Preseed kullananlar

Ayşencim hoş geldin canım ..Üzülme canım bende bekliyorum adetim gelsin gelmesin bende gülerek yazacağım inan bana kendimizi dinlemekten belirtiler üretebiliyoruz ben bu aya kadar belirti aramıyordum malum bunca sene olmamış belirti takmıyor insan bu ay takmamın nedeni preseed... ama dediğim gibi rabbim neyi gösterirse hayır olan o dur..Adet olacakmışım gibi bekliyorum bende bir deyim vardır .BEN ÖNÜMÜ KIŞ TUTAYIM YAZ ÇIKARSA BAHTIMA ...üzülme canım vardır herşeyde bir hayır allahın izniyle a.s
Cnm benim,tabii ki herşeyin hayırlısı.Ama dedim ya,kendimden çok senin hamile kalmanı istedim bu ay.Herşey bir vesile olabilir,14 yıl olmamıştır ama preseedle ilk aydan oluverecektir.Belli mi olur.Ama tabi seni de fazla umutlandırmaya teşvik edecek cümleler kurmamak lazım.Gönül bu,ne kadar hayırlısı olsun dese de,içinden lütfen ALLAHIM lütfen olsun der.Sonra senin daha fazla üzülmeni asla istemem.Cnm ama bayram günün çok yakındır,öyle hissediyorum ben.:CüvCüv:

Sabah ola,hayrola.Herkese hayırlı,huzurlu ve rahat bir uyku,gece diliyorum.

Canım benim sağol allah razı olsun opuyorumnanaktan allah hepime hayırlıolan neyse onu nasip etsin ne diyelim :Saruboceq: bana müsaade eşim teşrif etti a.s yarın yine gelirim o vakte kadar kendinize iyi bakın rabbime emanetsiniz hoşçakalın sevgiler saygılaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar: 2 kez kulladı. :ecrin_bebek: kızımız olacak...
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :nazar: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :nazar: :CüvCüv::hooray:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

Duru_......................25/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
sebnemgün................1/eylül
aysouk......................3/eylül
ayrederya .................3/eylül
aymes......................4/eylül
Pınar&Musti..............8/eylül
kuzu81.....................9/eylül
cicekcik..................12/eylül
kukuleta09..............13/eylül
aurora79.................13/eylül
337545...................17/eylül
cnnsnyrt
SadeceMeyra
selmas88
ss2302
siber
batik
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
asi74
KEDERSıZ
volina
sidelya81
misi

Son düzenleme:
Canım benim sağol allah razı olsun opuyorumnanaktan allah hepime hayırlıolan neyse onu nasip etsin ne diyelim :Saruboceq: bana müsaade eşim teşrif etti a.s yarın yine gelirim o vakte kadar kendinize iyi bakın rabbime emanetsiniz hoşçakalın sevgiler saygılaropuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım hayırlı olur inş. senin için.. güzel haber alırız. şu mübarek ramazan ayında seviniriz inş.......

maşallah liste çok kabarık, inşallah herkes hamile listesine girer kızlar, ne mutlu kibeleyi çok tebrik ederim:nazar:
bu arkadaşlar hep preseed kullananlar öyle mi? ama ben genel bir göz gezdirdim de genelde spermlerde sıkıntılı eşleri olanlarda fayda vermiş sanırım. acaba çikolata kisti olup da kullanan ve hamile kalan var mı aranızda? varsa bana o kadar büyük bir umut olurdu kimafoldumben

merhaba kızlar,

kusura bakmayın. bilhassa Ayderya arkadaşım. bazı nedenlerden dolayı sayfaya girmiyordum. ama artık yine buradayım:)) listede 4 ağustos beklenen adet olarak görülüyordu. ama ben sizlere cevap yazamadım. 3 agustosta adet oldum.:KK43:( sanırım ben çocuk sahibi olamayacağım. çok ağladım adet olunca. yumurtlama günlerimi bile o kadar güzel takip ediyordum ki.. ama maalesef yine olmadı yine olmadı:KK43:(

canım üzülme ne olur,seni çok iyi anlıyorum,bizim de 2,5 yıldır olmuyor maalesef......artık gebelik testinde çift çizgi görmek benim için mucize gibi......ama inin bana bunda da bir hayır vardır,RABBİM bizi bizden iyi bilir,güçlü ve sabırlı olmak zorundayız,bazen ben de çok ümitsizliğe düşüyorum,bütün arkadaşlarımın neredeyse çocukları var,bir araya geldiğimizde hemen çocuklarından bahsetmeye başlıyorlar,hele aldığım hamile haberleri.....onları kıskanmıyorum ama nedense çok etkileniyorum,bir iki samimi dostum dışında insanlara düşünmüyoruz henüz diyorum,insanlara söylesem bana acıyacaklarmış gibi geliyor,biliyorum:üstünlük takvayladır ama bu çok farklı birşey,hayırlısı artık ne yapalım,RABBİMiZE sığınalım,inşallah bir gün bizlerin de hayırlı va sağlıklı evletları olur,bu rada ne kadardır deniyorsunuz?

