Preseed kullananlar

Durucum bilinçaltı meselesinde haklısın ama hamilelik bazen hiç ummadığın ama delice de istediğin bir anda gelebiliyor, yani umutsuz olma, yüze rabbim istedikten sonra herşey olur, ben regl olduğum zaman üzülmüyorum, kısmet olayı deyip önümdeki aya bakıyorum, sen de öylesin ama bu arada umutlanıp pembe hayaller kurmak da iyidir, bizi besleyen, güçlendiren hayallerimiz değil mi?

Kukuletacım evet uzun süredir böyle toplanıp sohbet edemiyorduk, kimimiz tatile çıktı sonra ramazan derken fazla giremiyoruz buraya, sen neler yapıyorsun?Çıktın mı tatile?

aysouk akıntı olayı bende reglden 1-2 gün önce başladı, herzamanki akıntı gibi değildi ama, iççamaşırım ıslanıyordu o kadar yani, inşallah senin de olacak, kafana takmazsan daha çabuk gelir inan.

Canım çokk haklısın ben ortalarda bir yerlerdeyim ne fazla umutlu ne fazla umutsuz o yüzden belkide çok rahat bir izlenim veriyorum..Çok fazla umut ettiğim yıllarda çokk üzüldüğüm zamanlar oldu hayat galiba tevekkül getirmeyi öğretiyor insana ..Allaha şükür sağ oldukça sağlıklı oldukça her zaman için umut var ama çok fazla kendimizi kaptırım dengemizi bozmamak koşuluyla umut etmek tatlı şey opuyorumnanaktan

Durucum bilinçaltı meselesinde haklısın ama hamilelik bazen hiç ummadığın ama delice de istediğin bir anda gelebiliyor, yani umutsuz olma, yüze rabbim istedikten sonra herşey olur, ben regl olduğum zaman üzülmüyorum, kısmet olayı deyip önümdeki aya bakıyorum, sen de öylesin ama bu arada umutlanıp pembe hayaller kurmak da iyidir, bizi besleyen, güçlendiren hayallerimiz değil mi?

Kukuletacım evet uzun süredir böyle toplanıp sohbet edemiyorduk, kimimiz tatile çıktı sonra ramazan derken fazla giremiyoruz buraya, sen neler yapıyorsun?Çıktın mı tatile?

aysouk akıntı olayı bende reglden 1-2 gün önce başladı, herzamanki akıntı gibi değildi ama, iççamaşırım ıslanıyordu o kadar yani, inşallah senin de olacak, kafana takmazsan daha çabuk gelir inan.

canım ben izinden döneli 2 hf oldu...döndüğüm hafta adet olmuştum şimdi önümüzdeki bikaç gün içinde ovulasyon dönemim başlıyor...geçen ay klomeni bırakmıştım bu ay da ramazan dolayısıyla bıraktım bakalım artık allaha bıraktım olmazsa da hayırdır olmadı belki aşılamaya gideriz bakalım zaman neyi gösterir...sen neler yaptın şimdi hangi dönemdesin canım?

canim benim,evet ben senden daha cok heyecanliyim bu dogru
ben istiyorum diyede yapma testi,buda dogru olmaz
sen daha iyi bilirsin bu dahacok seni etkiler

ama ben senin yerinde olsaydim coktan yapmistim bilekaydirigubbakcemile3
neyse pozitif olalim ki pozitif sonuclar alalim:sm_cool:
inşallahh canım sadece bu konuda değil her konuda hayatın her alanında pozitif olmak dileğiyle inşallah opuyorumnanaktan

amin canım tabiki de öncelikle hayırlısı mutlaka dileğimiz...ben de bu aralar çok fazla takılmak istemedim sürekli yazıları takip edince kafamdan atmam da zor oluyor yoksa sürekli ovulasyon tarihi hesaplamaları yapıp duruyorum...ister istemez biliçaltı strese giriyorum sanırım çünkü kendi haline bırakamıyorum onun için biraz uzaktan takip ettim arada sırada ama yine dayanamadım...herkesi merak ediyorum gelişmeleri kaçırmak istemiyorum özellikle gebelik haberi olursa diye umutla açıyorum...bi de sizleri inanın özlüyorum senin de dediğin gibi kader arkadaşlarım benim hepinizi de çok seviyorumm..ŞenizŞenizŞeniz
opuyorumnanaktan

