Preseed kullananlar

Hepimizin kararsızlık yaşadığı anlar var
sende şu an onlardan birini yaşıyosun demekki
banada öyle olmuştu sonra bi anda karar verdim aldım
herşey kısmet senin için hangisi hayırlıysa onu yaparsın inşallah
umut etmeye gelince bazen tükeniyo umutlar
bazende yeniden yeşeriyo bana psikolojiyle ilgili gibi geliyo
Rabbim kimseyi umutsuz bırakmasın yinede
diyene bak gerçi bende çok çabuk tüketiyorum umutlarımı:nazar:

sanırım haklısın geçici bi süreç belkide...halbuki yapmam gereken tek şey arayıp sipariş vermek..her ay yeşerip sonra o böyle heycanlı bekleyişin sonrasında böyyle oluyo...amin canım ALLAH yardımcımız olsun meleklerimize kavuştursun bizi...teşekkür ederim cvp verdiğin için canm..

ebru 76 aymesciğimin verdiği fiyat eski fiyat. şu an satış yapan firma akıllı ya %130 zam ile fiyatı 130 yapmış..

birkaçımız yurt dışına sipariş verdik. 30 $. çok daha makul ve yanında da bir sürü yumurtlm kiti veriyorla
r. ilgileniyorsun yurtdışı satış adresini yollarım..

çiçekcim geyik iyidir, çocuk meselesi de olursa hayırlısıyla havalara uçarım olmasa da hayata devam şeklini aldı bende, sağlığım iyi olsun da diyorum, ben kovaladıkça o kaçıyor malum, bi de ramazanda çalışma olayı çok zor benim için, çalışmazsan nasıl olcek di mi? Boşver şeker, ben 5-6 ay kafa tatili yapıcam:nazar:

öyle be tatlım haklsıın bende biraz salmaya başladım açıkçasııı bu stres beni fena yordu çünkü artıkın kendimi başka şeylere yönlendiricemm ne yapim hakkımızda hayırlsıı tatlım sende dinlendir kafanı en iyisi şekercim ya kafa tatili hepimiz yapsak iyi olucak vallaa
hakkımızda hayırlsıı inşallahhhh

ebru 76 aymesciğimin verdiği fiyat eski fiyat. şu an satış yapan firma akıllı ya %130 zam ile fiyatı 130 yapmış..

birkaçımız yurt dışına sipariş verdik. 30 $. çok daha makul ve yanında da bir sürü yumurtlm kiti veriyorla
r. ilgileniyorsun yurtdışı satış adresini yollarım..

aaaaa okadar zamlandımı çüşşşş yani
afedersiniz kıslar ama bu kadar zam olurmu ya
bilmiyodum ben yanlış bilgi verdim kusura bakmayın
ben o fiyattan almıştım hala aynıdır sandım

sanırım haklısın geçici bi süreç belkide...halbuki yapmam gereken tek şey arayıp sipariş vermek..her ay yeşerip sonra o böyle heycanlı bekleyişin sonrasında böyyle oluyo...amin canım ALLAH yardımcımız olsun meleklerimize kavuştursun bizi...teşekkür ederim cvp verdiğin için canm..

rica ederim canım
inşallah bu vesile olurda kavuşursun meleğine

Ben de e..y dün sipariş verdim. Cevap yazısı geldi Türkiyeye göndermiyoruz diye şaşırdım :KK43:

fersoycum, düşük fiyatlı ürünü seçmişsindir...29.99 usd lik üründe free shipment yazar...yani ücretsiz olarak kargo ile gönderilir..

günaydın kıslarrrr...kuzu81, selmas88, shyqueen, aymess
bugün nedense çoook aç hissediyorummmm kendimiii
selmacım hayırlı olsun...kargo ne kadardı canım

ebrubu tünaydın canımm. kargo ücreti 25$ gibi... sanırım 5 gün içerisinde gelecek. bakalım hayırlısı. haftaya gelirse tam zamanı olacak ama gelmez ise günümü kaçıracağım :KK43:(( bu ayı nedense kaçırmak istemiyorum. öyle hissediyorum Allah hayırlara yazsın..

adet olmadan önce rüyamda biri aban makas veriyordu. makas kız çocuğuymuş. birde rahmetli babaanne mi görmüştüm rüyamda.. ölü diri getirir derler ya ..ben hepsini bebiş diye yorumlamıştım:)) adet olunca belki de bu nedenle piskolojim berbat hale geldi... belkide rüyalarım bu ay içindir.:)))

(kendi kendimi motive ediyorum :)

kürtaj olmadan bir hafta öncede rüyamda adet olmuştum. hamile kadın rüyasında adet olduğunu görürse bebeğini kaybedermiş.. :KK43:(

canm bende dun dece ruyamra ölü bırısını gordum ama tanımadıgım bırısıydı.arkadasımın evınden cıkarıyolardı.hayır olsun yarabbım.ınsallah bebeklerımıze ısarettır bunlar

inşallah canım. herşeyden nem kapıp efkarlanacak halimiz yok ya .bunlarla da biraz motive olalım bari :))

adet olmadan önce rüyamda biri aban makas veriyordu. makas kız çocuğuymuş. birde rahmetli babaanne mi görmüştüm rüyamda.. ölü diri getirir derler ya ..ben hepsini bebiş diye yorumlamıştım:)) adet olunca belki de bu nedenle piskolojim berbat hale geldi... belkide rüyalarım bu ay içindir.:)))

(kendi kendimi motive ediyorum :)

Canım rüyaların hayra çıkar inşallah:Saruboceq:

selam arkadaşlar ilk bi kaç sayfanızı okumuştum haftalar önce yurt dışındaki kuzenime sipariş vermiştim arkadaşına söylemiş oda arkadşındada aynı sorun varmış hemen 2 paket alacağını birini bana yollayacağını söylemiş nerden nereye vesile oldunuz rabbim isteyen herkesin karınlarına mercimeğini kondursun :Saruboceq::Saruboceq:

Herkes bugün aç :))) az kaldı biraz daha sıkalım dişleri. bende sigara sigara diyenlerdenim:)

bels41 hayırlı olur inşallah. rabbim mercimeği kondursun. mercimekler nohut olsun, nohutlar büyüsün ve Allahın izni ile kucağımıza alacağımız uzun, hayırlı ömürleri olan evlatlarımız olsun.

yaşadıklarımdan sonra sadece hamile kalmak için dua edemiyorum. hayırlısın ile kucağıma alacaksam Allah kısmet etsin diyiyorum. tabi ki bu duam hepimiz için geçerli :)

X