Preseed kullananlar

canım ben folic plus kullandım 3 ay .ama şimdi kullanmıyorum artıkk bana kilo aldırdı.hepimizin hakkında hayırlısı artıkk inşallah kırmızılar gelmezde meleğin sana ben geldim der inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:öpüyorumm opuyorumnanaktan

çok haklısın canım önemli olan pozitifi görmek değil benim ilk düşüğümde bu şekil olmuştu değerim düştü. adet kanamasıyla bebişte gitti Allah herkese sağlıklı hamilelik dönemi versin ben artık bunun için dua ediyorumm tez vakitte hepimizin yüzü gülsünn:)))
inşallah dediğin gibi bende bu ara hamileyimdirrrr:Saruboceq::Saruboceq:

cetrefilli canım hayırlısı inşallah.. şu an 30 yaşındayım. 40 a kadar yolu var diyorum :))) tabi ki erken menopaza girmezsem bu stresli..

sema abla diye bir akrabamız var. istanbul da yaşıyordu. 2 tane çocuğu var dı ve ikisinide tedavilerle zor bulmuştu. yaşı 42 lerdeyken balıkesire yerleştiler. orada kendi otellerinin işletmeciliğini 3-4 ay yaptı baktı ki daha stresli, hop bahçeli bir evede inziyaya çekildi. bağ bahçe organik işler... bir adet dönemi geçiyor. gecikmeden dolayı menopoz a giriyorum düşüncesi ile doktora gidiyor ve müjde hamilesin deniliyor sema abla şokta. nasıl olur falan filan.. doktor cevabı hepimizin bildiği şey.. stressiz, gürültüsüz partırtısız bir yaşam.. şu an dünyalar güzeli bir kızı var:)))

yani baktım olmuyor ben de istanbul u terk edip köyümde arayacağım sincabı:)))

tabi önce parayı bulup çalışma hayatını bırakmam gerekiyor:)))

kesinlikle cok dogrusun selmacım da ben yapı olarak herşeyi kafaya takan içimde büyüten bi tipim, yani köye dahi yerleşsem orda bostanda yetişen domatese üzülür yine stres olurum ben:) herşeyin hayırlısı, ayrıcaa benim hayatımdaki en büyük stres unsuru cocugum olmaması deil, allaha şükür bir kayınvalidem var:roflol::roflol:

::))) bende de kazık bir görümce var. görmüşün görgüsüzü. ben bir evin bir geliniyim:) ne demkse :) annemden öğrendim bu cümleyide. görümceme göre benim rahat etmem için erkek bebek doğurmam gerekiyormuş. ona inat hep kız çocuğu istiyorum:))

görümcem şimdi der ki kıza erkek doğur dedik ama o daha doğurmasını beceremedi:)))

benim ailesine karşı öok dik durabilen bir eşim olduğu için görümcem ile ben sadece kafa buluyorum...

aaa bende de aynısından vaaar:roflol: eşimin abisi bizden bir yıl önce evlendi, 38 yasında şimdi bi kızı var, eltim de şu an 39 yasında ve 2. hamile

onlar evlenmeden önce ben kayınvalide ve kızıyla otururken habire onun arkasından atarlardı, zayıf, çirkin, yaşı da geçmiş çocugu bile olamaz diye, şimdi yere göğe sığdırmıyolar, dilerim hep iyi olsunlar tabi..

eşimin kız kardeşi benle yasıt ve doktor,ailenin gururu, evin küçük kızı, omuzlarda tasınmıs hep, o yüzden o ne derse o, izin versek bizim evimizle ilgili herşeye o karar verir...artı bi de doktor oldugu için şunu yeme, bunu git, bunu böyle yap direktifleri cok fazla, al sana bi stres kaynağı daha:roflol:

walla tatlım ben bu ay hiç belirti aramadım çünkü direk regli belirtilerimin birebir aynısı vardı gelicek işte dedim hatta her ay hamilelik beliritleri topiklerinde gezerdim bu ayy bakmadım bilee yani o denli kendime duyarsızdımm inşallah meleğin seninledirrr biraz daha beklee gelmezseeee yaparsın testi benim günümden 4 gün sonra bile silik çıktıı test
aay canım benimmm ikizler burcu evett yaa büyük konuşurdum ikizler ve koç olmasın diyeee zor insanlardır diyede gerçi babam ikizler abim koç kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 şaka tabi hayırlısı herşeyinn canım yaaa

aay bende 31 ama 32 ye 3 ay varr kaydirigubbakcemile3 korkuyordum valla yaştan amaa bak maşallahh yani inaşllah sizleredeeee gelcekk meleklerr kızlarr yaa birazcık rahatlık huzurrr inşallahhh opuyorumnanaktan

aaa yer açmaya gerek mi var zaten ev sahibisiniz siz:)

anaaa öyle mi?:kedi:

