Preseed kullananlar

tamam bi çizgi çok belirgin diğeri silik çıkar,benim ilk hamileliğimde de öyleydi,belli belirsizdi,idrar testini tekrarlarsan ve yine aynı şekilde olursa kesin vardır,tek çıkarsa ilk test hatalıdır

shequuen canım keşke bekleyip sabah ilk idrarla yapsaydın, inşallah hamişsindir, aman tanrım topik ne kadar şenleniyor, canım kötü düşünme, silik çizgi şimdi belirginleşti mi zaman geçtikce yani? hani bildiğim deger yükselmediyse ikini çizgi silik cıkabiliyo ama gereksiz yere umutlanıp da hayal kırıklıgı yasamanı istemem, inşallah bebeğin senledir canım

hayır canım silik çizgi hala silik , test çizgisi gibi belirgin değil ayrıca çok haklısın şimdi içindeki kağıdı okuyorum ve sabah ilk idrarla yapmam gerekiyormuş... neyse ya zaten hiç umudum yoktu bu ay için... adaçayı almaya çıkmıştım ingilizceside sage tea miş kaydirigubbakcemile3 bu ay onu deneyeceğim... eğer adet olmazsam ki ağrılarım başladı bir daha test yaparım...

canım bozma moralini, sabah da yenile eger adetin gelmezse testi, inşallah gelmez...

ne testi yapacağım ki? idrarla olandan mı yine? ya sanırım hatalıydı bu çünkü bi çizgi çok bariz ve test çizgisi diyor ona , diğer çizgi silik yani test çizgisi gibi koyu değil :KK43: hiç de umudum yok yani şimdi çünkü adet ağrılarım biraz biraz başladı mafoldumben[/QUOTE

kısıııııım, regline daha iki gün varmış tabiki silik çıkacak, üstelik sabah ilk idrarın diilmiş, iddiaya giriyorum yarın ilk idrarınla yaptığın test daha koyu çıkacak, kontrol çizgisiyle aynı olması için reglini en az bir hafta geçmeli, tecrübeyle sabit, o ağrıları da en az 9-10. haftaya kadar hissedeceksin, endişelenme:lepi:

Bu arada topiğe hamile yağıyo heeee, yakında biz de düşücez ona göremalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

arkadaşlar ümitlendirmeyin beni yaa diğer topiklerde baktım da silik çizgi herzaman hamile olmuyormuş... ve biz bu ay yumurtlamadan 2 gün önce sadece çalışabildik , preseed kullandım ama yumurtlamadan 2 gün önceydi...... offfffffffff keşke yapmasaydım şu testi.. bugünde buldum bişey stress yapacak

delüüüü stres yapacak ne var, daha umutlu bekliyceksin 2 gün işte, yarın ilk iş sabah bir test yap, büyük sözü dinle:eek:klava:

kızzz sen delimisin güzelim,niye stress yapıyorsun,bende bi hamilelik yaşadım 3 aylıkken kaybettim,sabah yapmamıştım bende testi,ikinci çizgi silik çıktı,umutlandım gittim 2 test daha aldım,üst üste yaptım,durum yine aynıydı,inşallah inşallah hamilesindir,yarın daha kesin güzel haberlerini alırız

delüüüü stres yapacak ne var, daha umutlu bekliyceksin 2 gün işte, yarın ilk iş sabah bir test yap, büyük sözü dinle:eek:klava:

neyse kızlar yaa ben hiç bunu yazmamışım gibi davranın .. 2 gün sonra ben sonucu size yazarım... çok hayal kırıklıkları yaşadım şimdiye kadar bu da bir tnesi daha olmasın... depresyonlara girip girip çıktım onun için size daha sonra yazarım ...

kıss çiceekkkkk,,valla dağılmıştık bir güzel haberinle topladın hepimizi buraya yine:)))))
bak ne çok sevenin var,görüyosun dimi...herkes havalarda uçuyor.Ben demiştim herkes sırayla gelecek annişler topluluğuna :)))
çok mutluyum ya,,herkes için çoooook dua edicem yine :)))))))))))

canım benim yaaaaaaa demi yaa ben resmen artık bu topiğe uğramıyordum nadir bakıyordum bezmiştim ianncımı cidden kaybetmiştim herşeye
bende herkes için ediyorum duaaa etmeyede devam edicemmmm

duru yok gerçektenn yaaa olsaydı oda çok sevinirdi inşallah oda çok iyidir

aslında yoğurt yemek pek iyi değil diyorlar ama demekki hepsi fasafiso :dilcikar: teşekkür ederim canım cevabın için.. bu arada eğer özel olmazsa bir tedavi falan gördün mü? ne kadar zamandır deniyorsunuz? ben de çok soruyorum ama birgün benimde bir çocuğum olabileceğini düşünmek istiyorum işte........:çok üzgünüm:
bizim dualarımız hep sizinle.. Allah inşallah sorunsuz tamamına erdirsin de avatardaki cimcime yerine kendi bebişlerinizi görelim....:emir_bebek:

