Preseed kullananlar

canim testi yaparsan yarin sabah ilk idrarla yapman gerekiyor.simdi yapma
eger pozitifse yarin cikmasi lazim cunku dollenmeden sonra 14 gun gecince hatta oncesindede cikar
elindeki testler hasas test(10ml) ise yarin mutlaka cikar
tabi sen bilirsin, bize sonucu bildir
aslinda bende regliden 2gun once lekelenme seklinde aikintim olur
sende bu yok galiba
dualarim seninle canim

tamam yarına görmessem kırımızı kartı sabah yaparım a.s
elimdeki testler core test markalı hassasmı değilmi bilmiyorum valla ne yalan söyleyeyim ..
bendede olur normalde hatta reglimden 3-4 gün önce kahverengi akıntılar ama bu ay yok olmadı sadece su kıvamında akıntım var o da berrak görünümlü renk değişimi görmüyorum ..
canım sağol allah razı olsun allah bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul etsin inşallah :Saruboceq:

tamam yarına görmessem kırımızı kartı sabah yaparım a.s
elimdeki testler core test markalı hassasmı değilmi bilmiyorum valla ne yalan söyleyeyim ..
bendede olur normalde hatta reglimden 3-4 gün önce kahverengi akıntılar ama bu ay yok olmadı sadece su kıvamında akıntım var o da berrak görünümlü renk değişimi görmüyorum ..
canım sağol allah razı olsun allah bu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul etsin inşallah :Saruboceq:

hadi hayirlisi canim

eger bu ay olmadiysa regliden once lekelenmen yoksa, inslh canim
bisey soylemek istemiyorum yarini bekliyelim

hadi hayirlisi canim

eger bu ay olmadiysa regliden once lekelenmen yoksa, inslh canim
bisey soylemek istemiyorum yarini bekliyelim
hayırlısı allahtan canım opuyorumnanaktan

Birisi beni mi çağırdı? ahan da geldim:eek:
cicimm bana kayıp diyene bak günlerce yoktun kız tek başıma yazdım durdum şuracıklarda kaydirigubbakcemile3 nasılsın tatlım opuyorumnanaktan

hayırlısı allahtan canım opuyorumnanaktan

cicimm bana kayıp diyene bak günlerce yoktun kız tek başıma yazdım durdum şuracıklarda kaydirigubbakcemile3 nasılsın tatlım opuyorumnanaktan

iyi olmaya çalışıyorum, şüküropuyorumnanaktan sen nasılsın? Heyecanlı bi bekleyiş var sanki???:Saruboceq:

yaaav tatildi işti derken sizlerle görüşemiyoruz....napıyorsunuz bacılar?

hayatım malum ramazan ayı girdi tatlı bir koşuşturmaca yaşıyoruz ben ayın ilk 15 günü misafir ağırlıyorum 15 gün sonrada ben misafirliklere gidiyorum ondan vakit bulamıyorum pcyi açmaya yoksa vallahide billahide aklım buralarda kaydirigubbakcemile3

iyi olmaya çalışıyorum, şüküropuyorumnanaktan sen nasılsın? Heyecanlı bi bekleyiş var sanki???:Saruboceq:

allah iyilikler versin canım benim ben iyiyim bir sorumun yok allahıma şükürler olsun :Saruboceq: heyecana gelince inan koşturmaktan kendimi unutuyorum sadece arada bir sancı geliyor hatırlıyor koşa koşa wc bakıyorum bişey yok işe devamkaydirigubbakcemile3

allah iyilikler versin canım benim ben iyiyim bir sorumun yok allahıma şükürler olsun :Saruboceq: heyecana gelince inan koşturmaktan kendimi unutuyorum sadece arada bir sancı geliyor hatırlıyor koşa koşa wc bakıyorum bişey yok işe devamkaydirigubbakcemile3

Durucum sancı hamilelikte de olan bir belirti ama en güzel belirti akıntı olayı, benim su gibi akıntım oluyordu neredeyse, sende de olduğunu duyunca ümitlendim açıkçası, içime güzel şeyler doğuyor desem???:Saruboceq:

Durucum sancı hamilelikte de olan bir belirti ama en güzel belirti akıntı olayı, benim su gibi akıntım oluyordu neredeyse, sende de olduğunu duyunca ümitlendim açıkçası, içime güzel şeyler doğuyor desem???:Saruboceq:

inşallah canım benim hayırlısıyla inşallah böyle fazla takılmak istemiyorum o oluyor bu oluyor düşüncelerine ama insanız işte bilinç altımız ister istemez değerlendirme yapıyor galiba..bu gün bişey düşünüp kendi kendime güldüm biliyormusun amannn azize dedim sonra kendime ççBen normalde çok tatlı yiyen seven bir insanım ve her adetime yakın manyak derecede tatlı tüketirim bu gün düşündümde bu ay eve alınan tatlılar günlerce dolapta bekledi çöpe gitti ..iftardan sonra hadi bir tane alıp atayım ağzıma dedim canım istemedi ..diyorumya bilinç altı meselesi şartlandırıyoruz sanırım hem ruhumuzu hem bedenimizi

duru anjelic aysouk slm kızlar hepinize de...geçmişi okuyordum....vallla hepinizi de çoook özledim...bayaadır beraberce sohbet etmiyorduk...herkes ramazandan mı bilinmez girmiyordu doğru düzgün eee ne var ne yok....durucum günün yarın galiba ben geçmesini bekle derim ama sen bilirsin tabii rabbim inşallah yüzüne güler de öncelikle sonra bize de bir umut ışığı olur

