Preseed kullananlar

isteyen arkadaşlarıma yollamaya çalıştım sıra ile unuttuğum olmamıştır inşallah olmuşsada haber edin yollarım şekerler

kızlar selam afedersiniz bende 2-3 gundur ishal gibi bi sey var ve ben arama yaparken arkadasların bu yazısması ile karsılastım acaba bi belirti olabilir mi diye?

var mı bi fikri olan kızlar? beklenmeyen adetime daha 6-7 gun var..
migdem kazınıyo devamlı bi gece agrıdan uyandım resmen, bir de 2 gundur ishal gibiyim (afedersiniz)

:eek:

canım benim,çok ümitlendirmek istemem ama benim ilk belirtim ishaldi.:)) gecenin bi yarısı uyanmıştım ağrıyla,ve midem sürekli kazınıyodu,yemek yiyordum ama sanki hiç yememişim gibi oluyordu.ishalim surdu birkaç gun.Hatta sanırım anjelicdi bana hamile olabilirsin demişti.Ayyyyy insallah hamilesindir :Saruboceq::Saruboceq:.Baska değişiklikler varmı

duygucum merhaba canım nasılsın bebiş nasıl iyimi opuyorumnanaktan

merhaba bitanem,iyiym çok sukur.Dun bahsettiğim gibi bulantılarım var ama gececek elbet.onun dısında hafif kasık ağrılarımda oluyor, arasıra artıyor hatta.önumuzdeki haftasonu kalp atışları için randevumuz var,insallah sorun cıkmaz.
bu arada bu topiği çoook özlüyorum.İnşallah yeni hamişşşler duyarrız yine.İnanın diğer arkadaslar için cok cok dua ediyorum.İnsallah en yakın zamanda sizlerinde guzel haberlerini duyucam,hissediyorum az kaldı....
durucum senin herkese gösterdiğin ilgi,sevecenliğin,aslında bebiş stresiyle doluyken baskalarını üzmemek adına yaptığın espriler ve pozitiflik,en kısa zamanda sana bebiş olarak geri dönecek emin ol bitanem.Senin kadar guzel bir melek olacağınada eminim.:)))Burada herkes o kadar iyi ve yardımseverki,sizlerden aldığım moralle gunlerimi geçiriyorum.iyiki varsınız,arasıra topikden kopuyorum ama unuttum sanmayın.

Bu arada tekrar söylüyorum,soğan kürünüde yapıınnnn,preseed de kullanınn.

merhaba bitanem,iyiym çok sukur.Dun bahsettiğim gibi bulantılarım var ama gececek elbet.onun dısında hafif kasık ağrılarımda oluyor, arasıra artıyor hatta.önumuzdeki haftasonu kalp atışları için randevumuz var,insallah sorun cıkmaz.
bu arada bu topiği çoook özlüyorum.İnşallah yeni hamişşşler duyarrız yine.İnanın diğer arkadaslar için cok cok dua ediyorum.İnsallah en yakın zamanda sizlerinde guzel haberlerini duyucam,hissediyorum az kaldı....
durucum senin herkese gösterdiğin ilgi,sevecenliğin,aslında bebiş stresiyle doluyken baskalarını üzmemek adına yaptığın espriler ve pozitiflik,en kısa zamanda sana bebiş olarak geri dönecek emin ol bitanem.Senin kadar guzel bir melek olacağınada eminim.:)))Burada herkes o kadar iyi ve yardımseverki,sizlerden aldığım moralle gunlerimi geçiriyorum.iyiki varsınız,arasıra topikden kopuyorum ama unuttum sanmayın.

Bu arada tekrar söylüyorum,soğan kürünüde yapıınnnn,preseed de kullanınn.

:1rolleyes: canım benim allah razı olsun rabbim bu mübarek günde senin dileklerini duysun isteyen herkese annelik duygusunu hayırlısıyla yaşatsın senin bizleri unutmadığnı biliyoruz canım hamilelikte yaşanabileceğin stres sıkıntılarıda allah kolaylıklar verecektir canım arada bir cee desende yetiyor bize sen ve bebişin iyi olunda bize buda yeter opuyorumnanaktan

arkadaslar slm hepinize.bende pre-seed i aldim. bu ayin 19 a benim yumurtlamam.reglimde eylulun 3 benide listeye ekleyin

cok heyecanliyim.bakalim neler olucak,bu arada bol bol adacayi iciyorum.. rahimi temizliyor ve her iki hormonu hareketlendiriyomus. incir suyunuda iciyom..

bu ayin 19 na yumurtlama gunum, ovulasyon testinide aldim takip edicem.

bundan sonrasi allaha kalmis,hersey nasip kismet arkadaslar..hepinize kucak dolu sevgiler.