Kıslar çoğu kişi söylüyor zateni stres yapmayın, ümidinizi tek bir şeye de bağlamayın, hayat devam ediyor kaçırmayın, kendimize ne kadar takıntı yaparsak bir şeyi ulaşması o kadar zorlaşıyor, kaçan kovalanırmış misali biz de yorulmuyoruzlaelaelaelaelae Ama herşeyin bir vakti zamanı var işte, beklerken hayatımızı dolu dolu yaşayalım di mi? Şahsen ben alıştım artık, buradaki muhabbet de hoşuma gidiyor, ihtimal vermediğim aylarda bile gebelik testi yapıyorum ama negatifi görünce dünyam da yıkılmıyor, nasip öbür aylara deyip devam ediyorumkaydirigubbakcemile2

aynen valla, adet geldiği gün biraz üzülüyorum, ardından devam, işte sabah gördüm tek çizgiyi, napıyım canımdan kıymetli deil, üzülünce cok fena migrenim tutuyo valla, üzemem kendimi

ama gecen ay catlatma iğnesi olmak için doktoruma gittiğimde hemsire beni takip et demişti, servise gecerken göbüşü kocaman kocaman hatunları görünce cok aglamıstım, içim burulmustu ben neden bu servise igne vurulmaya geldim doguma deil diye... arada geliyolar, ama cabuk gidiyolar bende)

bugün midem bulanıyor işten erken çıkabilirsem eve gideceğim dün ayaklarım nedense gece çok üşüdü eskiden olsa hamileyimmi derdim ayy eskidim ve umursamamaya başlamışım opuyorumnanaktan

cetrefilli,

canım ya o göbişler hepimizi hüzünlendiriyor. kimin gobişi olduğu önemli değil şişik bir göbiş olması hüzün veriyor:))

kızlar bir şey soracağım. tüp tıkanıklığı ile ilgili sarımsak deneyini:)) aranızda yapan oldu mu? veya bu konu ile ilgili KK da var mıydı forum falan.

bu ay ben çörekotu, bal, tarçın macununu tatlı niyetine yedim. birde şunu deniyeyim diyorum..

sarımsağı bilmiyorumda elmayağını dene derim ..

kız yok taaa asırlar önce yapılan şeymiş o, geçen benim dediğim şeyi diyosun değil mi? anacım rahim filmi çektirmedin mi sen?

Hımmm, insanı üzecek olaylar oluyor maalesef böyle, ben de bebeğimin öldüğünü öğrenip küretaj olduğumda maalesef doğum katında yatırmışlardı, ben sedyede gidip gelirken başkalarının bebekleri sepetlerde geliyorsu, en kötü anılarımdan biridir, bebek ağlamaları arasında hıçkıra hıçkıra ağlamıştımsenağlama Napalım, insan başına gelene katlanıyor bir şekilde.

bugün midem bulanıyor işten erken çıkabilirsem eve gideceğim dün ayaklarım nedense gece çok üşüdü eskiden olsa hamileyimmi derdim ayy eskidim ve umursamamaya başlamışım opuyorumnanaktan

Ceylancım senin günün ne zaman? Kız ben sana diyorum göbekleri tokuşturucaz diye, hangimiz kapıyı açarsa arkadan öbürü gelicek ona göre:dance:

ceylan nasıl yapılıyor?

cetrefilli benim doktor bahar hanımcığım amerika da bir seminere gitmiş. 3 hafta orada kalacakmış. ben de ondan başkasına gitmek istemiyorum. sevimli bir doktor. gerilmiyorum onun yanıda. bu ay yaşadığım sıkıntıları biliyorsunuz. kasıklarım da arada sancı oluyor. nedendir bilnmez ben tüplere taktım.

senin asırlık deiğin olatı tür hatınları öle güzel yapıyorlar ki:))) başka yerlerde okudum amma velakin burada deneyen var mı dedim.

ah babaannem. beninm babaannem köyde ebeymiş. beni de o doğurtmuş kadın resmen doğurmayan hatunları bile hazırladığı karışımlarla hamile kalmalarını sağlarmış. gölova da nam sarmış. ma benim evliliğimi göreme di

bitkisel olaylara belki de bundan yatkınım. ilaçlarda bitkiden yapılıyor. sadece dozları önemli..:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…