Preseed kullananlar

tek kullanımlık lakin ben kullnırken içinde acuk kalıyorrr hepsini sıkmayı bi türlü beceremedim 3. kullanmam artıkın yanii son kullamam bir daha kullnamıycam bu ayda olmazsa

canım benimmmm bizde seni çok özledik bebişimmm yaaaa kendine çok iyi bak emi şekerparem benimmmmm opuyorumnanaktan

ay hadi inşallahh bu ay çok uğurlu oldu güzel hamiş haberleri alıyorum kaç gündür burdan inşallah canım sende vericeksin opuyorumnanaktan

günaydın canım yaa çok üzüldüm :sinifsinif: ama hayırlısı değilmiş diyelim canım benim ya üzülme inşallah bu ay gelir bebişinn opuyorumnanaktan

günaydınnn bebekimmm opuyorumnanaktan

Sğol canım bende çok üzüldüm gerçekten
aylar geçince sabrım azalmaya başladı
inşallah Rabbim nasip eder artık bizede bebiş

aymes canım ben de çok üzüldüm, biliyorsun ki buradaki herkes şuan için aynı kaderi paylaşıyor. ınşallah bir dahaki denemenizde başarılı olursunuz, herkes başarılı olur :KK43:
Preseed i kullanmış mıydın canım sen bu ay? artık preseed e karşı da ümitlerim tükenmeye başladı...

topikteki tüm arkadaşlarım nasılsınız nasıl gidiyorr?
iyiyiz şekercim nasıl gitsin günleri boncuk gibim diziyoruz işte kaydirigubbakcemile3
senin nasıl gidiyor az kaldı bizimdeeee ikimizin ardarda demi canım arkideşim inşallahh rabbim gönlümüze göre verir hepimizin
Sğol canım bende çok üzüldüm gerçekten
aylar geçince sabrım azalmaya başladı
inşallah Rabbim nasip eder artık bizede bebiş
AMİNNNN canım benim ya AMİNNN
allahım bizi sınıyor demekki zamanı değilmiş her şerde bir hayır vardır demek gerekiyor canım başka türlü her ayı deviremiyoruz hakkımızda hayırlısı tatlım yaa

aymes canım ben de çok üzüldüm, biliyorsun ki buradaki herkes şuan için aynı kaderi paylaşıyor. İnşallah bir dahaki denemenizde başarılı olursunuz, herkes başarılı olur :KK43:
Preseed i kullanmış mıydın canım sen bu ay? artık preseed e karşı da ümitlerim tükenmeye başladı...

valla aynen öyle 3. denemem ve sanırsam son denemem olucak

şişşşt kıslar nasılsınız? Regl olmadıkça ümidi kesmeyin bakiim, ne zaman ne olacağı belli olmaz.

Kıs duru bi rastlaşamıyoruz, nerdesin yaaaa? :KK43:

çiçekcim nağıyorsun bacııııım?

şişşşt kıslar nasılsınız? Regl olmadıkça ümidi kesmeyin bakiim, ne zaman ne olacağı belli olmaz.

Kıs duru bi rastlaşamıyoruz, nerdesin yaaaa? :KK43:

çiçekcim nağıyorsun bacııııım?

canımm benimmmm opuyorumnanaktan buralardayım şekercim yaw evet rastlaşamıyoz bir türlü
sen nasıl oldun iyimisinn ben genelde geyik topiğindeyimm acuk uzaklaşmamı sağlıyor hoş ordada konu gebelik amaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kızlar gunaydın.benımde reglım haftaya bugun ama umıdım hıc yok hamılelık belırtısı falanda yok zaten.bende preseedın kalanlarını kullanıp bıdaha kullanmamaya karar verdım.zeten bızımkısınede alerjı yaptı.cınsel hayatımızı cok etkıledı.umarım sızlere faydalı olur kızlar.kısmet ıste olmayınca olmuyo.demekkı bebek ıcın bıraz daha zaman var.hayırlısı herkes ıcın....

kızlar gunaydın.benımde reglım haftaya bugun ama umıdım hıc yok hamılelık belırtısı falanda yok zaten.bende preseedın kalanlarını kullanıp bıdaha kullanmamaya karar verdım.zeten bızımkısınede alerjı yaptı.cınsel hayatımızı cok etkıledı.umarım sızlere faydalı olur kızlar.kısmet ıste olmayınca olmuyo.demekkı bebek ıcın bıraz daha zaman var.hayırlısı herkes ıcın....

