Preseed kullananlar

kıslarr günaydınn...
siz beni artık sallamıyosunuz ama ben yinede size bir haber vermeye geldim...
geçen seferden elimde kalan 3 tane preseedi pcolu olan ve daha önce bir bebeği karnında ölmüş olan yaklaşıkta 4 yıldır bebiş için uğraşan hocama verdim.
birde ovulasyon testi vardı onlarıda verdim...
vee tahmin edin ne oldu..dün beni arayıp gebelik testinin çift çizgi çıktığını söyledi şok şok şok...listeye yeni birini daha ekleyebilirsinizzzz...
nicini siz bulun artık ilk deneme...
rabbim sizede versin lüftennnnnnnnnnn....(amin)öpüyorum hepinizi çok.sitemim arada bir yazmama rağmen hiç birinizin bana merhaba bile dememesindendir..

Dilacım nasılsın güzelim? Hamişlik nasıl gidiyor tatlım? Sanırım arada uğradığımız için birbirimize denk gelemiyoruz yoksa cevap vermeme olmaz canım, ben de arada girebiliyorum ancak, preseed veya başka şeylerle hepsi nasip işi işte, arkadaşına çok sevindim, darısı başımızakaydirigubbakcemile3

Haklısın ebrubu, bebek düşünüyorsan hemen bırakman gerek, yok şundan mı bundan mı demeden önce yapabileceğin en güzel şey sigarayı bırakmak.

ah anjelic ah...eşim de bunu kabullenip bırakabilse...halaa az da olsa içiyor...ve hergün hem eşim için hem bebek için endişeleniyorum, sonumuz ne olacak diye

selmacım merhaba, iyiyim canım sen nasılsın? Tatil, işler falan derken fazla giremiyorum ama sen de önceleri pek yoktun, sen nasılsın, neler yapıyorsun? Sanki hafiften demoralize olmuş gibisin, bu işler aceleye ve strese gelmiyor bilirsin, rahat ol canım benim.

ah anjelic ah...eşim de bunu kabullenip bırakabilse...halaa az da olsa içiyor...ve hergün hem eşim için hem bebek için endişeleniyorum, sonumuz ne olacak diye

ebrucum bebek tek kişilik bir olay diil ki, sadece senin çabalabanla olmaz, eşin herşeyden önce kendi sağlığı için bırakmalı, inşallah bırakır güzelim, senin ne kadar oldu isteyeli, kaç yaşındasın?

::))) aynen öyle.. geçen aydan ümitliydim boş çıkınca puf:))) eve giderken iş yerimden bir arkadaş ile muhabbet ediyorduk. kendine ait bir sıkıntıyı anlattı. kolay başedilebilecek bir sıkıntı değildi ama başedebiliyordu. Allaha sığındığını anlatıyordu.. bu kadar sıkıntı içerisinde o kadar pozitifti ki..
biraz onunla sohbet ettikten sonra toparlandım:)) benim derdim sabırsızlık. hemen sonuç almak istemem.sabrı üğrenebilirsem başaracağım:)))

anjelic..çook haklısın canım...ben fazla içmiyorum ki diyor hemen (3-5 arası içiyor)...kendi işi olduğu için stresli çalışıyor...ameliyattan sonra kendisine bazı şeyleri iyice anlatmaya çalıştım, ama bir yere kadar söyleyebiliyorum....demogoji diye değerlendirilebiliyorum çünkü... benim derdim tek bebek olup olmaması değil ki, eşimin sağlığı önemli...bu arada yaşım 31, ühüüü...bir iki günde ne çok söylledim yaşımı :KK70:

selmacım, ben de çok sabırsızımdır...birşeyi yapmayı planladım mı hemen olsun isterim..ama şu üç yıl beni öyle terbiye etti ki, ağzımı açıp da birşey diyemiyorum...hep pozitif olun canım...herşey beyinle başlıyor beyinle bitiyor...tiz elden sabrı üüüren canım

dnz iki gündür nedense pc ye yapıştım kaldım
aralarda da yemek, toz alma, temizlik yapıyorum
piffff
sen nasılsın

::))) aynen öyle.. geçen aydan ümitliydim boş çıkınca puf:))) eve giderken iş yerimden bir arkadaş ile muhabbet ediyorduk. kendine ait bir sıkıntıyı anlattı. kolay başedilebilecek bir sıkıntı değildi ama başedebiliyordu. Allaha sığındığını anlatıyordu.. bu kadar sıkıntı içerisinde o kadar pozitifti ki..
biraz onunla sohbet ettikten sonra toparlandım:)) benim derdim sabırsızlık. hemen sonuç almak istemem.sabrı üğrenebilirsem başaracağım:)))

İnsan ister istemez bazen ümitsizliğe düşüyor, birbirimizi en iyi biz anlıyoruz yine:gitme: Ama yapabileceğimiz tek şey tevekkül edip beklemek, bu arada şükredip hayatımıza devam etmek, bizim sınavımız da bu demek ki, iyi çalışıp geçmek gerekkaydirigubbakcemile3

anjelic..çook haklısın canım...ben fazla içmiyorum ki diyor hemen (3-5 arası içiyor)...kendi işi olduğu için stresli çalışıyor...ameliyattan sonra kendisine bazı şeyleri iyice anlatmaya çalıştım, ama bir yere kadar söyleyebiliyorum....demogoji diye değerlendirilebiliyorum çünkü... benim derdim tek bebek olup olmaması değil ki, eşimin sağlığı önemli...bu arada yaşım 31, ühüüü...bir iki günde ne çok söylledim yaşımı :KK70:

