Preseed kullananlar

ooo masllah ya herkes toplanmis.

kizlar duru bu gece gelemez :jeyyar: preseedleri gelmis. isi var bu gece coookkk

utandım valla meyram kıss kaydirigubbakcemile3
aysouk canım geldi şükür düngece presedlerden sonra inanın kıpırdamadım extradan yastık aldım altıma cidden kızlar bir mucize olurda ben hamile kalabilirsem preseedin üreticisine teşekkür maili göndericem :)) birde meyrama sımsıkııı sarılıcam çok emeği var üstümde...opuyorumnanaktan kızlar allah vesile kılsın inşallah hepimiz için presedi hepimizin adına dua ediyorum allahım kabul etsin inşallah :Saruboceq:

amin canım inşallah.
benim de geliyor yumurtlama dönemim. cumartesi hesaplıyorum. tabi testlerim var emin olmak için onlardan yapıcam. o gün ve 2 gün öncesi kullanmayı planlıyorum. benim de ilk preseed denemem olcak inşallah. siz hangi günler kullanıyorsunuz?

hadi hayırlısı olsun duru cumm inş.. hemen tutturursun.. sende milli oldun kaydirigubbakcemile3

cnm utanacak ne var, hepimiz ayni seyi yapiyoruz zemuszemus :kedi: kaydirigubbakcemile3
hadi canim vatana millete hayirli olsun:) boy boy veletlerin olsun insallahhhhh zemuszemus kaydirigubbakcemile3
nasildi kizzzz, esin de begendi miiii :kedi: kaydirigubbakcemile3

seninde mi ilk canim. hadi insallah sonuncusu olsun

hadi hayırlısı olsun duru cumm inş.. hemen tutturursun.. sende milli oldun kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 milli olmak güzelmis canim

neden test yapmadin ki? eger psikolojik degilse hamilesindir belki. ayyy insallah uzun zaman oldu hamile haberi almayali alkisalkisalkis

Yapiyorum yapiyorum hep silik cikiyor 6 gün oldu bugün geceli daha belirgin olmasi lazimdi simdiye. Cuma günü hastenede tüp bebek randevum var orada usg bakarlarsa artik varmi yokmu belli olur

yawf simdi kafam karisti cünkü bizde sperm problemi yok, biz 6 yildir istiyoruz tiptaki bütün yolu denedik, hsg, histeroskopi, laparoskopi, asilama, tüp bebek en sonda sogan kürü ardindan incir kürü hic biri fayda etmedi lakin preseed kullandim adetim sapti :uhm: ya gercektende bu preseed´de keramet var yada ben menopoza giriyom artik kaydirigubbakcemile3

Cok tebrik ederim daddys allahim insallah olmayanlarada nasip eder. Bizde gecen ay denedik ilk kez gerci bizimde sperm sorunu yok. Sen ne kadar gectikten sonra ögrendin hamileligini?

slm kızlar forumu sürekli takip ediyorum.eşimde sperm düşüktü ve tüp bebek tutumamıştı tüp bebekten hmn sonraki ay preseed ile hamile kaldım ve sadece 2 kez kullanmıştım.inanacınızı yitirmeyin ve kafanızdan bebek olayını çıkarın.ben o ay nasıl olsa tüp bile tutumadı deyip gırgırına preseed almıştım veee hamileyim.kzıım geliyorrr..

amin canım yaa inşallah bizde senin gibi ilk aydan hamile kalırız...çok şanslıymışsın bizde de hiç bir problem yok ve 14 aydır korunmuyoruz henüz gebelik oluşmadı..ben de ilk kez bu ay preseed kullandım 16 ağustos adet tarihim bakalım bekliyorum ben de çok güveniyorum preseedten çok beklentim var inşallah bize de vesile olur....pek hamilelikle ilgili birşey henüz hissetmiyorum ama hayırlısı...sen hamile olduğunu adet olmadan önce psikolojik olarak hissetmiş miydin?

söyyyle bastan basliyim:))

Yapiyorum yapiyorum hep silik cikiyor 6 gün oldu bugün geceli daha belirgin olmasi lazimdi simdiye. Cuma günü hastenede tüp bebek randevum var orada usg bakarlarsa artik varmi yokmu belli olur

cnm lh testin varsa, yani ovulasyon testi bir de onu denesene. eger baya koyu cikarsa hamilesin demektir. olmadi kanda baktir. belirginlesmediyse insallah kimyasal gebelik degildir. cok kisinin basina geldi. yerinde olsam hemen kanda baktirirm

pre seed hormonlari etkilemio ki, adetin sapsin. cok ilginc, o kadar kisi kullandik hicbirimizde böylebise olmadi CADIARZU

