Preseed kullananlar

:)))) yüzümde tebessümle okudum yazını:) Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip kısmet etsin. uzun ömürlü hayırlı bir evladın olur inşallah. canım benim ya.. bak aslında bu ay kafadan çıkarmışsın sen olayı. Allah bebeğinle kıbelenin ki gibi resimlerini görmeyi nasip etsin bizlerde.. çok öpüyorum seni. dikkat et kendine.

çiçekciik daha erken tabi değerin elbette düşük olacak, inşallah istikrarla yükselecek, allahım bir daha hayatında preseed olmasın, ovulasyon yumurtlama ateş ölçme, gebelik belirtileri, takıntıları olmayacak, olmasın inşallah...

eşini seni aileni tekrar tekrar tebrik eder,m canım benim

canım benimm çok saolll AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

darısı sizlere inşallahhhhh yaaa ben halaa inanamıyorumm yaa şaka gibimmmmm geliyorrr

ay çok sevindim tatlım yaaaaaaaaaaa zemuszemus ben de iş yerinde gözgezdiriyorum bu siteye arada ve hadi yaaaaaa diye bir çığlık yükseldi azönce allahtan kimse duymadı...

tatlım inşallah Allah hiç sorunsuz gebelik ve sapasağlam bir bebecik verir sana Aminnnnnnnnnnnnnnn........ :Saruboceq:

Bu arada preseed kullanmadın mı yani şimdi bu ay ???

Duyduk duymadık demeyin çiçekcik hamileymiş kıslar, çok sevindim yaaaaa :)

bi dakka ya,gercektenmi?? ne zaman nasıl,kim dedi anjelic.uzun zamandır giremiyordum bir bakayım dedim.yorumunu görunce atladım hemen...yaaa cooooook muutluyuuuuummm,ne zaman öğrenmiş kendimi yazdı,nasılmış....

oleeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyy :lepi: :lepi: :lepi:

aayy kızlarr çok teşkür ederim yaaaa valla allah razı olsun allahım hepimiziin gönlüne göre versin inşaallahhhh yaa ben aslında donuğum biraz yaa şoktayım hala değerim küçük şu anda doktorumda yurtdışındaymış gelince gidicem hoş gitsemde bişey göremezz 4 haftalık daha minik
valla preseedi 3 ay kullandım eeeeeeeehh dedim artık elimde iki tane kalmıştı onu abimin eşine verdim kullanmıycam dedimm ben bu ayy olursa olur olmazsa artık koruncam dediğim bir aydaydımmmm kızlarrr yaniii acayip çünkü stres olmaktan bıkmıştımm

sonra neler yaptım bu ayy fikfikleridee öyle geçen aylara göre daha az yaptım diyorum ya isteksizdimmm birazz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

benn bu aya adaçyıylan başladım reglimdee her gün adaçayı içtim ama bi kaç gün unuttum kür gibi yapmadımmm neysee TİFF in(ateş topikinden iyi bi arkideşimm) dediği gibi taze incir çok yedimm çok yedim dediğim 2 günde bir falan yanii yumurtlama zamanı testte koyu çiziki görüncede fikfik inan bacaklarımı öyle dikmedimm hemen kalktım yanlız bi fikfikte 10 dakka yattım o kadan onun dışında hemen kalkıp tv izledim eeeeehhh durumu yanii hatta yumurtlamanın olduğu hafta sonuydu denk gelmişti yanii bütün hafta sonu günde 6 tane falan film izleyerek geçirdimm aklıma bile gebelik falan gelmedii yanii miskin miskin yattım heppp normalde hep iş yapardım o hafta sonu yapmadım işte sonrasında işlerimiz çok yoğundu burda koşturmaktan Hamilemiyim neyim hiç düşünmedim aklıma tabiki geliyordu ama önceki aylarda olduğu gibi psikopata bağlamış vaziyette değildi yani belirti neyim kendimi hiç dinlemedim önceki aylar hep gün gün yazardım şu gün şuu bu gün buu diye bu ayy dinlemedimm
yalnız 10 gün önceden kabızlık başladı tabiki buna yormadım ama geçmiyor bende normlada kolay kolay kabız olmam acaba dedim yok dedim kasıklarımda hafif hafif batmalar ağrılar başladı 4-5 gün öncesinden ahan dedim regli gelicekk hatta umudumu hepten kaybettim çünkü her ay aynı olurr başlar 4-5 gün önceden kasıklar ağrımayaa