Canım çokk haklısın ben ortalarda bir yerlerdeyim ne fazla umutlu ne fazla umutsuz o yüzden belkide çok rahat bir izlenim veriyorum..Çok fazla umut ettiğim yıllarda çokk üzüldüğüm zamanlar oldu hayat galiba tevekkül getirmeyi öğretiyor insana ..Allaha şükür sağ oldukça sağlıklı oldukça her zaman için umut var ama çok fazla kendimizi kaptırım dengemizi bozmamak koşuluyla umut etmek tatlı şey opuyorumnanaktan

Haklısın canım, hayal kırıklığına uğramaktan korkup fazla umutlanmamak bana göre diil, ben heyecan adamıyım canım, bekliycem, özliycem, üzülücem, gülücem veee tekrar bekliycemalkisalkisalkis

Haklısın canım, hayal kırıklığına uğramaktan korkup fazla umutlanmamak bana göre diil, ben heyecan adamıyım canım, bekliycem, özliycem, üzülücem, gülücem veee tekrar bekliycemalkisalkisalkis

Rabbim hayırlısıyla inşallah hepimizin yüzünü güldürsün canım benim :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

canım ben izinden döneli 2 hf oldu...döndüğüm hafta adet olmuştum şimdi önümüzdeki bikaç gün içinde ovulasyon dönemim başlıyor...geçen ay klomeni bırakmıştım bu ay da ramazan dolayısıyla bıraktım bakalım artık allaha bıraktım olmazsa da hayırdır olmadı belki aşılamaya gideriz bakalım zaman neyi gösterir...sen neler yaptın şimdi hangi dönemdesin canım?

yeşimcim biraz tedaviden uzak dur bakalım, hamileliklerin büyük oranı tedaviyi bıraktıktan sonra gerçekleşiyor, benimki öyle olmuştu mesela, insan ister istemez strese giriyor yahu, ben 2010 a kadar tatil verdim kendime, tükkan kapalı:nazar:

yeşimcim biraz tedaviden uzak dur bakalım, hamileliklerin büyük oranı tedaviyi bıraktıktan sonra gerçekleşiyor, benimki öyle olmuştu mesela, insan ister istemez strese giriyor yahu, ben 2010 a kadar tatil verdim kendime, tükkan kapalı:nazar:

Hayatım sen istediğin kadar tatil ver alnına yazılanı görüyorsun bak bir hırsız giriverirse o dükkana inşallah şaşırır kalırsın opuyorumnanaktan

Hayatım sen istediğin kadar tatil ver alnına yazılanı görüyorsun bak bir hırsız giriverirse o dükkana inşallah şaşırır kalırsın opuyorumnanaktan

Hımmmm öyle tatlı hırsıza can kurban bacım yaaaa:kedi:

Neysem kocişin yanına kaçıyom kıslar ben, yarın görüşürüz öpüyom hepiniziopuyorumnanaktan

Durucum yarın akşam ben buralardayım gelin anacım sohbet edelim alkisalkisalkis

Hımmmm öyle tatlı hırsıza can kurban bacım yaaaa:kedi:

Neysem kocişin yanına kaçıyom kıslar ben, yarın görüşürüz öpüyom hepiniziopuyorumnanaktan

Durucum yarın akşam ben buralardayım gelin anacım sohbet edelim alkisalkisalkis

bu saatlerde yine burda olurum ölmez sağ kalırsak canım sevgiyle kal opuyorumnanaktan

zaten ben 2 aydır tedavi görmüyorum anjelicçim sanırım tedaviyi bırakanlar sadece tedaviyi değil beklentilerini de bırakıyorlar daha doğrusu fazla önemsemiyorlar ve stresin olumsuz etkisi ortadan kalkınca ilahi bir şekilde hiç çaba sarfetmeden kendiliğinden oluyor...ben beceremiyorum sanırsammm

azizecim tatlım ben de yatıyorum artık...aysouk canım sana da iyi geceler kendinize iyi bakın...hoşçakaaallllllıııınnn.....

