Preseed kullananlar

azizecim yaa hikayelerimiz inan aynı...ben de hatırlarsan ovulasyon monitörü için size sormuştum ve hiçbir eczanede de bulamamıştım ve gittiğimiz tatil köyünün bulunduğu yerdede bulmak imkansızdı ovulasyona son bikaç gün kala elime geçti ve 11. gün geldi hemen yaptım ve kontrol çizgisiyle aynı koyuluktaydı ve bizde hemen preseedle değerlendirdik:kedi::kedi::kedi: ilk defa bu ay gün aşırı değilde 36 saat arayla çalıştık...mesela bu sabah saat 9 da, ertesi gün akşam 9da şeklinde ve 3 kez preseed kullandık....allahım artık inşallajh hepimizin de yüzüne bakar.:Saruboceq::Saruboceq:

aminnn yeşimim rabbim hayırlısını nasip eder inşallah hepimiz için :Saruboceq: yaradan yar ve yardımcımız olsun inşallah :Saruboceq:

denedim canım ama geçen son değilde bir önceki adet dönemimde dr.a gittim yeniden hormon tahlillerimi yaptırdım herşey çok normal çıkınca düzenimi bozmamak adına hepsini bıraktım,sadece bal çörekotu tarçın kullanıyorum o zamandan bu zamana... adetimin birinci gününden 10. gününe kadar

ben de ilk defa bu ay bal çörek otu kullandım eğer bu ay tutmazsa önce soğan sonra incir kürü mü denesem diye düşünüyorum faydasını görenleri çok okudum burda....benimde hormon tahlillerim, hsg, usg filan hepsi normal çok şükür.

benim fikrimi soracak olursan bal çörek otu tarçından şaşma mademki herşey normal normal olan düzeni bozmamanı öneririm canım bal çörek otu tarçının 10 gün kadar kullanılmasında hiç bir sakınca görmedim kendimde ve arkadaşlardan okuduğum kadarı ile ama herşeyi abarttığımızda kötü sonuçlarla karşılaşabileceğimiz gibi bunuda abartmamak lazım adetin birinci gününden onuncu gününe kadar kafi geliyor bana

aslında haklısın ben de yaklaşık 11 gün filan kullandım hiç bir yan etki ya da kötü herhangibirşey yaşamadım insan herşeyden medet umuyor işte...ama sen çok iyisin yaa pek stres havası sezinlemiyorum sende bu konuda mümkün mertebe soğukkanlısınvereliniortakvereliniortakvereliniortak

hayatım üstünden 13 yıl gibi uzun bir zaman geçince daha bir sogukkanlı oluyor insan..ilk yıllar isterik kadınlar gibiydim herkesi boğuyordum bu konuyla... o kadarr çokk denemelerimiz olduki her ay kalbim pıt pıt atıyor heyecanlanıyordum,tabi her ayın sonundada salya sümük ağlıyordum... yıllarr geçti bünyem alıştı sanırım... tepki veremiyorum belki diğer arkadaşlarım gibi..umut ediyorum ama olası negatif sonucunda beni salya sümük ağlatabileceğini düşünmüyorum vardır bir sebebi rabbim vermiyorsa diyorum geleceğe bakıyorum rabbim sabır denen nimeti bağışladı sanırım bana belki birgün sabrımı mükafatlandırır kısmetse inşallah

inşallah canım yaa 13 yıl gerçekten kısa bi zaman değil insanı zaten zaman olgunlaştırıyor ama takdire şayan yani her duruma hazırlıklı olman rabbim artık hayırlısıyla bir an evvel nasip etsin inşallah.

isteyen bütün arkadaşlarımıza inşallah hayırlısıyla nasip eder inşallah amin ccanım :Saruboceq:

canım gitmedi bende baskı kurmak istemiyorum açıkçası zaten artık ramazanda geldi geliyor bundan sonradao haddinden fazla yoğun çalışacak kısmetse ramazandan sonra iyi yanını bulursam bir kez daha rica edicem en azından aldığım hapları içiyor spermiogram herici garibim ne desem yapıyor buna şüküra.s

haklısın canım yaa allahtan kocalarımız huysuzluk yapmıyor...biz de daha önce tıp fak. yaptırmıştık normal çıkmıştı yaklaşık 6 ay önce sonra ben klomen kullanmama rağmen olmuyordu ve ben oranın testinin bazen yanlış çıkarttıklarını duydum ve eşime ısrar ederek ankarada kontrol test yaptıralım dedim ve bi tüp bebek merkezine gittik....orada moralimiz bozuldu çünkü sonuçlar hep düşük geldi morfoloji önce %13tü bunda %6 geldi sperm sayısı ve hareketli sayısı diğerine göre hep yarı yarıya düşük geldi tüp bebek için görüşmeye gelin tedaviyle olur dediler...sonra biz bir laboratuar merkezine tekrar gittik ve eşimdeki psikolojiyi anlatam daha önce hiç kendini bu kadar kötü hissetmediğini söyledi bana ordaki sonuçlar %9 ve sperm miktarı da 100 milyon geldi hiçbir sorun yok normal yolla olur dediler biz de yzni bu konuda oldukça hassasız zaten ben de bi daha yaptıralım filan diemem herhalde...bu arada tüp bebek merk.leri müşteri kazanmak için sonuçları düşürüyorlarmış çok kişiden böyle şeyler duyduk.

Ülkemizde insanların acılarını üzüntülerini fırsat sayan bu tür merkezler ve drlar kesinlikle mevcut canım ben zaten gidip onların merkezinde test yaptırtmam adamların işi bu ama spermiogramdan gelen gelirle tüpbekbek geliri aynımı onları allaha havale ettim ben yıllar önce ..tüp bebek yaptırdık bizde tedaviye başlarken onlarca dr vardı sonucu almaya gittiğimde ise bir doktor hatta bir hemşire bile bulamadım muhatap olacak..hemde öyle böyle değil trnin en gözde parmakla gösterilecek bir hastanesi idi ..allah hayırlı ıslah etsin bu tür düşüncelerle insanları kullananları

canım eşim geldi çıkmam lazım kendine iyi bak umudunu asla kaybetme sevgiyle kal hoşçakalopuyorumnanaktan

ben bi kere denedim. çift çizgi gördim. ovulasyondan sonra. ama malesef gebelik yokmuş.
benim de kafam karışık bu ay adetim ayın 2.sinin akşamı bir kaç damla geldi. 3. de aynı şekilde. 4ünde tam başladı. hangisinden sayacağımı şaşırdım.3 aydır yumurtlamamı takip ediyorum. 12.gün oluyor benim. ben de arası olan ayın3ünü aldım.bakalım kısmet artık. eşimde de sperm sayısı az o yüzden gün aşırı deneyeceğiz.bu ay ilk defa preeseed kullanıyorum. inşallah tutar.

amin canım. çok sevindim senin adına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…