Preseed kullananlar

kızlar benim ingilizcem yok da ablama dedim ebaydan aldı preseedı, gecen aydan 2 kullanımlık kalmıştı, inşallah ovulasyonuma yetişir kızlar ebaydan ne zamanda geliyo preseed?

Kızlar nasılsınız? Bayram nasıl geçti? Çiçekcik, kuzu, cetrefilli, aymes?

Aymescim sorununa göre tedavi yöntemi en güzeli canım, ben de 2010 ocak gibi düşünüyorum ama daha önce de yaptırabilirim, zaman aleyhimize çalışıyor maalesef :KK43: Merkez olarak bir yere karar verdin mi? Ben hala kararsızım.

anım benim günaydın
hayırlısı olsun tatlım inşallahh yaa
bende almadım preseed geçen aydan iki tane kalmıştı belki onları kullanırım ama kararsızım
kimine iyi geliyor kimine gelmiyor işte tatlım yaa
inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan gelir bebişin tatlım opuyorumnanaktan

amin canım ama biliyorumki çok zor
imkansız demek istemiyorum ama hangi dra sorduysam
doğal yolla çocuğunuz olmaz dedi malesef:çok üzgünüm:

Son düzenleme:

Aymescim sorununa göre tedavi yöntemi en güzeli canım, ben de 2010 ocak gibi düşünüyorum ama daha önce de yaptırabilirim, zaman aleyhimize çalışıyor maalesef :KK43: Merkez olarak bir yere karar verdin mi? Ben hala kararsızım.

canım ben daha önce brüksel tüp bebek merkezinde denemiştim malesef negatif sonuç aldım ama tekrar aynı yerde denemeyi düşünüyorum herkes çok iyiydi onlardan kaynaklandığını düşünmüyorum o benim şansımdı bence sen nereyi düşünüyosun?

direk konuya girdim pardon canım benim bayramım evde geçti ama yinede iyiydi dinlendim sen neler yaptın?

Merhaba arkadaslar ben bu ay ilk defa preseed kullandım.. su an adetimi 3 gün geçti.. ve 3 gündür midem bulanıyor ateş basıyor.... bu ilaç yan etki yapmaz degilmi.. gerci en son kullanalı 2 hafta falan olacak..

kızlar merhaba,

ebrubu canım çok özürdilerim senden. 2 defa msj atmışsın. bayram öncesi ve bayram sonrası istanbuldışındaydım ve gittiğim yerde pc ve bağlantı yoktu. kusuruma bakma. gitmeden önce ki günde sen hiç girmedin. o neden ile kopukluk oldu.

kızlar hepinize birşey sormak istiyorum. kürtaj öncesi benim adetime 5 gün kala falan gögüslerim şişer ve acırdı. adet olacağımın en önemli belirtisi bende buydu. ancak kürtaj sonrası gögüslerimde adetime yakın hiç bir değişiklik olmuyor. neden olabilir sizce bu? endişelnmelimiyim bilemiyorum. kürtaj olan arkadaşlarda böyle bir değişiklik olmuşmuydu?

bu arada ebrubu benim ürün gelmedi. e bayı aradık. perşembeye yani yarına kadar gelmez ise parayı iade edeceklerini belirttilrt..

bu ay belki bazılarınıza ters gelecek ama yumurta akı ile sadece ovulasyonu çift gördüğümde 1 kere denemem oldu. bu denemede o kadar sıkışık bir döneme geldi ki...

yani çok umutlu değilim açıkcası.

kızlar son sorum. yumurtlama gününden 14 gün sonra mı adet olunur. yok ise 14 gün öncesi ve sonrası da olabilir mi?

aymes çok geçmiş olsun canım. herşeyin hayırlısı. bebeğimizi kucağımıza alalımda her ne şekilde olur ise olsun..

hepinizi öpüyorum.

mutluluk merhaba,

seninde dediğin gibi yan etkisi olsaydı çıkardı zaten bu güne kadar:) belirtilerin ümit verici. inşallah müjdeli bir haber verirsin bizlere.

