Preseed kullananlar

hadi inşallah ben bu ay sizlerden bekliyorum artık,sizlerin güzel haberini alırım kısmetse,ben felaket durumdayım bebek bebek diye çırpınırken başka şeyler çıkıyor hep,doktordaydım vajinal enfeksiyon dedi

selmacım seninle yakındık biz dimi,bebeklerimiz ölüp düşük doğumla kürtaj,o olaydan sonra hep aksi gitti bak hep garip ağrılar ,vajinada tuhaflıklar,bende bu enfeksiyon bi süredir varmış,son 2 aydır boşa uğraşıp bekliyormuşum,sende iyi anla dinle kendini ,vajina hassaslaşıyormuş ve enfeksiyonlara daha açık hale geliyormuş

denizciğim aynen öyle. yaşadıklarımız aynı şeylerdi. inşallah hamiş haberinide beraber veririz canım benim :)))

geçmiş olsun. zaten o kadar çok uğraşıyoruz ki oramızla buramızla bir tarafı düzeltirken diğer taraf gidiyor.. benim doktorumda bir alem. kadıncığaz yorum yapmaktan aciz. şöyle benimle şakır şakır konuşacak bir doktor bulamadım ya ona yanarım.:)) ne sorsam olabilir, hım bakalım gibi laflar ediyor ya o yüzden gideşim bile gelmiyor hatu na. nasip kısmet olur yeniden hamiş kalırsam gitmeyeceğim bu doktora.. (eminim ukala bir hastadan kurtulduğu için o da sevinecektir:))

cetrefilli canım benim kendime hakim olamıyorum saatte bir giriyorum. ah ah bu sayfadan birde ben uzaklaşabilsem aklımdan bir çıkarabilsem şöyle bir ay falan sonra gelip sizlere müjde versem :)
inşallah selmacım inşallah adın listede üste çıkar önümüzdeki ay:)

selmacım seninle yakındık biz dimi,bebeklerimiz ölüp düşük doğumla kürtaj,o olaydan sonra hep aksi gitti bak hep garip ağrılar ,vajinada tuhaflıklar,bende bu enfeksiyon bi süredir varmış,son 2 aydır boşa uğraşıp bekliyormuşum,sende iyi anla dinle kendini ,vajina hassaslaşıyormuş ve enfeksiyonlara daha açık hale geliyormuş

cok geçmiş olsun arkadasım, allah bir daha yasatmasın..

burdayııım gitmedim de siz yoksunuz:KK66: adetime 12 gün var, ve kızlar gögüslerim büyüdü nasıl acıyo, diyorum bu ay buldum mu nedir sincapı:KK66:

günaydın hepinizeeeeeeeeeeeeeee
benim az kaldı vericem size güzel haberlerrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kendime inancım sonsuz en azından bi iki günlüğüne motivasyonumu yüksek tutuyum olmazsada napalım şimdiden üzülmeye gerek yok demi amaaaaa kaydirigubbakcemile3

burdayııım gitmedim de siz yoksunuz:KK66: adetime 12 gün var, ve kızlar gögüslerim büyüdü nasıl acıyo, diyorum bu ay buldum mu nedir sincapı:KK66:

ayy hadi inşallahhh canım yaa progestoron yükselince yapıyormuş bu göğüs ağrılarını falan onun yükselmeside iyi tabiiiii yumurtladığını gösterir yumurtanda döllendiysee inşallahhhhhhhhhhhhhh hayde bakalım kalalım bu ay hamişşşşşşşşşşşşşşş opuyorumnanaktan

günaydın hepinizeeeeeeeeeeeeeee
benim az kaldı vericem size güzel haberlerrr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
kendime inancım sonsuz en azından bi iki günlüğüne motivasyonumu yüksek tutuyum olmazsada napalım şimdiden üzülmeye gerek yok demi amaaaaa kaydirigubbakcemile3
çok haklısın valla inşallah kırmızılar da gelmez de, hiç üzülmene gerek kalmazkaydirigubbakcemile5
ayy hadi inşallahhh canım yaa progestoron yükselince yapıyormuş bu göğüs ağrılarını falan onun yükselmeside iyi tabiiiii yumurtladığını gösterir yumurtanda döllendiysee inşallahhhhhhhhhhhhhh hayde bakalım kalalım bu ay hamişşşşşşşşşşşşşşş opuyorumnanaktan

yaaa yumurtlamada gögüs agrısı oluyomuymuşfisfisfis ben de döl tuttum sanmıştım:roflol:

çetrefilli daha çok var adetine...sabırla bekle canım, inşallah olmuştur...benim de adetimin ortasında şişmeye ve acımaya başlar...ama her ay fosss
böyle konuşuyorum diye de ümidini kaybetme...sincaptır nereye tırmanacağı belli olmaz :KK70:

çetrefilli daha çok var adetine...sabırla bekle canım, inşallah olmuştur...benim de adetimin ortasında şişmeye ve acımaya başlar...ama her ay fosss
böyle konuşuyorum diye de ümidini kaybetme...sincaptır nereye tırmanacağı belli olmaz :KK70:

ya benim ilk kez böyle gögüs agrım oldugu için pek bi heveslendim, zaten iki gıdım gögsüm var o da agrıyınca aha dedim geldi cinabım:roflol::roflol:ama yumurtlama da olabiliyo demek:uhm: hayırlısı olsun adet gelene kadar herkes hamiş, adet geldikten sonra da üstüne gördük aslnda:roflol::roflol:

çok haklısın valla inşallah kırmızılar da gelmez de, hiç üzülmene gerek kalmazkaydirigubbakcemile5

yaaa yumurtlamada gögüs agrısı oluyomuymuşfisfisfis ben de döl tuttum sanmıştım:roflol:

elbetteki olur şekercim her zaman ve herkeste değil ama bende olur çünkü yumurtlamada ostrojen hormonu en üst seviyeye çıkıyor birincisi şişlik falan yapar regli öncesi gibi dikkat edersen anlarsın ikincisi yumurtlama olayı bitiminde progestoron hızla yükselir buda göğüsle ilgli şikayetleri arttırır mış bende yeni öğrendim şekercim inşallah tutmuşturda bebişinnnn

valla dün fikfik yaptık eşim preseed kullanırkenden daha sıvıydı içerisi dediii akıntım yok ama öyle acabaaaa diye bendee acuk umutlandımmm kaydirigubbakcemile3

pekiiii kızlar benim doktorum pazar pazartei salı gün verdi, çatlar yumurtan diye, benim gögüs agrım dün başladı devam edelim mi ki sincap aramaya?? yoruldum yahuuu...

hepinize günaydın....

ebrubu maalesef gelmedi. mailimede cavap vermediler. cuma ya kadar gelmez ise bu yumurtlamayı kaçıracağım. preseed olmadan deneyeceğim. keşke bende posta deseydim. gelirdi vallahi şimdiye kadar. sekteri sabah öğle akşam arıyorum var mı kargo diye :))) kız diyor ki selma hanım ne gelecek bu kadar önemli:))

X