Preseed kullananlar

bence daha kolayı var hazırla son sayfada resme sağ tıkla göster de adres çubuğundaki adresi kopyala yapıştır ben öyle yaptımkaydirigubbakcemile3

salı günü ankaraya gidicem genetik tahllillerim çıkıcak bide hsg çektiricem tekrar eşim izmirde işe başlıycak ben urfaya dönücem daha sonra 3-5 ay ayrı kalıcaz eşimle mahkamayide kaybettik anlayıcağınız ben moralmen çökmüş durumdayım

salı günü ankaraya gidicem genetik tahllillerim çıkıcak bide hsg çektiricem tekrar eşim izmirde işe başlıycak ben urfaya dönücem daha sonra 3-5 ay ayrı kalıcaz eşimle mahkamayide kaybettik anlayıcağınız ben moralmen çökmüş durumdayım

zorlu bir dönem başlıyor demekki sizin için canım allah kolaylıklar versin yüreğini ferah tutmaya çalış tatlım :Saruboceq:

evli demek canım opuyorumnanaktan

bide ingilizcem yok diosun seni seniii

canim ben biraz yabanci kaldim, mahkeme ne mahkemesi. her ne olduysa üzülme tatlim.

eşimin yanına gidebilmek için mahkeme açmıştım eş durumu tayini için o yüzden

X