Preseed kullananlar

günaydınlar kızlaaar, aymescim yüreğine sağlık, sana ve herkese hayırlı cumalar...

kızlar hepınıza ıyıgeceler ve cok tesekkkue ederım guzel destegınız ıcın.bende hamıle bırını gorupte kıskanmıyorum desem yalan soylerım .kıskanıyorum hemde cook rabbım en kısa zamanda hepımızı yavrularımıza kavusturur ınsallah.mubarek gunlerınde bıtmesıne az kaldı.ınsallah dualarımız kabul olur bu ayda 2010 da gelır meleklerımız bıze.

Canım okurken şimdi gördüm bir tüpün tıkalı çıkmış galiba, umarım en kısa zamanda tedavisi olur.. peki neden bir tüp tıkalı olabiliyormuş acaba? doğuştan falan mı oluyor yoksa sonradan mı?

canım benim bildiğim kadarıyla küçükken geçirilen ateşli hastalıklar dahi tüpün tıkanmasına neden olabiliyomuş, tabi kistleşme ve doğuştan da olabiliyor imiş...

canım bılmıyorum neden tıkalı oldugunu ama dr run soyledıgıne gore kasılmadan dolayı gıbı tıkalı gorundu bana dedı.ınsallah oyledır.

hepinizin bayramını kutlar nice güzel mutlu sağlıklı bol bebişli bayramlar geçirmenizi dilerim....

herkese hayırlı bayramlar arkadaşlar
sevdiklerinizle beraber nice bayramlara

bayramınız kutlu olsun kızlaaaaarrrr.ınsallah kurban bayramına meleklerımız karnımızda olarak gırerızzzopuyorumnanaktan

hepinizin bayramı kutlu olsun arkadaşlar,hayırlı uğurlu güzel haberlerli olur inşallah

herkese hayırlı bayramlar...kuzu geçmiş olsun canım, inş en kısa zamanda tedavini olur hamiş kalırsın da kucağına bebişini sağlıkla alırsın
bu duam hepimiz için arkidişler

kızlar sımdı kayınvalıdemden geldık ve esımın kuzenının 3 aylık hamıle oldugunu ogrendım cook sevındım tabı ama cookta uzuldum aglamamak ıcın zor tuttum kendımı cok kotuyum suan neyapıcagımı bılemıyorum ALLAHIMA yalvarıyorum bıran once evlatlarımızı gondersın bızede cok zor bı durum kendımı eksık hıssettım esıme bellı etmek ıstemıyorum ama kotuyum ınanın.emeklerımızı bosa cıkarmasın.benım sol tupum tıkalı cıktı sansım yarıya ındı sanırım sızlere yazarken aglıyorum suan.neyapıcaz kızlar hıc bebegım olmıycakmı benım.artık kendımden gectım esımı dusunuyorum kendını eksık hıssetmesın uzulmesın ıstıyorum cunku onu coook sevıyorum.yaradanım benım gunahım varsa bıle ona acıyıp evlatsız bırakmasın onu ıstıyorum .allahım duy sesımızı ...yalvarıyorum sana...

kızlar sımdı kayınvalıdemden geldık ve esımın kuzenının 3 aylık hamıle oldugunu ogrendım cook sevındım tabı ama cookta uzuldum aglamamak ıcın zor tuttum kendımı cok kotuyum suan neyapıcagımı bılemıyorum ALLAHIMA yalvarıyorum bıran once evlatlarımızı gondersın bızede cok zor bı durum kendımı eksık hıssettım esıme bellı etmek ıstemıyorum ama kotuyum ınanın.emeklerımızı bosa cıkarmasın.benım sol tupum tıkalı cıktı sansım yarıya ındı sanırım sızlere yazarken aglıyorum suan.neyapıcaz kızlar hıc bebegım olmıycakmı benım.artık kendımden gectım esımı dusunuyorum kendını eksık hıssetmesın uzulmesın ıstıyorum cunku onu coook sevıyorum.yaradanım benım gunahım varsa bıle ona acıyıp evlatsız bırakmasın onu ıstıyorum .allahım duy sesımızı ...yalvarıyorum sana...

sevgili kuzu,
duygularını çok ama çok iyi anlıyorum
iki defa dış gebelik ameliyatı geçirdim, sol tüpümü aldılar, sağ tüpüm de hasarlıydı onardılar, yani şansım seninkinin de yarısıydı, hiç umutsuzluğa düşmedim tanrıma yalvardım, dua ettim ama ondan asla umudumu kesmedim
yalnızca o "ol" deyip oldurandır. bunun unutmamak gerekiyor.

ol dedi oldurdu ve ben şuan 7 buçuk aylık hamileyim
buradaki bazı arkadaşlar benim hikayemi biliyor.
alahıma şükür ediyorum
lütfen rahat ol stress ile olmuyor
bil ki hayırlı zamanda minik yavrun seni seçecektir. herşey kısmet işi.
lütfen kendini eksik hissetme. yüce allahın sana verdikleri için şükret güzelim, herşey çok güzel olacak hiiiç merak etme..

canım tesekkur ederım soyledıklerın ıcın .bugun daha ıyıyım.allaha sıgındık ve ona bıraktık.senınde dedıgın gıbı ol demesını beklıyıyorum.hepımız tum bebek ısteyenler.yarabbım en kısa zamanda kavustursun meleklerımızı opuyorum canım.hayırlı olsun bu arada melegın allah tamamına erdırsın ınsallh.saglıkla..

herkese günaydınlar kızlar, geçmiş bayramınızı kutlarım

ben 19unda adet oldum:KK43: ki bu ay çok mutuluydum, preseed kullanmıştım, rahim filmim temiz çıkmıştı, hiç umutsuzluga düşmemiştim... pes etmiyorum napalım gelecek kuzum zamanı var diyorum artık...

günaydın kızlarrrrr geçmiş bayramınız mübarek olsunnn
cetrefelli tatlım hayırlısı olsun canım yaa hakkımızda bekliyoruz iştee napıcaz

günaydın arkadaşlar herkes iyidir inşallah
ben pre seed kullanmayı bıraktım artık
bi sonraki ay kısmetse tekrar tüp bebeği düşünüyorum
ama buraya uğrıycam tabiki sürekli
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
inşallah bu sefer bebişim gelir bana:Saruboceq:

kuzu geçmiş olsun canım çok zor ama
biliyosun Allahtan ümit kesilmez
Rabbim yeterki ol desin ona zor olan hiçbişey yoktur
inşallah sende tez zamanda hamiş kalırsın

günaydın arkadaşlar herkes iyidir inşallah
ben pre seed kullanmayı bıraktım artık
bi sonraki ay kısmetse tekrar tüp bebeği düşünüyorum
ama buraya uğrıycam tabiki sürekli
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun
inşallah bu sefer bebişim gelir bana:Saruboceq:

anım benim günaydın
hayırlısı olsun tatlım inşallahh yaa
bende almadım preseed geçen aydan iki tane kalmıştı belki onları kullanırım ama kararsızım
kimine iyi geliyor kimine gelmiyor işte tatlım yaa
inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan gelir bebişin tatlım opuyorumnanaktan

X