Preseed kullananlar

ayrederya merhaba, kızmazsanız bir öneride bulunmak isterim..preseedi kullanmaya başlamayı yazmışsınız ancak bir de bence ne kadar zamandır deneniyordu onu da yazmak gerekir diye düşünüyorum...böylece gebeliği artırıcı rolünün olup olmadığını daha iyi anlamış olursunuz :1hug: ...tabii bu benim düşüncem

canım arkadaşların verdiği bilgiler doğrultusund aoluşturuyorum listeyi daha detaylı bilgi verilirse eklerim listeye hamiş olanların yanına kaç defa denediklerini yazmaya çalıştım kendi çabalarımla ama kızlar beklenmeyen adet tarihlerini bile ben sorunca söylüyorlar çoğu zaman.... :sm_confused:

aman maşallah senin sonuçlar nasıl çıktı?

canım benim de tıkanıklık ya da septum gibi hiçbir olumsuz birşey yok dendi verilen ilaç tüm kanallar boyunca gitmiş açık yani yumurtlamada da sorun yok her ay allaha şükür yumurtlama oluşuyor klomenle 4 tane oluşmıştu hatta eşimin de spermiyogramı normal morfolojisi bira düşük geldi %9 du ama o da gebeliğe engel değilmiş olur dendi ama bakalım bekliyoruz canım rabbim büyük herşeye kadir hayırlısını ondan diliyoruzz..

kıslarr günaydınn...
siz beni artık sallamıyosunuz ama ben yinede size bir haber vermeye geldim...
geçen seferden elimde kalan 3 tane preseedi pcolu olan ve daha önce bir bebeği karnında ölmüş olan yaklaşıkta 4 yıldır bebiş için uğraşan hocama verdim.
birde ovulasyon testi vardı onlarıda verdim...
vee tahmin edin ne oldu..dün beni arayıp gebelik testinin çift çizgi çıktığını söyledi şok şok şok...listeye yeni birini daha ekleyebilirsinizzzz...
nicini siz bulun artık ilk deneme...
rabbim sizede versin lüftennnnnnnnnnn....(amin)öpüyorum hepinizi çok.sitemim arada bir yazmama rağmen hiç birinizin bana merhaba bile dememesindendir..

canım arkadaşların verdiği bilgiler doğrultusund aoluşturuyorum listeyi daha detaylı bilgi verilirse eklerim listeye hamiş olanların yanına kaç defa denediklerini yazmaya çalıştım kendi çabalarımla ama kızlar beklenmeyen adet tarihlerini bile ben sorunca söylüyorlar çoğu zaman.... :sm_confused:

canımsın yaa valla haklısın iyiki varsın ve listemizi tutuyorsun canım ben hamiş kalırsam inşallah sana kaç ay kullandığımı söylücem muhakkakk...aayyyy noluuurr bize de nasip olsun yaa...

kıslarr günaydınn...
geçen seferden elimde kalan 3 tane preseedi pcolu olan ve daha önce bir bebeği karnında ölmüş olan yaklaşıkta 4 yıldır bebiş için uğraşan hocama verdim.
vee tahmin edin ne oldu..dün beni arayıp gebelik testinin çift çizgi çıktığını söyledi şok şok şok...listeye yeni birini daha ekleyebilirsinizzzz...
rabbim sizede versin lüftennnnnnnnnnn....(amin)öpüyorum hepinizi çok.sitemim arada bir yazmama rağmen hiç birinizin bana merhaba bile dememesindendir..

canım ne güzel bir haber... arkadaşınıda senide tebrik ederim... ne güzel bir sevap kazandın.. allah sağlıklı bebekler kucağınıza göndersin...:1hug: nick inin bildirirsen listeye ekleyelim yada aramızdan birimi...:uhm:

Son düzenleme:
canım benim nasılsınnnnnn opuyorumnanaktan

iyiym çiçeğim nasıl olayım listelerin peinde koşuyorum :dance: benim günümde yaklaştı yarın ama henüz belirtimde kırmızı işaretlerde yok... ama pekte umutlu değilim. hiçbir şey yapmadım bu ay biliyorsunuz. kısmet.... yarın gelir kırmızılar :tomato: yada bu akşam..:tomato:

kıslarr günaydınn...

canımın içi güzel gebişim benim...ben senin hiç girdiğini uzun süredir görmedim ki hatta ben de hep hamile olanlar bi daha uğramıyorlar diyordum...biz seni merak ediyoruz olur mu hiç öyle..arada girdiğin için demek karşılaşamıyoruz...arkadaşına çok sevindim süppperr yaa işe yarıyor mu gerçekten diye soranlar vardı bak bi kanıt daha....bizim umutlarımız artıyor bu güzel haberlerle...arkadaşını çok çook tebrik ediyorum inşallah darısı bizim başımıza...
eee senden naber bebekle ilgili gelişmeleri anlatsana alıştınız mı birbirinize?

