Preseed kullananlar

ceylancımmm merhabaa
kedy Kasım da doğum yapacak..erkek annesi olcek, iyice ağırlaşmış :)) işten ayrılmasına az kaldı
sen nasılsın canım benim..inş senin de haberlerini kutlarız buralardan en kısa zamanda :))

iyiyim mücadele devam edıyor bılıyorum erkeki olacak nekadar çabuk geçmiş zaman maşallah allah bızlerede nasip etsın uzun zamandır özlemı yakıyor hepimizin içini:kedi:

ceylancım...hakkımızda hayırlısı...herşeyin başı sağlık...hiç dert etme, üzme o güzel canını...hayırlısı olsun canım...elimizdekilerin değerini bilelim

hahaha...eyvah basıldık...gir şu dolaba ceylan..ya da dur dur yataan altına...yok o da olmadı...geç şu perdenin arkasına :kedi: zemuszemus
naber ancelikkkk bacii

hahaha...eyvah basıldık...gir şu dolaba ceylan..ya da dur dur yataan altına...yok o da olmadı...geç şu perdenin arkasına :kedi: zemuszemus
naber ancelikkkk bacii

valla nolsun, şincik eve girdim bi size bakiim dedim yatağa gitmeden:kedi: Aklım sizde, malum hamiş yağmuru var ben de nasibimi alır mıyım diye şemsiyesiz dolanıyom buralardasositososito

buralarda dolanma docanın peşinde dolan şansını artırırsın yawwrii zemuszemus
onun yağmurları önce kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlar ! gece hiç uyuyamadım kafamçokkarıştı eve giderken 1 clearblue 1 de başka bir marka test aldım ve kendi kendime hiçbirşeyde sabırlı değilsin bari bu sefer sabırlı ol biraz falan diye baya bi tembihledim.. kaydirigubbakcemile
sabaha kadar dön otarafa dön butarafa uyuyamadım ve saat 4.30 da sabah yine dayanamayıp kalktım test yaptım.. dünküyle aynı marka clearblueda silik çizgi yine silik hatta daha silik dün daha belirgindi... ve bozuk bir moralle gittim yattım.. sabah diğer testi yanımda getirdim.. az önce bu testi yaptım silik bir çizgi varla yok arası yani dünkü gibi değil....:bbo:
sonuçta artık sakin olup beklemeye bıraktım.. beklenmeyen adet tarihim yarın ama ben de sancılar başladı ve adetten önce biraz akıntım olurdu o akıntı da başladı :1no2:
Allah ım isteyen herkese versin , herkese bu duyguyu tattırsın inşallah ben de dahil...
Bu arada herkese de çok teşekkür ederim ... kan tahlili falan da yaptırmayacağım şimdi, bir dağılırsam beni kimse toplayamaz sonra :sinifsinif: bekleyeceğim yarına kadar...

günaydın kızlar, shequeen hayırlısı olsun canım, ama hakikaten kendini rahat bırak biraz, adetse adettir deilse bebeğin seninleyse hepimizi mutlu edersin:)
ben de sabah 5te uyandım tuvalate gittim, preseedın yanında gelen testlerden yaptım, koydum başucuma geri uyudum, sabah kalktıgımda tek cizgiydi, napalım...

canım inşallah test yanlıştırda hamişsindirrr.inşallah kırmızı kartlar gelmez sana.hakkında hayırlısı olsun canım inşallah meleğin seninledir sıkı sıkı tutunmuştur sana :)))))
Allah yardımcın olsun:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar preseed ne zaman kullanmaya başlıyosunuz.yumurtlama günüdemi yoksa herhangi bir gündemii.eğer adet olursam (inşallah olmamda) adetten sonra bende alıp kullanmayı düşünüyorum

gülüşcüm inşallah adet olmazsın canım da olursan ovulasyon günlerinde kullan canım, adet oldugun gün siparişini ver ki ovulasyonuna yetişsin tabi inşallah bunlara gerek kalmadan hamile oldugunu duyurursun burdan bize:)

Ebrucuğum canım kargoyu aldım. ne kadar hoş ne kadar zarif bir hatunsun sen ya... nazarlığa bayıldım. çok tatlısın canım benim.
Allah nasip eder bir bebğim olur ise ilk olarak odasına girecek şey bu nazarlık olacak..
canım ya...

