Preseed kullananlar

EVET KIMSECIKLER YOK
durudan hic haber yok
baska hamisler yokmu yahu?
birileri ciksinda ben hamileyim desin artik
bizde umutlanalim kendimiz icin

ya bu arada sanırım bu baslık hiç bu kadar sessiz kalmamıştı.en azından duru,meyra,kukuleta,çiçekcik,anjelic falan yazardı birseyler.yoksa hepsi toplanıp tatile mi çıktı yahuu!!

ah durucum,bende bu kasık ağrıları adet habercisi demiştim.Sürekli wcye kontrole gidiyordum.Aynen kupkuruydu bende de.Ama...:)) İnsallah bu hayırlı ayda hayırlı haberi verirsin bize tatlım.Olmazsada canın sağolsun,önümüzdeki ay bekleriz yeğenimizi:))

ya evet bende merak ettim nerde bu kizlar diye
hakkatten ilginc topigin en basindakilerden yok bir haber
kizlar benimde canim SIKILIYOR. ne zaman hamile kalicaz ya off
bu ay preseedi kullandim,ama sanki o bile fayda etmiyecek gibi bir his var
daha ne yapalim bilmiyorum
tek cizgiyi gormek istemiyorummmm.daha reglime 10gun var simdiden o kanamanin gelicegi gunun huznunu yasiyorum.o gun uzuluyorum, sonradan tekrar umut veriyorum kendi kendime bidahaki aya diye. hep ayni hep ayni.kendi kendimi kandiriyorum
acaba preseed ne kadar etkili yaaa
birde bugunlerde hic duymayinca hamile haberlerini umudum azaliyo
birileri ciksada dese hamileyim diye
kimsecikler yok henuz

duygucum akinti nezaman baslar acaba
yani benim ovulasyonum biteli 4 gun oldu.acaba akintinin baslamasi icin cok erkenmi simdi, yada dahami gec basliyor

dun bende vardi biraz akinti ondan onceki dahada fazlaydi.ama bugun hic bisey yok
birde bir arkadasim clomen kullandi ve o ay hemen hamile kaldi.geri kalan clomenleride bana verdi acaba bu ay olmazsa baslasammi?
onada baslamak istemiyorum ilerde 7-8 yil sonra kanser riski varmis, korkuyorum onu kullanmaya

canım kafana göre ilaç kullanma sakın.doktorun verirse kullan ama ilaca gecmeden önce bitkisel kürleride dene bitanem.
akıntıya gelince,hangi akıntıyı sorduğunu anlayamadım canım?detaylı söylersen tabiki yardımcı olurum.yada özelden mesaj at tatlım..

ben burdayımmmmyerimseniben :1ninca: gözetliyorum sizi.... delikafadulden kimseler yok. başka bir topikte arkadaşın hamiş haberini bekliyoruz ordaydım... ama diğer kızlar yok.. başka topik mi açtılar acaba :uhm:

seni gidi gidi kaydirigubbakcemile3
hangi topikmiş o bende bakayım,insallah hamişdir arkadasın canım.Bu arada baska topic fikri benimde aklıma geldi,baska yere kaydılarsa bizede haber verin huuuhuuuuu:))

selam kizlar yeni hamis haberi yok galiba
buyuk umutlarla getirdigim preseed imi beklemeye aldim cunku bende aslinda pkos varmis drum yeni soyluyor
neden anlatmiyorlarki direkt tup bebeye giridigmiz icin galiba
o yuzden ben simdi kist varmis iki ay d kontrol hapi alicam simdilik benim preseedler askiya alindi haber vermek istedim ama hep takipteyim
beni sil istersen canim sen bilirsin

canim clomen ilacini benim arkadasim kullaninca hic bir problemi yoktu.doktoru vermis yinede yumurta sayisini artiriyomus. simdilik kullanmiyacagim,onumuzdeki ayin sonunda hastanede randevum var, orda doktora soracagim.
butun bitkisel kurleri kullandik ben ve esim
yumurtlamam oluyor, ovulasyon testlerinden ve o ay karin agrisindan anliyorum

akinti derken vajinal akintidan bahsediyorum.bazen hamilelik belirtisi olarak soyleniliyor
eger hamileysen akinti fazla oluyomus.