Arkadaslar gunaydin,

Tebrikleriniz ve guzel dilekleriniz icin cok tesekkurler. Dun cok farkli bir gundu. Karmasik ve inanilmaz guzel duygular icerisinde gittim geldim. Bebek icin agladigim, uzuldugum gunler serit gibi gecti gozumun onunden. Yurtdisinda oldugum icin annemlere telefonla soyledim. En cok agladigim zaman ise babamin telefonda agladigini duydugum andi. Allahima dua ettim, bu hasreti ceken herkesin yuregindeki yangini dindirsin diye.

Ben burada cok sey ogrendim. En onemlisi preseed di :)))))) Arkadaslar, ben yuzme ve bale kursuna kaydolmustum, sabahlari kopegimle yuruyus yapiyordum ve tatil planimizi yapmistik. Yani kafamdan atmak icin en uygun kosullari olusturmaya gayret ettim. Preseed i sadece kendi keyfimiz icin kullandik baslangic olarak. Clearblue takip monitorune baslamistim ama sadece makine ilk bir iki ay beni taniyacak diye dusundum, ondan ilk ay verim alamam demistim. Hersey hazirdi ama yeniden calismalara tatil sonrasi ciddi ciddi baslariz demistik.:)) Ayrica adet gunumden sadece 7 gun sonraki iliski sonucu hamileyim. :) Bu da kafanizin rahat olmasinin yumurlama gunune denk getirmekten daha onemli oldugunun bir gostergesi bence. :) Ne dersiniz??? :)))))))))))))

Herkese sevgiler..........

arkadasim seni cok tebrik ediyorum. umarim bebegini saglikla dunyaya getirirsin

darisi bizim basimiza:nazar:

Hadi hayırlısı olsun canım inşallah güzel haberlerinide almak nasip olur:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

sagol canim, darisi seninde basina.umarim sende basarili olursun, senden de o guzel haber gelir bu siteye.

tahmin edebiliyorum canım bu ara bende öyleyim bir gün boşsam temizlik ertesi gün misafir malum yaz ayları hareketli geçiyor sağlık olsun canım iyi olda ...mail yolladım canım bir mail attılar önce geri geldi dediler ikinci mailde postada kayboldu dediler önceki gece geç saatte iki mail yollamışlar birincisinde taklimatınızı verin demişler ikincisindede geri ödeme yapmışlar diyeceğim o ki kısmette yokmuş.Meyram yordum dün yolladı allah razı olsun eli kulağında gelir nerdeyse... ovulasyon testlerim hazır yarın 7. gün başlarım herhalde testlere hayırlısı bende çok heyecanlıyım sanki taze gelinim kaydirigubbakcemile3
tatlım preseedlerin hayırlı olsun,daha gelmemiş ama bugün yarın elinde olur..inşallah ilk aydan hamile kalırsın tatlım...taze gelinim benim opuyorumnanaktan
kizlarrr cok mutluyum, bir hafta sonra insallah dönüyoruzzz :teytey:
artik kendi vatanimda olcam. cok heyecanliyim. esya topluyorum, yumurtlama günlerimde geldi gelcek. artik cok giremeyebilirim. kendinize iyi bakin, beni özleyin
canım çok sevindim...okuduğum kadarıyla Ankara'ya taşınıyormuşsunuz..benimde kayınvalidemler orada batıkentteler..senede 1 kez gideriz..durunun geldiği zamana denk gelirse kızılayda buluşalım üçümüz kaydirigubbakcemile3 başka bir yer bilmiyorum çünkü...:1no2:
üç kişi gelirsiniz inşallah memleketine yerimseniben

Arkadaslar gunaydin,

Tebrikleriniz ve guzel dilekleriniz icin cok tesekkurler. Dun cok farkli bir gundu. Karmasik ve inanilmaz guzel duygular icerisinde gittim geldim. Bebek icin agladigim, uzuldugum gunler serit gibi gecti gozumun onunden. Yurtdisinda oldugum icin annemlere telefonla soyledim. En cok agladigim zaman ise babamin telefonda agladigini duydugum andi. Allahima dua ettim, bu hasreti ceken herkesin yuregindeki yangini dindirsin diye.

Ben burada cok sey ogrendim. En onemlisi preseed di :)))))) Arkadaslar, ben yuzme ve bale kursuna kaydolmustum, sabahlari kopegimle yuruyus yapiyordum ve tatil planimizi yapmistik. Yani kafamdan atmak icin en uygun kosullari olusturmaya gayret ettim. Preseed i sadece kendi keyfimiz icin kullandik baslangic olarak. Clearblue takip monitorune baslamistim ama sadece makine ilk bir iki ay beni taniyacak diye dusundum, ondan ilk ay verim alamam demistim. Hersey hazirdi ama yeniden calismalara tatil sonrasi ciddi ciddi baslariz demistik.:)) Ayrica adet gunumden sadece 7 gun sonraki iliski sonucu hamileyim. :) Bu da kafanizin rahat olmasinin yumurlama gunune denk getirmekten daha onemli oldugunun bir gostergesi bence. :) Ne dersiniz??? :)))))))))))))

Herkese sevgiler..........

