Preseed kullananlar

canım cektırdım cook kolay oldu allahın ıznıyle.cok hafıf acı oldu tabı alet yerlestırılırken ama hıc onemlı degılmıs anestezı almaya gerek yokmus.ama maalesef tek tupum kapalı cıktı.dr kasılmadan dolayı olabılır tam bırsey soylıyemeyız dedı ama uzuldum bıraz.bıdahakı aya klomen tedavısıne baslıycaz heralde.hayırlısı bakalım

Selam arkadaşlar bu ay bende bir tuhaflık var, şuanda yumurtlama günlerinde olmam lazım ama yumurtlamaya dair hiçbir belirti yok. Eşimin kızkardeşi kaza eseri 37 yaşında yılbaşında hamile kalmıştı ve bu hafta doğum yapması bekleniyordu, ben bunun beni bu kadar derinden etkileyeceğini bilmiyordum ama sanırım stressden geceleri uyuyamaz oldum ve sanırım yumurtlamayı da etkiledi.Dün saat 18 gibi doğum yaptı ve ben odada duyar duymaz hüngür hüngür ağlamaya başladım, kimse neden ağladığımı anlayamadı.Bütün gece sabaha kadar uyuyamadım ve ağladım sanırım ilk defa hayatımda kendimden hissettiklerimden utanıyorum.. kıskançlıkla birlikte eziklik miydi ne bilmiyorum ama ben böyle bir insan değildim ne oldu bana anlamadım. Preseed i ilk kez kullanacağım için bu aydan çok ümitliydim ama sanırım stressden yumurtlamam gerçekleşmedi...

Kuzucum geçmiş olsun, atlattın işte ne güzel, tek tüple hamile kalan çok insan var burda, hiç dert etme Allahın izniyle olur.

shyqueen üzülme canım, yaşadıkların çok normal, insan bu süreçte zaman zaman depresyona girebiliyor, önemli olan senin durumunu farketmen, toparlayıp devam edeceksin, hepimiz öyle yapıyoruz, elimizden dua etmekten başka bir şey gelmiyor, inşallah hepimizin miik minik kuzuları olacak, moralimizi yüksek tutalım.

ay hamıle kalan varmı dıyecektım pardon

canım bahtusa diye bi arkadas var bizim topikte, o dıs gebelikten dolayı tek tüpünü tümden aldırmıstı, şimdi hamile, allah yüzüne baktı, umutsuzluğa kapılma ve bir farklı doktora daha görün derim ben.
rahim filmini rahat gecirmene sevindim kuzucum, hakkında hayırlısı olsun

herkese günaydınlar kızlaaar

Selam arkadaşlar bu ay bende bir tuhaflık var, şuanda yumurtlama günlerinde olmam lazım ama yumurtlamaya dair hiçbir belirti yok. Eşimin kızkardeşi kaza eseri 37 yaşında yılbaşında hamile kalmıştı ve bu hafta doğum yapması bekleniyordu, ben bunun beni bu kadar derinden etkileyeceğini bilmiyordum ama sanırım stressden geceleri uyuyamaz oldum ve sanırım yumurtlamayı da etkiledi.Dün saat 18 gibi doğum yaptı ve ben odada duyar duymaz hüngür hüngür ağlamaya başladım, kimse neden ağladığımı anlayamadı.Bütün gece sabaha kadar uyuyamadım ve ağladım sanırım ilk defa hayatımda kendimden hissettiklerimden utanıyorum.. kıskançlıkla birlikte eziklik miydi ne bilmiyorum ama ben böyle bir insan değildim ne oldu bana anlamadım. Preseed i ilk kez kullanacağım için bu aydan çok ümitliydim ama sanırım stressden yumurtlamam gerçekleşmedi...

