Preseed kullananlar

canım ya ebay sitesi ingilizce :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:türkçe sitelerdede çok pahalı ebayda $29.99.türkçe sitelerde 130.00tl.arasında çok fak varrr:))))

ilk önce en üstte "register" yazan yerden üye olcaksın.isim, soyisim,adres, ülke gibi bilgileri dolduruyorsun. takıldığın yer olursa İngilizce Türkçe sözlük English Turkish dictionary wörterbuch ?????? dictionnaire diccionario - Sesli Sozluk adresinde kelime anlamı bakabilirsin.

üyelik işlemini tamamlayınca maile yazı geliyor. onu onaylayıp tekrar siteye giriyorsun (aktivasyon için). ve ürünü alıyorsun (29.99 USD yazan ürünü seç). satın alma aşamasında message bölümü var, satıcıya mesaj yazılıyor 25 tane test hakkın var ne istiyorsan onu yazıyorsun. ben 15ovulation +10pregnancy yazmıştım. pregnacy hamilelik, ovulation yumurtlama testi demek (ama bence tamamını ovulasyon al, gebelik testini zaten alırsın ihtiyaç olursa -ki inş hemen gerçekleşir). sen kendine göre yazarsın, toplamı 25 olacak yani. kredi kartı bilgilerini ve adresini girip onalylıyorsun. takıldığın yerde bana sorabilirsin tekrar

bende yeni üye oldum ebaya ayın 9unda sipariş verdim ne zaman gelir bilmiyorum.. google araç çubuğu yüklüyse yabancı sayfaları otomatik türkçeye çeviriyo.. ben ondan faydalandım.. 8 sene önce takır takır ingilizce konuşuyodum.. artık herşeyi unuttum mecburen google yardımı alıyorum:1rolleyes:

kizlar aslinda bu ay ozel bisey hic yapmadik biz.preseedi gecen ayda kullanmistim yumurtlamadan 1 veya 2 gun onceydi.olmadi.bu ayda yumurtlamadan 1hafta once basladik kullanmaya birde yumurtlamaya birkac gun kala kullandik.ama duzenlu gun asiri iliski yaptik.yani birgun yaptik bir gun bos kaldik.sadece 2tane preseed kullandim.ikisinin arasina birkacgun koydum.cunku fazlada kullanmak iyi degil bence.bu sefer spermler fazla sulu ortamda kalir ve yumurtayla karsilasma sansi duser dedim.
ama sanirim en buyuk etken kafam rahatti mesguldum bu ay.okula baslamistim.gelen gidenim vardi o aralar intenette bu konuyu arastirmadim hic/ yani anliyacaginiz bu ay biraktim ben
olmaz dedim artik.bu gercekten dogru arkadaslar.hergun bu sayfayida incelemeyin kafanizi dagitin.ben arad giriyordum birisi hamilemi diye.
dahaonceki aylarda hercesit kuru denemistim bu ay hic bisey yapmadim.esimede yaptirmadim.ama saglikli beslenirizm meyvemiz heraksam yenilir.sebze surekli yaparim.bal pekmez kahvaltida surekli vardir.bunlar rutun beslenme.

hatta doktor esime vitamin c+zing ve vitamin e vermisti.oda birkacgun kullandi ondan sonra yumurtlama donemiydi zaten doktor 3ay kullan demisti.onlarin etkisinin olucagini sanmiyorum 4gunde hemen etki etmez
ama daha onceki aylar birsuru cerez yerdi pekmez cok icirdim,keci boynuzu belkide onlarin etkisi bu ay olmustur.belkide anca toparlanmisti ama esimin sperminde oyle buyuk bir problem yoktu,doktor hersey normal demisti

kizlar bence en buyuk sorun kafaya takmak.digerleri hepsi fasa fiso.bana bunu derlerdi inanmak istemezdim,kendimi kurlere dadamistim tek umudum onlardi

inanin dogru kafayi rahat birakin,hatta bir arkadasa doktor tatile gidin demis ve onlarda oyle yapmis ve olmus.cunku tatilde stres yok kafa relax. o doktor ciftlere hep bunu oneriyomus

hepinize bol sanslarrrrrrrrrrrrr
bu isin dogru bir zamani var,siz nekadar cabalasanizda olmaz, dogru zamani gelince oluyor iste

bu arads son bisey
preseedi gecen ay iliskiden hemen once kullanmistik, bu ay 10 bekledikten sonra kullandik bir keresinde.

hepinize sevgiler kocaman opucukler.sans sizden yana olsunnnnnnnnna.s.

