Preseed kullananlar

cnm pko benim düzensiz adetlerim ama etşime bide ovulasyon testine baksana acaba yumurtlamış olabirmiyim kafam karıştı bakalım bugünkü ovulasyon testi tam silikse kesin yumurtladm ben

canım baktım ama bana kalırsa daha yumurtan çatlamamış...çünkü yumurta çatladıktan sonra yaklaşık 15 gün sonra regli oluyoruz.şuan sen 10.günündesin 25.günde regli görmediğine göre daha yumurtan çatlamamıştır canım..pko larda biraz daha geç oluyor yumurta çatlama işlemi..sen ovulasyon testlerini yapmaya devam et..

merhaba kızlar yeni geldim dr dan sabah randevumuz vardı, keseyi allah şükür sonunda gördük, 9 mm dedi, 4 hafta 5 günlük falan dedi, benim hesaplarıma göre 5 hafta 5 gün olması gerekiyordu ama bir hafta geriden gidiyoruz, dr olabilir şu an için sorun değil dedi, ilk fotomuzuda aldık eşimle durup durup ona bakıyoruzkaydirigubbakcemile3 mide bulantımın hiç olmadığını normal olup olmadığını sordum herkesin midesi bulancak diye birsey yok endişelenme dedi, bir dahaki kontrol için yani kalp atışları için 11 ağustosa gün verdi, daha cok var yaa gecermi o kadar zaman:sinifsinif:

merhaba kızlar yeni geldim dr dan sabah randevumuz vardı, keseyi allah şükür sonunda gördük, 9 mm dedi, 4 hafta 5 günlük falan dedi, benim hesaplarıma göre 5 hafta 5 gün olması gerekiyordu ama bir hafta geriden gidiyoruz, dr olabilir şu an için sorun değil dedi, ilk fotomuzuda aldık eşimle durup durup ona bakıyoruzkaydirigubbakcemile3 mide bulantımın hiç olmadığını normal olup olmadığını sordum herkesin midesi bulancak diye birsey yok endişelenme dedi, bir dahaki kontrol için yani kalp atışları için 11 ağustosa gün verdi, daha cok var yaa gecermi o kadar zaman:sinifsinif:

canım Allah'a şükür.İnan aklım hep sendeydi,demek hersey normal artık.Gözünaydın bitanem,opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

duygucum sende böyle güzel haberlerle döneceksin biraz sakin olabilsen keske. kendini rahat birak azcik.

NO STRES
YES BABY

dimi ama yaaa kaydirigubbakcemile2

ayderya eline sağlık. senin sayende günden güne artan umutları ve sevinçleri görebiliyoruz. kıbele nin isminin yanına koyduğun bebişten bende ismimin yanına istiyorum:))

ve orada olan herkesin isminin yanına da istiyorum ALLAHIM senden..

inşallah canım siz güzel haberleri verin ben listeleri elimden geldiğince güncelliyorum
çifter çifter versin allah isteyen herkese.....:Saruboceq:

canım Allah'a şükür.İnan aklım hep sendeydi,demek hersey normal artık.Gözünaydın bitanem,opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sağol cnm, sende görürsün inşallah yakında, biz gördük bugün mercimek tanemizi bakalım birdahaki randevumuz 11 ağustosda nasıl iple cekiyorum bi bilsen:sinifsinif:

kızlar bu ay preseed le ilk denemem ve su anda 3 kez kullandık ayıptır solemesii :kedi:

yalnız ben her seferinde tam dogru duzgun sıkamıyoum tek kullanımlık olanlardan kullanıyorum hep birazcık icinde kalıyor, bi de saha sonra cok şeffaf bi sekilde sanki ayıptır solemesi camasırıma geri akıyo yıkansam da etsem de... sizde de bole oluyo mu?

