Preseed kullananlar

Günaydın arkadaşlarrrrr.....izinden döndüm bugün...neler olup bitti iki haftadır yoktum yeni gebişler var mı tüm sayfaları birden okuyamadım duyguby hamile galiba çok sevindim....

canım gunaydın,hoşgeldin öncelikle.evet hamileyimm hatta haber vereyim diye dönmeni o kadar bekledimki.İnsallah tatildeki çalışmaların sonucunu alırsın bu ay sende:))) içime doğuyor zaten bu aralar yeni bebek haberi gelecek.sizlere bol bol dua ediyorum,hadi gelin yanıma sizde bakiymm..
bu arada bende berbat mide bulantıları kusma ve halsizlikle başetmeye çalışıyorum.1 haftadır raporluyum evde yatıyorum..

aay canım benim geçmiş olsunnn dikkat et kendineee opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
tez zamanda yanına gelmek dileğiyleeee opuyorumnanaktan

mrb arkadaşlar...bu topici okuyunca kafam karıştı ...şöyleki preseed benim için bi umuttu yani o gözle bakıyordum ki hala da öyle ama bu skt ve temin konusu biraz sıkıntılı sanırım...ben martta dış gebelik yüzünden ameliyat oldum ve sağ tüpüm alındı şimdi korunmayı bıraktım ve preseedi denemek istiyorum ama kararsızım..

kızlar az kalmış beklenmeyen adet tarihinize,yeni okudum bu yazıyı.ayy hadi insallah 2nizi birden hamiş görmek istiyorum.Tabiki bekleyen herkesi bu arada.hiç belirtiniz değişik birseyler falan varmı bakiym.Kendi yasadıklarımdan yorum yapabilirim belki??

canım aklında soru işareti kalmasın.son kullanma tarihinde artık bir sorun yok.tum gelenler 2011 tarihli.eskiden vardı o sorun.temin konusundada turkiyeden alan arkadasların 2 gunde elinde oldu.turkiye temsilcisinin web sitesinden bakabilirsin.için rahat olsun..

evet yaa sorma canım az kaldı ve ben erken yumurtladım reglimin 7. günü yumurtam çatlamak üzereydi bbugün 18. günüm bilemiyorum kasıklarımda ara ara ağrı oluyor hafif akıntyım devam ediyor sanki yumurtlamam varmış gibi ama bunlar pek gebelik belirtisi gibim değilki zaten hamiş kalamazsam erken regli olurum normalde 19 ağustosta erken gelebilir çok erken yumurtladığım için ne biliyim heyecanlan bekliyorum birde reglimin 8. 9. günleri ilişkiyle kanamam oldu tam yumurtlama zamanı ondan da umudum gitti gibi ama işte bilemiyorum canımcım yaa hayırlısı hakkımızda bakalım belirtilerim olcekmi diycem ama ben hep belriti yaşıyorum ayırdedici değil işte erken yumurtlamamdan dolayı erken tespit edilebilir sanırsamm opuyorumnanaktan ne bilim işte bizlere dualar edin bol bollll opuyorumnanaktan hepimiz birer birer kalırız inşallahhhh

selam kızlarrr güzel bi hafat olsun hepimiz için inşallah bol hamişli olsunnnn

canım yaa inan ilk okuduğumda inanamadım çok sevindim...o aralar konuştuğumuzda sen hep adet sancısı gibi diye anlatıyordun ve pek umutlu değil gibiydin çok şükür dileğine kavuşuyorsun :dance::dance::dance:...allahım sağ salim kucağına alabilmeyi nasip etsin inşallah....gebe kalmak için uyguladığın herhangibir kür ya da uygulama var mıydı ?.....allahım nooolurrr artık bize de hayırlısıyla yardım et ve bize de nasip et ....
bu arada geçmiş olsun canım kendine dikkat et umarım sağlıklı bir gebelik geçirirsin zemuszemuszemuszemus

canım o adet sancısı gibi olan şeyi hala çekiyorum biliyomusun:bbo: :bbo:
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.sana özeldem mesaj attım.
soğan kürü bana,keçiboynuzu eşime uygulamıştık tatlım...

teşekkür ederim canım. klinik kullanım için yazan kısmı gözden kaçırmışım. ben 2 sayfayı da okudum. benim bahsettiğim steril yapma işlemi klinik kullanımlar içinmiş.şimdi tekrar okudum.

Son düzenleme:
calisin calisin. hepinize iyi calismlar.:ecrin_bebek:
arkadaslar cok ara verdik, yeni bir hamile ciksin artik

meraba canim
ne dediler sana?
insallah gelir yarin.
aslinda sorsaydim en bastan...
iste mektup olunca normal postayla yolluolarmis

calisin calisin. hepinize iyi calismlar.:ecrin_bebek:
arkadaslar cok ara verdik, yeni bir hamile ciksin artik

ay hakkaten hamile haberi hiç yok buara...ben buranın acayip müptelası oldum. adete son 4 gün..günler geçmiyor.neolur ne olmaz diye tekrar preseed siparişi verdim.
Allahım umarım kullanmam hiç gerek kalmazda burdan birine hediye ederim.
preseedle 2.ayım olacak.

insallah gerek kalmaz canim.

duruuuuuuuuuuuuuuuuu nerdesinnnn
yoksa postacinin pesine mi düstün :roflol:

canım senin bir sorunu varmı
inşallah geleni ullanmana gerek kalmaz

meraba canim
ne dediler sana?
insallah gelir yarin.
aslinda sorsaydim en bastan...
iste mektup olunca normal postayla yolluolarmis

insallah gerek kalmaz canim.

duruuuuuuuuuuuuuuuuu nerdesinnnn
yoksa postacinin pesine mi düstün :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sıkma canını hayatım en azından derdimizi anlayabilecek dilleri var kaydirigubbakcemile3 sonuçta nereden geleceğini öğrendikya ona bakalım sağlık olsun geriside kısmet hani derlerya kısmetsiz dayak bile yenmezmiş o hesap opuyorumnanaktan
canım çocuklar bu gün pcde birşeyler karıştırmışlar windows hata veriyordu sistem geri yükleme yaptım ondan kayboldum aniden geldim ama sen gitmişsin bu arada:çok üzgünüm:

ben geldim kızlar nasılsınızzzz
meyracım sen yurtdışında yaşoyosun ve türliyeye taşınacaksın anladığım kadarıyla dimi

kesin dönüşmü yapıyosunuz

evet yaaa birisi patlatsın şu bombayı artıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…