öpüyorum seni.

cetrefilli haklısın canım yaa stress yapmaya gerek yok..
Guluss canım teşekkürler sana da... sanırım biz gerçekten çok saçmalamaya başladık.. ne insanların çocukları oluyor sokaklarda doğuruyolar onlar gidip test mest falan da alıp bakmıyorlar.. herşey eğer oluyorsa kendi kendine olacak benim yapabileceğim bişey yokki.. hayatta da test alıp yapmamıştım, kendime söz vermiştim ama bu ay dayanamayım ben de bir bakayım dedim, tavsiyem bütün arkadaşlara bırakın boşver topiği hergün okumayı falan, ya da belirtiler aramayı, test yapmayı, eğer varsa zaten vardır ve adetin geçince öğrenirsin, yoksa bir dahaki ay daha azimle çalışmaya devam edersin... yoksa bu stressle sağlığımızı kaybedebiliriz allah korusun...

saol canım inşallah olmam.inşallah hiçbirimiz olmayızda kırmızılar yerine bebişlerimiz geliverrr.Allah hepimizin yardımcısı olsunnnn tez vakitte yüzümüzü güldürsün Aminnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

selmacım merhaba...gece uyku tutmadı...kargo ulaşacak mı, hasar görmez inş diye...
nazar boncuğunu beğenmene sevindim opuyorumnanaktan inş kısa zamanda odaya koymayı nasip eder Allah...baktıkça beni hatırlaman temennisiyle...inş işe yarar...ama yine tekrarlıyorum..sakın bu ürüne bel bağlama...gönlünü ferah tut ve doğru zamanda hayırlısıyla olsun diye dua et
Allah hepimizin dualarını kabul eder inş

çok haklısın canımmm.nasibimizde ne varsa onu yaşıyoruz zaten.mesela benimde 2 gün günüm geçti test yapmaya korkuyorum tek çizgiyi görmekten bıktım artık bide benim adetlerim düzensiz ondanda güvenemiyorum kendimee bakalım hayırlısı ne olacak bu ay_?

ayy inşallah canım bebeğin vardır.. buradaki bütün kızlardan hamilelik haberleri duyunca çok ama çoooookkkkkk mutlu oluyorumzemuszemus ama sana tavsiyem yapma daha testi.. eğer vitaminler falan kullanıyorsan folic acid falan gibi onlara devam et ... ben de zaten şimdi interneti de kapatım işlerime devam edeceğim.. bu konuyu da tamamen unutacağım 1-2 günlüğüne, eğer hatırlatacak kırmızılar gelirse zaten boşuboşuna yaygara yapmışım derim lülülülülülü

BıTSıN PRESEDLER
GELSıN BEBıŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B] Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09)
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv:
19- aysouk :CüvCüv: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)
20- cicekcik :CüvCüv: :hooray: (13.10.09) presed kullanmasına gerek bile kalmadı...

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

shyqueen...............14/ekim
Gulus_ss
cetrefilli..................15/ekim
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
selmas88................8/kasım
anjelic...................
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
pelly
kuzu81
volina
kukuleta09...............7/ekim
made......................11/ekim
cnnsnyrt.................11/ekim
337545...................13/ekim
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

Son düzenleme:
shequeen evet uzaklaşmaya calıs bu konudan, adet olursan da olmazsan da haber ver geri kaç

gülüş inşallah hamilesindir canım yaaa

selmacım sen de güle güle kullan preseedlarını inşallah faydasını görürsün, ve hemen ilk ay o nazarlıgı kullanmak nasip olur size canım:)

benim adet günüm yarın, normalde 26 günde oluyorum, son iki aydır 28 e çıkmıştı öyle hesapladım, yarın diye, göğüslerim cok fazla acıyo zaman zaman agrı da var kasıklarımda, sabah test de yaptım ama bir umut işte, hayırlısı olsun, tez zamanda gelsin bebişlerimiz inşallah

ayrıca shequeen seni korkutmak istemem de canım kimyasal gbelik diye bişey varmış, belki bizler de yasıyoruz döl tutuyor fakat rahme yerleşmiyormus ve adet kanamasıyla atılıyormus, böyle durumlarda da gebelik testleri pozitif gösterebilirmiş ve değer gitgide düşermiş, ne dilersen hayırlısını dile, biz sadece çift çizgi görmek istemiyoruz, saglıklı gebelikler sağlık ve hayırlı evlatlar istiyoruz allahın izniyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…