Preseed kullananlar

selam yeşimcim nasılsın sağol birtanem seninde hayırlı olsun inşallaha.s

iyiyim canım ya merakla adet günümü bekliyorum işe başladım...izinden döndüm ptesi günü....bu ay preseed kullandım ilk kez bakalım beklenti içindeyim ama olmayabilir çünkü hiç belirti filan yok...bu arada biz arginmaxa benzer içinde 180 tablet olan bir ilaç aldık eşim için onu kullanıyor içeriği hemen hemen aynı inşallah faydası olur sen naptın aldın mı?

hoşgeldin diyelim o halde ...ben daha o konuştuğumuz zaman aldım arginmaxı içiyor eşim o zamandan beri ben 3 tane veremedim tabi tavsiye edildiği gibi kızıyor beni öldürecekmisin diyerek:)) sabah 2 akşam iki veriyorum hapları...inşallah sonuç pozitif olur hayırlısı canım beklenmeyen adet tarihin ne ?

kizlar merhabalarr

ay bugun nekadar guzel yazilar okudum oyle, herkezde bir pozitiflik ikitane hamilelik haberi
banada bir sevk geldi,
hamile arkadaslar icin hayirli olsun, inslh bebeklerini saglikla dogurur ve kucaklarina alirlar

kizlar merhabalarr

ay bugun nekadar guzel yazilar okudum oyle, herkezde bir pozitiflik ikitane hamilelik haberi
banada bir sevk geldi,
hamile arkadaslar icin hayirli olsun, inslh bebeklerini saglikla dogurur ve kucaklarina alirlar

merhaba canım aminn inşallahh :Saruboceq:

Durucum senin adina cok sevindim sanki bebegin olmus gibi hissettim, insallah o gunleride gorursun.
Herkesede iyi bir ornek olucagina inaniyorum.Suanda butun dualar sana.Sesizlik icinde bir bekleyis surecek.
Ama bu ay olmazsa hic bozma morelini onumuzdeki aya inslh.Bu ayi denemelik olarak dusun.
inslh hayirli haberler en kisa zamanda aliriz canim.

Canım çok sağol ben negatifleri uzun yıllarr boyunca okadar çok gördümki o zamanlardaki gibi beni yıkacağını düşünmüyorum adet olursam ..Rabbim Hayırlsını Nasip Etsin...Allah sizlerdende razı olsun kendimi yanlız hissetmiyorum sayenizde hep benimlesiniz biliyorum..Benimde dualarım sizlerle canım rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin cümlemize aminnnn :Saruboceq:

Canım bana müsaade yeğenim bende pcyi o istiyor akşam yine gelirim sevgiyle kal hoşçakal opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canlarımm merhabaaa tekrar,
nasılsınız bakalım,beklenmeyen adet tarihleri yaklaştı.Ahanda şuraya yazıyorum bu ay yeni hamişler olacak.İçime doğuyor gerçekten.İçim kıpır kıpır,bu yuzden sabırsızlıkla bekliyorum bebişimin kk kardeşlerini..demedi demeyin,birileri yolda valla:))))))

benim eşimde sabah akşam içebiliyor hem de keçiboynuzu kürü uyguluyorum yazık.... bana deneme tahtası yaptın beni diyor ama yine de canım benim ses çıkarmıyor.beklenmeyen adet tarihim 16 ağustos biz ovulasyon döneminde tatildeydik iyi denk geldi bizim...ama oralarda ne yazıkki ovulasyon monitörünü edinmekte çok zorlandım internet cafelerden siparişler filan verdim neyseki yetişti...inşallah işe yaramıştır.

canım benim yaa içine doğanlardan biri olmayı çoook istiyoruummm inşallah hiçbirimiz de çok fazla beklemeyiz inşallah o güzel kalbine doğanlar çıkar bize çıkmasa bile hamile haberleri hepimiz için birer umut oluyor rabbim hepimize de nasip etsin inşallah...

inşallah canım rabbim sesini duysun bolca kardeş göndersin yeğenimize :Saruboceqpuyorumnanaktan
yakınmış canım tarihin bende heyecanlandım şimdi rabbim kalbindekini nasip etsin inşallah tatlım :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar;
bu aralar yoğunum fazla giremiyorum..taşınma telaşım olucak benim de..ramazan sonunda taşınıcaz gerçi ama ben yine de şimdiden strese girdim..malum her evin m2 si farklı oluyor bu eve de tüllerim filan olmayacak şimdiden bu işleri halletmeye çalışıcam,kaç gündür de ev beğenme telaşındaydık şükür bugün karar verdik ve el sıkıştık..evimide yeni temizledim halbu ki( ne yapalım artık ben temizlik manyağı olarak yine aynı şeyleri yapıcam..herhalde bu aralar strese girdim..4 gündür midem bulanıyor bişey yiyemiyorum bugün çıkarmaya da başladım..artık taşınana kadar iğne ipliğe dönerim heralde..

benden haberler böyle,ara ara girmeye çalışıcam hepinizi öpüyorum...

