Preseed kullananlar

selmacım bence hiç deneme derim, Allah korusun enfeksiyon falan olursun, söylediğin şey tüplerin açık olup olmadığını anlamak için yapılıyor, eğer bunu merak ediyorsan rahim filmi çektir bacım yaaaa:1no2:

İnşallah canım zaten eskilerden kim kim kaldı ki :kedi:topic dağıldı senin şansın biraz daha kuvvetli hadi umudum ol canım seni takip edeceğim
Preseed sanki ishal olmuşunda için bir garip oluyor sıkınca ..yerimseniben
elma yagı nasıl ki?

Reglinin 5.günü pamuğa biraz döküp çamaşırına koyuyorsun 1 hafta boyunca her akşam yap sabah atarsın :CüvCüv:Son gelsin bizim bebeler

selmacım ben günümüzde deneyeni hiç duymamıştım, geçen de yazdıgım gibi eski mısırda kadınların tüplerinin acık olup olmadıgını anlamak için yapılan bişey oldunu okumustum... senin problem ne ki canım? ne zamandır deniyosunuz? burda preseed kullanların geneli pco sıkıntılı sanırım de mi kızlar...

saol ceylancım ben elma yağını da yeni duydum bak... ben bu ay çörek otu tarcın balı yapıyorum, her gün de adacayımı içiyorum, klomeni de kullanıp catlama ignemi de yaptırıyorum allah izin verirse.. yani bu dediklerim yarın adet olursam yapacaklarım, inşallah ihtiyac kalmaz...

kkda topiciği var bir araştır ay nasıl yakıyor resmen asansı içini işliyor ..

benim sıkıntı düzenzis adet. büyük bir kist var dı 14 cm (devasa) kürtajla gitti. ama sonrası düzensiz adetler.
bu ay ki dönemimde 1 hafta önce kahverengi akıntılar geldi. tortu şeklinde . hatta bebiş mi geliyo diye sevindirik oldum. ardından adet oldum. ama ilk günü yoğun sonra ki günler azar azar. geçen ay 28 günde oldum. bu ay 35 te. doktorcuğum rahmin çiçek gibi tertemiz dedi. e azaman bu ne iş diyiyorum. dengesizlik nereden geliyor.

birde kürtaj sonrası 4 defa adet gördüm. 2 cisisinde başladık çalışmaya tabi yumurtlama günlerini kaçırmadım...

yani kızlar bir yerde bir tıkanıklık var:)))) onu bulup açmaya çalışıyorum. doktorcuğum gelene kadar bu ayı kaçırmıyayım diyiyorum...

selmacım regl döngüsünün 24-34 arası olması normaldir, regl süren ovulasyonuna göre değişir, yani her ay aynı gün ovulasyon olacak diye bir kaide yok ki...Benim de 28-34 günler arası değişir reglim, düzensiz diyebilmen için 2-3 ayda bir regl olman gerek, sende bi sorun yok kanımca

selma canım deli misin..hamiş kalabildiğine göre tıkanıklık falan yok garip şeyleri deneyip iltihap kapma yok yerden
sakin ol canım..ilk hamileliklerde düşük olabiliyor..ama eğer 2-3 kez düşük olursa takip ediliyor...rahat ol...daha yeni denemeye başladınız...olacaktır Allah ın izniyle...ne kendinde ne de eşinde bişeyler arayıp, kafanı bulandırma...zamana bırak...herşeyin hayırlısı..accık sabır canım vereliniortak

aynen öylevereliniortak

merhaba kızlarr acillerde sürünerek geçti akşamım
öğleden sonra hafif lekelenmem başladı sonradan açık akıntıya döndü şimdide kanamam var(((((((((((
ne olucak bi kaç saat sonra anlıycaz doktora gittik rahimde bişey yok dedi keseyi haliylen 4 haftalık olduğu için görmedi regliye hazırlanmıyor dedi doktor ama değerine bakmamız lazım dedi kan testi verdim ikiye katlamazsa sorun olabilir dedi kan testi sonucu gece birde çıkıcakmış benim halim kalmadı dehşet sancılar çekiyorum kıvranıyorum resmen regliymişim gibi biraz öncede bayağı bi kan geldi sanırım düşücek zaten bu bi kaç günlük sevinçtede anlamamıştım bişeyde hiç konduramamıştım gebeliği kendime neysee yarına artık öğrencem bekliycek halim kalmadı çünkü dualarınız esirgemeyin kızlar offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
hamile kalmaya çalışmak bir dertttt sürdürmeye çalışmakk başka bir dertt allahım hepimize sabır versin

herkese merhaba,siteye yeni üye oldum,preseed sipariş vermek istiyorum,istanbuldan sipariş vermem daha mı iyi olur sizce yardım ederseniz çok sevinirim

kızlar sizeir çok sevindirmiştim gaza gelmiştiniz ama kanamam sabaha karşı çok arttı şimdide tahlil sonucuna göre düşük sanırsam kimyasal gebelik dedikleri buu herşeyin hayırlısı bakalım

kızlar sizeir çok sevindirmiştim gaza gelmiştiniz ama kanamam sabaha karşı çok arttı şimdide tahlil sonucuna göre düşük sanırsam kimyasal gebelik dedikleri buu herşeyin hayırlısı bakalım

çiçekciiiiiiiik canımmm günaydın, evet herşeyin hayırlısı da bizim sevinip üzülmemiz de önemli deil sen nasılsın? dualarım seninle canım üzme kendini, senin de eşinin de canı saolsun tez zamanda sağlıklıca gelsin bebeğin inşallah, annesine hiç ağrı sancı getirmeden...

çiçekcik canım benim...Allahtan hayırlısı olsun...demek ki normal bir bebek olmayacaktı gebelik ilerleseydi de...istersen bir dr a git canım...sakın ha sakın dert etme...sağlık olsun canım...ama bence hemen bir dr a görün...

Kıyamam canım ya..Allah sabır ve güç versin Sakın üzülme inşallah bişeyin yoktur..Dualarım senle
herkese merhaba,siteye yeni üye oldum,preseed sipariş vermek istiyorum,istanbuldan sipariş vermem daha mı iyi olur sizce yardım ederseniz çok sevinirim

Ebayden sipariş ver bazı siteler özlerimizi resmen sömürüyor fiyatlar aşaki pahalı ..Mesela ben 130TL sipariş vermiştim sonra saolsun kızlar uyandırdı iptal ettim ebayde 47TL filan geliyor CADIARZU

çiçekçik Allah yardımcın olsun.. tüm kalbimle dualarım seninle. herşeyde vardır bir hayır. hayırlısı ne ise onu kısmet etsin Allahım. çok geçmiş olsun.

günaydın,

ebeubu seni gördüm selam vereyim dedim canım. nasıl oldun? zehirlenmeden sonra sormayı unuttum ben sana sağlığını ya.. çok öpüyorum seni

tamam e bayden bi deniyim bakalım,gerçi bu benim sorunuma iyi gelicekmi onuda bilmiyorum,çünkü bizim olmamasının nedeni eşimin sperminin hareketinin azlığı,astinospermi çıktı eşimde,sperm yumurtaya ulaşamıyor sanırım,belki bu şekilde hareketi hızlandırabiliriz diye düşündüm,eşim çok üzülüyor kendinde sorun olduğunu düşünüyor eksikleniyor ama bnm için önemli değil,buna sorun diye bile bakmıyorum,sadece sabretmemiz gereken bir süreç,umarım güzel sonlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…