ya birde ben şaşırıyorum sizde ki sabıra. ben olsam senin yerinde meraktan çatlardım. neden test yapmıyorsun? genelde idrarda günün geçtikten sonra çıkıyor. benim günüme 10 gün varken deniyorum..tmam ben biraz sabırsızım kabul ediyorum ama sizde hakikaten çok sabırlısınız:)

kızlar,

bıktırdım ama sizlerden başka soracağım kimsecikler yok:KK43: birde bilhassa tam karın ile bel arasında sol tarafta belirli aralıklarda vuran ince bir ağrı var. yumurtalık ağrısı diye düşünüyorum. bu ağrı yumurtlama günlerimde ve ardından gelen günlerde çıkıyor. bu şekilde bir ağrınız oldu mu neden olabilir sizce?

bu arada ne kadar az girilmiş sayfamıza. yapmayın böle. sizlerden nasıl haber alacağız..

Merhaba arkadaslar ben bu ay ilk defa preseed kullandım.. su an adetimi 3 gün geçti.. ve 3 gündür midem bulanıyor ateş basıyor.... bu ilaç yan etki yapmaz degilmi.. gerci en son kullanalı 2 hafta falan olacak..

mutluluk reglin düzenliyse hamile olma ihtimalin çok yüksek, neden test yapmıyorsun?

kızlar merhaba,

ebrubu canım çok özürdilerim senden. 2 defa msj atmışsın. bayram öncesi ve bayram sonrası istanbuldışındaydım ve gittiğim yerde pc ve bağlantı yoktu. kusuruma bakma. gitmeden önce ki günde sen hiç girmedin. o neden ile kopukluk oldu.

kızlar hepinize birşey sormak istiyorum. kürtaj öncesi benim adetime 5 gün kala falan gögüslerim şişer ve acırdı. adet olacağımın en önemli belirtisi bende buydu. ancak kürtaj sonrası gögüslerimde adetime yakın hiç bir değişiklik olmuyor. neden olabilir sizce bu? endişelnmelimiyim bilemiyorum. kürtaj olan arkadaşlarda böyle bir değişiklik olmuşmuydu?

bu arada ebrubu benim ürün gelmedi. e bayı aradık. perşembeye yani yarına kadar gelmez ise parayı iade edeceklerini belirttilrt..

bu ay belki bazılarınıza ters gelecek ama yumurta akı ile sadece ovulasyonu çift gördüğümde 1 kere denemem oldu. bu denemede o kadar sıkışık bir döneme geldi ki...

yani çok umutlu değilim açıkcası.

kızlar son sorum. yumurtlama gününden 14 gün sonra mı adet olunur. yok ise 14 gün öncesi ve sonrası da olabilir mi?

aymes çok geçmiş olsun canım. herşeyin hayırlısı. bebeğimizi kucağımıza alalımda her ne şekilde olur ise olsun..

hepinizi öpüyorum.

selmacım merhaba, nasılsın? Canım küretajdan sonra vücudun düzeni değişiyor, hormonel olarak dengeye girene kadar değişik şeyler yaşıyoruz, mesela benim reglim önceki gibi kahverengi akıntıyla değil doğrudan kanamayla başlıyor, göğüslerim daha değişik falan, ayrıca yumurtlama zamanı kasıklarımda benim de ağrı oluyor, yumurtlamadan sonra illa 14. gün regl olacaksın diye bir kaide yok, normali o ama eğer luteal faz yetmezliği varsa daha önce olabilişrsin, ya da strese bağlı olarak reglin gecikebilir, takma kafana canım.