Canım allah kolaylık versin zordur bilirim ev taşıma işlerini kendini yorma diyeceğim ama bu mümkün olmuyor böyle durumlarda kolay gelsin canım opuyorumnanaktan

Duru, bu arada 2 haftaya kadar cok agir isler yapma sen,
supurge yapmak cok tehlikeli imis.ben hep esime yaptiriyordum, sende yapma 2 hafta hatta daha fazla.bosver evi dusunme. supurge yapmak kaslari etkiliyi oda rahimi diye duymustum.sen yine onlemlerini al canim

birde 5gun sonra, eger dollenme gerceklesmisse ki insallah gerceklesmistir ovulasyon teslerini yap bakayim ne cikicak.bu sitede okumustum kimileri hamile kalinca ovulasyon testleri cift cizgi cikiyomus. aslinda olmamasi lazim ama oluyomus.dene istersen bi

yada yapabilirsen bos ver hicbisey yapma regli gununu bekle.eger bekleyebilirsen tabi.sakin olmalisin.cok fazla dusunme bebeigi canim

daha yolu bile bulamaıştır sanırım tatlım dün başladık bismillah artık evide süpürmessem adamın yüz halini düşünemiyorum hanım sen daha ortada fol yok yumurta yok elini çektinse hamileliğini düşünemiyorum der oturur herhalde :) şaka bir yana canım söylediklerini dikkate alacağım..aslında benim herkesten daha çok dikkate almam lazım özel bir durumdan dolayı... bu arada çok sakinim hatta hiç olmadığım kadar öylede gider inşallah...alakan için çokkk teşekkür ederim canım allah gönlünde ne varsa onu nasip etsin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

malesef ben bu ay kırmızıları gördüm, ama yumurtlama testlerimi tekrar kontrol ettim, 17. gün kıpkırmızı çıkmasına rağmen ovulasyon testi 29günde adet oldum, biraz kafam karıştı

malesef ben bu ay kırmızıları gördüm, ama yumurtlama testlerimi tekrar kontrol ettim, 17. gün kıpkırmızı çıkmasına rağmen ovulasyon testi 29günde adet oldum, biraz kafam karıştı

canım üzülme kısmetten öteye geçilmiyor ve umudunu asla yitirme bundada vardır bir hayır emin ol preseedi ilk kullanışınmıydı belki bünye ilk kullanımda reaksiyon gösteriyordur gerçi kimyasal bir ürün değil ama yinede bünyeden bünyeye değişiklik gösteriyor olabilir yeni dönemde pozitif olur inşallah canım benim ..bende şimdi hem sitede hemde ovulasyon testleri ile gelen kullanma broşürünün içindekileri okuyordum benim bu gün adetimin 12. günü 7. gün başladım testlere 7-8-9. günler silikti çizgiler 10.gün bayağı bir koyulaştı dedim tamam galiba tabi o gece presedim henüz ulaşmadığı için değerlendiremedim kısmet bir dahaki aya sanırım dedim ama 11. gün yine test yaptım o gün ikinci çizgi kontrol çizgisindende koyu çıktı daha öncede yazmıştım gece saat 10 da kapım çaldı preseedlerim yetişmişti dün yani 11. günü preseedle değerlendirdik kısıtlamaya gitmeyi düşünmüyorum açıkçası yanlış düşünmüyorumdur inşallah ama bu gece ve bundan sonraki geceleride değerlendiricem kısmetse testin broşürü ikinci çizgiyi gördüğünüz andan itibaren 24-48 saat içinde yumurtlama gerçekleşir şeklinde bilgi veriyor ilk koyuluğu es geçtik ama geciktiğimizi düşünmüyorum yinede hayırlısı allahtan diyorum kısmette var ise bir dahaki dönem gebelik testinde görürüz çift çizgiyi he yok ise vardır bir hayır deyip yine yolumuza umutla devam ederiz sende sıkma canını olurmu vardır bundada bir hayır :teselli:

Son düzenleme:
Kızlar hepinizi öpüyorum. Yeni gelişmeler var mı? Kibele döndü mü evin? Bebişi ve kendi nasıl?

Kızlar hepinizi öpüyorum. Yeni gelişmeler var mı? Kibele döndü mü evin? Bebişi ve kendi nasıl?

Sağol canım bizde seni öpüyoruz kibele doğumdan sonra girdi birkaç kez sağolsun elini çekmiyor üzerimizden eda hanımda iyi çok şükür ...sen nasılsın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…