Preseed kullananlar

ingilizce konusulan bir yerden alacaksa for baby diye de alabilir.
birisi sanirim vajinusmus icin, bide bu markanin kremi filan var sanirim.
ama bebek icin diye isterse anlarlar.
eczaneden alinca sabah istiyorsun, ögleden sonra hemen getirtiyorlar. yani girip alip cikamiosun.

sağol canım.yani ne olduğunu belirtmek zorunda.nerden alır bilmem sonuçta sadece ingilizce konuşuyor heryerde sanıyorum farketmeyecek.

bebek icin demek yeterli sonucta.
ama eczaneler pek bilmiyorlar.
ben gittigimde kadin böyle bisey varmi, nerden buldunuz bunu da istiyorsunuz diye sordu
bende internetten dedim:)
ne ilginc, hic duymamistim dedi:))

Bu resimdeki değil mi (reklama girmesin hemen silicem acele cevap lütfen)

Son düzenleme:
kizlar bu preseed adet gecikmesi yapabilirmi`? Ilk defa bu ay denedim adetim 5 gün gecti?

canım baktım aktif görünüyor, nasıl yapacağım baktım baktım hepsini işaretlemişim, anlamadım ki ben....

tekrar denedim ama umutotti isimli kullanici özel mesaj almak istemiyor diyor.

kizlar bu preseed adet gecikmesi yapabilirmi`? Ilk defa bu ay denedim adetim 5 gün gecti?

neden test yapmadin ki? eger psikolojik degilse hamilesindir belki. ayyy insallah uzun zaman oldu hamile haberi almayali alkisalkisalkis

Son düzenleme:
merhaba ben yenıyım ve preeseedı yenı duydum ama nerden ve nasıl alınacagı hakkında hıc bır bılgım yok lutfen banada yardımcı olurmusunuz bızde 14 aydır beklıyoruz ama hamıle kalamadım hala lutfen benım ıcınde yorum yaparmısınız nasıl alıp kullanabılırım...

asicim hoşgeldin canım özellikle sperm sayısı sorun olduğunda çok etkili olduğunu biliyorum canım inşallah vesilen olur

canim insallah kullanan herkes hamis olur sende en kisa surede ins

merhaba ben yenıyım ve preeseedı yenı duydum ama nerden ve nasıl alınacagı hakkında hıc bır bılgım yok lutfen banada yardımcı olurmusunuz bızde 14 aydır beklıyoruz ama hamıle kalamadım hala lutfen benım ıcınde yorum yaparmısınız nasıl alıp kullanabılırım...

selam canim bildigim kadar yardimci olmak isterim
ben yurt disinda yasiyorum ve netten getirtiyorum
tr deki arkadaslarda oyle yapiyor pre_seed yaz sen google cikiyor sonrada tel edip almisti benim bi arkadasim sende oyle yapabilirsin adrese teslim ve kapida odeme secersen daha guvenli olur diye biliyorum

ooo masllah ya herkes toplanmis.

kizlar duru bu gece gelemez :jeyyar: preseedleri gelmis. isi var bu gece coookkk

cok sevindim durunun preseedleri gelmis oleyyyyyyy
dunden beri butun sayfalari talan ettim durudan varmi bir haber diye.
meyra arkadastan duydum valla cok sevindim.hadi hayirlisi,umarim sanslari bol olur,
bakalim duruda bu ay preseed kervanina katilicakmi.
eger onlarda tutarsa buda bizlere cok iyi bir isik olur.
pes etmek yok arkadaslar, umutsuz ve inancsiz yasanilmaz.
hepinize kucak dolusu sevgiler, iyi geceler
muckkkkkkkkkk

X