ben de dün adet oldum, zaman zaman umutsuzluğa düşmemek elde deil, evet bizim halimizi en iyi biz anlarız, en basiti bir hamilelik haberi duyunca kıskançlık deil onun adı allahın gücüne gitmesin ama elimde olmadan kendimi eksik hissedip üzüldüğüm çok oldu. kayınvalideme ankaraya ameliyat için gidicez, kist varmış dediğimizde "10 aydır bu yüzden mi çocugun olmuyo" dedi,halbuki biz 3 aydır bebek istiyorduk ve yeni tedaviye başlamıstık, görümcem eşimin sperm sayım testini benden önce hastaneden alıp tüm ailenin gözünün önünde "al bak sorun yok al" diye elime verdi. bir sürü şeye kişiye nefret besledim, çok ağladım üzüldüm, ama napalım herşey allahtan, bu ay da rahim filmimi çekilcem, preseedımı kullancam, bu arada sizlerden güzel haberler alıp umut dolucam, inşallah rabbim hiçbirimizin kucagını bos bırakmıycak.

337545 canım benim ne güzel anlatmışsın. ben 2 ay deneme ve preseed ile hamile kaldım. 8 haftalıkken kalbinin durması neticesinde kürtaj oldum. kürtaj sonrası 3 adeti gördüm. ama hiç ara vermedim denemeye. eşimde beni çok üzüyor. her defasında hissediyorum bu ay hamilesin diyiyor. sonra gözlerinde ki o hüznü görünce çok daha fazla üzülüyorum çok agresifleşiyorum..

sabah akşam hamileliği düşünmekten hiç bir şeye konsantre olamıyorum ve adet olduktan sonrada büyük bir boşluk yaşıyorum. dediğin gibi kims ilede derdini paylaşamıyorsun. kürtajdan sonra çevremdekilerin sıkma canını tekrar hamile olursun demesi bile bana dokunuyordu. ki hala öylr. bu kıskanma mı imrenmemi istek mi tanımlıyamıyorum. birinin hamile haberini duyunca içim burkulmuyor dersem yalan olur...

takıntı haline geldi bende.. ve ne yaparsam yapayım bilhassa bu son ay beni çok üzdü. çok umutluydum..

merhaba kızlar,

kusura bakmayın. bilhassa Ayderya arkadaşım. bazı nedenlerden dolayı sayfaya girmiyordum. ama artık yine buradayım:)) listede 4 ağustos beklenen adet olarak görülüyordu. ama ben sizlere cevap yazamadım. 3 agustosta adet oldum.:KK43:( sanırım ben çocuk sahibi olamayacağım. çok ağladım adet olunca. yumurtlama günlerimi bile o kadar güzel takip ediyordum ki.. ama maalesef yine olmadı yine olmadı:KK43:(

canım üzülme ne olur,seni çok iyi anlıyorum,bizim de 2,5 yıldır olmuyor maalesef......artık gebelik testinde çift çizgi görmek benim için mucize gibi......ama inin bana bunda da bir hayır vardır,RABBİM bizi bizden iyi bilir,güçlü ve sabırlı olmak zorundayız,bazen ben de çok ümitsizliğe düşüyorum,bütün arkadaşlarımın neredeyse çocukları var,bir araya geldiğimizde hemen çocuklarından bahsetmeye başlıyorlar,hele aldığım hamile haberleri.....onları kıskanmıyorum ama nedense çok etkileniyorum,bir iki samimi dostum dışında insanlara düşünmüyoruz henüz diyorum,insanlara söylesem bana acıyacaklarmış gibi geliyor,biliyorum:üstünlük takvayladır ama bu çok farklı birşey,hayırlısı artık ne yapalım,RABBİMiZE sığınalım,inşallah bir gün bizlerin de hayırlı va sağlıklı evletları olur,bu rada ne kadardır deniyorsunuz?

ben de dün adet oldum, zaman zaman umutsuzluğa düşmemek elde deil, evet bizim halimizi en iyi biz anlarız, en basiti bir hamilelik haberi duyunca kıskançlık deil onun adı allahın gücüne gitmesin ama elimde olmadan kendimi eksik hissedip üzüldüğüm çok oldu. kayınvalideme ankaraya ameliyat için gidicez, kist varmış dediğimizde "10 aydır bu yüzden mi çocugun olmuyo" dedi,halbuki biz 3 aydır bebek istiyorduk ve yeni tedaviye başlamıstık, görümcem eşimin sperm sayım testini benden önce hastaneden alıp tüm ailenin gözünün önünde "al bak sorun yok al" diye elime verdi. bir sürü şeye kişiye nefret besledim, çok ağladım üzüldüm, ama napalım herşey allahtan, bu ay da rahim filmimi çekilcem, preseedımı kullancam, bu arada sizlerden güzel haberler alıp umut dolucam, inşallah rabbim hiçbirimizin kucagını bos bırakmıycak.