anladım canım.Ama o konuda emin değilim.Bende akıntı neredeyse yoktu cunki..Kasık ağrısı vardı surekli canım..Umarım faydasını görürsün ilaçtan,haerlerini bekliyoruz..

ya bu arada sanırım bu baslık hiç bu kadar sessiz kalmamıştı.en azından duru,meyra,kukuleta,çiçekcik,anjelic falan yazardı birseyler.yoksa hepsi toplanıp tatile mi çıktı yahuu!!

canım yaa...buralardayım aslında da biraz uzaklaşmak istedim sadece... ara ara girip bakıyorum yine de...geçen ay ilk kez preseedi kullanmıştım ve izindeydim umutluydum ama hayal kırıklığına uğradım biliyorsun...bu nedenle burda olduğum zaman bu gebelik fikrini kafamdan atamıyorum ondan biraz ramazana kendimi kaptırayım istedim işte böyle canım benden haberler.....eee beni boşver senden ve bebişinden ne haberler var herşey güzel gidiyordur umarım...

canım aynen ben de öyle oluyorum her ay kırmılandıktan sonra moralim bozuluyor ağlıyorum ama hemen umutlarımı yeşertiyorum bi dahaki aya...hep bi dahaki aya vs. vs...hamile haberleri çok oluyor canım diğer topiklerde okuyorum hamile kalmak isteyenlere yeni bir kür ve klomen kullananlarda da hamileler çıkıyor canım...oku istersen oraları biraz moral kazanırsın....preseed de işe yarıyor diyorlar ama tabi rabbim biliyor hayırlı zamanını bize sadece umutlarımızı yitirmeden sabretmek düşüyor...

Kıslaaar yaa hiç gece takılmıyor musunuz artık?

canım bende dun kullandım preesedı benımde bugun aferdesın ama kanlı akıntı geldı ne oldu bende anlamadım yarın bıdaha kullanıcam bakalım ozaman ne olucak

Duru_ nerdesin ?? ne durumdasın.... haber bekliyoz senden hayırlısıyla güzel haberlerle gel..

evet duru nerelerdesin yahu.
herzaman sitenin basindaydin simdide yoksun,
yoksa iyi haberler varda kutlamasinimi yapiyorsun?
bu ay guzel haberler aliriz umarim senden

EVET KIMSECIKLER YOK
durudan hic haber yok
baska hamisler yokmu yahu?
birileri ciksinda ben hamileyim desin artik
bizde umutlanalim kendimiz icin

ben burdayımmmmyerimseniben :1ninca: gözetliyorum sizi.... delikafadulden kimseler yok. başka bir topikte arkadaşın hamiş haberini bekliyoruz ordaydım... ama diğer kızlar yok.. başka topik mi açtılar acaba :uhm:

seni gidi gidi kaydirigubbakcemile3
hangi topikmiş o bende bakayım,insallah hamişdir arkadasın canım.Bu arada baska topic fikri benimde aklıma geldi,baska yere kaydılarsa bizede haber verin huuuhuuuuu:))

toplu cevap vereyim kızlar bayağı ilerletmişsiniz sayfaları opuyorumnanaktan başka topicten söz etmişsiniz ama ben pcyi bile açamadım kaç gündür malum ramazan ilk 15 günüm misafir ağırlamakla geçtiği için vakit bulup giremiyorum şekerler yoksa açtığımda ilk geldiğim konudur preseed yerimseniben ben henüz adet görmedim normal günüm yarın regl sancısına benzer sancılarım daha öncede söylemiştim 10 gün öncesinden başladı o yüzden şimdi adet görücem ya da görmicem diyemiyorum günlerdirr adet görecekmişim gibi belirtiler hissettiğimden dolayı yarın en geç öbür gün belli olur sanırım son 4 gündür afedersiniz akıntım fazla ama ben adet görmeden öncede akıntı yaşadığım için ne bilim belirti aramıyorum sanırım dediğim gibi yarın günüm negatif ya da pozitif bir durumda artık sizlerde bilinki eşimden bile önce ilk sizin haberiniz olacak çünkü kader birliğimiz var sizleri seviyorum ben ya kız kardeşlerimden ayırmıyorum inanın opuyorumnanaktan

