımda kullanılıyor dimi,hareket eksikliği sorunlarında.kullanan arkadaşlar genelde memnun heralde,bende kullandıktan sonra mutlaka yorumumu yapıcam kızlar,tavsiyeler için çok teşekkürler.bu arada selmacım gerçekten diziler fln dioruz gülüyoruz ama bizimkiler demekki işi çok ciddiye alıyolarmış,görüyosun işte ordaki hayali olaylardan bile etkileniyolar,yanlarında daha dikkatli konuşmak lazım çok fazla bebek isteğimi belirtmiyorum yoksa iyice bunalıma girer,hiç acelemiz yok Allah ne zmn verirse diyorum ona,böyle burda takıldığımı fln bilmiyo,yoksa kesin yazdıklarımızı fln takip eder,erkekler kesinlikle bizlerden daha panik ve meraklılar:)

evet larincim..kruger değerleri detaylı gösteriyor...ayrıca morfoloji çok önemli..krugerde daha hassas çıkıyor...preseed çözüm değil ama kolaylaştırıcı bir etken...ph dengesini bozmadan kuruluğu gideriyor ve böylece sperm ölmeden yumurtaya ulaşabiliyor...inş hayırlı zamanda hamiş kalırsın

ben burada cok okudum kullanıp memnun hatta hamile kalanları ama bazıları beş paraetmezdiyo ben şaştım kaldım

bende kullanmadım hatta almadım bile akşam eşim gelince konuşup sipariş vericem ona bi danışıcam,ona söylemeden önce burda biraz araştırma yapmak istedim,bende kullananların yorumlarını okudum hamile kalanlarda var kalamayanlarda,bilemiyorum yani madem bu yola baş koyduk bi ihtimal bile olsa denemek lazım

ben burada cok okudum kullanıp memnun hatta hamile kalanları ama bazıları beş paraetmezdiyo ben şaştım kaldım

Biraz sabır gerektiren bişey diye düşünüyorum Düzenli kullanın kimileri 1 sene sonunda miülafakatını almış ..
Sevgiler ..:1hug:

bende kullanmadım hatta almadım bile akşam eşim gelince konuşup sipariş vericem ona bi danışıcam,ona söylemeden önce burda biraz araştırma yapmak istedim,bende kullananların yorumlarını okudum hamile kalanlarda var kalamayanlarda,bilemiyorum yani madem bu yola baş koyduk bi ihtimal bile olsa denemek lazım

Denemekte yarar var Benimde ilk ayım Allah yar ve yardımcımız olsun

kızlar çiçekçikten haber varmı acaba?en son yazdığı yorum kesinmiydii??

kızlar herbirinize çok teşekkür ederim benimle sevindiniz benimle üzüldünüz napalım işte hayırlısı değilmiş inşallah başka bir zamana artık biraz yoğun bir regli gibi oldu çok ağrım oldu migrenim tuttu zaten ben inanın iyiyim sadece erken haber verdiğim ve sevdilerimi üzdüğüm için çok üzgünümm
allah hepimizin gönlüne göre versin inşallahh

kızlar herbirinize çok teşekkür ederim benimle sevindiniz benimle üzüldünüz napalım işte hayırlısı değilmiş inşallah başka bir zamana artık biraz yoğun bir regli gibi oldu çok ağrım oldu migrenim tuttu zaten ben inanın iyiyim sadece erken haber verdiğim ve sevdilerimi üzdüğüm için çok üzgünümm

canım üzüldüm çok geçmiş olsun ama dediğin gibi kısmet değilmiş
Rabbim inşallah tez zamanda tekrar hamile kalmayı ve sağlıklı bi hamilelik geçirmeyi nasip eder. Sizi üzdüm falanda deme lütfen burda herşeyi beraber paylaşıyoruz tabiki birbirimiz için sevinip üzülecez sen bunları takma kafana kendine dikkat et

herkese hayırlı cumalar bu arada arkadaşlar
Rabbim tüm dualarınızı kabul eder inşallah

canım inanmıyorum :bbo: gerçekten çok üzüldüm ama herşeyde vardır bir hayır. Malesef hayatta hiçbirşey kolay değil, sen Allah'a güven en azından sorunsuz hamile kalabiliyorsun, rahmin tüplerin, eşinin spermleri demekki iyi durumda.Diyecek hiçbirşey bulamıyorum, ama herkes aynı konumda unutma.. herkes hamile kalıp bu durumu yaşayabilir.. elden gelen bişey yok malesef....:1no2:

canım benim,bizim üzülmemiz önemli değil,yeterki sen üzülme.Asıl sen üzülürsen biz kötü oluruz.Biliyorsun bu tür gebeliklerde bebekte sorun varsa kayıp yaşanıyor.Yani belkide en hayırlısı buydu.Ama bak gördunmü,bir sorununuz yok,hamile kalabiliyorsun sağlıklısın..Hem sana bişey söylimmi,genelde bu tür sorun yaşayanların çok kısa zamanda hamiş haberleri geliyor ve çok da sağlıklı geçiyor.İnan bana Allah daha guzeliyle yuzunu güldürüyor.Şimdi dinlen biraz,hatta burayada pek girme bence.Sen sapasağlam sağlıklı bir anne adayısın.Biz seni çooook seviyoruz,kendine çok iyi bak bitanem....

Çiçeeeek kuşum hoşgeldin, inşallah kısa sürede meleğine kavuşacaksın canım, ama bu kimyasal gebelik bile inan sana moral olmalı, hamile kalabiliyorsun, acaba kısmı kafandan gitti, artık bundan sonraki hedef sağlık bebişler, inşallah o da gelecek :)

Çiçeeeek kuşum hoşgeldin, inşallah kısa sürede meleğine kavuşacaksın canım, ama bu kimyasal gebelik bile inan sana moral olmalı, hamile kalabiliyorsun, acaba kısmı kafandan gitti, artık bundan sonraki hedef sağlık bebişler, inşallah o da gelecek :)

anjelic çok haklı,hem biliyorsunuz o ne derse çıkar..6.his koydum ben onun adını :)))
naber bu arada canım ya...

X