337545 canım benim ne güzel anlatmışsın. ben 2 ay deneme ve preseed ile hamile kaldım. 8 haftalıkken kalbinin durması neticesinde kürtaj oldum. kürtaj sonrası 3 adeti gördüm. ama hiç ara vermedim denemeye. eşimde beni çok üzüyor. her defasında hissediyorum bu ay hamilesin diyiyor. sonra gözlerinde ki o hüznü görünce çok daha fazla üzülüyorum çok agresifleşiyorum..

sabah akşam hamileliği düşünmekten hiç bir şeye konsantre olamıyorum ve adet olduktan sonrada büyük bir boşluk yaşıyorum. dediğin gibi kims ilede derdini paylaşamıyorsun. kürtajdan sonra çevremdekilerin sıkma canını tekrar hamile olursun demesi bile bana dokunuyordu. ki hala öylr. bu kıskanma mı imrenmemi istek mi tanımlıyamıyorum. birinin hamile haberini duyunca içim burkulmuyor dersem yalan olur...

takıntı haline geldi bende.. ve ne yaparsam yapayım bilhassa bu son ay beni çok üzdü. çok umutluydum..

Merhaba sevgili kader arkadaşlarım hepimizin ortak paydası yaşadıklarımız fakat bazılarımızın yaşadıklarında bebek hasreti harici aile baskıları ...Bende bu baskıyı çok kısa sürelide olsa yaşadım bilirim ne olduğunu ama eşim öyle güzel bir insanki bıçak gibi kesip susturdu aileden gelen çatlak sesleri ..yaklaşık 12 yıl gibi bir süredir kimsenin ağzını açıp şöyledir böyledir diyemiyor,o sorunun ardından zaten malum olan bebeksizlik sorunu insanın canını ziyadesiyle yakıyor fakat sanırım evliliğimizde bir dönem bunu sorun haline getiren yine ben oldum teselli etmek,karıcığım hadi gül artık vardır bir hayır vermiyorsa yaradan demek yıllarca eşime düştü.Ben razıyım kocamdan rabbimde razı olur inşallah..sonra bende alıştım bu duruma çokk uzunn yıllar konusunu bile açmadık bebeğin.. preseed umutlarımın yeşermesine sebep oldu yeniden fakat yinede evde bu konu yoğun konuşulmuyor en azından abartılmıyor olağan durum gibi hareket ediyoruz çünkü yine yeniden aynı hüznü yaşamak çok zor olacaktır bizim içinn.eşim 38 ben 35 yaşındayım son ay preseedi denedik..burada sizlerle paylaştım heyecanımı olasılıkları ama yinede içimden hayırlısı olacaksa ver rabbim dedim ve kızlar henüz zamanı değilmiş demek ki bu sabah kırmızıları gördüm..Üzüldüm mü? bir kaç dk sadece inanın,odama geçtim rabbim senden gelen herşeye razıyım sen benim için doğru olanı bilensin hamdolsun dedim evimin işini yapmaya başladım. a.s Çok soğukkanlı oldugumu düşünebilirsiniz,ben sadece kaderciyim bana bu dünyayı ikinci kez bağışlamış olan rabbimden gelen bana kötü görünen ama aslında benim için o'nun gözünde hayır olan herşeye razıyım hamdolsun bu günümüze :Saruboceq:

ayderyam yaz bacım yeni dönem 19 eylül hayırlısıysa rabbim uygun görürse olur inşallah devam preseedlea.s

