Preseed kullananlar

dılacım tebrık ederım hamılesın galıba arkadasın ıcınde coook sevındım.rabbım bızede bu guzel gunlerı gosterırmı acaba.benımde haftaya bugun reglı gunum umuarım olmam tabıkı ama pekte umutlu degılım.bırde sanırım bu ay dr rum rahım fılmı cekılecek dedı.ondanda cok korkuyorum.umarım hem temız cıkar hemde acı cekmem.

kuzu hiç stres edip de kendiini kasma..film çok basit...ama gerilirsen o başka, derin nefes al ver stres yaparsan da ..regl sancısı gibii bişii..hem de olumlu düşün, olumlu sonuç al...tüplerin açıktır hayırlısıyla

preseed 16.5 dolar (multiuse yani cok kullanimlik, 40 gr lik bir tup var ve tekrar kullanilabilen 6 adet siringaya benzer aplikator. her kullanim icin 4 gr yeterli oldugunu soyluyor dolayisiyla 10 kullanimlik )
kargo ucreti 29.9 dolar . Turk lirasiyla belki turkiyeden pahali olabilir bilmiyorum 70 lira falan ediyor sanirim. Ama euroyla daha ucuza geliyor.

canım sen yurt ddışında neredesin...seninkisi daha kolay olabilirdi bence...ben TR den aldığımda multiuse almıştım..ama bana tarihi geçmiş ürün yolladılar...ben siparişi verdim, inş 25 güne kadar gelir...ama şöyle ed bir durum var strawberry de posta ile yolluyor taaa Çin'den üstelik...sorun çıkmaz heralde yaa...çıkarsa da para iadesi artık naapalım

canim bu aldigim sitede sadece tek tip secenek var amerika disi icin yani Amerika disi heryere kargo ucreti 29.9 dolar ve 3-5 gun teslim suresi. Ulkeyi falan secmiyorsun en son fiyatlandiktan sonra adres bolumune yaziyorsun ayrica son kullanma tarihi 05-2011

ebrubu insallah sorun cikmaz canim yerimseniben ben de ilk defa bu ay deneyecegim insallah ise yarar alkisalkisalkis

canım e..y da overseas (deniz aşırı için) ülkeye göre değişiyor kargo...orada fiyatlar daha uygun..orada ürün seçiminde seçenekler var sağ köşede (lowest freight cost) yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam..ülkeyi seçtiğinde kargo fiyatı çıkıyordu..16 usd lik ürün için 6 usd miydi neydi extra ücret...30 usd fazla geldi bana

inş shyqueen cim...kim bilir ben ne zaman kullanacağım...nasip
inş hemen sonucunu alırsın canım

a evet oyle dusunursen dogru fazla ama ben bir de bu "evening primrose oil" kapsulleriyle ovulasyon testi de aldim. Yani hepsi beraber geldi. Belki sadece preseed icin haklisin kargo ucreti biraz pahali.CADIARZU

shyqueen, canım sen tam donanımlı çıktın...Allah Allah deyip savaşmaya başlayacaksın demek bu ay...Allah eşine güç versin...bol ceviz fındık badem yedir bari...bir de ilişkiden 1-2 saat önce acı bir kahve...böylece spermleri horon tepe tepe gelir sositososito

:roflol:
keske ise yarasa bu yontemlerden biri

who knows babeem..who knows sositososito delikafadulden herşeyin başı accık zevk ama

selmacım acı kahve spermleri hareketlendiriyomuş...spermlerde hareketsizlik sorun biliyorsun

hımmmm pekala acı kahve olayını öğrendiğim iyi oldu.... var mı böyle güzel basit formüller kızlar.

keçi boynuzu hariç:)

kelin merhemi olsa başına sürermiş ...keçi boynuzundan sonra havuç suyu dior bilge kızlar, ama sigara kullanıyorsa tehlikeliymiş havuç suyu

canım bende havuc suyunu cok ıcıyorum ve sıgarada kullanyorum ne gıbı zararı oluyo acaba

erkeklerde allah korusun kansere sebep oluyormuş...bayanlar için bilmiyorum ama
ama zaten içme sigara...kanseri 100% tetikliyor, kansere neden oluyor...bana uzak demeyin canım...o kadar sinsi ki...anlaşılmıyor bile..benim eşimin testisinde tümör vardı, ameliyatla alındı...sigara paketini at tatlım ve bir daha içme
kızlar herkes okusun yazdığımı..içmeyin..sigara içilen yerlerde bulunmayın
bebek isteyenlere dr direk sigarayı bırakın diyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…