Preseed kullananlar

cetrefilli sen de bul şu sinabı artık opuyorumnanaktan

ebrucum bu ay da kaçtı sanırım sincap:KK43: adetime 2 gün var ama bugün bile gelebilir, hem sancı giriyo kasıklarıma hem de göğüslerim feci acıyo:KK43:( tabi inşallah gebelik belirtisi olsun bunlar:KK66: bu ay klomen de kullandım ama ı ıh gelmecek daha sincap:)

günaydın arkadaşlar uzun zamandır bu topiğe gelemiyodum
şimdi gelebildim süper bi haberle karşılaştım
çiçekçik hamileymiş he çok sevindim :lepi: tebrikler canım
sağlıkla kucağınada alırsın inşallah:teytey: :dance: :dance: :dance: :dance::teytey:
darısı başımıza inşallah

bu arada benim beklenmeyen adet tarihim 25 ekim kıslar

Günaydınlar canlar nabersiniz :kedi:
Ayy haftasonu gelsede uyusak

:)))) yüzümde tebessümle okudum yazını:) Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip kısmet etsin. uzun ömürlü hayırlı bir evladın olur inşallah. canım benim ya.. bak aslında bu ay kafadan çıkarmışsın sen olayı. Allah bebeğinle kıbelenin ki gibi resimlerini görmeyi nasip etsin bizlerde.. çok öpüyorum seni. dikkat et kendine.
canım benimm inşallah o tebessümüüüüü bizlere sende yaşatıcaksınn canım benimmmmm
tüm duaların için AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN darısı sizlerin başınaa inşallahh herşey çok güzel olucak inşallahhhhh herbirimiz içinnnn opuyorumnanaktan

çiçekciik daha erken tabi değerin elbette düşük olacak, inşallah istikrarla yükselecek, allahım bir daha hayatında preseed olmasın, ovulasyon yumurtlama ateş ölçme, gebelik belirtileri, takıntıları olmayacak, olmasın inşallah...

eşini seni aileni tekrar tekrar tebrik eder,m canım benim
canım benimmmmmmm AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
darısı sizlerin başına inşallahh yaaa inşallah dün akşam o kadar çok dua ettimki herbiriniz içinn canım benimmmm inşallah meleğinize kavuşlacaksınız tez zamandaaaa opuyorumnanaktan

ay çok sevindim tatlım yaaaaaaaaaaa zemuszemus ben de iş yerinde gözgezdiriyorum bu siteye arada ve hadi yaaaaaa diye bir çığlık yükseldi azönce allahtan kimse duymadı...

tatlım inşallah Allah hiç sorunsuz gebelik ve sapasağlam bir bebecik verir sana Aminnnnnnnnnnnnnnn........ :Saruboceq:

Bu arada preseed kullanmadın mı yani şimdi bu ay ???

canımmmmm benimm çok çok saolllllllllllllllllllllllll AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
bu ay preseedi kullanmadımm 3 ay kullandım eeeeeeehh dedim ve elimde olduğu halde kullanmadımmm kaydirigubbakcemile3

çiçeğiiiiiiiimmmmmm,gözünaydın bitanem ya,nasıl sevindim anlatamam sana.o kadar mutlu ve heyecanlıyımki.sen uzun süre yazmayınca moralini bozmamak için sana sormak istemedim.ama hep aklımdaydın kuşum yaa,,yaşasın aramıza biri daha katıldıı.eee nasılsın.benim gibi sende önce bi donmuşsun:)))))))
canım benimmmmmmmmmmmmm çok saol kuşummmmmm yaaaaaa evet yaa donuğum halaaa anlamaya çalışıyorum yaa şaka gibi sankii değil şaka demi yaaa kaydirigubbakcemile3

Çiçekcim neler duyuyorum süper ya allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin :nazar: İşte buduropuyorumnanaktan

canım benimmm AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN darııs senin başına inşallah canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

Efeeeet ben bu gazla mesaiyi bitirip eve gidiyom, akşam daha enerjik bi şekilde mesai yaparım artık :)
hehee eferin eferin yeni fikfikçibaşı olabilirsin bak seni atayabilirimm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çiçekcik canım çok mutlu oldum...selma msj atmış bana oradan haberim oldu...Allah kucağına sapasağlam almanı nasip etsin
darısı bebiş hasretiyle yanan diğer güzel anne adaylarına...bana da :KK70:...amin
canım şu an evde değilim evden okurum detayları
çok öptm
babaya nasıl sürpriz var yaz
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN canım benimmmm çok çok saoll darııs sizleirn başına inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh opuyorumnanaktan