canım çok tebrik ederim..sağlıkla kucağına alırsın inşallah..benim merak ettiğim bir şey var..adetimin 7.gününde hamile kaldım yazmışsın..kaç günde bir regli oluyorsun?hep 14-15.gün yumurtalarımız çatlar diye düşünüyoruz ya onun için hesaplama yapıcam merak ettim..

yasemincim merhaba canım hoşgeldin ...güzel dileklerin için sağol canım benim ....canım ilk ovulasyon testimi saat 19:00 da yaptım preseedlerimide bekliyorum bu gün gelmedi ama gelecektir nerdeyse hayırlısı olsun inşallah hakkımızdaa.s

merhaba arkadaşlar bende6yıllık evliyim 4senedir çocuk istiyoruz tedaviler gördüm ama sonuç negatif pko hastasıyım bir tek tüp bebek denemedik onuda bu yıl sonuna kadar hamile kalamazsam deniyeceğiz..
ben pko olduğum için adetlerim düzensiz ve yumurtlama olmuyor burda pko olupta preseed ve başka şeyler kullanıpta hamile kalan oldumu bana neler yapmamı önerirsiniz..
şu an soğan kürü uyguluyorum adetten 7 gün sonr içmeye başladım ama kasıklarımda ne ağrım var nede akıntım işe yarıyormu yaramıyormu bilmiyorum cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

merhaba arkadaşlar bende6yıllık evliyim 4senedir çocuk istiyoruz tedaviler gördüm ama sonuç negatif pko hastasıyım bir tek tüp bebek denemedik onuda bu yıl sonuna kadar hamile kalamazsam deniyeceğiz..
ben pko olduğum için adetlerim düzensiz ve yumurtlama olmuyor burda pko olupta preseed ve başka şeyler kullanıpta hamile kalan oldumu bana neler yapmamı önerirsiniz..
şu an soğan kürü uyguluyorum adetten 7 gün sonr içmeye başladım ama kasıklarımda ne ağrım var nede akıntım işe yarıyormu yaramıyormu bilmiyorum cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Canım ben yorum yapmak isterdim ancak konuyla alakalı geniş bilgim yok. bir topic buldum bu konuyla ilgili dilersen oradaki arkadaşların bilgilerinden faydalanabilirsin ..http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/141726-pkolu-hanimlarin-paylasim-alani.html

ben nerelere girdiysem hiç olmulu gelişmeler okuyamadım ilgin için çok teşekkür ederim a.s.

ben nerelere girdiysem hiç olmulu gelişmeler okuyamadım ilgin için çok teşekkür ederim a.s.

tatlım ümitsizliğe kapılma hayat mucizelerle dolu allah ne zaman neyi uygun görür hiç bilinmez.. inanmak sabretmek bir çok kapıyı açıyor ..yüreğini ferah tut allah büyüktür :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

durucum hoşbuldum canım..ovulasyon testlerini günün her saatinde kullanabiliyorsunuz herhalde dimi canım?ben clearplan kullanıyorum sabah ilk idrarla yapıyorum..gerçi ilk ay ona güvenemiyorum 9.günümden beri hep 2.seviye de daha 3.seviyeyi göremedim..onun 3.seviyeye gelmesini beklersem bu ayım da boşa gidicek diye sürekli çalışıyoruz biz..dün gece preseedi kullanmayı unuttum bu gece de preseedle mi denesem içime kuşku düştü..her gece de denemek istemiyorum kaliteli sperm oluşmaz belki diye..yarın akşam da preesedli deneriz :))))))

canım soğan kürü adetin 15.günü başlanıyor..ibrahim saraçoğlu öyle söylemişti tavsiyem o günlerde başlamandan yana...
sana ayrıyetten önerebileceğim incir kürü ve bal,tarçın,çörek otu, polen karışımı yemen adetin 1.günü aç karnına bir tatlı kaşığı..
bunları yapman yeterli zaten..birde preesed kullanırsan inşallah seninde güzel haberlerini alırız...

canım soğan kürü adetin 15.günü başlanıyor..ibrahim saraçoğlu öyle söylemişti tavsiyem o günlerde başlamandan yana...
sana ayrıyetten önerebileceğim incir kürü ve bal,tarçın,çörek otu, polen karışımı yemen adetin 1.günü aç karnına bir tatlı kaşığı..
bunları yapman yeterli zaten..birde preesed kullanırsan inşallah seninde güzel haberlerini alırız...

canım inşallah çok teşekkür ederim zaten benimde adetimin 15 gününe denk geliyor bu soğan kürü bitsin adet olayım tekrar adete 10 kala soğan kürü yapıp ondan sonra incir kürüne başlayıp preseed kullanmayı düşünüyorum benim pko tesbih tanelei gibi dizilmiş sıra sıra:gitme: oyüzden hiç birşey yarımkalmasın tam olsun istiyorum sizleri dikkatle takip edeceğim dualarım sizinle :Saruboceq: ilgin ve moralin için çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan

X