Fazla da üzerine gitme, boşveeer, sen uyarını yap gerisi ona kalsın, herkes kendini düşünecek yaşta canım, yolun başındasın daha 31, ben 35im ve ümitlerim yemyeşil:lepi: Biz de 3 yıldır istiyoruz ama maalesef mutlu sona eremedik, birgün inşallah:Saruboceq:

bende bi ara iş güçle uğraştım,kasığım ağrıyodu ya kanlı su gibi geldi bıraktım yattım biraz ,dayanamadım yine geldim şunun başına

bütün kızlar özellikle uzun zamandır bebiş bekleyenler allahım sabrınızın çalışmalarınızın karşılığını tez zamanda verir inşallah

inşallah anjelic cim yaaa....uyarını yap gerisi ona kalsınla olmuyor ne yazık ki...onsuz ben ne yaparım Allah korusun...eşimin ameliyatı apar topar oldu...ameliyat sonrası dr kanser deyince, daha narkozdan ayılıp da hastane odasına gelmeden.....o günler geride kalsın...(eşimin annesi yanımdaydı, canım o da şeker hastası ve nedensiz sürekli bayılıyor) güçlü olmak için ne kadar çabaladım bir ben bir Allah bilir..odadan dışarı çıktım ağlamak için ama eşim uyanmış ve beni soruyordu...Allah kimseye göstermesin...bunları yazmam doğru değil aslında, sizi de bu mübarek günde üzüyorum....ama benim amacım insanların birazcık olup ders çıkarabilmesi...fındık kabuğunu doldurmayacak şeylere kızıyoruz, üzülüyoruz...ya da ümitsizliğe kapılıyoruz....
benim lafım aslında sağlığını hiçe sayı sigaraya devam edenlere
arkadaşlar BIRAKIN NE OLUR O SıGARALARI :Saruboceq:

amin denizcim inşallah...canım sen de temizliği bırak dinlen...senin durumun da hassas...önce sağlık

çok doğru diyorsun ebrucum bende içiyorum şu mereti,bile bile yapıyoruz,allah senin sabrının karşılığını mutlaka verecektir.hadi bırakın şimdi hüznü düşünmeyi,çalışmalar da neler yapıyonuz ekstra denemeler uygulanıyormu bakayııım,ben bu akşam ne kasık ağrısı dinleyecem ne başka bi şey çalışmalara başlayacam,benim koca uyumludur şu zaman yapacaz şu kadar yapacaz,olmadı bi daha yapacaz nası dersem uyar

denizcim eşimin tedavisinden dolayı pek başarılı olacağımızı düşünmüyorum :KK70:...ama ümidimi hiç yitirmem...bilakis daha da güçlendirmeye çalışırım....
bırak canım sigarayı...fazla da bu konuda konuşmak istemem, araştır göreceksin...bebek düşünenler için özellikle
hüzne gerek yok tabii ki :KK70:

geçende başka topike atmıştım bu fıkrayı size de atayım da neşeniz olsun

Adamin biri nerde egilmis bi kadin görse, arkadan dalarmis.
Bir süre bu böyle sürüp gitmis...
Bir gün adam tam is basindayken melekler onu yanina cagirmis 'bir daha
yaparsan seni cehenneme göndeririz' demisler.
Adam korkudan tövbe etmis bi süre...
Bir gün otobüse binmis. Önündeki kadin parayi düsürmüs almak icin egilmis
veeee adam dayanamamis. ..

Is bitince puf diye cehenneme gitmis.
Otobüsteki kadin ise hamile kalmis, cocuk da ayni babasi gibi olmus.
Bir gün melekler onu da yanlarina cagirmislar ve 'bir daha yaparsan seni
de baban gibi cehenneme göndeririz' demisler.

Cocuk tövbe etmis ama üç bes gün sonra dayanamamis ve puf diye cehenneme
gitmis...

Cocuk bi bakmis cehennem buz gibi, herkes soguktan donuyor!
Zebanilerin yanina yaklasmis demis ki:
'Ya, cehennem dedigin atesler yanar, kazanlar kaynar. .. Burasi neden
böyle?'
Zebani cevap vermis:
'Serefsiz baban izin vermiyo ki, egilek de iki odun atak

ebrucum ben özelini bilmediğim için öyle yazdım canım, eğer eşinin böyle ciddi bir rahatsızlığı varsa mutlaka bırakması gerek, çooook yanlış yapıyor, bir de böyle bir durumda bebek meselesi ikincil planda kalıyor, eşin olmazsa bebeğin de bir anlamı yok, aslında sevdiklerimizle geçirdiğimiz herbir dakika nimet, onlara sarılıp tadını çıkarmak gerek, hep söylüyorum, uygulayabiliyor muyum? arada işte :) ınşallah herşey yoluna girer, sıkma canını, bol dua edelim arkadaşım...

deniz ilahi yaaaa, çok güldüm, kocişinle iyi çalışın derse, benimki de çok uyumludur Allah razı olsun, şu dakika saat desem sektirmez, hangi kürü verdiysem içer, yeter ki bebek diyeyim, emrime amade canımın içi :)

X