Preseed kullananlar

inşallah canım ya :Saruboceq: ben preseedi kullandıktan bir kaç gün sonra başladı sanki regl olacakmışım şeklinedki ağrılarım her an değilsede gün içinde belli zaman aralıklarıyla hala var aynı durum..her seferinde wcde alıyorum soluğu kaydirigubbakcemile3 bakıyorum yine bişey yok son birkaç gündürde afedersin bayağı likit sanki altıma kaçırıyormuşum gibi akıntım var diyorum ki ya preseedi ilk kez kullanmanın etkisiyle bir takım değişmiler yaşıyorum ya da birşeyler var yarın kopar dananın kuyruğu artık hakkımzda hayırlı olan ne ise onu nasip etsin allahım canım opuyorumnanaktan

durucum adet gunun gectiğinde gebelik testin negatif cıksa bile hemen uzulme.Benim 4 gun gecmişti anca belirmişti 2.çizgi.kasık ağrıları insallah guzel haberin belirtisidir canım.Bak hemen haber ver bize olur mu?

yeşimcim biraz tedaviden uzak dur bakalım, hamileliklerin büyük oranı tedaviyi bıraktıktan sonra gerçekleşiyor, benimki öyle olmuştu mesela, insan ister istemez strese giriyor yahu, ben 2010 a kadar tatil verdim kendime, tükkan kapalı:nazar:

kıss öldürdün beni gulmekten,demek tukkan kapalı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

DURUCUM ınş hamılesındın guzel haberler alalım artık benımde ovulasyonum yarın ALLAHIM emeklerımızı bosa cıkarmaz umarım.

hadi bakalım canım,dualarımız seninle...

merhaba kızlar, ben de bugün kırmızı kartı yedim ve preseed kullanmaya karar verdim, ilk baktıgım yer baska bi yere yönlendirdi, ...shop diye, ve orda iki ürün var, biri Preseed 6 Kullanımlık Tüp Paket diğeri Preseed Vajinal Nemlendirici olarak geciyor, ikisinin de fiyat aynı, siz hangisini kullandınız, bu ay ki ovulasyonuma yetişsin istiyorum, sivasta oldugum için gelmesi de gecikecektir bu yüzden hemen cevap verebilir misiniz?

Son düzenleme:
merhaba kızlar, ben de bugün kırmızı kartı yedim ve preseed kullanmaya karar verdim, ilk baktıgım yer baska bi yere yönlendirdi, ...shop diye, ve orda iki ürün var, biri Preseed 6 Kullanımlık Tüp Paket diğeri Preseed Vajinal Nemlendirici olarak geciyor, ikisinin de fiyat aynı, siz hangisini kullandınız, bu ay ki ovulasyonuma yetişsin istiyorum, sivasta oldugum için gelmesi de gecikecektir bu yüzden hemen cevap verebilir misiniz?

sanırım buradaki çoğu kişinin kullandığı ayrı ayrı tüplerde olan -yani benim aldığım öyle-. ve 6 lı olarak satılan. diğeride 6 kullanımlık fakat tek bir şırınga var ve tüpten kendin şırıngaya çekiyorsun galiba. fakat ikisinin de işlevinin aynı olması lazım. çünkü ikisinin de ürün bilgisinde aynı özellikler yazıyor. siteye tekrar bi göz at istersen.

ikisininde görevi aynı, ben ikisinide kullandım fakat tüp şırıngalı paketi tercih ederim çünkü; istediğin ölçüde çekip vajınaya tamamını gönderebiliyorsun, diğeri ise plastikten ötürü geri gerebiliyor.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

KIZLAAAAAAARRRRR dun ve bugun presedı kullandım ılk defa ALLAHIM ınsallah son kullanımım olur umutluyum bu aydan ama hayırlısı bakalım eylul 9 u nasıl beklıycem yerimsenibenyerimseniben

duru nbr
ne var yaptinmi test

sonuc ne

tatlım sabah uykulu uykulu unuttum wcye gittim sonra aklıma geldi tuh dedim ..annemde kızdı deli bende dört gözle bekliyodum sabahı diye ..yarın sabah yaparız dedim kadın illa bir kaç saat sonra yapalım dedi yaptık ben bişe görmedim yani kocaman kontrol çizgisi haricinde ..ama hala gelen giden bişey yok şimdilik tatlım

şimdi yaklaşık 10 günün üstünde adet sancısı gibi sancım olduğu için gelirmi gelmezmi bilmiyorum bol miktarda akıntım var onun dışında bişey görünmüyor

ya akinti bu isin belirtisidir aslinda

ama test yapincada cikmis olmasi lazim
hatta bugun gunun oldugu icin, ilk idrari beklemesende cikmis olmasi lazim

yani yaptin negatifmi cikti?
henuz gelmedi adetin?
hımm evet yaptım negatif ama adetimde gelmedi normalde 23-24. gün adet oluyorum ama bu ay ovulasyon testiyle yumurtlama günümü bildiğim için üstüne 14 ekledim adetimin 25. günü bu gün... sadece kesik kesik ağrım var

evet aslinda kafana oyle yazdigin icinde gelmiye bilir
boyle oldugu zaman ben test yapiyorum sonucu negatif oldugunu anladigim zaman hemen arkasindan geliyodu regli
demekki hersey psikolojik

canım allah yazdıysa olur olmassada ucunda ölüm yok sağlık olsun deriz herşeyin başı sağlık sonuçta

benim bir ay 4gun gecikti, acaba hamilemiyim degilmiyim 4gun kendi kendime sordum.sonra test yaptim sonucu ogrendikten hemen 5dk sonra kanama geldi
hatta cok sasirdim,testi yapip rahatladiktan sonra hemen geldi

X