Preseed kullananlar

kızlar,
bekunis diye bir bğırsak hapı duydunuz mu? veya kullandınız mı?

canım ben kullandım adından pek emin değilim ama eve gidince bakarım. kabız sın sanırım.. gece yatmadan önce bir tane almıştım bir gün sonra çok sık tuvalete çıkıyorsun ama rahatlıyorsun.. her gün içmemeni öneririm. düzene girince bırak... geçmiş olsun.. hala çekmecemde durur. ihtiyaç duyunca içiyorum..

kibele canım sanada bebeğinede maşallah
çok tatlısınız
Allah olmayanlarda nasip etsin
bizede sağsalim sağlıcakla :Saruboceq:doğurmayı inşallah

kızlar,
pazar günü silik çıkan gebelik testini bugün tekrarladım:KK43:( çizginin eseri bile görünmüyor. o hafif silikliği gördüğde çok umutlanmıştım.. en büyük korkum kürtajdan sonra hamile kalamamak. çok yerden duydum ilk gebeliğinde kürtaj olanları tekrar çocuk sahibi olamayacağını.. çoooook keyifsizim.

Cnm hiç inanma öyle söylentilere, benim annem bundan taa kaç yıl önce ilk bebeğini kalp ameliyatı olacağı için mecburen aldırmak zorunda kalmış, ameliyat falan geçip iyileşince önce abimi, aradn 4 yıl sonra da beni doğurmuş ki o zamanın kürtaj sartlarıyla şimdiki bir değil,kürtaj sonrası hamile kalamazsın diye birşey aklına getirme bence hiç.

bu arada tebrik eden, etmeyen, edemeyen, vakti olan, olmayan, kalbinden gecirip firsat bulamamis olan vs vs herkese tsk ederim.

oyyy, oyyyy canim masallah kuzuna. Allah anali babali buyutsun insallah.opuyorumnanaktan

darisi basimiza insallah.

canim kac gunde bir regl oluyorsun? bir de sadece 3 gun yaptiysan testi yetmemis ya da gec yumurtlamis olabilirsin. ben 17. gun yumurtlarim saniyordum stresten 28. gun yumurtlmistim bir ay.

cnm ben 27 günde bir adet görüyorum, bugün tekrar ovulasyon yaptım,yine silik çizgi çıktı,bugün gün boyu çok akıntı da geldi .Anlamadım dün niye tek çizgiye düştü,silik çıkması zaten ovulasyon olmadığına işarettir , ama biz yine de preseedsiz çalıştık, preseedi boşa harcamak istemedik, silik çıkınca. Ama bu yumurtlama günleri çorba oldu bende yaw:)

iyi geceler arkadaşlar,gezmekten fırsat bulup giremiyorum foruma..girdiğimde de sizler olmuyorsunuz..özledim muhabbetinizi opuyorumnanaktan

selam yasemincim. hg

benim karnim agriyor cikiyorum o yüzden:KK43:(

bugünü atlatsaydim bi hayirlisiyla.

yesim tasi demistim ya kizlar, kullanan varsa aklinda bulunsun. bir adet döneminde kullaninca topraga gömmek gerekiomus bir kac saatligine. ertesi ay tekrar kullanmak icin tasin arinmasi gerekiomus. ne kadar dogru bilmiyorum ama iki ay üstüste kullandim. gecen ay ne kadar rahattim ama bu ay beni zorladi biraz. sanirim dogru. yarin tasimi topraga gömüp bekleticem

slm arkadaşlar bildiğiniz üzere peresedim dün geldi yanlız kafamı kurcalayan bişey var benim adetlerim düzensiz diye adet görmem için fartual kullandım adetimin 2 günü itibariyle adaçyı ve bal tarçın çörekotu karışımı yedim ayrıca ovulasyon testide yapıyorum yanlız anlamadım erkenmi yumurtladım bi aşağıdak tabloya göre yorum yaparmsınız

adetin
2.günü --adaçayı ve btç başladım---ölçmedim
3 günü----------------------------------------ölçmedim
4.günü----------------------------------------36.5
5 günü----------------------------------------36.6
6 günü----ovulasyon testi silik--------36.3
7 günü----test daha belirgin-------ölçmedim
8 günü-----test silik-----------------------36.0
9 günü-----test dahada silik-----------36.6 ilişki oldu preseed kullandım
10 günü--------------------------------------36.6
şimdi ben yumurtaladım mı ki ovulasyon testi tam belirgin olmadı ama dünde önceki günlere göre iyice silikti bide 8 gün belimde mütiş ağrı vardı hayırlısı imdi ben adaçayına falan devam edyimmi yorumlarınızı bekliom

kizlar avatarimda resim bebegimin dogduktan 2 saat sonraki resmi. 3400 gr 54 cm yakin dogdu. karnim kucuk bebek buyuk oldugu icin donemedi sanirim. saglik olsun.

