Preseed kullananlar

helal olsun cetrefilli ve çiçekçik. motivasyon yüksek ise bana göre bir adım öndesiniz. inşallah bu ay ikinizinde bebiş haberini alırız..:)) burçdaş olur bebeleriniz.

inşallah canım benimmm sende motivasyonunu yüksek tut tatlım yaaa üzül üzül nereye kadar gelirsede kırmızılar napaılım kısmet değilmiş deriiizzzzzzzzz şekercim 10 ay oldu benim 11 ay olmasınnnnnn hepimizin kucakları dolsun hayırlısıylaaa inşallahhhhhh allahım utandırmasın biziiiiiii
artık sıkıldım sıkıldığım için deliliğe veriyorum tatlımm ya napalımmm kaydirigubbakcemile3

çetrefilli devam edin anacım...ama görev bilincinde değil..olayın büyüsüne dağılıp....artık Allah ne verdiyse kaydirigubbakcemile aslında sahura başlamadan önce yapsanız...çünkü sabah yenileniyor spermler...ama yok yetiştiremeyiz diyebilirsiniz :KK70:

selmacım yumurtlaman ne zamandı, istersen ben sana yollayım...ama meraktan kapağını açıp baktım, sadece ambalajını...dur bakalım herşeyde bir hayır vardır

selma bir de sırf buna umut bağlama bence...sonu hüsrana döner Allah korusun...sen çok stres yaptın...accık sakinleş opuyorumnanaktan

çiçekcik canım ben 3 (3 yıl*12 ay = 36 ay) senedir her ay yaşadım o hüznü...Allah kimseye yaşatmasın... accık sakin olun, stres yapmayın...matematikçi edasıyla ovulasyon hesaplamayı bırakın daha 1 sene dolmamış canım... opuyorumnanaktan inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz bebişlerinize

helal olsun cetrefilli ve çiçekçik. motivasyon yüksek ise bana göre bir adım öndesiniz. inşallah bu ay ikinizinde bebiş haberini alırız..:)) burçdaş olur bebeleriniz.

aaa selmacım napalım işi biraz deliliğe vuruyorum artık ben de sen de moralini yüksek tut, hiç bir engeli olmayanlar bile kafaya takınca olmuyo bebiş...

cicekcik evet canım sizin tabirinizle fikfik benim tabirimle sincap arama:roflol:

:)))) nereye şakinleşeceğim kıs. bebişi görmeden şakinleşemeyeceğim ben. sevgili eşim ile akşam bir karar aldık. bu ayda olmaz ise doktora gideceğiz. hem o detaylı kontrol olacak hemde ben. ekip işi yaniii. bugün bekleyeyim kargo işini bakalım ne olacak.

kızlar tüp bebek düşünmem çok saçmamı. kürtajdan sonra 4 ay oldu. bu ay olmaz ise 5 ay :KK43:(((

bende de bi gıdım göğüs var akannehir ...şişince pek bi hoşuma gidiyo...bir de bende prolaktin var..o da daş gibi göğüsler yapıyo...tedavi gördüm ben...

çiçekcik canım ben 3 (3 yıl*12 ay = 36 ay) senedir her ay yaşadım o hüznü...Allah kimseye yaşatmasın... accık sakin olun, stres yapmayın...matematikçi edasıyla ovulasyon hesaplamayı bırakın daha 1 sene dolmamış canım... opuyorumnanaktan inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz bebişlerinize

canım benim doğru söylüyorsunn opuyorumnanaktan
allahım sanada sabır versin canım hakkımızda hayırlsıı bi zaman gelcek olcak zaten demekki zamanı değil tatlım yaa ama işte her ay yinede heyecan oluyor ne kadar yok desemde içimde aslın olumsuzluklar daha bi kol geziyordu da ne bilim bugün böyle birden heyecanım çok yükseldii ben zaten ovulasyon hesaplarını pek yapmıyorum direk regli sonrası fikfiklere başlıyorum tahmini dönemde sıkı sık fikfirdiyoruz sonrada gün aşırı ateşim arada ölçüyorum bu ay onuda ölçmedim stres oluyorum diye sadece son 6-7 gündür bakıyorum ateşim yükselmişse düşcekmi diye o kadar sanırım bu ay olmazsa preseedte kullanmıycam bi daha iki tane kalmıştı elimde belki onu bitirirm o kadar şekercim napalım dua ediyoruz hep işte allahım duyar sesimizi inşallahhh

bu arada ismini vermeyeceğim burada yazıştığımız bir arkadaşımız özelime msj attı. doktora gitmiş bebiş için. doktor bazı sözler istemiş ondan. birincisi sigara içilmeyecek. ikincisi hiç bir şekilde hamilelik ile ilgili araştırma ve yazışma yapılmayacak, yani sizlerinde dediği gibi bu iş kafadan atılacak...