burdayimmmm
evet durunun akinti olayina umutlandim bende
bende radio dinliyom, siteleri dolasiyorum
canim sen duruya yazmissin akinti bende oldu diye, akintin dollenmeden kacgun sonra basladi.benim yumurtlamamdan 4gun gecti.dun evelsi gun akinti vardi ama bugun yok,bakalim
regliye yaklastikcami olur akinti eger hamileysen

inşallah canım benim hayırlısıyla inşallah böyle fazla takılmak istemiyorum o oluyor bu oluyor düşüncelerine ama insanız işte bilinç altımız ister istemez değerlendirme yapıyor galiba..bu gün bişey düşünüp kendi kendime güldüm biliyormusun amannn azize dedim sonra kendime ççBen normalde çok tatlı yiyen seven bir insanım ve her adetime yakın manyak derecede tatlı tüketirim bu gün düşündümde bu ay eve alınan tatlılar günlerce dolapta bekledi çöpe gitti ..iftardan sonra hadi bir tane alıp atayım ağzıma dedim canım istemedi ..diyorumya bilinç altı meselesi şartlandırıyoruz sanırım hem ruhumuzu hem bedenimizi

ayy canım yaa bu olan şeylere de umutlanmamak elde değil herhalde...inşallah yaa rabbim duysun sesimizi hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...

duru anjelic aysouk slm kızlar hepinize de...geçmişi okuyordum....vallla hepinizi de çoook özledim...bayaadır beraberce sohbet etmiyorduk...herkes ramazandan mı bilinmez girmiyordu doğru düzgün eee ne var ne yok....durucum günün yarın galiba ben geçmesini bekle derim ama sen bilirsin tabii rabbim inşallah yüzüne güler de öncelikle sonra bize de bir umut ışığı olur

Merhaba yeşimcim
valla bende sizleri özlüyorum benim ramazandan dolayı giremeyişim yoğunluk çok oluyor ..
meyram malum taşınma telaşesi birde üstüne ramazan denk geldi onun telaşesi ondan giremiyor.
Günüm yarın canım birkaç gündür daha az düşünüyorum koşturmaktan buraya gelince yarın günümün olduğunu daha fazla idrak ediyorum kaydirigubbakcemile3
valla bana kalsa bekleyeyim diyorum ama aysouk benden çok daha heyecanlı sırf onun hatrı için yapıcam testi yaparsam ..her zaman dediğim gibi hakkımızda hayırlı yazılar yazsın rabbim canım

Durucum bilinçaltı meselesinde haklısın ama hamilelik bazen hiç ummadığın ama delice de istediğin bir anda gelebiliyor, yani umutsuz olma, yüze rabbim istedikten sonra herşey olur, ben regl olduğum zaman üzülmüyorum, kısmet olayı deyip önümdeki aya bakıyorum, sen de öylesin ama bu arada umutlanıp pembe hayaller kurmak da iyidir, bizi besleyen, güçlendiren hayallerimiz değil mi?

Kukuletacım evet uzun süredir böyle toplanıp sohbet edemiyorduk, kimimiz tatile çıktı sonra ramazan derken fazla giremiyoruz buraya, sen neler yapıyorsun?Çıktın mı tatile?

aysouk akıntı olayı bende reglden 1-2 gün önce başladı, herzamanki akıntı gibi değildi ama, iççamaşırım ıslanıyordu o kadar yani, inşallah senin de olacak, kafana takmazsan daha çabuk gelir inan.

Merhaba yeşimcim
valla bende sizleri özlüyorum benim ramazandan dolayı giremeyişim yoğunluk çok oluyor ..
meyram malum taşınma telaşesi birde üstüne ramazan denk geldi onun telaşesi ondan giremiyor.
Günüm yarın canım birkaç gündür daha az düşünüyorum koşturmaktan buraya gelince yarın günümün olduğunu daha fazla idrak ediyorum kaydirigubbakcemile3
valla bana kalsa bekleyeyim diyorum ama aysouk benden çok daha heyecanlı sırf onun hatrı için yapıcam testi yaparsam ..her zaman dediğim gibi hakkımızda hayırlı yazılar yazsın rabbim canım

canim benim,evet ben senden daha cok heyecanliyim bu dogru
ben istiyorum diyede yapma testi,buda dogru olmaz
sen daha iyi bilirsin bu dahacok seni etkiler

ama ben senin yerinde olsaydim coktan yapmistim bilekaydirigubbakcemile3
neyse pozitif olalim ki pozitif sonuclar alalim:sm_cool:

Merhaba yeşimcim

amin canım tabiki de öncelikle hayırlısı mutlaka dileğimiz...ben de bu aralar çok fazla takılmak istemedim sürekli yazıları takip edince kafamdan atmam da zor oluyor yoksa sürekli ovulasyon tarihi hesaplamaları yapıp duruyorum...ister istemez biliçaltı strese giriyorum sanırım çünkü kendi haline bırakamıyorum onun için biraz uzaktan takip ettim arada sırada ama yine dayanamadım...herkesi merak ediyorum gelişmeleri kaçırmak istemiyorum özellikle gebelik haberi olursa diye umutla açıyorum...bi de sizleri inanın özlüyorum senin de dediğin gibi kader arkadaşlarım benim hepinizi de çok seviyorumm..ŞenizŞenizŞeniz

X