Preseed kullananlar

pekala canım sağol. yumurtlama günüme az kaldı. o zaman kadar gelmez ise bir anlamı olmayacak. bu arada erkek bebiş çok müjdeli haber derler.:)

selmacım bekleme bence...msj gönderelim...tarif edeyim mi, sayfaya giriş yapmam gerekiyor ama hatırlayamıyorum şimdi

canım benim sağol. evden girmem gerekiyor o siteye. çünkim bazı sayfalar bizim iş yerimizde kaplı... hatırlarsan senin verdiğin adresten giriş yapamamıştım:))

kızlar bal çörekotunu denediniz mi? yumurtlamama 5 gün falan var kullanyım mı bende? çiçeğin dediği gibi incir kürü bende de kist yapmıştı. 7cm. hamilelikle beraber birde kistim olmuştu. hamilelik sonlanınca kistte yok olmuştu..

ii hadi bakalım, evden çöz işi...olmadı ben sana gönderirim..ama çakma mal almamışızdır umarım...içimdeki kuşku gitmiyo bir türlü yaa

bal çörek otunu ben denemiştim bir ara..iyi geliyor...ama ben fazla kullandım heralde, korktum bıraktım kullanmayı...sonuçta hormonları etkilediğinden temkinli davranmak gerekiyor bence...

sıkma canını.. çakma olacağını zannetmiyorum. şimdi sen buna takıp negatifleşirsen olacağı varsada olmaz. çek besmeleni bak önüne.. çarşambaya kadar benim ki gelmez ise haberdar ederim. gelince de resmini gönderirim. bakalım gönderilen iki ürün arasında farklılık olacak mıu? birde ben ebay a sipariş verdiğim günden beri ebay dan bana tanıtım mailleri geliyor sana da geliyor mu?

pek gelmiyor, ama birkaç mail aldım canım... yaa bir de 8+ deniliyor, 8 tane de özel şırıngası var, yani 8 kullanımlık...biz mesela idareli kullandık artırdık, geri kalanını nasıl şırınga etces yauw

deme ki 8 bölünerek kullanılacak. elini korkak alıştırma:))) tüpü göz kararı 8 e böl öle kullan. belkide 8 tane bile fazla gelir.. bizde geri kalanlarını alamayan arkadaşlara veririz:)) bugünlerde hayaller aleminde geziniyorum sanırım havalardan...

iinşallah aymescim inşallahhh artık yorulmaya başladık dimi kafamızı uzaklaştırmamız gerek bu düşüncelerden de nasıl CADIARZU

aynen öyle canım da o nasılın cevabını bende bulamadım hala
herşey onu hatırlatıken nasıl düşünmeyi bırakıcaz hiç bilmiyorum
ben istemesemde etrafımdaki bi çok insan bi çok şey hatırlatıyo zaten
çok zor valla çok

Selam arkadaşlar
sayfalarınızı okudum da inşallah hepiniz hayırlı haberler alırsınız
bu jeli bende kullanmak istiyorum ama benim sizlere bir sorum olucak
biz mikroenjeksiyon denedik olmadı negatif sonucum
eşimin çift taraflı varikoseli vardı amaliyat oldu 100,000 olan sperm sayısı 500 indi ve hareketlilik sadece yuzde 14
morfolojiside yalnızca 4
yani bizim durum aslında içler acısı sanırım ama acaba hani bir yumurta bir sperm umudu ile acaba alsam mı ?
ne öneriirsiniz

kızlar bal çörekotunu denediniz mi? yumurtlamama 5 gün falan var kullanyım mı bende? çiçeğin dediği gibi incir kürü bende de kist yapmıştı. 7cm. hamilelikle beraber birde kistim olmuştu. hamilelik sonlanınca kistte yok olmuştu..

canım bal tarçın çörekotu karışımını adetinin 2. günü başlayıp 12.gün sonlandırıyorsun.
ve fazla yememeye özen göster herşeyde olduğu gibi bununda fazlası zararlı olabilir.
sabah akşam bir kaşık.... bende ramazandan sonra tekrar başlayacağım.

ayderyacağım o zaman bu ay bebişim gelmez ise birdaha ki ay onu deniyeyim. bu seferde olmaz ise ver elini bir tüp bebk merkezine.. ne yapayım. ömrümün baharını her ay ümitlenerek ve bekleyerek geçirmek istemiyorum. ben sadece bebiş istiyorum:))
bu arada merakımı maruz görün burada tüp bebk çalışmasına giren arkadaşım oldu mu?

Kızlar nasılsınız? Gelmedi mi senin ürün selma, alla allaaaaa...:KK43:

denizcim herşey Allahtan olmaz diye bir şey yok, sen de söylemişsin olay 1 sperm 1 yumurta olayı, belki bu vesile olur, belki olmaz ama badem vardı onun da eşinde problem vardı, onun sayısı falan sizinlinden yüksekti diye biliyorum, preseed ile kimyasal gebelik geçirdi hatırladığım kadarıyla, neden olmasın.

ayderyacağım o zaman bu ay bebişim gelmez ise birdaha ki ay onu deniyeyim. bu seferde olmaz ise ver elini bir tüp bebk merkezine.. ne yapayım. ömrümün baharını her ay ümitlenerek ve bekleyerek geçirmek istemiyorum. ben sadece bebiş istiyorum:))
bu arada merakımı maruz görün burada tüp bebk çalışmasına giren arkadaşım oldu mu?

dün adet tarihimdi bugün oldu malesef...
yarın tüp bebek için başlıyoruz...
seninle aynı fikirdeyim yıprandım daha fazla yıpranmak istemiyorum.biz elimizden geleni yapalım Allah kısmet ederse olur artık

Selam arkadaşlar
sayfalarınızı okudum da inşallah hepiniz hayırlı haberler alırsınız
bu jeli bende kullanmak istiyorum ama benim sizlere bir sorum olucak
biz mikroenjeksiyon denedik olmadı negatif sonucum
eşimin çift taraflı varikoseli vardı amaliyat oldu 100,000 olan sperm sayısı 500 indi ve hareketlilik sadece yuzde 14
morfolojiside yalnızca 4
yani bizim durum aslında içler acısı sanırım ama acaba hani bir yumurta bir sperm umudu ile acaba alsam mı ?
ne öneriirsiniz

canım benim eşimde varikosel ameliyatı oldu
ve hareketli spermi %0 a düştü ama ben yinede şansımı denedim
niye denemeyesinki şans bu bellimi olur belkide bu jelle gelir sebi bulur
herşeyi denemkte fayda var derim ben

kızlar bu ay olacak galiba..bebeğime kavuşacağım...içimde öyle hisler oynaşıyor :emir_bebek:
Allahımmmm nolurr hüsranla sonlanmasın bu umutlarım...

kızlar bu ay olacak galiba..bebeğime kavuşacağım...içimde öyle hisler oynaşıyor :emir_bebek:
Allahımmmm nolurr hüsranla sonlanmasın bu umutlarım...

inşallah canım inşallah Rabbim dualrını kabul eder
hislerin doğru çıkar :Saruboceq:

X