kıslarr günaydınn...

merhaba canımmmmm opuyorumnanaktan,kız alınganlık hadsafhadaa bebişim yaaa herkes o kadar kendi dertleriyleki yapma böylee
arkadaşın adınada çok sevindimm sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim
darısıda bizlerin başına

iyiym çiçeğim nasıl olayım listelerin peinde koşuyorum :dance: benim günümde yaklaştı yarın ama henüz belirtimde kırmızı işaretlerde yok... ama pekte umutlu değilim. hiçbir şey yapmadım bu ay biliyorsunuz. kısmet.... yarın gelir kırmızılar :tomato: yada bu akşam..:tomato:

canım benimmm listeci güzelim benimmmmmmmm kaydirigubbakcemile3
kız dur hele bu ay hep sevdiklerimden güzel haberler aldımmmmmm inşallah senden de alıcaz canım benimmm

kızlar gittim bi kaç iş yaptım evde döndüm dolaştım yine geldim bırakamıyorum burayı,selma senindemi kasık ağrıları var canım,ben şimdi evin iççinde iki kıpırdadım delirdi yine ağrılar,bide kanlı su gibi geldi,bugün moral sıfır,tamda çalışmalara başlayacaz:bbo:

oyy canlarım benim yaaa...sağolun..arkadaşım değil dersaneden hocamdı buralara takılmaz...ona yeni nic bulalım dur vergici olsun...
vergici ilk kullanım diye ekleyebilirsiniz...
canlarım geldim arada baktım beni takan yok herkes muhabbete devam ediyo gittim bende napim..
söz verdim bırakırmıyım hiç sizi aaa.aşk olsun.
çok dua ediyorum yaaa...inşallah bu topicte her yerde rabbim bekleyenlere versin.

dilacım hamilesin sanırım..Allah kucağına sağlıcakla almayı nasip etsin bebişini...kaç aydır deniyordun ve ne kadar preseed kullandın?..cevabın için şimdiden teşekkürler

oyy canlarım benim yaaa...sağolun..arkadaşım değil dersaneden hocamdı buralara takılmaz...ona yeni nic bulalım dur vergici olsun...
vergici ilk kullanım diye ekleyebilirsiniz...
canlarım geldim arada baktım beni takan yok herkes muhabbete devam ediyo gittim bende napim..
söz verdim bırakırmıyım hiç sizi aaa.aşk olsun.
çok dua ediyorum yaaa...inşallah bu topicte her yerde rabbim bekleyenlere versin.

amiiin seni de hocanı da tebrik ederimopuyorumnanaktan

dilacım hamilesin sanırım..Allah kucağına sağlıcakla almayı nasip etsin bebişini...kaç aydır deniyordun ve ne kadar preseed kullandın?..cevabın için şimdiden teşekkürler

canım sağolasın darısı başına ben listedeyim zaten 2 kez denedim ama ilkini saymıyorum çünkü yumurtlama günümü yanlış tespit ettiğim için yanlış günlerde kullanmıştım...
2.kullanışımda hamile kaldım aslında ilkte sayılabilir...bir yıldır uğraşıyordum ve hamile olduğumu öğrendiğim hafta sonu için spermiogram analizine randevu almıştım...
kullanın bence bişey kaybetmezsiniz...ben tr deki firmadan aldım çok ilgililer hatta hediyede yolladılar bana ordan.yine olsa yine alırım hatta herkese oradan almasını tavsiye ediyorum evet pahalı ama ertesi gün geliyor...

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar:
19- vergici :CüvCüv: :nazar: :hooray: 1 kez kulladı ve hamiş haberini dila06 dan aldık.

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
shyqueen..................5/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
sebnemgün.............26/eylül
anjelic....................30/eylül
cnnsnyrt
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSİZ
volina
sidelya81
misi
casper28

tesekkurler ayrederyacim... peki bu beklenmeyen adet gunleri listesinde olupta bu ay preseed kullanmis olan var mi acaba?

dilacım, çok teşekkürler açıklama için...darısı diğer preseedci arkadaşlara...Allah nazarlardan saklasın canım...

bu arada ben preseed i daha once buradan yazdigim sitelerden early pregnancy tests diye bir siteden gecen c.tesi siparis verdim ve dun elime gecti. Almak isteyenlere tavsiye ederim yalniz kargo ucreti oduyorsunuz tabiki

hmmm...ovulasyon testi düşünüyorum aslında ben shyqueen..kargo ücreti ne kadardı

X