canım aynen ben de öyle oluyorum her ay kırmılandıktan sonra moralim bozuluyor ağlıyorum ama hemen umutlarımı yeşertiyorum bi dahaki aya...hep bi dahaki aya vs. vs...hamile haberleri çok oluyor canım diğer topiklerde okuyorum hamile kalmak isteyenlere yeni bir kür ve klomen kullananlarda da hamileler çıkıyor canım...oku istersen oraları biraz moral kazanırsın....preseed de işe yarıyor diyorlar ama tabi rabbim biliyor hayırlı zamanını bize sadece umutlarımızı yitirmeden sabretmek düşüyor...[/QUOTE]

cok cok haklisin canim, inan artik SIKILDIM su bebek bekleyis olaylarindan
her ay ayni dava. aslinda elim bu siteye hep gidiyor, gittikcede duygularim debresiyor ve neden bende olmuyor diyerekten kara kara dusunup sabirsizlaniyor ve uzuluyorum

bana mahalle doktorum clomende ikiz,ucuz daha daha fazlacogul gebelik olur dedi

reglin duzenliyse veremem dedi. aslinda ben cogul gebelik isterim.burdaki ozel Turk doktorlarida veriyor.kafam kariisik, bakalim ya herseyin hayirlisi

umarim o guzel haberi cok gec olmadan alirsin canim

birde kızlar çok umutsuz görüyorum sizleri böyle bir ayda yapacağınız çok ciddi bir şey var dualara sarılmak allah boş çevirmeyecektir bizleri yüreğinizi ferah tutun

aysouk, dtekin, starsuzie hepinize selam olsun şekerleropuyorumnanaktan

yahu nerelerdesin
senden umudu kesiyorduk. canim gercekten bende sizleri cok yakin goruyorum sahiden.cunku ortak noktamiz ayni
hicmi bir lekelenmen yok,cunku regli olursan once biraz akinti gelirya
yahu yarin sabah yap birtest meraktan catliyacagim
eger sende olursa herkese yayacagim bu urunu
bizlerde umutlanmak istiyoruz
herseyin hayirlisi aslinda

Canım şimdilik hiç bişey yok dediğim gibi bir kaç gündür akıntım var sadece regl benzeri ağrılarımı söylemesemde olur o 10 gündür gün içinde ara ara gelip gidiyor onun dışında birşey yok test yarın normalde adet günüm sabaha birşey gelmesse test yapayım ama erken gibi geliyor ne bilim ya

canim testi yaparsan yarin sabah ilk idrarla yapman gerekiyor.simdi yapma
eger pozitifse yarin cikmasi lazim cunku dollenmeden sonra 14 gun gecince hatta oncesindede cikar
elindeki testler hasas test(10ml) ise yarin mutlaka cikar
tabi sen bilirsin, bize sonucu bildir
aslinda bende regliden 2gun once lekelenme seklinde aikintim olur
sende bu yok galiba
dualarim seninle canim

inşallah canım ya :Saruboceq: ben preseedi kullandıktan bir kaç gün sonra başladı sanki regl olacakmışım şeklinedki ağrılarım her an değilsede gün içinde belli zaman aralıklarıyla hala var aynı durum..her seferinde wcde alıyorum soluğu kaydirigubbakcemile3 bakıyorum yine bişey yok son birkaç gündürde afedersin bayağı likit sanki altıma kaçırıyormuşum gibi akıntım var diyorum ki ya preseedi ilk kez kullanmanın etkisiyle bir takım değişmiler yaşıyorum ya da birşeyler var yarın kopar dananın kuyruğu artık hakkımzda hayırlı olan ne ise onu nasip etsin allahım canım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…