:teytey: :teytey: :teytey:
canim hemen seni listeye alalim

insallah cnm yaa. sen bizler kadar bekleme, yillar insandan cok sey alip gidiyor.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :CüvCüv: 2.kez kullandı.( 6.8.09)
18- DaddysFirstEyePain :hooray: :CüvCüv: :teytey:

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos
ss2302...................14/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aysouk....................3/eylül
aymes......................4/eylül
ayrederya
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness
laubali

adet gecikmesi insani agresif yapiyor zaten. birde gebelik olmadigini düsünerek yasarsan o gecikmeyi, insani cileden cikartir -tatlicadiarzu-

adet tarihim 7 agustos idi :icecream: ben simdi doktora gidiyorum bide onlarin testini deneyim evdeki ayni ikinci takili kaldi bide doktorunkini kalite kontrol yapayim kaydirigubbakcemile5

selam canim
nasilsin bak yakaladim seni burda bende merak ediyordum insallah ise yaramistir sabah ilk saatlerde bi daha yapsaydin valla neden olmasin ki ins olmustur bende bu aya denemeyi dusunuyorum

arka arkaya iki guzel haber
tbrler kizlar
sag salim kucaginiza alirsiniz ins darisi bizlerin basina

adet tarihim 7 agustos idi :icecream: ben simdi doktora gidiyorum bide onlarin testini deneyim evdeki ayni ikinci takili kaldi bide doktorunkini kalite kontrol yapayim kaydirigubbakcemile5

hadi insallah canim benim ins hamiledirsin
seni cok sakin gordum kiz bu arada kac kere kullandin yani bir ayin icinde ve hangi gunler canim

hadi insallah canim benim ins hamiledirsin
seni cok sakin gordum kiz bu arada kac kere kullandin yani bir ayin icinde ve hangi gunler canim

Selam canim. Yok be güzelim ne sakini, valla adet benimle girgir geciyor diye bende onunla girgir geciyom hehe.. Kaderimizde ne varsa onu yasiyoruz yoksada kendimi zaten fazla heveslendirmedim eh bi nevi alistik beklemeye :kedi: aslinda kullanirken illa söyle böyle olacak diye fazla üstüne düsmedik ama 3 kere kullandim her seferinde gün icinde calistik ve her kullanmanin arasinda en az 2-3 gün zaman geciyordu. Zaten bu sivi spermleri daha uzun süre yasattigi icin hergün kullanmayi uygun görmemistik. Ben simdilik kaciyorum insallah iyi haberlerle gelirim opuyorumnanaktan

hayırlı olsun yeni dönemin canım :) valla ben ikinci çizgiyi dün değil önceki gün gördüm en yogun koyuluk o gündür diye düşündüm çünkü kontrol çizgisiyle neredeyse aynı görüntüde idi ancak dün yine aynı saatte yapıtığım ovulasyon testi çok daha koyu çıktı hatta kontrol çizgisinden bile daha yogun koyulukta..presedlerin yetişemeyeceğini düşünüyordum ama allah işte gece saat 10 da adamın biri kapımı çaldı baktım elinde bir paket kalbim pır pır oldu adama kimsin demeden aaa bu benim paketim dedim kaydirigubbakcemile3 meğer posta dağıtım müdürü benim komşummuş geç meç dinlememiş beklediğimi bildiği için getirmiş sağolsun a.s yani diyeceğim o ki ilk preseedimi dün gece kullandım bundan sonrasını bende sorarak öğreneceğim kullanan arkadaşlarımdan opuyorumnanaktan

canım sağoll inşallah rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize :Saruboceq:
evet milli oldum vatana millete hayırlı olsun inşallah kaydirigubbakcemile3

aminn canımmm meyram rabbim hepimize yaşatsın inşallah opuyorumnanaktan
canım benim adam napcaz bu içindemi kalcak dedi yaf konsantrasyonumu bozma ne içinde kalması dedim iyi o halde haydi bismillah dedi kaydirigubbakcemile3 yani iş bitti noldu şimdi tamammı dedi he tamam şimdi git duşunu abdestini al uyu dedim peki dedi garibim kaydirigubbakcemile3

canım çok sevindim senin adına rabbim inşallah bizede nasip eder böyle bir mutluluğu opuyorumnanaktan

allah hayırla tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin güzelim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

meyramm kız bacım ben cevap yazana kadar gitmişsin bile kaçırdım seni tühhhmafoldumben

bu arada beklenmeyen adet tarihim 25 agustos kızlar listeye yazarsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…