Preseed kullananlar

evet canim allah yazdiysa olur tabiki
takma kafana
beklentinde olmasinki reglin duzenli olarak gelsin
reglinin olmasida beyindeki bir hormonla meydana geliyor zaten
hersey birbirine bagli

benim bir ay 4gun gecikti, acaba hamilemiyim degilmiyim 4gun kendi kendime sordum.sonra test yaptim sonucu ogrendikten hemen 5dk sonra kanama geldi
hatta cok sasirdim,testi yapip rahatladiktan sonra hemen geldi

daha gelmedi canım hiç lekelenme bile olmadı geldini sanıp wc ye gidiyorum bakıyorum sadece şeffaf bir akıntı az öncede gittim dedim böyle olmuyor dakka başı çamasır değiştiriyorum günlük pet koydum ..gelirsede en azından tedirgin olmam gittiğimde görürüm

ya akinti bu isin belirtisidir aslinda

ama test yapincada cikmis olmasi lazim
hatta bugun gunun oldugu icin, ilk idrari beklemesende cikmis olmasi lazim

canım ben adetim gectiği gün sonra ertesi gun sonra dahada ertesi gun yapmıştım.Ama tek çizgi çıkmıştı.3.gunun gecesi çook silik 2.çizgibiraz belirdi.Gecikmenin 4.gununde 2.çizgiyi gördum.O yuzden durudan umutluyum.Benim içime biri hamile kalacak bu ay diye doğmustu hep,insallah duruduuuur!!!! :))) hem kasıklarıda ağrıyor opuyorumnanaktan

duygucum zaten belirti aramıyorum ancak iki şey kafama takılan sürekli oturp düşünsem kendimi dinlicem ama bu ay oturmaya da fırsatım yok kafama takılan 10 gündür var olan kasık ağrılarım bu gelişigüzel en yogun saatlerimde bile pat diye ortaya çıkıveriyor ikinciside akıntı yoğunluğu..bu saatlerde ancak oturabiliyorum bu saatlerde düşünüyorum yanlızca kendi kendime ayy azizee sende kurup durma geciktirme adetini diyorum kaydirigubbakcemile3

gönül pozitifi görmek istiyor ama birde gerçekler var gerçeklerden kopmak istemiyorum ben alışmışım boşvermeye stres yaramıyor bana vallahia.s

zaten düşünme canım,sen zaten rahatsın bu konuda.Kırmızılar gelirsede rahatça karşılarsın biliyorum.Ben senin yerine heyecanlanırım :)))
bu kasık ağrıların mesela birden kalkınca ayağa falan kasılma yada kramp gibi girdimi hiçç peki.Yada ne bileyim yemek yediğin halde mide kazınması cabuk acıkma oldumu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ayyy cok fenayım,belirtimi arıyorum nee opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ama cok ilginc ya, kimisinin adetten 1hafta once cikiyor kimisinin adet gecikmesinden baya sonra
acaba cinsiyete gore degisiyormu, erkek cocuklarda gec hormonlar salgilandigi icin gec cikiyor,kizlarda erkenmi cikiyor
senin kinin cinsiyeti bellimi? acaba burda boyle bir sonuca varilabilinirmi?

valla yememde içmemde bir değişiklik yok bacım sadece tatlısız hayat düşünemiyorum adet öncesi kutu kutu tatlı tüketirim bu ay tatlının yüzüne bakmadım düşünmedim bile yazarken bile iykk oluyorum buda psikolojik sanırım sadece ve sadece bu yemek konusunda ..kasık ağrılarım 10 gündür adet görecekmişim gibi zaman zaman adet ağrısından farklı olarak bir sağımda bir solumda iğnelenme tarzında öyle kramp falan olmuyor sanırım buda psikolojik bozdum kafayı psikolojiyle bu ay kaydirigubbakcemile3

yarınıda bekleyelim bakalım o zaman tatlımm,yemin ederim bu baslığı her açtığımda kalbim deli gibi atıyor.Birinden guzel haber gelecek diye surekli beklemedeyim..çığlık çığlığa sevineceğim senden guzel bir haber alırsam durucum yaa :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

canım evet demekki kişiden kişiye değişiyor.gerçi kullanılan testde önemli.cinsiyet konusunda ise emin değilim,hiç duymadım.benimki daha minicik cinsiyeti belli değil canım.Bende geç döllenme olmuştu o ay.Halbuki çok duzenliydi adetlerim.

Canım benim hayırlısı neyse onu yazsın kaderimize rabbim bizler çokk istiyoruz ama o sizin için uygun olan budur diyor pozitif ya da negatif harap olmanın manası yok sonuçta ona inanıyoruz herşeyin ondan olduğunu biliyoruz ...Ben ya da diğer arkadaşlarım hiç farketmez hangimiz için ne hayırlı olacaksa rabbim onu nasip eylesin şimdi sabır zamanı a.s

durucum bencede hamılelık belırtısı gıbı beyaz seffaf akıntı olması cunku benım reglımden 2 gun once kahve lekelenmem olur 3.gun kanamam gelır hep boyle olmustur hatta reglımın olucagınıda bu kahve lekelenmeden anlıyorum ama sende oyle bısey yok aksıne beyaz akıntı var oda hamılelık belırtısı olarak yazıyo sayfalarda.ınsallah haberını alırız canım

ben bunuda burda ogrendim, simdi hatirlamiyorum konu basligini ama okudugumu hatirliyorum
tekrar baktim bulamadim, ya cinsiyetle ilgili bir baslikti yada idrar testinin gec cikmasiyla ilgili bir baslikti
kizlar kendi arasinda konusurken boyle bir seyi farketmisler ve onayliyan arkadaslardada var

emin degilim, sanirim erkek cocuklarin gec cikiyor idrar testinde
buda hormon salgilanmasiyla alakali
ama duruyuda etkilemek istemiyorum
kesin bir bilgimde yok

oy anam ben buraya gelince daha bir adapte oluyorum kızlar kaydirigubbakcemile3
yeni gelinler gibi oldum birden nerdeyse 14 yıl oldu ya kaydirigubbakcemile3
Canım hayırlısı hakkımızda rabbim yazdıysa olur inşallah opuyorumnanaktan

Kızlar hepinize iyi geceler,Azizecim,sana da.Yalnız meraktan öleceğiz hepimiz,farkına mısın???Bu arada ben bugün adet oldum.Üzüldüm mü bilmiyorum,artık alıştım galiba.Ama çok sancılı oldu.Tatilde deiz,soğuk su derken üşüttüm galiba.Neyse,benim hala senden umudum var.Yarın müjdelersin inşallahhhh:Saruboceq:

Ayşencim hoş geldin canım ..Üzülme canım bende bekliyorum adetim gelsin gelmesin bende gülerek yazacağım inan bana kendimizi dinlemekten belirtiler üretebiliyoruz ben bu aya kadar belirti aramıyordum malum bunca sene olmamış belirti takmıyor insan bu ay takmamın nedeni preseed... ama dediğim gibi rabbim neyi gösterirse hayır olan o dur..Adet olacakmışım gibi bekliyorum bende bir deyim vardır .BEN ÖNÜMÜ KIŞ TUTAYIM YAZ ÇIKARSA BAHTIMA ...üzülme canım vardır herşeyde bir hayır allahın izniyle a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…