DURUCUM ınş hamılesındın guzel haberler alalım artık benımde ovulasyonum yarın ALLAHIM emeklerımızı bosa cıkarmaz umarım.

bu arada presedımıde kullanıcam yarın ınsallah ama ınsallah bebıslerımıze kavusuruz artık 14 aydır beklıyoruz onu umarım uzmez annesını tutunur bana sımsıkı.OPUYORUM HEPINIZIII.....

toplu cevap vereyim kızlar bayağı ilerletmişsiniz sayfaları opuyorumnanaktan başka topicten söz etmişsiniz ama ben pcyi bile açamadım kaç gündür malum ramazan ilk 15 günüm misafir ağırlamakla geçtiği için vakit bulup giremiyorum şekerler yoksa açtığımda ilk geldiğim konudur preseed yerimseniben ben henüz adet görmedim normal günüm yarın regl sancısına benzer sancılarım daha öncede söylemiştim 10 gün öncesinden başladı o yüzden şimdi adet görücem ya da görmicem diyemiyorum günlerdirr adet görecekmişim gibi belirtiler hissettiğimden dolayı yarın en geç öbür gün belli olur sanırım son 4 gündür afedersiniz akıntım fazla ama ben adet görmeden öncede akıntı yaşadığım için ne bilim belirti aramıyorum sanırım dediğim gibi yarın günüm negatif ya da pozitif bir durumda artık sizlerde bilinki eşimden bile önce ilk sizin haberiniz olacak çünkü kader birliğimiz var sizleri seviyorum ben ya kız kardeşlerimden ayırmıyorum inanın opuyorumnanaktan

canım başka topik işin şakasıydı. bir yere gitmezsiniz biliyoruz. özledikte ondan öyle dedik.. güzel hayırlı müjdeli haberlerini bekliyoruz... inş. rabbim hayırlısı verir de burda hepimiz sevinir bayram yaparız.... öptüm canım haber bekliyoruz...kaydirigubbakcemile5

haydi duru haydi duru haydii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiii...
durucum güzel haberlerini bekliyorum hepinizinkini bekliyorum kıslar..aradabir girip yazıyorum ama sizden sen çıkmıyo yaw...
öpüyorum hepiniziiiiiiiiii.....
bizim 2 hafta sonra ikili testimiz var dua edin...
he şey allahtan tabi kısmet.kaydirigubbakcemile5

canım yaa...buralardayım aslında da biraz uzaklaşmak istedim sadece... ara ara girip bakıyorum yine de...geçen ay ilk kez preseedi kullanmıştım ve izindeydim umutluydum ama hayal kırıklığına uğradım biliyorsun...bu nedenle burda olduğum zaman bu gebelik fikrini kafamdan atamıyorum ondan biraz ramazana kendimi kaptırayım istedim işte böyle canım benden haberler.....eee beni boşver senden ve bebişinden ne haberler var herşey güzel gidiyordur umarım...

bitanem sen nasıl rahat edeceksen öyle yap zaten,hem birazda kafan dağılır her gun gebelik konusu beynini yormamış olur.Ama üzme kendini,hayırlı ay bu ay,duaların ve dualarımız kabul olacak insallah.Bana gelince,bulantılarım bu hafta yine cok siddetlendi.Serum yiyordum bende gunlerdir.3,5 kilo vermişim.Berbatım anlayacağın canım:))

X