ben nasıl anladım bu ay ateşim süperdi yumurtlamadan sonra ateşim yüksekti yazı atlattım ama o kadar istikrarlı yüksek olmadı 5 aydır ateş ölçüyorum verilere hep baktım bu ayki kadar istikrar yok acaba dedim sorna regli günümde ateşim düşmeyip çıkıncaaa asıl şüphelendim ama yine nezleye yordum yani ateşten anlaşılıyordu kuzum ve ateş düşmedi devam ediyor hala yüksek inşallah devam eder
günümden bi kaç gün önce iştahlandım ama regliden öncede olabiliyor bu bende
günüm geçince sonraki gün yani bi kasık bel ağrısı ahan dedim geliyor kıvrandım yani aynı regliyken olan ağrı farklı bir ağrı değil yani aynısııı geldi geliyor gelmedi ama sonraki gün yani cumartesi günü midem bulandı ara ara pazarda öyle arada mide bulantısı giriyor çıkıyor bügünde öyle oldu yani aslında değerim daha düşük yani arttıkça fena bulantı yaşıycakmışım gibi gözüküyorrrrr

değerimde kızlar 25 daha aslında küçük ama endişelnemiyorum ya rahatım birazz inşallah artıcakk

çiçeğiiiiiiiimmmmmm,gözünaydın bitanem ya,nasıl sevindim anlatamam sana.o kadar mutlu ve heyecanlıyımki.sen uzun süre yazmayınca moralini bozmamak için sana sormak istemedim.ama hep aklımdaydın kuşum yaa,,yaşasın aramıza biri daha katıldıı.eee nasılsın.benim gibi sende önce bi donmuşsun:)))))))

Çiçekcim neler duyuyorum süper ya allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin :nazar: ışte buduropuyorumnanaktan

Efeeeet ben bu gazla mesaiyi bitirip eve gidiyom, akşam daha enerjik bi şekilde mesai yaparım artık :)

merhaba arkadaşlar,
bu topiğe yeni geldim, bende 5 yıldır bebiş istiyorum ama olmadı eşimde ve bende problem yok şuan klomen kullanıyorum, birde bu preseed alıp kullanmak istiyorum ama nerden nasıl alacagım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba uhde,

yurt içinden alırsan 130 ytl. yurtdışı 30$. yurtt içi için arat preseed satış diye karşına çıkar. tabi biz yurt içini boykot ediyoruz fahiş fiyatı yüzünden o neden ile tavsiyem yurt dışı. ben yurtdışından ingilizcen olmadığı için alamadım.
ama burada ki iyi niyetli güzel arkadaşım ebrubu bana yardımcı oldu. ingilizcen varsa sorun olmaz. takibini de çok rahat yaparsın..

anjelik,

senden de güzel haberler bekliyoruz. bu motivasyonla müjdeli haberin geçikmez. hakkaten hamiş haberi duyunca sayfamızda bir gaza gelme olayı oluyor..

Merhaba uhde,

yurt içinden alırsan 130 ytl. yurtdışı 30$. yurtt içi için arat preseed satış diye karşına çıkar. tabi biz yurt içini boykot ediyoruz fahiş fiyatı yüzünden o neden ile tavsiyem yurt dışı. ben yurtdışından ingilizcen olmadığı için alamadım.
ama burada ki iyi niyetli güzel arkadaşım ebrubu bana yardımcı oldu. ingilizcen varsa sorun olmaz. takibini de çok rahat yaparsın..