cicekcik cok sevindim adina, allah tamamini erdirsin
benimde arkadaslara tavsiyem hicbir belirti aramasinlar, bende hic olmadi.vede umud edip beklemeyi biraksinlar.kafa mesgul olursa akliniza gelmez
benimde bu ay kursum vardi, baya yogundum ummadigim bir anda oldu
simdi 6haftalik halen hicbir belirti yok,sadece goguslerim sis.oyle akintim felan da yok daha
ama cok agir grip oldum.ben normalde kendime iyi bakarim 1senedir grip olmamistim.,ama hamileligi ogrendigim hafta oldum grip halende devam ediyo.sanirim bunye zayifliyor o yuzden oldum

canım benimm çok saolll opuyorumnanaktan
aynen tatlım bende hastayım reglime 5 gün kala fena nezle oldum ilaç içmemiştim nolur nolmaz diye teraflu içtim ama daha fazla içemedim iyikide içmemişim ama hala kötü öksürüyorum yani bünyemi zayıf düştüü hamişlikten acanaaa
geçmiş olsun sanada canımm benimde sıfır akıntııı yaaa regli olurken daha akıntılı oluyordumm göğüsler fena yaa el süremiyorumm

günaydın arkadaşlar uzun zamandır bu topiğe gelemiyodum
şimdi gelebildim süper bi haberle karşılaştım
çiçekçik hamileymiş he çok sevindim :lepi: tebrikler canım
sağlıkla kucağınada alırsın inşallah:teytey: :dance: :dance: :dance: :dance::teytey:
darısı başımıza inşallah

bu arada benim beklenmeyen adet tarihim 25 ekim kıslar

aayyyy canımın bir tanesiiiiiiiiiiiiiiii darısı sana inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan dualarım hepiniz içinn hep dua ediyorum edicemdeeeeee canım benimmmmmm opuyorumnanaktan

Gülmeye ıhtiyaçımız var dimi kızlar kaydirigubbakcemile3
Birgün üç arkadaş birbirlerine ne kadar inatçı olduklarını
ispatlamaya çalışıyorlar ve herkes en çok inat ettiği
anısını anlatıyormuş.

Birinci inatçı anlatmaya başlamış:
"Bir gün evi telefonla aradım, hanım alo demedi, ben de
cevap vermedim, telefon sabaha kadar açık kaldı"demiş.
ıkinci inatçı "O da bir şey mi?
"Ben bir gün eve geldim, kapıyı çaldım, hanım kimsin demedi,
ben de kim olduğunu söylemedim, sabaha kadar kapının önünde yattım"
Üçüncü inatçı " O da bir şey mi"demiş?
Biz evlendiğimizde karım bana dokunmadı diye bende ona
dokunmadım ve hala daha da dokunmuyorum" demiş.
ıki inatçı birden;"Olurmu yahu" demiş,
"Sizin iki tane çocuğunuz var" demişler.
ınatçı; "ınat ettim onları da sormadım" ...

çiçeğiiiimmmmmmmmmm.....canım benim süpr bir haber bu...canımmm çok tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhh...allahım darısı bizim başımıza inşallah..çok sevindim yaa bize de dua et nolurrr...

bu preseed tüpünde yine kalıyor içinde hepsini içimize boşalmamız mümkün değil sanırım ..

günaydın kızlar, dün akşam ilk defa preseed kullandım. Ovülasyon yarın veya Perşembe bekliyorum (clearplan monitör kullanıyorum). Beklenmeyen adet tarihim 30 Ekim.

Pelly hayırlı olsun, inşallah güzel haberler verirsin bize, bu arada monitörü ebayden mi aldın?

Ceylancım o tüpü 6 şırıngada bitirmenin imkanı yok bence, ben de şırıngaları kaynattım tekrar kullanıcam, ikinci aya da kullanırım ben o tüpü, inşallah gerek kalmaz diyeyim yaaaa :):sm_cool:

ceylaaaan fıkrandan alıntı yapabilir miyim çok güldüm, bizim topiğimizin adı da inatla bir gün anne olacağım ya:KK66: süper olacak , izin veriyo musun:kedi:

ya arkadaşlar bu arada bu ay hamile kalan arkadaşlar, aysouk ve çiçekcik bizi en iyi anlayan sizlersiniz ve bu ay neler yaptınız lütfen bizimle paylaşır mısınız? ne denediniz? ne kullandınız ? ya da eşiniz ne kullandı?

