Preseed kullananlar

selmacım kendini bu kadar motive etmen güzel ama bir o kadar da endişe verici...tüm umutlarını preseed e bağlama...bağlamadım diyeceksin ama durum onu gösteriyor...stres yaparsın Allah korusun...
ama inş hayırlısıyla bu ay hamiş kalırsın da 9 ayın sonunda sağlıcakla bebişini kucaklarsın...
darısı tüm isteyen güzel anne adaylarına tabii...
haa bu arada sakın ovulasyon hesaplayıcılara güvenip de ona göre ilişkiye girme canım, yanıltıcı olabiliyor...
bir deee dün sigara hakkında yazdıklarımı okumadın mı canım yaaa...hadi geçmişe bak...tire ve kendine gel...sigara yokkk sigara yokkk

:))) ebru güldürdün beni vallahi. tamam sigara yok haklısın... ben ovulasyon ile birlikte akıntımıda kontrol ediyorum. etmemede gerek kalmıyor aslında belirtiler sayesinde. karnım şişiyor, vucudum su tutuyor, akıntı fazlalaşıyor, kasıklarım ağrıyor. geçen ay bu belirtiler ile çif çizgiyi yakalamıştım.

bu arada e bay dan msj geldi. en geç 7 gün içerisinde elimde olacakmış. 10 gün içerisinde de gelmez ise irtibata geçiniz deniyor. sadece benim yumurtlama günümü kaçırma riskim var. yumurta akı kullanan var mı? bu riske karşı araştırdım. hatta ta kibelenin hamile kalmadan önceki yazılarını buldum. yumurta akından o da bahsetmiş. ne dersiniz?

teletabi hangimiz istemiyoruz ki bebiş:) hatta yanıp yanıp tutuşuyoruz.. ebay dan alabilirsin. yurtdışı fiyatı daha uygun. ya bu arada ebay yazmak suçmu.

ay suç ise tövbe yazmam birdaha..:))

ha birde hamile kalabilmek için kızlar bunların yanı sıra günde 15 dakika kahkaha atmak gerekiyormuş. ben bizim işyerinde 15 dakika kahkaha atsam kendimi kapının önünde bulurum..:))) sanki anam bana hamile kaldığında kahakaha atıyormuş:)) tabi belki babam ile başbaşa kaldığında olabiliyordur:)))

canım benim az para değil. ayın 10 yakın. beklesen iyi olur. ayın 10 nunda adet olursan ki inşallah olmazsın, önünde yumurtlama gününe kadar minumun 12 gün kalır buda sana yeter. sen kararını ver ben sana yardımcı olurum.

vallahi ben bir kere sonuçlanmayan kısa dönemli hamilelik geçirdim. benimde hiç belirtim olmamıştı. geçen ay hertürlü belirti vardı ama bu seferde hamile değildim. tabi benim belirtiler piskolojikte olabilir.

moralini yüksek tut. ayın 10 na kadar da mümkünse gününü ful dolduracak işlerle meşgül ol ki saatler günler çabuk geçsin. benimde en nefret ettiğim şey beklemek...

sonuçta hepimizin derdi anne olabilmek:.))) Allah hepimizin gönlüne göre versin. hayırlısını versin.uğraşlarımızı, dualarımızı boşa çıkarmasın..

selmacım...yumurta akı bana ters geliyor vallahi....kendimi sahan gibi hissettirir...yumurta akından önce terayağ da koy bari sahana ..ıyyyk ben neler diyorum....beth kiley diye biri var...o öneriyordu preseed kullanmayanlara..ama benim mide almaz bacı

:))) evet öneri yapan hatun buydu. ne bileyim işte. bizim gibi fukaranın umut kapısı.. zaten yatakta bir yumurta..ha ha :) saat kurmuş gibiyiz birde yatağa yumurta ile girersek vay halimize...

haydin kızlar evlere dağılma saat geldi. hepinize iyi akşamlar hayırlı iftarlar..

arkadaslar merhabalar
benim bugun adetim geldi, bu ay preseedi ilk defa kullandim vede tutmadi bu ay.
onumuzdeki aya kaldi

arkadaslar merhabalar
benim bugun adetim geldi, bu ay preseedi ilk defa kullandim vede tutmadi bu ay.
onumuzdeki aya kaldi

canım uzulme bıdahakı aya tutar ınsallah.bende sabırsızlıkla beklıyorum.beklıyorum cunkı emınım hamıle kalmadıgımdan .hıc ama hıc belırtı yok kısmetınmızde varsa yavrumuzu alırız kucagımıza.yoksa allahım sabrını verır elbet.

canım uzulme bıdahakı aya tutar ınsallah.bende sabırsızlıkla beklıyorum.beklıyorum cunkı emınım hamıle kalmadıgımdan .hıc ama hıc belırtı yok kısmetınmızde varsa yavrumuzu alırız kucagımıza.yoksa allahım sabrını verır elbet.

sagol canim,umarim seninki tutar bu ay
ben biliyordum cunku hicbir belirti yoktu,emindim hamile kalmadigimdan yumurtlamadan bir haftasonra emindim biliyordum yoktu.gercekten belirti ve hicbir his yoktu
yumurtlamamida kacirmadim testlerle takip etmistim, olmayinca olmuyo
artik takmiyorum,bu ay beklemedigim icinde uzulmedim

umarim bu ay duyariz birisi hamile kalir
benim bidahaki aya 3 ekime kaldi umutlarim

fersoycum, düşük fiyatlı ürünü seçmişsindir...29.99 usd lik üründe free shipment yazar...yani ücretsiz olarak kargo ile gönderilir..

Şimdi senin dediğin ürün için tekrar sipariş verdim. Kaç günde gelir acaba ? Birde önceki gönderemiyoruz dedikleri ürün için para iadesi yaparlar herhalde değil mi?

fersoycum, gelen mailde yazmıyor muydu? sen kredi kartı bilgilerini girip ödeme yapabildin mi ki...çünkü orada kargo ücreti kutucuğu çıkıyordu ve devamına izin vermiyordu hatırladığım kadarıyla...dediğim ürün posta ile geliyor...25 güne gelmezse bize ulaşın diyordu...buradan iki arkadaş kargo ücreti le aldı...o da 25 ya da 29 usd idi sanırım..kargo 5 güne kadar geliyormuş onda da

günaydın arkadaşlar, hayırlı cumalar..

ayderya canım beklenmeyen günüm 30 eylül ve bu 2 nci preseed kullanım dönemim olacak. beni de ekleye bilirsen sevinirim.

teşekkürler

dila naz aşılama oldum derken..çatlatma iğnesi oldum dedin sanırım...preseed in bir zararı olacağını düşünmüyorum, aksine faydası olacaktır..ama yine de dr una danış...hayırlısıyla meleğin konar göbüşüne inş

Allah Allah aşılamada zaten spermler çatlatma iğnesinden sonra rahme veriliyor...tekrar ilişki mi dedi dr...kafam karıştı

X