allah allah yoğurt kötü diye ilk defa senden duyuyorum ben sürekli yemeye çalışırım süt ve süt ürünleri yumurtlamaya iyi diye biliyorum ben öyle okumuştum aylardırda yemeye özen gösteriyorum cildimde bozulmuştu bu ayy çok ondan dahada çok yoğurt yedim iyi geliyor banaada:))
valla bizim bir sene oluyordu benim bi sorunum yoktu görünürde arada ki kontrollerimde rahim ağzında kanser dönüşümü vardı mazallah tespit edildi ameliyat oldum o kadar ama bu ay doktora giştcektik bekliyordu doktorum olmazsa demişti bu yadan için artık başlarız testlere demişti allaha şükür gerek kalmadı canım yaşımda 31 benim 32 olmama 3 ay kaldı yani aslında ondan da biraz endişeliydim inşallah allahım sizlerede vericek tez zamanda duaalrım hep bu yönde canım

tatlım birde bende iki tane myom vardı boyutu büyük değildi ama arada kistlkerim oluyordu kayboluyordu sıfır sorunlu biri değildim yani inşallah senindeee herkesin olucakk cidden kafayı biraz olsun boşaltmakta yetiyormuş ben bu ay tek o konudaaa başarılı oldum elbette sıfır değildi kafam yine doluydu bebek düşünceleriyle ama bu ayy biraz daha vurdumduymazdım eeehh dedim yani genel olarak inşallah gelecek sizde meleklerinizzzz opuyorumnanaktan

arkadaşlar ümitlendirmeyin beni yaa diğer topiklerde baktım da silik çizgi herzaman hamile olmuyormuş... ve biz bu ay yumurtlamadan 2 gün önce sadece çalışabildik , preseed kullandım ama yumurtlamadan 2 gün önceydi...... offfffffffff keşke yapmasaydım şu testi.. bugünde buldum bişey stress yapacak

canım geçmiş sayfalarda görmedin belki ama bende silik çizgi sebebiyle zor inanmıştım hamile olduğuma.hatta anjelic bana surekli hamilesin diyorduda inanmıyordum.ben tam okuyamadım ama ne kadar silik çıktı,2.çizgi sonucta kendini gösterdimi çok az bile olsa...hem ayrıca ağrımda coktu,bildiğin adet ağrısıydı.ve bende cok az bi çalışma yapmıstım o ay:)))))

arkadaşlar bana bir fikir lütfen !! bu kadar hamile haberi duyunca ben de öğle arasında eczaneden gidip bir test aldım.. clearblue markası ve adetten 4-5 gün önceye kadar ölçüyor diyor.. benim adetime 2 gün var ve 2. çizgi silik çıktı... daha önce hep adetimi beklerdim ve hiç test yapmadım hayatımda.. test bozuk olabilir mi? ya da benim yediğim bişeyler etkiliyor olabilir mi? işin kötüsü öğleden sonra yani testten sonra adet ağrılarım başladı :KK43: keşke testi hiç yapmasaydım diyorum şimdi....

ya canım sen yorum yapmayın demişsin ama tutamıycam kendimi.aldığım her test seninki gibi tespit eder diyordu.ben adetim gectikten sonra yaptığımda bile 2.çizgi yoktu.sonra 2.3 gun silik çıktı hep..ya silik çıktıysa mutlaka pozitiftir yaa...ayyy hadi bakalım insallahhhhh:))))))))))

canım benim yaaaaaaa demi yaa ben resmen artık bu topiğe uğramıyordum nadir bakıyordum bezmiştim ianncımı cidden kaybetmiştim herşeye
bende herkes için ediyorum duaaa etmeyede devam edicemmmm

duru yok gerçektenn yaaa olsaydı oda çok sevinirdi inşallah oda çok iyidir

allah allah yoğurt kötü diye ilk defa senden duyuyorum ben sürekli yemeye çalışırım süt ve süt ürünleri yumurtlamaya iyi diye biliyorum ben öyle okumuştum aylardırda yemeye özen gösteriyorum cildimde bozulmuştu bu ayy çok ondan dahada çok yoğurt yedim iyi geliyor banaada:))
valla bizim bir sene oluyordu benim bi sorunum yoktu görünürde arada ki kontrollerimde rahim ağzında kanser dönüşümü vardı mazallah tespit edildi ameliyat oldum o kadar ama bu ay doktora giştcektik bekliyordu doktorum olmazsa demişti bu yadan için artık başlarız testlere demişti allaha şükür gerek kalmadı canım yaşımda 31 benim 32 olmama 3 ay kaldı yani aslında ondan da biraz endişeliydim inşallah allahım sizlerede vericek tez zamanda duaalrım hep bu yönde canım