canlarım merhaba hepınıze.gecen hafta rahım fılmı cekılmıstım hatırlarsanız.dr rum kullanmam ıcın 2 antıbıotık vermıstı.ama ben yumurtlama zamanıma denk geldıgı ıcın kullanmadım onları.yanlısmı yaptım bılmıyorum ama su son 3 gundur karnıma ara ara cok sıddetlı agrı gırıp cıkıyo acaba ılac karnımdan atılamadımı dıye dusundum belkı cahılce olucak ama.sızde fılm cekıldıkten sonra kullandınızmı boyle antıbıotıkler

bırde 3 aydır hayıt ıcıyorum acaba ondanmı dedım ama hıc bır yanetkısı yoktur dıye yazıyoo

kuzucum geçmiş olsun, canım ben rahim filmi çektirdikten sonra benim doktor antibiyotik vermemişti aslında enfeksiyon riskine karşı verilmeli, keşke kullansaydın, benim filmden sonra 3-4 gün ara ara sızılarım oldu sonra geçti, endişelenme ama hijyenine dikkat et.

günaydın kızlaaaar, hadi topiğe bugün hareketli başlayalım, cumanız mübarek olsun, dular kabul olsun, herkes hamişlik haberleri versin artık:KK66:)

ben klomen tedavisine başladım, hakkımızda hayırlısı, çok yumurtlayım, çok şansım olsun dedi doktorum...adetim de bitmek üzere, yeni preseed siparişi ebaydan yaptık da 1 haftayı buluyordu deil mi gelmesi? elimde 2 kullanımlık var, onla yetincez sipariş gelene kadar napalım...

hadi kızlar pes etmek, karamsarlığa düşmek yok, ben bu ay o kadar ümitliydim ki olmadı bakın yine de üzmüyorum kendimi...

canım günaydın
hayırlı cumalarrrr
tatlım bayram yoğun ve yorucu geçti ama güzeldi
inşallah tedavi yöntemine gerek kalmadan gelir bebişin ovulasyon topikinde gördüm ovulasyon testleride hamişlikte çift çizik çıkarmış tatlım bilgin olsun inşallahhhhh kızzz verirsin müjdeyiiii opuyorumnanaktan

günaydın kızlaaaar, hadi topiğe bugün hareketli başlayalım, cumanız mübarek olsun, dular kabul olsun, herkes hamişlik haberleri versin artık:KK66:)

ben klomen tedavisine başladım, hakkımızda hayırlısı, çok yumurtlayım, çok şansım olsun dedi doktorum...adetim de bitmek üzere, yeni preseed siparişi ebaydan yaptık da 1 haftayı buluyordu deil mi gelmesi? elimde 2 kullanımlık var, onla yetincez sipariş gelene kadar napalım...

hadi kızlar pes etmek, karamsarlığa düşmek yok, ben bu ay o kadar ümitliydim ki olmadı bakın yine de üzmüyorum kendimi...

günaydın canımmmmm opuyorumnanaktan
inşallah klomen işe yarar tatlım yaa hayırlı haberler verirsin sende benimde elimde iki tane kaldı bi daha almıycam preseed o iki taneyide abimin eşine vericem kuruluk çekiyormuş onlarda yeni başladı çalışmalara onda işe yarar inşallahh

95cumanw7qc4cd2dh2.gif

günaydın :) benim preseed de dün geldi. ebay'den aldım, araya bayram girmesine rağmen 1 haftada geldi. bu ay geçti, 24. günümdeyim. bu ay hamiş olmazsam gelecek ay kullanıcam inşallah

slm kızlar, hayırlı cumalar olsun inşallah...
ben dün doktora gittim kistin yok didi, önümüzdeki ay hsg çekilcem..bakalım inşallah temiz çıkar..
bu ay preseed imi harcamıcam boşa..önümüzdeki ay kullanıcam..hepimizin hakkında hayırlısı olsun...

herkese merhaba, benim de preseed'im bugün geliyor ama korkuyorum ya olumsuz etkisi olursa diye. bi yandan da denemek istiyorum. 8 aylık evliyim ve sadece bu ay bebek düşünmeye başladık. başlarbaşlamaz da preseed'i öğrendim ve sipariş verdim. çok mu erken sizce?

X