selmacım merhaba...bugün kargo işini yapıyorum...sana konşimento no yu gönderirim canım...yarın elinde olur inş
nasılsın...heyecan var mı opuyorumnanaktan

rmb arkadaşlar preseed kullanıpda bel ağrısı yada adet öncesi olan belirtiler yaşayan var mı

rmb arkadaşlar preseed kullanıpda bel ağrısı yada adet öncesi olan belirtiler yaşayan var mı

canim bende kullandim ama bende hicbir belirti olmadi.preseed bel agrisi yapmaz
o bir sivi sadce, anca tutarsa bel agrilarin olur ki regli belirtisi olarakda bel agrisi vardir zaten
benim regli belirtilerimle ayniydi
eger biraz fazla is yapayim bel agrim oluyor,bunlar bormal. fazla kasilma oluncada bel agrisi var
sana tavsiyem belirti arama, hersiyi regli belirtilerine yor, takip etme hic bu belirtileri
icini ferah tut dusunme
bol sanssssssssssss

aaay aysouk canım ve diğer hamişler bizi ihmal etmeyin de sizi gördükçe umut dolalım, valla benim adetime 2 gün var belirti aramıyorum, kırmızı geleceği gün gibi ortada...

herkeze selamlar sevgiler,nasılsınız kızlar ,hamiş müjdesi verenlere kocaman tebriker,ben adetimi 19-20 gibi bekliyorum amaaa,kocaman ama herzamanki gibi,pek umut yok yine,daha 1 hafta önce göğsler acıyıp şimeye başladı,yaniii çok erken,bu günde kasıklarım ve beliim ağrıyor,bütün belirtiler erken erken çıktı ortaya,bütün umutlarımı aldı götürdü yineee:sinifsinif:

ebrubucum çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler kayıt oldum ama alıyımmı almayımmı karar veremedim.aslında bugün adet günüm ama adetlerim düzensiz.eğer bebiş varsa kiiii inşallah vardırr..yoksada adet olduktan sonra alıcam öpüyorum seniiopuyorumnanaktan

yumurtlama günü takiben bel ağrılarım başladı yani daha adetim geçeli bir hafta olmuştu hiç böyle olmadım 2-2,5 hafta önce bel adet belirtilerim başlamamıştı

arkadaşlar bana bir fikir lütfen !! bu kadar hamile haberi duyunca ben de öğle arasında eczaneden gidip bir test aldım.. clearblue markası ve adetten 4-5 gün önceye kadar ölçüyor diyor.. benim adetime 2 gün var ve 2. çizgi silik çıktı... daha önce hep adetimi beklerdim ve hiç test yapmadım hayatımda.. test bozuk olabilir mi? ya da benim yediğim bişeyler etkiliyor olabilir mi? işin kötüsü öğleden sonra yani testten sonra adet ağrılarım başladı keşke testi hiç yapmasaydım diyorum şimdi....

canım inşallah doğrudur,inşallh hamilesindir,hemen bi test daha yap ne bekliyorsun

shequuen canım keşke bekleyip sabah ilk idrarla yapsaydın, inşallah hamişsindir, aman tanrım topik ne kadar şenleniyor, canım kötü düşünme, silik çizgi şimdi belirginleşti mi zaman geçtikce yani? hani bildiğim deger yükselmediyse ikini çizgi silik cıkabiliyo ama gereksiz yere umutlanıp da hayal kırıklıgı yasamanı istemem, inşallah bebeğin senledir canım

ne testi yapacağım ki? idrarla olandan mı yine? ya sanırım hatalıydı bu çünkü bi çizgi çok bariz ve test çizgisi diyor ona , diğer çizgi silik yani test çizgisi gibi koyu değil hiç de umudum yok yani şimdi çünkü adet ağrılarım biraz biraz başladı ((((((((((((((

ne testi yapacağım ki? idrarla olandan mı yine? ya sanırım hatalıydı bu çünkü bi çizgi çok bariz ve test çizgisi diyor ona , diğer çizgi silik yani test çizgisi gibi koyu değil hiç de umudum yok yani şimdi çünkü adet ağrılarım biraz biraz başladı mafoldumben

adet belirtileri ve hamilelik belirtileri aynı maalesef

Canım benim hep regl tarihinden birkaç gün önce silik bir şekilde çıkıyordu, dolayısıyla büyük ihtimalle hamişsinzemuszemus Dua edelim de değerin gittikçe yükselsin, ilk önce ben tebrik edicemkaydirigubbakcemile5 Darısı başımıza, bi kan testi yaptırıp olayı tescillesine :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…