ama bizlerin herşeyi açıkca konuşabileceği sıkılmadan derdini anlatacağı kimler var ki.. burada herkes birbirine destek olup üzüntünü paylaşıyor ...

selmacım dr lar kürtajdan sonra 6 ay diyorlar...aman diyim canım...hamiş kalabildiğine göre tekrar kalabilirsin...testlerini yaptır o başka... tüp bebek işi ne yazık ki ülkemizde abartılmış durumda...daha dur canım sen yaa...tüp bebekte sonuçta hormon alıyorsunuz, o hormonlarla oynamak ne kadar tehlikeli biliyor musun canım...ne olur sakinleş

çiçekcik herşeyden önce sağlık için dua edin...o kadar sınırda yaşıyoruz ki farkında değiliz...biz eşimle direkten döndük, Allah kimseye yaşatmasın...Allah'ın dediği olur canım...ayette geçiyor, bazılarının çocuğunun olmaması daha hayırlıdır diye...işi akışına verin canım

çetrefilli devam edin anacım...ama görev bilincinde değil..olayın büyüsüne dağılıp....artık Allah ne verdiyse kaydirigubbakcemile aslında sahura başlamadan önce yapsanız...çünkü sabah yenileniyor spermler...ama yok yetiştiremeyiz diyebilirsiniz :KK70:
ya ben oruc tutmuyorum, migren beni mahvediyo, ama sabahın körü duş muş derken sabah iş var o yüzden akşamdan başlıyoruz sincaba:roflol:

:)))) nereye şakinleşeceğim kıs. bebişi görmeden şakinleşemeyeceğim ben. sevgili eşim ile akşam bir karar aldık. bu ayda olmaz ise doktora gideceğiz. hem o detaylı kontrol olacak hemde ben. ekip işi yaniii. bugün bekleyeyim kargo işini bakalım ne olacak.

kızlar tüp bebek düşünmem çok saçmamı. kürtajdan sonra 4 ay oldu. bu ay olmaz ise 5 ay :KK43:(((
canım benim elbette doktorla birlikte kararlar verin de tüp için çok erken, kürtajın da olduguna göre hiç hamiş kalamayacak deilsin, sabret canım gelecek kuzun üzme kendini:1hug:

aaa selmacım napalım işi biraz deliliğe vuruyorum artık ben de sen de moralini yüksek tut, hiç bir engeli olmayanlar bile kafaya takınca olmuyo bebiş...

cicekcik evet canım sizin tabirinizle fikfik benim tabirimle sincap arama:roflol:

hahahaaaa ay koptummmmmmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
inşallah sincabınııı bulursunn tatlımmmmmmmmmmmmm

kızım ammmma gezdin ya bi dur bişi sordum

tamam tubişş cevapladım şekerim yaew kusura bakma kaptırdım kendimii gidiyomm kaydirigubbakcemile3

selmacım sigara herşeyden önce kanseri %100 tetikliyor..erkeğin sperm üretimini, kadının da yumurtalarını anormal derecede bozuyor...
araştırma olayı farklı ama...ben araştırmacı olmasaydıım ne bendeki prolaktinden şüphelenecektim, ne de eşimin hastalığını farkedecektik....yazışmalara gelince, gün boyu ay yok hamile miyim, bugüün ovulasyon günüm, regl günüm, yok bende şu belirti yok bu belirti diye yazışırsan maral olarak kendini çok yıpratırsın...ayrıca stres yapmanın başlıca nedeni olur...ama yok yazışmalardan birşeyler çıkarmaya bakarsan, o zaman da birçok faydalı bilgiye ulaşabilirsin...

çetrefilli madem oruç tutmuyorsun, eşin de tutmuyorsa sabah deneyin derim ben....çünkü spermler gece ölüyor sabah yenileniyor...tabii buna bağlamamak lazım...sincap arama işi genelde geceye bırakılıyor... :eek: benden söylemesi..

bende de bi gıdım göğüs var akannehir ...şişince pek bi hoşuma gidiyo...bir de bende prolaktin var..o da daş gibi göğüsler yapıyo...tedavi gördüm ben...
eneeee ne güzel, bak her şerde bir hayır var işte:roflol: tövbe tövbeee, hamiş olunca gögüslerimiz de büyüycek ne mutlu bizeeeeekaydirigubbakcemile5
hahahaaaa ay koptummmmmmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
inşallah sincabınııı bulursunn tatlımmmmmmmmmmmmm

inşallah hepimiz buluruz o sincabı da burda onlardan bahsederiz allahın izniylezemuszemus

X