Preseed kullananlar

:bbo: kiz adami parasi icin mi sevion kaydirigubbakcemile3
saka bi yana, amin canim, o olmazsa ben naparim diyo insan, bagimlilik yapio bu kocisler insanda :roflol:

opuyorumnanaktan

kız ben onunla evlediğimde sadece valizi vardı elinde ne iş ne güç ne para garibimde para için sevsem imza atarmıydım kaydirigubbakcemile3 haklısın canım sonuçta bir köroğlu bir ayvaz kalıcaz kimimiz olacak yaşlanınca birbirimizden başka

durucum biliyorum senin eşinde fırıncıymı benimkide restorantşakkıdı
şuan yanyana oturuyok suratına bile bakmıyorum :dilcikar:
meyracım canım çok sağol

canim öyle yapma yine de, barisin. anneannem hep esnaf hanimi olmak kolay degil derdi. hakliymis valla. sabredeceksin baska yolu yok. idare ediceksin. sen adami hos tut ki oda seni hos tutsun.

canim belki de biseye cani SIKILDI. anlayis göster. sonucta adami vezir de eden rezil de eden kadin yani. benim eltim mesela rezil etti evliligini. ortalik toz duman

valla cnm ayni ben. evlendik ama cepte bes kurus yoktu. iki yirtik entarimiz vardi o kadar kaydirigubbakcemile3 Allah gördügümüzden geri koymasin

valla cnm ayni ben. evlendik ama cepte bes kurus yoktu. iki yirtik entarimiz vardi o kadar kaydirigubbakcemile3 Allah gördügümüzden geri koymasin

hep öyleydik tatlım olsun rabbim sağlık sıhhat versin hepsi oluyor onun izniyleee gerisi boş.dediğin gibi allah gönlümüzden geri koymasın :Saruboceq:

dimi cnm para pul oluyor zamanla, nikahta keramet var sonucta.
herkesin yuvasinda huzur olsun:))

saat orda 12.30 a gelio, gelmedimi senin adam daha?
benim ki emekli gibi isi devredince evde kaliyor, ne var ne yok, karisioyr kaydirigubbakcemile3

şekerler bana müsaade size doyum olmuyor ...teyzemleri gönderdim kızkardeşim bende kaldı çocuğu uyutmaya gitmişti uyutmuş geldi iki lafta onunla edeyim sıkılmasına.s meyram sende kafana bişey takma tatlım seni seviyorum opuyorumnanaktan papatya git sende kocişine sarıl kocamannnn üzümeyin birbirinizi yazıktır a.s cümleten hayırlı geceler diliyorum rabbime emanetsizin kızlar :Saruboceqpuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar kocişe bir meyve tabağı hazırladım verdim atladı bonuma sarıldı ama ben hala pek yüz vermiyorum zemuszemus

canim ben yatiyim artik, omuzlarim iflas etmek üzere.
yaslandim valla kaydirigubbakcemile3 benden gecti artik :))
sana iyi geceler azizecim benim.
insallah gelince bana gelirsin mutlaka. sana yeni numarami alinca yollarim.
öptüm seni
opuyorumnanaktan

dimi cnm para pul oluyor zamanla, nikahta keramet var sonucta.
herkesin yuvasinda huzur olsun:))

saat orda 12.30 a gelio, gelmedimi senin adam daha?
benim ki emekli gibi isi devredince evde kaliyor, ne var ne yok, karisioyr kaydirigubbakcemile3

aynen dediğin gibi tatlım vallahi :)
benim adam eli kulağında gelir kızkardeşimde bende bu gece hihoyyyt

söz gelicem canım benim ölmez sağ kalırsam opuyorumnanaktan
evett yeni numaranı kesinlikle yolla beklicem opuyorumnanaktan
hayırlı geceler opuyorumnanaktan

ayy siz böyle yazınca kendimi çok suçlu hissttim :kedi:
bende neler yaşadım canım yumurta almaya gittiğimde 1 yumurta almaya param vardı canım ve ben 6 yıllık evliyim eşim son 5-6 aydır felan götürüyor beni bizim hiç tatile gitme gibi bir olasılığımızda yok kocişle gezmke istediysem hatamı yaptım :kedi:

iyi geceler kızler geçmişi okudum yanlız nereden alınabileceğini tam olarak açıklayamamışsınız anlamadım yani yaredımcı olurmusunuz?ben iki aşılama yaptım olmadı 3. yapcam yaparkende onu kullanırım ilişki önerdiğinde....

Günaydın arkadaşlarrrrr.....izinden döndüm bugün...neler olup bitti iki haftadır yoktum yeni gebişler var mı tüm sayfaları birden okuyamadım duyguby hamile galiba çok sevindim....

Günaydın arkadaşlarrrrr.....izinden döndüm bugün...neler olup bitti iki haftadır yoktum yeni gebişler var mı tüm sayfaları birden okuyamadım duyguby hamile galiba çok sevindim....

günaydınn herkesee opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
canım bende yoktum bugün geldim opuyorumnanaktan

canım sen de hoşgeldin o zaman nasıl geçti tatil? bebek çalışmalarını sürdürebildiniz mi?

hoşbulduk şekercim
bebik çalışmalarını sürdürdük zaten 4 günü evdeydim sonra tel başıma bi arkadaşımın yazlığına gittim 3 gün kaldım bitmişti çalışma dönemi zaten kaydirigubbakcemile3
siz neler yaptınızz opuyorumnanaktan

canım bizde tam ovulasyon döneminde izindeydik o nedenle bol bol çalıştık artık rabbim bilir inşallah tutmuştur...bi de bu ay ben ilk defa preseed ve bal çörek otu tarçın karışımı kullandım eşim de keçiboynuzu kürü kullandı.16 ağustos adet tarihim rabbim inşallah hayırlısıyla mucizesini içimize koymuştur.

AMİNNNNN canım inşallah yaaa
benimde 19 ağustos ama erken yumurtladım tutmamışsa erken regli olabilirim. desene peşpeşe bekliycezzz inşallah peşpeşe alırız güzel haberleri canımcım yaa
ben bu ay preseed kullanmadım reglimin 8. günü yine bi kanamam oldu korktum ziyan etmim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…