canım günaydın, benim 38 yasında bir eltim var, 2007nin subatında evlendiler, 2008 martta kızları oldu, ailenin ilk torunu allah bagıslasın, 2008 temmuzda evlendik, 2009 martta cocuk yapmaya karar verdik doktora gittik, çikolata kistimle tanıstık, son 6 aydır, ameliyatlar sogan kürleri rahim filmleri yumurta takipleri... derken bunalımlardan cıkamaz oldum, ve gecen ay tam kendimi toparladım dedim, eltim ikinciye hamile... kızkanma haset deil, ama o duyguyu tarif etmek cok zor, yani neden bana yok diye isyan ettim, ama elden bişey gelmiyo, allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin, hayırlı evlatlar olsunlar inşallah...

seni çok iyi anlıyorum, zaten bizi bizden baska kimse anlamaz, hakkımızda hayırlısı üzme kendini, stres herşeyi engelliyor, genlerimizin dengesiyle oynuyoruz kafaya takarak...

Kuzucum geçmiş olsun, atlattın işte ne güzel, tek tüple hamile kalan çok insan var burda, hiç dert etme Allahın izniyle olur.

shyqueen üzülme canım, yaşadıkların çok normal, insan bu süreçte zaman zaman depresyona girebiliyor, önemli olan senin durumunu farketmen, toparlayıp devam edeceksin, hepimiz öyle yapıyoruz, elimizden dua etmekten başka bir şey gelmiyor, inşallah hepimizin miik minik kuzuları olacak, moralimizi yüksek tutalım.[/QUOTE

saol canım.. Allah çocuğu olanlara sağlıklı ve sorunsuz büyütmek nasib etsin, çocuk isteyenlere de tez zamanda anne-baba olmayı nasib etsin inşallah... sanırım evet depresyon bu ben de ne oluyor ya bana demiştim:1shok: aslında herkese yardım eden çok merhametli biriyim, kendimden çok da başkalarını düşünüp dua eden biriyim ama sanırım şuanki durum da benim zayıf noktam :1no2:

canım günaydın, benim 38 yasında bir eltim var, 2007nin subatında evlendiler, 2008 martta kızları oldu, ailenin ilk torunu allah bagıslasın, 2008 temmuzda evlendik, 2009 martta cocuk yapmaya karar verdik doktora gittik, çikolata kistimle tanıstık, son 6 aydır, ameliyatlar sogan kürleri rahim filmleri yumurta takipleri... derken bunalımlardan cıkamaz oldum, ve gecen ay tam kendimi toparladım dedim, eltim ikinciye hamile... kızkanma haset deil, ama o duyguyu tarif etmek cok zor, yani neden bana yok diye isyan ettim, ama elden bişey gelmiyo, allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin, hayırlı evlatlar olsunlar inşallah...

seni çok iyi anlıyorum, zaten bizi bizden baska kimse anlamaz, hakkımızda hayırlısı üzme kendini, stres herşeyi engelliyor, genlerimizin dengesiyle oynuyoruz kafaya takarak...

kesinlikle canım yaa bizi bizden başka kimse anlayamaz, bugün hissettiklerimi eşim dahil kimseye söyleyemedim ama iyiki kadınlar kulübü var da kendimizi rahatlatıyoruz biraz... :enbuyukkk:
Allah herkese istediği zaman çocuk sahibi olmayı nasib etsin inşallah ve başka dert de vermesin :Saruboceq:

canım böyle geçiş dönemleri yaşıyoruz. bende bir kaç hafta aynı senin gibiydim biz birinciyi yapalım derken millet 2.cilere geçti... teyze kızım 2.ye hamileymiş ağzımdan çıkan tek şey ne o kedi gibi dedim.... peş peşe 3 yaşınd abir oğlu var ikinciye hamile..
bu abyram mevzuu bu kesin. bende hiçbiryere gitmek istemiyorum. hep aklıma geliyo. bu kıskançlık değil ama başka birşey işte... siz anlıyorsunuz sadece... üzme kendini toparla yumurtlama günlerini etkileme... :eek:lmaz: öptüm...

canım böyle geçiş dönemleri yaşıyoruz. bende bir kaç hafta aynı senin gibiydim biz birinciyi yapalım derken millet 2.cilere geçti... teyze kızım 2.ye hamileymiş ağzımdan çıkan tek şey ne o kedi gibi dedim.... peş peşe 3 yaşınd abir oğlu var ikinciye hamile..
bu abyram mevzuu bu kesin. bende hiçbiryere gitmek istemiyorum. hep aklıma geliyo. bu kıskançlık değil ama başka birşey işte... siz anlıyorsunuz sadece... üzme kendini toparla yumurtlama günlerini etkileme... :eek:lmaz: öptüm...