çok saol canım sizler boykot ediyosanız bende ederim canım benimde ingilizcem çok yok ama eşime söyliyeyim onun daha iyidir o siparişini verir artık, inş. bebiş isteyen herkese Allahım en kısa zamanda nasip eder...

BİTSİN PRESEDLER
GELSİN BEBİŞLER
DOLSUN GÖBÜŞLER

[/B]:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 1 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...adıda AKYA.
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv:
19- aysouk :nazar: :CüvCüv: (4.10.09 presed 2 ay kullandı)
20- cicekcik :nazar: :CüvCüv: :hooray: (13.10.09) presed kullanmasına gerek bile kalmadı...

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

kukuleta09...............7/ekim
made......................11/ekim
cnnsnyrt.................11/ekim
337545...................13/ekim
cetrefilli..................15/ekim
ozemek..................21/ekim
DamlaUmut............22/ekim
bels41....................24/ekim
Ceylan....................26/ekim
Pınar&Musti............3/kasım
selmas88................8/kasım
anjelic...................
SadeceMeyra
ss2302
ceylan83
nehir01
casper28
gulayyusuf
sidelya81
zerifecikk
MUTLULUK&
aurora79
Duru_
dnz82
loneliness
sebnemgün
aymes
shyqueen
pelly
kuzu81
volina
starsuzie.................tüp bebeğe geçecek. hayırlısı olsun.
ebrubu.........elbet birgün meleğine kavuşacak...(inş. çok yakın zamanda olur annesinede süpriz

uhdeciğim ebay dan alırsın. yanında bir sürüde ovulasyon ve gebelik testi veriyorlar. hadi bakalım kolay gelsin. Allah yardımcın olsun..

çiçekcik canım çok mutlu oldum...selma msj atmış bana oradan haberim oldu...Allah kucağına sapasağlam almanı nasip etsin
darısı bebiş hasretiyle yanan diğer güzel anne adaylarına...bana da :KK70:...amin
canım şu an evde değilim evden okurum detayları
çok öptm
babaya nasıl sürpriz var yaz

cicekcik cok sevindim adina, allah tamamini erdirsin
benimde arkadaslara tavsiyem hicbir belirti aramasinlar, bende hic olmadi.vede umud edip beklemeyi biraksinlar.kafa mesgul olursa akliniza gelmez
benimde bu ay kursum vardi, baya yogundum ummadigim bir anda oldu
simdi 6haftalik halen hicbir belirti yok,sadece goguslerim sis.oyle akintim felan da yok daha
ama cok agir grip oldum.ben normalde kendime iyi bakarim 1senedir grip olmamistim.,ama hamileligi ogrendigim hafta oldum grip halende devam ediyo.sanirim bunye zayifliyor o yuzden oldum

merhaba arkadaşlar,
bu topiğe yeni geldim, bende 5 yıldır bebiş istiyorum ama olmadı eşimde ve bende problem yok şuan klomen kullanıyorum, birde bu preseed alıp kullanmak istiyorum ama nerden nasıl alacagım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

uhdecim klomen özellikle vajinal kuruluk yaratıyor, o nedenle preseed senin daha fazla işine yarar, bence özellikle bu ay kullan, hayırlısı.

anjelik,

senden de güzel haberler bekliyoruz. bu motivasyonla müjdeli haberin geçikmez. hakkaten hamiş haberi duyunca sayfamızda bir gaza gelme olayı oluyor..

sorma selmacım, buradaki arkadaşların haberi bana moral oluyor daha da umutlanıyorum, inşallah bizim de olacak diyorum, Rabbimden hayırlısını dileyelimopuyorumnanaktan

günaydın kızlar, dün akşam ilk defa preseed kullandım. Ovülasyon yarın veya Perşembe bekliyorum (clearplan monitör kullanıyorum). Beklenmeyen adet tarihim 30 Ekim.

hadi hayırlı olsun pely, inşallah faydasını görürsün

herkese günaydınlar kızlar, hadi bakın her hafta bir hamiş haberi alıyoruz bu şekilde devam edersek herkesin göbüşü dolu olacak allahın izniyle:KK66:

X