Preseed kullananlar

kızlar iki gün gezmeye gittim geldim herkes gelmek için beni bekliyormuş gündüz ev doldu taştı misafirlerimi gönderdim az önce tel geldi yatıya yeni misafirlerim geliyormuş ne çok sevenim varmış allah razı olsun:Saruboceq: yarında giremem herhalde nete iphone dan takip ederim gece topiği yazmayada çalışırım ama tuşlar çok küçük geliyor çok zor oluyor ben burda olamasamda kalbim sizlerle boş bırakmayın buraları yanlız hissetmeyeyim kendimi sizi seviyorum sevgiyle kalın hoşçakalın opuyorumnanaktanŞeniz

Ya canlarım aklıma geldi yeniden girdim beklenen adet tarihim dündü bu gün adet oldum özür dileyerek midenizi bulandırmak istemiyorum ancak paylaşmak istiyorum adet oldum olmasına fakat resmen ÇAMUR gibi ,rengide çamur rengi artı parçalı birşeyler geldi kana benzetemiyorum sancım çok sökülemediğimi düşündüm ama buda nesi dedim acaba bu myommu başıma iş açıyor nedir varmı aranızda böyle birşey yaşamış olan :uhm:

sadece meyra, londrada sadece 1 eczanede satis izni var.onlari arayip sorduk £13 (pound) sanirim euro olarakta asagi yukari 12 veya 13 euro. yani baya ucuz geldi bana. bu ay kesin deneyecegim bu sekilde.bende bir ara enfeksiyon vardi.eger var olan bir enfeksiyon varsa buda spermi olduruyomus. ama pre-seed spermi enfeksiyonlara karsi koruyormus.yumurtalara sorunsuz ulastiriyormus. bakalim deniyecegim.birde bu ay incir suyunu ictim 1-2 hafta yumurtalamadan once sonra baKtimki bu ay 2 gun yumurtladim14.ve 15 gunlerdi.12.gunumde yumurta akintisi baya olmustu bu ay

canim sende bendensin:))) benimde enfeksiyonum var. sana kiraz sapini öneririm, nasil söküyor anlatamam. ben düsük sandim hatta o derece.adetinden önce veya adetle icmeye basladim. bir defa ictim onu da. o bile nasil etkili oldu, solugu dr da aldim.
esimde sorun yok. bendeki enfelsiyona karsi kullandim. bu ay 4. ayim olacak. birde benim sag tüpüm islevsiz oldugundan incir kürü uyguladim senin gibi. insallah tutar ikimizinki de.

Ya canlarım aklıma geldi yeniden girdim beklenen adet tarihim dündü bu gün adet oldum özür dileyerek midenizi bulandırmak istemiyorum ancak paylaşmak istiyorum adet oldum olmasına fakat resmen ÇAMUR gibi ,rengide çamur rengi artı parçalı birşeyler geldi kana benzetemiyorum sancım çok sökülemediğimi düşündüm ama buda nesi dedim acaba bu myommu başıma iş açıyor nedir varmı aranızda böyle birşey yaşamış olan :uhm:

canim bende seni merak ettim. insallah miyomundandir. ciksin gitsin, durmasin istenmedigi yerde:)))

yesim tasini almis miydin canim?

bu ovulasyon testindede birçok marka ve fiat var hangisi güvenilir acaba çok yüksek fiatlar veremem ben...bu preseed i de alırsam tamamdır :)

nasıl canım ya bide sapına mı bakıcam kafamçokkarıştı nette araştırıyorum şuan forumlardada yazmışlar ama..bi bakıyım

canim sende bendensin:))) benimde enfeksiyonum var. sana kiraz sapini öneririm, nasil söküyor anlatamam. ben düsük sandim hatta o derece.adetinden önce veya adetle icmeye basladim. bir defa ictim onu da. o bile nasil etkili oldu, solugu dr da aldim.
esimde sorun yok. bendeki enfelsiyona karsi kullandim. bu ay 4. ayim olacak. birde benim sag tüpüm islevsiz oldugundan incir kürü uyguladim senin gibi. insallah tutar ikimizinki de.

canim bende seni merak ettim. insallah miyomundandir. ciksin gitsin, durmasin istenmedigi yerde:)))

yesim tasini almis miydin canim?

sadece meyra cim, suanda enfeksiyona dair 1yildir biseyim yok.ilac tedavisi oldum sonra daha bisey yok.ama kiraz sapini duymustumda ben ingilterede nerde bulucam bilemiyorum.normal kiraz var aslinda belkide artik mevsimi gecti.pazarlarda gormuyorum artik.ins. seninde bu ay tutar bana haber ver merak ettim seni.benim carsamba reglim geliyor bakalim hayirlisi

sadece meyra cim, suanda enfeksiyona dair 1yildir biseyim yok.ilac tedavisi oldum sonra daha bisey yok.ama kiraz sapini duymustumda ben ingilterede nerde bulucam bilemiyorum.normal kiraz var aslinda belkide artik mevsimi gecti.pazarlarda gormuyorum artik.ins. seninde bu ay tutar bana haber ver merak ettim seni.benim carsamba reglim geliyor bakalim hayirlisi

ben kendim alip evde gölgede kurutmustum.
insallah sende bu ay bebegine kavusursun.
benim adetim yeni bitti. bu ay calismalar daha baslamadi.

merhaba canım nasılsın ?

iyiyim canim sen nasilsin? bende nette arastirmalara dalmistim.aslinda cok SIKILDIM carsamba reglimi bekliyorum, dun test yaptim cikmadi.bazende diyorlar erkek cocukta gec cikiyormus diye. bilmiyorum ne olucak:kahve:

kusura bakma geç kaldım mail atmaya çalışıyordum ingilizcem iyi değil zor oluyor öyle oluncada ..İnşallah hayırlı sonuçlar olur canım benim :Saruboceq:..geri sayım başlasın artık değilmi opuyorumnanaktan

onemli degil canim, umarim hepimiz icin iyi haberler olur. sen nazamandan beri deniyorsun, yada cocugun varmi
evet geri sayim gecmek bilmiyor iste

ben 13 yıldır istiyorum ama o gelmek istemiyor hiç çocuğumuz olmadı hala pes etmedik preseed umudum oldu bu ay deneyeceğiz allah izin verirse canım

icini rahat tut.umarim bu ay olur.daha once preseed i hic kullanmadinmi bende bu ay deniyecegim.hic pes etmeyin canim. yasin kac?

bu ay ne zaman yumurtlaman. olursa bana haber ver mutlaka.merak ediyorum

X