Preseed kullananlar

vallaha kız,allah razı olsun kocalarımızdan,zorluk çıkarsalar ne olur halimiz

Kızlar sohbetinize doyum olmuyor valla, ben çıkıyom, akşam girerim belki görüşürüz, öptüm, muuuck.

ebrucum Testis kanserini yenen ilk kişi olan Amerikalı sporcu Lance Armstrong`un dördüncü kez babalık heyecanını yaşamış bu haberi belki görmüşsündür ,allahım verdimi hiç bi şey engel olamaz

canlarım benim...ben iyiyim merak etmeyin...bu duruma alıştık ikimiz de çoktan...ben iyi örnek olmaya çalışıyorum...benim gibi, hatta benden kötü durumda olan nice insanlar var....

düşünün nefes almak için o kadar çırpınan insan var...hiç düşündünüz mü...çekin nefesinizi içinize ve takip edin nefes alış verişinizi ...ne kadar kolay değil mi....bu basit gördüğümüz nefes alım verimi için ne insanlar var dua eden, tedavi olan, çeşitli alternatif tıp araştırması içinde olan...bir nefes alışında tüm vücudu acı içinde kıvranan insanlar var...
geçende sol baş parmağımı kestim...o an aklıma geldi, o azcık can acısı bile tüm vücudumu sarsmıştı...kaç gündür rahat hareket edemiyorum, iş göremiyorum...elimi bir yere çarpsam kanayıveriyor hemen...bu ufacık yara bende büyük dert yaparken, aklıma kolu bacağı ya da herhangi bir organı olmayan insanları düşünüyorum....bizim seçeneğimiz varken biz kötüsünü yapıyoruz..oysa ki o insanların seçeneği olsa ne yaparlar...hiç aklımıza gelmiyor...bir salise sonrasında ne ile karşılaşacağımız belli değil arkadaşlar, kıymetini bilin lütfen
ayy gene çok konuştum...kusura bakmayın ne olur...

merhaba arkadaslar birsey soracagım, bu jel'i kullanmış arkadaslar.. ben yakın zamanda histeroskopi oldum ve bu ay nihayet denemelere başladık, pre seed kullansam bir yan etkisi olur mu? mantar falan yapar mı? rahim temiz gerci ama kesilmiş oldugu için hassasiyeti vardır sanırım.. bilen arkadaslar bana yol gösterin lütfen. sagolun şimdiden..

canım benım be kadar guzel konusmussun.allahım dertsız derman vermesın kımselere.ölumun dısında herseyın bır caresı var cok sukur.yeterkı sabretmesı ogrenelım ve hayattan hıc vazgecmıyelım.bız hayata tutunmazsak yavrularımızda bıze tutunamazlar dımısengözlerimebaksanab

sag geçmiş olsun, yakın zamanda bir arkadaşım histereskopi oldu, bendeki preseedlerden vermiştim kullandı, herhangi bir yan etkisi olmadı ve zamanında reglini oldu, sen hijyene ço dikkat et, preseedin olumsuz bir etkisi yok bildiğim kadarıyla.

merhaba yeşimcim valla ramazan girdi fultime geçiriyoruz canım işten güçten fırsat buldukça bu saatlerde biraz girip çıkabiliyorum ancak ufaktan bir göz attım topiğe bu gün evet gündem konusu fiyat artışları valla allah ıslah etsin bunları ne diyeyim ülkem insanı fırsatçı diyorum kızıyorlar kimi kere bana..ama yine şaşırmadım ne yalan söyleyeyim bu ülke böyle insanların düşkünlükleri acıları çaresizlikleri bazı kendini akıllı sananlara rant kaynağı..Ama ilahi adalet şaşmaz bu dünya geçip gidiyor ahirette de kul hakkı diye birşey var,umarım bunuda okuyacaklardır topiği takip ediyorlar çünkü bunun bilincindeyiz ve kıs kıs gülüyorlardır eminim .NE DİYELİM SALTANATLARI BU DÜNYADA... BİZ ONLARLA BURADA PAZARLIK YAPIYORUZ... ASIL PAZARLIK AHİRETTE OLACAK ONLARIN BİZİM ACILARIMIZDAN FAYDALANMALARINA DA BİÇİLECEK BİR DEĞER VAR AHİRET ALEMİNDE..ALLAH BİZİM YARDIMCIMIZ İNŞALLAH ONLARADA YARDIMCI OLUR...ÇÜNKÜ BUNLAR ONLARA YOL SU ELEKTRİK OLARAK GERİ DÖNECEK İLAHİ ADELET YOLUYLA yerimseniben

FISTIKLARIM NASILSINIZ ÖZLEDİM SİZLERİ opuyorumnanaktan

CANIM PRESEEDİN BİR YAN ETKİSİ OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ KAYGANLAŞTIRICI JEL SADECE YAN ETKİSİ OLACAĞINI SANMIYORUM HAYIRLI OLUR İNŞALLAH

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
shyqueen..................5/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
sebnemgün.............26/eylül
anjelic....................30/eylül
cnnsnyrt
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSİZ
volina
sidelya81
misi
casper28

Günaydın arkadaşlar !
ayrederya bugün senin beklenmeyen adet tarihin mi? Bu ay preseed kullandın mı canım?
inşallah hamişsindir de burada beraberce kutlarız canım

Günaydın arkadaşlar !
ayrederya bugün senin beklenmeyen adet tarihin mi? Bu ay preseed kullandın mı canım?
inşallah hamişsindir de burada beraberce kutlarız canım

bu ay kullanmadım canım bugün evet benim günüm gelen giden yok şimdilik ama geçen ay biraz erken olmuştum bu ay şaşabilir diye düşünüyorum. hayırlısı allahtan...

bu ay kullanmadım canım bugün evet benim günüm gelen giden yok şimdilik ama geçen ay biraz erken olmuştum bu ay şaşabilir diye düşünüyorum. hayırlısı allahtan...

Amin amin canım, inşallah hamişsindir de hiç kullanmana da gerek kalmaz
Benim günüm 5 eylül ama bende fazladan hamilelik test striplerinden vardı dayanamadım yaptım ben sabah :1no2: ve negatif . Artık bu ay ilk defa preseed i kullanacağım, inşallah bir sonuç elde ederim

Ben de e..y dün sipariş verdim. Cevap yazısı geldi Türkiyeye göndermiyoruz diye şaşırdım

günaydın arkadaşlar

ayrederya canım ben adet oldum ne yazıkki bu ayda olmadı
yeni adet tarihim 29 eylül :çok üzgünüm:

canım benimmmm bizde seni çok özledik bebişimmm yaaaa kendine çok iyi bak emi şekerparem benimmmmm opuyorumnanaktan

ay hadi inşallahh bu ay çok uğurlu oldu güzel hamiş haberleri alıyorum kaç gündür burdan inşallah canım sende vericeksin opuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlar

ayrederya canım ben adet oldum ne yazıkki bu ayda olmadı
yeni adet tarihim 29 eylül :çok üzgünüm:
günaydın canım yaa çok üzüldüm :sinifsinif: ama hayırlısı değilmiş diyelim canım benim ya üzülme inşallah bu ay gelir bebişinn opuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlar herkese...

günaydınnn bebekimmm opuyorumnanaktan

arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum bu preseed in 3 lük 6 lık paketlerinin içindeki tek kullanımlık tüpler kaç gr?

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
shyqueen..................5/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
Duru_.....................19/eylül
cetrefilli..................22/eylül
sebnemgün.............26/eylül
aymes....................29/eylül
anjelic....................30/eylül
cnnsnyrt
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSİZ
volina
sidelya81
misi
casper28

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…