amin canım yaa daha dur tatlım ya belirti olcak diye bi kaide yok benim bu ay bi arkadaşım kaldı hamiş hiçbir belirtisi olmadan hemen olumsuz olma
hoş olmazsada hayırlsıı değilmiş deriz canım benim yaa
alerjimi yaptı çok enteresan yaa allah allah bizde bişey yapmadı ama bende almıycam bir daha 3. kullanmamız iki tane kaldı bu aydan belki bi daha ki ay onları bitiririm o kadan preseed sayfası kapandı benim için de şekercim ama alerjik bi durum varsa kullanmayın tatlım

çiçekcim geyik iyidir, çocuk meselesi de olursa hayırlısıyla havalara uçarım olmasa da hayata devam şeklini aldı bende, sağlığım iyi olsun da diyorum, ben kovaladıkça o kaçıyor malum, bi de ramazanda çalışma olayı çok zor benim için, çalışmazsan nasıl olcek di mi? Boşver şeker, ben 5-6 ay kafa tatili yapıcam:nazar:

Kuzucum inşallah hamilesindir, değilsen de Allah kerim gelecek aylar var, eşinin psikolojisi etkileniyorsa bence preseed olayına girme, daha da zorlaştırıyor anlaşılan, sanırım bebek baskısı da eşini etkiliyor, bence bebek olayından, yumurtlama günlerinden vs. eşine hiç bahsetme, herşey doğal modunda gidiyor havasında ol.

şükür allahıma ebay dan siparişi verdim. bakalım ne zaman gelecek. ben kargo aracılığı ile alıyorum... diyiyiorm ya sabırsızım.25 gün falan bekleyemeyeceğim gelmesini.

aymes canım ben de çok üzüldüm, biliyorsun ki buradaki herkes şuan için aynı kaderi paylaşıyor. İnşallah bir dahaki denemenizde başarılı olursunuz, herkes başarılı olur :KK43:

kullandım canım 2 aydır kullanıyorum
ama ne yazıkki olmadı işte
benimde her ay ümidim biraz daha azalıyo
kısmet tabiki ama olmayınca üzülüyorum işte:çok üzgünüm:

aymes canım,

sıkma kendini. sen yapman gerekeni yapıyorsun gerisi allahtan.emin ol listede adını yazdığın herkes birbiri için dua ediyor. elbet birimizin duası kabul olacak:))

canım dur daha adetin gelmemiş
inşallahta gelmez bellimi olur belirtilere takılma
bende bi dahaki ay son defa kullanmayı düşünüyorum
çok şey denedik aldık biz her ay bi sürü paralar döktüm
ama olmadı işte biraz hiçbişey kullanmamayı düşünüyorum
bayramdan sonrada belki 2. tüp bebeğe başlarız
şansımızı bidaha deniyelim bakalım bu sefer yüzümüz güler inşallah

Merhaba kıslar uzun süredir topici takip ediyorum ...bende kullanmak istiyorum preseedi ama emin değilim niye diye sorarsanız sebebi yok bilmiyorum sanırım boşveriyorum artık...martta dış gebelik geçirdim sağ tüpüm alındı ve şimdi korunmayı bıraktım ..dila06 arkadaşımızdan bilgi almıştım nası alacağımı falan ama nedense harekete geçmedim sanırım umut etmiyorum artık..bilemiyorum...

aymes canım,

sıkma kendini. sen yapman gerekeni yapıyorsun gerisi allahtan.emin ol listede adını yazdığın herkes birbiri için dua ediyor. elbet birimizin duası kabul olacak:))

amin canım benim biliyorumki hepimizin duası aynı
inşallah Rabbim kabul eder bu mübarek aylarda dualarımızı
evlat hasreti çeken herkese nasip eder bebeği:Saruboceq:

Merhaba kıslar uzun süredir topici takip ediyorum ...bende kullanmak istiyorum preseedi ama emin değilim niye diye sorarsanız sebebi yok bilmiyorum sanırım boşveriyorum artık...martta dış gebelik geçirdim sağ tüpüm alındı ve şimdi korunmayı bıraktım ..dila06 arkadaşımızdan bilgi almıştım nası alacağımı falan ama nedense harekete geçmedim sanırım umut etmiyorum artık..bilemiyorum...

Hepimizin kararsızlık yaşadığı anlar var
sende şu an onlardan birini yaşıyosun demekki
banada öyle olmuştu sonra bi anda karar verdim aldım
herşey kısmet senin için hangisi hayırlıysa onu yaparsın inşallah
umut etmeye gelince bazen tükeniyo umutlar
bazende yeniden yeşeriyo bana psikolojiyle ilgili gibi geliyo
Rabbim kimseyi umutsuz bırakmasın yinede
diyene bak gerçi bende çok çabuk tüketiyorum umutlarımı:nazar:

X