çiçeğiiiimmmmmmmmmm.....canım benim süpr bir haber bu...canımmm çok tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhh...allahım darısı bizim başımıza inşallah..çok sevindim yaa bize de dua et nolurrr...

canım benimmm çok saolll kuşum yaaaa AMİNNNNNNNNNn
darısı sana inşallahhh canım benimmm dualarım sizinleee tatlımmm dün gece çok dua ettimmm edicemdeeeee hepp merak etme canımmmm opuyorumnanaktan

ya arkadaşlar bu arada bu ay hamile kalan arkadaşlar, aysouk ve çiçekcik bizi en iyi anlayan sizlersiniz ve bu ay neler yaptınız lütfen bizimle paylaşır mısınız? ne denediniz? ne kullandınız ? ya da eşiniz ne kullandı?

canım benimm ben önceki sayfalarda bi yere uzun uzun yazdım eşimde uzundur bi hap vardı burda duymuştum hatta onu içiriyordum neydi yaa unuttum eve gidince bakarım adına
ben adaçayı içtim ama her ay içiyom zaten kür gibi yapmadım ama içtim bi kaç gün aksatmışımdır incir yedim her gece yatmadan bi kase yoğurt yedim birde ben 2 ay önce koşu bandı almıştım düzenli spor yapmaya başlamıştım belkim oda etkili olmuştur kafam dağılıyorduu hem iyi olmuştuu yani bebekim inşallah faydası olur sizde ama birine iyi gelen diğerine gelmiyor en güzeli kendini telkin etmen rahat olman konusundaa opuyorumnanaktan

kıss çiceekkkkk,,valla dağılmıştık bir güzel haberinle topladın hepimizi buraya yine:)))))
bak ne çok sevenin var,görüyosun dimi...herkes havalarda uçuyor.Ben demiştim herkes sırayla gelecek annişler topluluğuna :)))
çok mutluyum ya,,herkes için çoooook dua edicem yine :)))))))))))

kızlar bu arada duru ile görüşen varmı?ya da haberi olan..
DURUUUUU!! bak haberler var,nerdesin kuşum yaaaaa..bi ses versen....:))))))))

slm kızlar.bende bu ay preseed kulanmayı düşünüyorum.ama nette bulamadım.ggda ürün kapanmış diyo siz nerden alıyosunuz.

Pelly hayırlı olsun, inşallah güzel haberler verirsin bize, bu arada monitörü ebayden mi aldın?

Ceylancım o tüpü 6 şırıngada bitirmenin imkanı yok bence, ben de şırıngaları kaynattım tekrar kullanıcam, ikinci aya da kullanırım ben o tüpü, inşallah gerek kalmaz diyeyim yaaaa :):sm_cool:

valla monitörü internetten almıştım ama galiba gg'du. net hatırlamıyorum çünkü 3 sene oldu alalı.

slm kızlar.bende bu ay preseed kulanmayı düşünüyorum.ama nette bulamadım.ggda ürün kapanmış diyo siz nerden alıyosunuz.

selam gulus, ben ebay'den aldım. 1 tüp, 6 aplikatör ve 25 gebelik testi hepsi 29,90 $. 1 haftada elime ulaştı. 25 gebelik testi yerine ovülasyon testi de isteyebiliyorsun. Belirtmen yeterli..

selam gulus, ben ebay'den aldım. 1 tüp, 6 aplikatör ve 25 gebelik testi hepsi 29,90 $. 1 haftada elime ulaştı. 25 gebelik testi yerine ovülasyon testi de isteyebiliyorsun. Belirtmen yeterli..

saol canım ben bi araştırıyım o zaman.öptümmmopuyorumnanaktan

canım benimm ben önceki sayfalarda bi yere uzun uzun yazdım eşimde uzundur bi hap vardı burda duymuştum hatta onu içiriyordum neydi yaa unuttum eve gidince bakarım adına
ben adaçayı içtim ama her ay içiyom zaten kür gibi yapmadım ama içtim bi kaç gün aksatmışımdır incir yedim her gece yatmadan bi kase yoğurt yedim birde ben 2 ay önce koşu bandı almıştım düzenli spor yapmaya başlamıştım belkim oda etkili olmuştur kafam dağılıyorduu hem iyi olmuştuu yani bebekim inşallah faydası olur sizde ama birine iyi gelen diğerine gelmiyor en güzeli kendini telkin etmen rahat olman konusundaa opuyorumnanaktan

aslında yoğurt yemek pek iyi değil diyorlar ama demekki hepsi fasafiso :dilcikar: teşekkür ederim canım cevabın için.. bu arada eğer özel olmazsa bir tedavi falan gördün mü? ne kadar zamandır deniyorsunuz? ben de çok soruyorum ama birgün benimde bir çocuğum olabileceğini düşünmek istiyorum işte........:çok üzgünüm:
bizim dualarımız hep sizinle.. Allah inşallah sorunsuz tamamına erdirsin de avatardaki cimcime yerine kendi bebişlerinizi görelim....:emir_bebek:

X