Preseed kullananlar

şükür rahatım canım öyle aman aman takmıyorum ben hayırlısı ise olur inşallah predeedi aslında haziranın 29 unda sipariş ettim ama firma postada kaybolmuş olabileceğini söyledi az önce yine mail attım bakalım ne yanıt verecekler inşallah bu yumurtlama dönemime yetişir bu gün adetimin 2. günü adetim 3 gün sürüyor 4. gün bir iki damla geliyor 10. gün gibide yumurtluyorum olmassa trden bir sipariş daha vericem bu ayı değerlendirebilmek için

umarim en kisa zamanda eline gecer ve bir sonuc verir sana.peki ovulasyon testlerinide yapiyomusun preseedi ovulasyon gunlerini takip ederek yap.bende bu ay oyle yapicam.yumurtlamanin fazla olmasi icin incir suyu.tarcin bal core otu yap.reglinin ilk gunleri basla.esinede takviye yap tabi.

birde bircok doktordan ve arkadsdan duydum iliskiye girmeden once 3 gun once cinsel perhiz esin ici.10.gun yumurtluyorsan 4gun oncesi iliski sonra 3 gun ara ve 9.gun iliski yapin

umarim yakalarsiniz en kisa zamanda,,yavrunuzda kucaginizda olur...........

canım benim dediklerini yapıyorum eşimede burda bir arkadaşımızın söylemiş olduğu bir çok ürologun önerdiği gnc arginmax adlı ürünü aldım onu kullanıyor ovulasyon testlerine bakıyordum şimdi netten g.g da var sadece ankaradan bir satıcıda kalmış galiba bütün testleri bizim kızlar bitirdi ben sona kaldımkaydirigubbakcemile3 hepimiz için hayırlı olanı versin rabbim inşallah :Saruboceq:

su yazdigin gnc arginmax ilacmi yoksa vitaminmi? ben duymadim, sayisini cogaltmasi icinmi? evet gercekten hayirlisi ne zamansa o zaman olsun bu dogru. bende clearblue nun ovulasyon testini kullaniyom gulen surat ben cok memnunum en azindan kesin emin oluyosun onla.

insallah en kisa zamanlarda yavrularimizi goruruz kucagimizda

gnc arginmax besin takfiyesi canım içinde çinko selenyum ve birçok vitamin var spermlere destek google la gnc arginmax yazarsan detayları öğrenebilirsin ben şu normal kitlerden bakıyorum şimdilik monitör alamam sanırım ...inşallah gerek kalmaz ama belki bundan sonraki aylarda

yok benimkide monitor degil.normal kitler ama dijital olani eger yumurtlama gunundeyse yada yaklasiyorsa gulen surat cikiyor tavsiye ederim.tsk vitamin icin bende bakicam simdi

bak canım eşime normal kürleri kullanmak istemiyordu hamile kalan arkadaşlarımız bunu kullandığını söyleyince iyi oldu paşa paşa kullanıyor bunu eşim sorunsuza.s

meyram hoşgeldin ovulasyon testi siparişi verdim g.g dan ...preseed yurtdışına mail attım bilmem yetirmi bu döneme preseedlerim gelecek cevaba göre olmassa trden sipariş vereceğim

valla sorma hayatım bu kadar kısmetsilik olur yani banada bu konuda sıkıntı bastı açıkçası artık kendi dilimi konuşan insanlara sipariş vericem iletişimi sağlayamıyorum dahada bunalıyorum

sen eczanaeden alıyosun sanırım keşke bizim içinde bu kadar kolay olsa eczane satışı başlasa rahat rahat gider alırdık

X