Preseed kullananlar

selmacım bu ne acele...dur daha bismillah canım yaa...ben öyle düşünseydim 3 sene kaybetmişliğim var kaydirigubbakcemile3 ..herşeyin hayırlısı hayatım, Allah başka sıkıntı vermesin...insanın nelerle karşılaşacağı hiiiç mi hiç belli olmuyor...panik yok tatlım öncelikle...ben mailde yazanı söyledim, bilemiyorum henüz...postayla göndermeleri sakat tabii, ama ne yapalım :Saruboceq: bekleyeceğiz...yurt dışından sipariş edip de eline ulaşan var mı bunu öğrenmede fayda var

dnz. 82 biliyorsun kürtaj dönemimiz aynı zamana denk gelmişti. aynı problemler bende de var. yumurtalık bölgelerim alimi bastırdığımda o kadar çok ağrıyor ki. kürtaj öncesinde ki adet sancıları gibi değil. ben bu cumartesi ye randevu aldım doktorumdan.
benimde takıldım tek nokta kürtajı yapan doktora gideceğim. bir problem olsa acaba söyler mi? başka doktora gidip gitmeme konusunda kararsızım.

bugün adetimin ikinci günü ve pedimde çok az bir lekelenme oldu. dün çok yoğundum.. belki mevsimsel geçişlerden dolayıda olabiliyordur. birde ben bugün itibarı ile aslanpençesine başlayacağım. rahimin toparlanması için çok faydali. internetten araştır istersen. ben doktoruma bile sordum kullanayım mı diye :) kullan bir zararını örmezsin dedi..

sana bir devlet hastanesi önerebilirim. 4 levent sanayi mahallasinde bir devlet hastanesi açıldı. kadın doğumcularının çok iyi olduğunu duydum. tanıdığım iki kişi doğumunu orada yaptı. sarıyer e yakın dediğim yer. araban var ise 15 dk. falan. eğer araban yok ise minubüsler falanda var sarıyer meydanın dan. gültepe civarında iyi özel hastaneler var...

sizin oraya yakın acıbadem hastanesi var canım, iyi diyorlar...iki arkadaşım oraya gitti...özel muayene de Dr. Hidayet Erkan var Nişantaşı'nda..International Hastanesi'nde çalışıyordu, geçen sene ayrıldı ve kendi muayenehanesini kurdu...özel sigortanız varsa yararlanabilirsin...kendisi aynı zamanda (inş muhtaç etmesin ama ) tüp bebek uzmanı

çok teşekkür ederim kızlar,eşim bazen gece nöbeti oluyo gündüz evde oluyor,götürsün beni en kısa zamanda bir iki kere gittikmi bende öğrenirim zaten daha kolay olur sonrası

kızlar günaydın, ben dün rahim filmimi çekildim, ve sonuclar temiz canlarım, çok mutluyum, çünkü daha önce çekilmemde sağ tüpüm tıkalıydı, ameliyattan sonra her hangi bir yapısıklık da kalmamış,allahıma şükürler olsun, inşallah pressedı da kullanınca karsılıklı güzel güzel haberler vericez birbirimize

çetrefilli çok sevindim canım...hadi tiz zamanda hayırlı haberler ver gene

cetrefilli gözün aydın.. inşallah güzel haberler devam eder. tüpü açmak için bir tedavi görmüştürsün sanırım değil mi? bir şey soracağım insan kendiliğinden tüplerinin açık olup olmadığını anlayamaz değil mi? bu soruyu sorma nedenim sağ tarafımda adet olduğum dönemlerde çok kötü bir ağrı kramp sancı artı ne ise oluyor... zorluyor vucüt kendini bi şeyler için..

bu arada sivasın neresindesin? :))

ebru canım sana bir şey soracağım. e bay kargo ücreti bize ait olarak gönderi yapamıyor mu? kargo ücreti ne tutacak ki? her durumda malum yerden çok daha uyguna gelecek. bunu sana niye soruyorum dersen ingilizcen var ya... ah ah bende olmayan ama inat edip öğreneceğim ingilizce :)))

selmacım...kargo ücreti ile getirilenler var tabii...8-25 usd arası değişiyordu sanırım....bir de aldığın ürünün kargo seçeneği de vardı diye hatırlıyorum...haklısın keşke kargoya verdirseydik yaa (...sen sor canım özelden msj at, ing metin çıktığında...ama bence internetteki ing tr sözlüklerden işi çıkarmaya bak...böylece ing ye aşina olmaya başlarsın...öğren tabi ...ben anamın karnında kitap açıp öğrenmedim üni de zorunluydu o yüzden öğrendim...yoksa nerdeeee

çetrefilli çok sevindim canım...hadi tiz zamanda hayırlı haberler ver gene
teşekür ederim ebru hepimiz bir gün o hayırlı haberleri verecez inşallah

selmacım ben subatta doktora gittigimde çikolata kisti tanısı koydu, ama öncesinde ilişki sırasında agrım oluyordu ve hep diyorduk burda bişey var diye, kist de sol tarafta cıktı, doktorum sağın acık tek tüple hamile kalınabilir dedi yumurta takibi yaptırdık 3 ay yine gelmeyince benim sincap rahm filmine karar verildi filmde sağım da tıkalı cıktı ve laparoskopiyle solda kisti aldılar sağda da tıkanıklıgı actılar, benim dün ki filmi çektirmemin nedeni ameliyat sonrası kontrol, ameliyatı ankarada oldum ama kontrole gidememiştim, içim rahatladı yani hayırlıs artık bundan sonra.
canım biz sivasın içinde oturuyozu, benim ailem ankarada, ama artık eşimden solayı kütük zara oldu

çok sevindim canım yaa inşallah daha güzel haberler getirirsin bize..çok ağrın oldu mu?

çok sevindim canım yaa inşallah daha güzel haberler getirirsin bize..çok ağrın oldu mu?

inşallah canımcım,çok agrım olmadı şöyle ki bu 2. çekilmem, ilkinde ağrım cok olmustu çünkü kendimi nasıl bi kastıysam kalktıgımda bacakalrım titriyodu sırtım falan günlerce agrıdı ve rahmim kasıklarım,ama dün hiç kasmadım kendimi, bu yüzden cok rahat gecti, bir de ameliyat da oldugum için onun agrısını biliyorum bu kolay geldi:)

canım geçmiş olsun güzel haberler vermene çok sevindim canım inşallah başka güzel haberlerde verirsin canım opuyorumnanaktan

canım geçmiş olsun güzel haberler vermene çok sevindim canım inşallah başka güzel haberlerde verirsin canım opuyorumnanaktan

teşekkür ederim çicekcik cok iyisiniz yaaa Allah hepimize bebekli belikli güzel yuvalar yazmıs olsun

benim de çok ağrım olmamıştı o nedenle sordum bazılarının çok ağrılı oluyormuş ya...ben de çok stresli girmiştim ama çok şükür beklediğim kadar ağrılı olmamıştı....

benim de çok ağrım olmamıştı o nedenle sordum bazılarının çok ağrılı oluyormuş ya...ben de çok stresli girmiştim ama çok şükür beklediğim kadar ağrılı olmamıştı....

aman maşallah senin sonuçlar nasıl çıktı?

sevindim canım inş. tez zamanda daha güzel haberler verirsin.... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…