tatlım birde bende iki tane myom vardı boyutu büyük değildi ama arada kistlkerim oluyordu kayboluyordu sıfır sorunlu biri değildim yani inşallah senindeee herkesin olucakk cidden kafayı biraz olsun boşaltmakta yetiyormuş ben bu ay tek o konudaaa başarılı oldum elbette sıfır değildi kafam yine doluydu bebek düşünceleriyle ama bu ayy biraz daha vurdumduymazdım eeehh dedim yani genel olarak inşallah gelecek sizde meleklerinizzzz opuyorumnanaktan

tebrik ederim canım. çok sevindim. kendimin olmuş gibi. çünkü tüm yaz boyunca gerek ovulasyon topiğinde gerekse preseed gerekse incir kürü topiğinde ve diğer tüm gebelik topiklerinde dertleştik. senin hamile olduğunu görünce umudum arttı. hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur inşallah. darısı başımıza.

arkadaşlar bana bir fikir lütfen !! bu kadar hamile haberi duyunca ben de öğle arasında eczaneden gidip bir test aldım.. clearblue markası ve adetten 4-5 gün önceye kadar ölçüyor diyor.. benim adetime 2 gün var ve 2. çizgi silik çıktı... daha önce hep adetimi beklerdim ve hiç test yapmadım hayatımda.. test bozuk olabilir mi? ya da benim yediğim bişeyler etkiliyor olabilir mi? işin kötüsü öğleden sonra yani testten sonra adet ağrılarım başladı :KK43: keşke testi hiç yapmasaydım diyorum şimdi....

canim merhaba
bence kesin hamilesin hadi gozun aydin diyelim
clearblue iyi bir marka.hata cok dusuk bir ihtimal. ayrica adetten birkac gun oncesi cikar derler o testlerde,:teytey: ama silik cikar senin daha hamilelik hormonun cok yukselmemistir,demekki hamilesinki silik cikti.hamile olmasaydin hicbirsey cikmazdi silik bile cikmaz aklinda bulunsun.yarin sabah yap ayni testten vede sabah ilk idrarinla yap.goruceksin birazdaha fazla belirgin cikar.
umarim bu ay listeye eklenirsin haberlerini bekliyoruz

shyqueen

canim ayrica, belirtiler adet sancilariyla ayni.benim 5 hafta halen adet olcakmisim gibi kasiklarim agriyo.bu normal

hayır canım silik çizgi hala silik , test çizgisi gibi belirgin değil ayrıca çok haklısın şimdi içindeki kağıdı okuyorum ve sabah ilk idrarla yapmam gerekiyormuş... neyse ya zaten hiç umudum yoktu bu ay için... adaçayı almaya çıkmıştım ingilizceside sage tea miş kaydirigubbakcemile3 bu ay onu deneyeceğim... eğer adet olmazsam ki ağrılarım başladı bir daha test yaparım...

canim yazilarini okuyordum.silik cikinca ayni gun kac tane test yapsanda ayni belirginlikte silik olur.yani gun icinde degisipte koyulasmaz
hormonlar 48 saatte bir yukselir.eger hamileysen.sabah ilk idrarda daha fazla belirgin olur.o yuzden yarin yap.eger hamile degilsen silik bile cikmaz.icini ferah tut

aaay aysouk canım ve diğer hamişler bizi ihmal etmeyin de sizi gördükçe umut dolalım, valla benim adetime 2 gün var belirti aramıyorum, kırmızı geleceği gün gibi ortada...

canim olur umarim bu ay.icini ferah tut.kafana takma canim herzaman arkanizdayim

kızlar,
bu ne hareket sayfada maşşallah..:))
ebrubu canım bugün işyerinden hiç giremedim. mesajını yeni gördüm. bu ay nedense heyecan yok.geçen ay çok umutlanıp olmayınca bir parçacık üzüldüm. ama sanırım artık bunada alışıyorum:))
yarın kargoyu alınca seni mutlaka haberdar edeceğim canım..

shygueen:))) bencede hamilesin.ben ilk hamilliğimi ögrendiğimde 2 çizgi sadece ışıkta belli oluyordu. hadi güzel bir haber sende ver.

bu ay hamile kalanların bebişleri yengeç olacak kızlar. bir önceki ikizler..

çiçekçiğim bebişin ikizler olacak:))

haydi haydi upuzun olsun hamiş listemiz

hepinizi çok öpüyorum. iyi akşamlar.

çiçekçik bebişe iyi bak. o bu ay hepimize kısmet getirecek. bal bebek olacak oooo:))

Aboo neler duyuyorum kuzum ben 1.5 senedir yaklaşık test yapıyorum bir kere sadece silik çıktı o da görünmeyecek durumdaydı yani anlayacapın hiç silik çizgi görmedim..
Hadi bakalım inşallah olmuştur ayy harika ya ne olur kana git heyecan yaptım :kedi::kedi:

ebrubum naber nekadar uzun zaman oldu görüşmeyeli kediden haber varmı hiç

X