Teşekkür ederim canım yaa, gerçekten içten yazdığın cevabın için.... aynı şekilde diğer arkadaşlara da teşekkür ediyorum yalnız bırakmadıkları için... bütün kalbimden hepimizin en kısa zamanda annelik duygusunu yaşamasını diliyorum sanırım hamile kalıp sağlıkla çocuklarımızı elimize alınca bu hislerden ancak kurtulacağız :gitme:
eltimin telefonda bana çocuğunun ne kadar tatlı olduğunu söyleşini unutamıyorum o anda orada küçüldükçe küçüldüm, çok kötü oldum

shyqueen seni çok iyi anlıyorum, her alınan hamilelik haberi, her görülen bebek benin ne zaman olacak Allahım diye sormana neden oluyor, ilk başlarda ben de çok depresyone giriyordum, ağlıyordum ama zamanla kendi kendine yaptığın terapiler sonucu durumu kabullenip daha umutlu/daha umursamaz oluyorsun, şimdi takmıyorum, bebekleri alıp kucağımaz seviyorum, bana da dua edin böyle bir tane olsun diyorum, duygularımı saklamıyorum, bol dua edip bekliyorum. Sen de duygularından utanma sakın, bunlar çok normal, zamanla değişecek canım.

shyqueen seni çok iyi anlıyorum, her alınan hamilelik haberi, her görülen bebek benin ne zaman olacak Allahım diye sormana neden oluyor, ilk başlarda ben de çok depresyone giriyordum, ağlıyordum ama zamanla kendi kendine yaptığın terapiler sonucu durumu kabullenip daha umutlu/daha umursamaz oluyorsun, şimdi takmıyorum, bebekleri alıp kucağımaz seviyorum, bana da dua edin böyle bir tane olsun diyorum, duygularımı saklamıyorum, bol dua edip bekliyorum. Sen de duygularından utanma sakın, bunlar çok normal, zamanla değişecek canım.

herşeyde vardır bir hayır diye avunmak istiyorum... Allah'ın ilahi adeletine güveniyorum ve bu kadar çok istememe rağmen olmuyorsa vardır herhalde bir hayır diyorum... teşekkür ederim canım desteğin için, hayırlısı neyse o olsun hepimiz için :sinifsinif:

merhaba arkadaşlarr...yazdıklarınızı okudum da sanırım hepimiz de aynı şeyleri hissediyoruz..artık bi hamile haberi aldığımda kendime üzülüyorum ve bi burukluk kaplıyor içimi onlar adına çok seviniyorum gerçekten ama kendime sanırım daha çok üzülüyorum ve onlara imreniyorum hemen rabbime sığınıp bize de bu güzel mutluluğu yaşatması için içimden dua ediyorumm...ama hiç bir zaman allahta umudumu kesmiyorum illaki eninde sonunda olucak belki biraz geç olur ama tıp çok ilerledi olucak inşallah ben buna inananıyorum...

kızlar hepınıza ıyıgeceler ve cok tesekkkue ederım guzel destegınız ıcın.bende hamıle bırını gorupte kıskanmıyorum desem yalan soylerım .kıskanıyorum hemde cook rabbım en kısa zamanda hepımızı yavrularımıza kavusturur ınsallah.mubarek gunlerınde bıtmesıne az kaldı.ınsallah dualarımız kabul olur bu ayda 2010 da gelır meleklerımız bıze.

b-69660-Hay%C4%B1rl%C4%B1_Cumalar.jpg

X