Merhaba sevgili kader arkadaşlarım hepimizin ortak paydası yaşadıklarımız fakat bazılarımızın yaşadıklarında bebek hasreti harici aile baskıları ...Bende bu baskıyı çok kısa sürelide olsa yaşadım bilirim ne olduğunu ama eşim öyle güzel bir insanki bıçak gibi kesip susturdu aileden gelen çatlak sesleri ..yaklaşık 12 yıl gibi bir süredir kimsenin ağzını açıp şöyledir böyledir diyemiyor,o sorunun ardından zaten malum olan bebeksizlik sorunu insanın canını ziyadesiyle yakıyor fakat sanırım evliliğimizde bir dönem bunu sorun haline getiren yine ben oldum teselli etmek,karıcığım hadi gül artık vardır bir hayır vermiyorsa yaradan demek yıllarca eşime düştü.Ben razıyım kocamdan rabbimde razı olur inşallah..sonra bende alıştım bu duruma çokk uzunn yıllar konusunu bile açmadık bebeğin.. preseed umutlarımın yeşermesine sebep oldu yeniden fakat yinede evde bu konu yoğun konuşulmuyor en azından abartılmıyor olağan durum gibi hareket ediyoruz çünkü yine yeniden aynı hüznü yaşamak çok zor olacaktır bizim içinn.eşim 38 ben 35 yaşındayım son ay preseedi denedik..burada sizlerle paylaştım heyecanımı olasılıkları ama yinede içimden hayırlısı olacaksa ver rabbim dedim ve kızlar henüz zamanı değilmiş demek ki bu sabah kırmızıları gördüm..Üzüldüm mü? bir kaç dk sadece inanın,odama geçtim rabbim senden gelen herşeye razıyım sen benim için doğru olanı bilensin hamdolsun dedim evimin işini yapmaya başladım. a.s Çok soğukkanlı oldugumu düşünebilirsiniz,ben sadece kaderciyim bana bu dünyayı ikinci kez bağışlamış olan rabbimden gelen bana kötü görünen ama aslında benim için o'nun gözünde hayır olan herşeye razıyım hamdolsun bu günümüze :Saruboceq:

canim senin ve esinin canin sagolsun yeter
Allah size omur boyu mutluluk, saglik ve huzur versin, hic hic isyan etme Allah`in gucune gider
belkide bu senin icin bir sinav, vardir elbet bir sebebi
onumuzdeki ay yine denersiniz bu sefer yumurtlamadan birkac gun oncesinden denersiniz
uzme kendini, olmuyacagi varsa olmuyor iste, belkide zamani suanda degilmis. belkide birgun sende bir mucize yasarsin.hic umudunu yitirme. ama bir beklentiyede girme.hayati akisina birak
biliyorum bunlari soylemek kolay, senin icindeki firtinalari kimse anlayamaz...
gercekten cok guclu birisin.seni cok cok tektir ediyorum. bence oyle bir esin oldugu icinde cok sanslisin.Allah sizi birbirinize bagislasin. birgun elbet sans sizden yana olucak canim benim

Allah sabır versin canım. insan üzülmeden edemiyor. dediğin gibi herşey kader kısmet. herşeyin bir zamanı var ben de ona inanıyorum. ama olaylara hep iyi tarafatan bakmak lazım. en azından adet olmuşsun. adet olmak için bile hap kullananlar var canım.umudunu kaybetme. bana da yakın gelmeleri, ben de hissediyorum. şimdiden ahzırladım kendimi. bir de tekrar doktor randevusu aldım. tekrar muayene olucam bir sorun var mı diye. ne yapalım hayat devam ediyor.

canım yaa çok tatlısın....senin kendini teskin etmene hayranım...yaşamış olduğun tecrübelerin bunları öğretmiş sana çok güzel şeyler yazmışsın özellikle sana 2. şansı veren rabbimden gelen herşeye razıyım demişsin çok güzel bir cümle bu...bizim bilmediğimiz herşeyi bilen o ve herşeye kadir inşallah hayırlı bir zamanda nasip edecek...

duru belkı ben senden cok cok kucuk ve tecrubesızımdır.14 aydır bebek ıstıyoruz ve sebebsız olmuyo ıste.henuz ısyan etmemeyı durumuma alısmayı pek ogrenemedım.her kırmızı kartda delı gıbı aglıyor ve hırcınlasıyorum ısyan edıyorum herseye. hamılelerıde kıskanıyorum ne yalan soyleyım.ama senın bu yazdıkların okadar etkıledıkı benı farkında olmadan bana yardımın bıle olucak ınsallah.sayende bazı seylerı ogrenıcek ve kotu durumlarada alısıcam galıba.cook tesekkur ederım sana .ve ALLAHIM EN KISA ZAMANDA HEPIMIZE NASIP ETSIN ANNE OLMAYI EVLATSIZ BIRAKMASIN DUSMANIMI BILE.opuyorum hepınızı ıyıgeceler...

merhaba kızlar,

selmacım canım seni hepimiz anlıyoruz, aynı şeyleri yaşadık, yaşıyoruz, canımız saolsun tatlım, Rabbim hayırlısını versin, ben buradaki herkesin birgün anne olacağına inanıyorum, zorlu bir süre., sakin olup tevekkül edip bekleyelim canım.

cetrefilli nasıl aile kıs o??? okurken sinir oldum heee, görümcenin yaptığına bak sen, Rabbim görsün ne diyeyim, inşallah bu ay sabrının meyvesini alırsın bacım.

Durucum canım arkadaşım kırmızı kartı yemişsin, tevekkülün ve sabrın tebessüm etmeme neden oldu, böyle olmamız gerek dedim içimden, yoksa kendimizi yer bitirir hayatı da zindan ederiz, oysa herşeye rağmen sevdiklerinle bir dakika bile çok önemli, seviyom kıs senizemuszemus

X