kusura bakmayın bu muhabbetlerden oturu:kedi: ama danısmak istedim

kızlar bu ay preseed le ilk denemem ve su anda 3 kez kullandık ayıptır solemesii :kedi:

yalnız ben her seferinde tam dogru duzgun sıkamıyoum tek kullanımlık olanlardan kullanıyorum hep birazcık icinde kalıyor, bi de saha sonra cok şeffaf bi sekilde sanki ayıptır solemesi camasırıma geri akıyo yıkansam da etsem de... sizde de bole oluyo mu?

kusura bakmayın bu muhabbetlerden oturu:kedi: ama danısmak istedim

canim erak etme öyle oluyor, birazi kaliyor cikmiyor. ama siringa seklinde olanlar varmis, sanirim onlar daha kullanisli. siringa olunca hepsini icine bosaltabilirsin.

ayrica zaten korunmasiz birlesmede oluyor ya hani sabah disari cikiyorlar. hatta bazen aksama kadar sürüyor tamamen cikmalari. gusül bozuluyor diye düsünme. arastirdim, diyor ki kitaplar: gusül alindiktan sonra cikan meni sadece namaz abdestini bozar guslü bozmaz. onun icin endiselenme. ama gusül alirken elini parmagini icine sokma. hem sagliksiz hem guslün gecerliligini bozuyor. sanirim anlatabildim:)

bu ay benimde 4. ayim olacak preseedle. insallah bu ay tutar. iltihabimda temizlendi. teroik olarak bir engel kalmadi ama pratikte ne olur bilinmez:)

iliskiden sonra ayaklari havaya dikmeyi unutmayin. sonrada hangi taraftan yumurtladiysaniz o tarafiniza kivrilin, bacaklarinizi karniniza cekin, cenin pozisyonu gibi. öylece yatin. alternatif tip bölümünde bir arkadasin tavsiyesi böyle. böylece spermlerin disari cikmasi zorlasiyor ve onlarin isine yardim ediyoruz. kolay gelsin kizlar

canim erak etme öyle oluyor, birazi kaliyor cikmiyor. ama siringa seklinde olanlar varmis, sanirim onlar daha kullanisli. siringa olunca hepsini icine bosaltabilirsin.

ayrica zaten korunmasiz birlesmede oluyor ya hani sabah disari cikiyorlar. hatta bazen aksama kadar sürüyor tamamen cikmalari. gusül bozuluyor diye düsünme. arastirdim, diyor ki kitaplar: gusül alindiktan sonra cikan meni sadece namaz abdestini bozar guslü bozmaz. onun icin endiselenme. ama gusül alirken elini parmagini icine sokma. hem sagliksiz hem guslün gecerliligini bozuyor. sanirim anlatabildim:)

bu ay benimde 4. ayim olacak preseedle. insallah bu ay tutar. iltihabimda temizlendi. teroik olarak bir engel kalmadi ama pratikte ne olur bilinmez:)

Sagol canım bilgilerin icin cok tesekkur ederim...

Ben vallahi iliskiden sonra akrobatik hareketlerle neler yapıyorum gorseniz gulersinizkaydirigubbakcemile3

once ikisini de dikiyorum havaya belimin altına yastık koyarak:)) ondan sonra bir saga yatıyorum cenin pozisyonunda , sonra da sola yatıyorum cenin pozisyonunda yine :))
arada yorulunca bacaklarımı yine yularıya kaldırıyorum ust uste atıp capraz halde yatakta oyle duruyorum :))kaydirigubbakcemile2

yani bebişim tutarsa kerataya anlaticam bir gun neler yaptım senin gelmen icin diyekaydirigubbakcemile3

kızlar acil cevap istiyorum..ovulasyon testini sabah ilk idrarda mı bakıyoruz?
Hayır cnm,özellikle sabah idrarıyla bakılmaması gerekiyor.Çünkü sabah ,idrarı,bir gün önceki hormon düzeyini içeren bilgiyi veriyormuş.En iyi saat öğleden sonra 16 ile 18-00 arası.Ama çok fazla su içme.İdrarı seyreltir,yanlış sonuç alabilirsin.

X