Preseed kullananlar

selam kizlar
ben burayi ilk defa okuyorum ve ilk defa yaziyorum
preseed in ise yaradigina inaniyorum
ama bu gune kadar mikro tedavsinde oldugum icin hic denemeyi dusunmemeistim
ve netten arastiriyim derken buldum ve hemen siparis verdim
yurt disinda yasiyorum
erkek inf var epeyce dusuk yani
bakalim bi deneyelim herseyin bi sebebi vardir demi
iyi paylasimlarda bulunmak uzere artik hep burdayim
biraz okudum kizlar bastan galiba 5 6 kisi gordum kullanipta hamile kalan
ins hepimizde ise yara allahin izni ile

asicim hoşgeldin canım özellikle sperm sayısı sorun olduğunda çok etkili olduğunu biliyorum canım inşallah vesilen olur

günaydın arkadaşlar..... herkese hayırlı haberli ve bol gebeli gün olsun.... herkesin muradına bir gün yaklaşması dileğiyle başlıyorum.....huuuuu kimse uyanmadı mı?

günaydın kızlarrr.hayırlı haberlerle gelin bekliyorum...herkes iyidir umarım?

daha bişii göremedim tatlım yaa...ilk gittik kseyi gördük ikinci gittiğimizde kalp atışlarını duyduk bu hafta sonuda kısmetse sonunda kendini görebilicem....
biraz erken çağırdı ama olsun benim için daha iyi..
hamişlik iyi gidiyo çok şükür bulantım hiç bişeyim yok ben bişii anlamadım pek hamileymişim gibi gelmiyo doktora göre allahın sevdiği kuluymuşumda azcık nazda fena olmazdı hani...

dilacım Allah nazarlardan korusun seni,bak ne guzel hiç rahatsızlığın yok.Birde beni görsen,ölüyorum kusmaktan,halsizlikten,başağrısından.insallah bende kalp atışarını duyarım,perşembe randevum var.:CüvCüv:

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine inşallah sağlıcaklan allahım kucağına almayı nasip etsin canım arkadaşım opuyorumnanaktan

duyarsın hiç merak etme ben 6+3 de duydum kalp atışlarını hayatım. sen 7.haftadasın dilerim herkese benim gibi bir hamilelik versin rabbim...

canım senin bir sorunu varmı
inşallah geleni ullanmana gerek kalmaz

inşallah gerek kalmaz.benim fsh ım biraz yüksek çıkmıştı son testte.spermiogram yaptıracagız bu hafta.bir kaç ay önce kültür testinde iltihap çıkmıştı, ama son durumum nedir bilmiyorum adet olursam doktora gidip tekrar test yaptırmam gerekecek.13-15 agustos arası adet olmam gerekiyor.umarım olmam ...

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine inşallah sağlıcaklan allahım kucağına almayı nasip etsin canım arkadaşım opuyorumnanaktan

saol bitanem ,gececek elbet biliyorum..kucağıma aldığımda hepsini unutacağıma eminim.Darısı hepinizin basına.Ama dilanınki gibi olsun,benimki gibi değil opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMıLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele bebişi bugün gedi. (24.07.09) 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah)
4- wannababy
5- nequelen
6- nerili
7- kursatim
8- kadus
9- durualya
10-sevcangoksel
11-jasmin77 (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan (11.07.09)
14-dila06 (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby presed kullanmasına gerek bile kalmadı...
17- viana :CüvCüv: :hooray: 2.kez kullandı.( 6.8.09)

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos :uhm:
ss2302...................14/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
casper28.................28/ağustos
anjelic....................31/ağustos
aysouk....................3/eylül
aymes......................4/eylül
ayrederya
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz
havva83
aysouk
loneliness

Son düzenleme:
kızlar giremiyorum bir kaç gündür anlatırım sonra neyse listeyi yineledim.... özledim sizleri
bu arar benim kırmızılar geldi yine...... neyse boşverin... yolumuza bakalım... bir daha ki aya kısmetse

deryacim biz tasiniyoruz ya hani, haber veremem girip buraya. istersen benim tarihi sil. adim kalsin. :))

Kızlar ben de preseed kullanmak istiyorum, bana nereden ve nasıl temin edebileceğimi reklam olmasın diye özelime yazar mısınız, bir de kötü bir etkisi olur mu acaba nasıl araştırabilirim çok geç kalmak istemiyorum artık, çünkü 34 yaşındayım

arkadaşlar bu preseed iki çeşit oluyor sanırım.ikisi de aynı amaç için mi ? ben de aldırmayı düşündüm de yanlış preseed i almak istemem.ne diyim alacak arkadaşıma içinde 6 adet tüp olandan mı diyim :uhm: hostes bi arkadaşıma aldırıcam dışardan yanlış alır diye korkuyorum

nerden alcak canim, almanyadan alacaksa pre seed vajinalgleitmittel für kinderwunsch diye istesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…