Preseed kullananlar

Canım çokk haklısın ben ortalarda bir yerlerdeyim ne fazla umutlu ne fazla umutsuz o yüzden belkide çok rahat bir izlenim veriyorum..Çok fazla umut ettiğim yıllarda çokk üzüldüğüm zamanlar oldu hayat galiba tevekkül getirmeyi öğretiyor insana ..Allaha şükür sağ oldukça sağlıklı oldukça her zaman için umut var ama çok fazla kendimizi kaptırım dengemizi bozmamak koşuluyla umut etmek tatlı şey opuyorumnanaktan

canım ben izinden döneli 2 hf oldu...döndüğüm hafta adet olmuştum şimdi önümüzdeki bikaç gün içinde ovulasyon dönemim başlıyor...geçen ay klomeni bırakmıştım bu ay da ramazan dolayısıyla bıraktım bakalım artık allaha bıraktım olmazsa da hayırdır olmadı belki aşılamaya gideriz bakalım zaman neyi gösterir...sen neler yaptın şimdi hangi dönemdesin canım?

inşallahh canım sadece bu konuda değil her konuda hayatın her alanında pozitif olmak dileğiyle inşallah opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan

Haklısın canım, hayal kırıklığına uğramaktan korkup fazla umutlanmamak bana göre diil, ben heyecan adamıyım canım, bekliycem, özliycem, üzülücem, gülücem veee tekrar bekliycemalkisalkisalkis

Haklısın canım, hayal kırıklığına uğramaktan korkup fazla umutlanmamak bana göre diil, ben heyecan adamıyım canım, bekliycem, özliycem, üzülücem, gülücem veee tekrar bekliycemalkisalkisalkis

Rabbim hayırlısıyla inşallah hepimizin yüzünü güldürsün canım benim :Saruboceqpuyorumnanaktan

yeşimcim biraz tedaviden uzak dur bakalım, hamileliklerin büyük oranı tedaviyi bıraktıktan sonra gerçekleşiyor, benimki öyle olmuştu mesela, insan ister istemez strese giriyor yahu, ben 2010 a kadar tatil verdim kendime, tükkan kapalı

Hayatım sen istediğin kadar tatil ver alnına yazılanı görüyorsun bak bir hırsız giriverirse o dükkana inşallah şaşırır kalırsın opuyorumnanaktan

Hayatım sen istediğin kadar tatil ver alnına yazılanı görüyorsun bak bir hırsız giriverirse o dükkana inşallah şaşırır kalırsın opuyorumnanaktan

Hımmmm öyle tatlı hırsıza can kurban bacım yaaaa:kedi:

Neysem kocişin yanına kaçıyom kıslar ben, yarın görüşürüz öpüyom hepiniziopuyorumnanaktan

Durucum yarın akşam ben buralardayım gelin anacım sohbet edelim alkisalkisalkis

bu saatlerde yine burda olurum ölmez sağ kalırsak canım sevgiyle kal opuyorumnanaktan

zaten ben 2 aydır tedavi görmüyorum anjelicçim sanırım tedaviyi bırakanlar sadece tedaviyi değil beklentilerini de bırakıyorlar daha doğrusu fazla önemsemiyorlar ve stresin olumsuz etkisi ortadan kalkınca ilahi bir şekilde hiç çaba sarfetmeden kendiliğinden oluyor...ben beceremiyorum sanırsammm

azizecim tatlım ben de yatıyorum artık...aysouk canım sana da iyi geceler kendinize iyi bakın...hoşçakaaallllllıııınnn.....

DURUCUM ınş hamılesındın guzel haberler alalım artık benımde ovulasyonum yarın ALLAHIM emeklerımızı bosa cıkarmaz umarım.

bu arada presedımıde kullanıcam yarın ınsallah ama ınsallah bebıslerımıze kavusuruz artık 14 aydır beklıyoruz onu umarım uzmez annesını tutunur bana sımsıkı.OPUYORUM HEPINIZIII.....

canım başka topik işin şakasıydı. bir yere gitmezsiniz biliyoruz. özledikte ondan öyle dedik.. güzel hayırlı müjdeli haberlerini bekliyoruz... inş. rabbim hayırlısı verir de burda hepimiz sevinir bayram yaparız.... öptüm canım haber bekliyoruz...kaydirigubbakcemile5

haydi duru haydi duru haydii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiii...
durucum güzel haberlerini bekliyorum hepinizinkini bekliyorum kıslar..aradabir girip yazıyorum ama sizden sen çıkmıyo yaw...
öpüyorum hepiniziiiiiiiiii.....
bizim 2 hafta sonra ikili testimiz var dua edin...
he şey allahtan tabi kısmet.kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…