siz gene de normal dogum icin cabalayin arkadaslar. bugun 4. gunum ama inanin halen yataktan dogrulurken inanilmaz acilar icerisindeyim agri kesicilere ragmen. yatakta sagdan sola donmek, bebegini alip koymak bile mesele. 1 haftada daha iyi oluyor diyorlar ama cidden su birkac gunde cektigimi ben bilirim. yani saglik disinda hicbir sey inanin sezeryan gerektirmez. dogum kolay ama arkasi cok zor. zaten bebegi dogarken goremiyorsun onune perde geriyorlar. esin goruyor ama. o da burada. ilk sesini aglamasini duymak inanilmaz guzel. perdenin arkasindan merakla bekliyorsun nasil bir sey diye.

bu biraz sis hali bebegin. simdi daha tatli. yani bana tatli geliyor en azindan. kargaya yavrusu kuzgun mu gorunur oyle bir sey var ya. ondan iste. boyle gece yatarken hemsireler alip goturuyor anne rahat uyusun diye. emzirmek icin getiriyorlar sadece sen ne siklikla emzirmek istersen. eger mama vereceksen getirmiyorlar bile. ben emziriyorum. sukur mamalik bir isimiz olmadi sukur. kolostrum deniler konsantre sut geliyor. sutun gelmesi 3-5 gunu buluyormus. farketmez. bir sey gelsin ve emzireyim bebegim doysun da.

gozlerini acik yakalayabilirsem onu da koyarim ama biz bile pek goremedik henuz. cunku ya uyuyor ya emiyor:) simdi de hanfendi benim koca yatagimda ortada padisahlar gibi yatiyor. kendi yatagi cok sert sevmedi. bu bahsettigim yataklar hep hastane yatagi. daha evimize gecmedik. yarin gececz. burada sezeryan bakimi 5 gun 4 gece.

ilk resim hastaneye gitmeden hemen once. ikinci sezeryan icin beklerken. ucuncu bebegim kucagimda. insanin inanasi gelmiyor mucize.

img1151w.jpg

img1157x.jpg

img1167d.jpg

img1169f.jpg

aay canım maşallaahhhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: :nazar: :nazar:
ayy çok tatlı kuzuunnnnnn annesi çok şeker birşeyyyyy maşallah canım benim allah biran önce sağlığına kavuştursun canım a.s.

PRESEED KULLANIYORUZ
HAMİLE KALIYORUZ
DOĞURDUKÇA DOĞURUYORUZ...(SADECEMEYRA ARK. BULDUĞU SLOGANIMIZ)

:nazar: Preseed ile hamiş kalanlar
1- kibele :nazar: :emir_bebek: bebişi bugün gedi. (24.07.09) :nazar: 353.sayfadan bebişi görebilirsiniz.
2- rockwell :nazar:
3- menzilgülü (anne oldu bile maşallah) :nazar:
4- wannababy :nazar:
5- nequelen :nazar:
6- nerili :nazar:
7- kursatim :nazar:
8- kadus :nazar:
9- durualya :nazar:
10-sevcangoksel :nazar:
11-jasmin77 :nazar: (12.6.09) mayıs ta ilk kez
12-bengusu :nazar: (20.6.09)haziranda ilk kez kullandı.
13-duducan :nazar: (11.07.09)
14-dila06 :nazar: (14.07.09) 2.kez kullandı..
15- babylove :nazar: (20.07.09) 2.kez kullandı.
16- duyguby :CüvCüv: :hooray: :nazar: presed kullanmasına gerek bile kalmadı...

preseed kulananlar beklenmeyen adet tarihi

selmas88.................4/ağustos
aymes....................10/ağustos
ss2302...................10/ağustos
Pınar&Musti............12/ağustos
cnnsnyrt..................22/ağustos
ayrederya ...............14/ağustos
kukuleta09..............16/ağustos
cicekcik..................19/ağustos
aurora79..................22/ağustos
SadeceMeyra..........22/ağustos
kadrish28
irem74
^^sabirsiz^^
minipisi
zelal83
emel78
viana
siber
Duru_
batik
gamze-su
ceylan83
nehir01
osmaniye80
starsuzie
made
Moonlight
anjelic
tuanay
ceylin_naz
picardi
dila_naz

kızlar,

benim için dua edin. 4 agustosa hiç bir şey kalmadı:))) dayanamayıp hergün test yapıyorum. ama yakaladığım bir şey yok. kendi kendime söz verdim ağustos a girene kadar test yapmayacağım. eczane benim sayemde köşeyi dönecek:)) birde artık utanıyorum vallahi gidip habire test almaya:) bu sefer başka bir eczaneden alacağım gebelik testini. her test alışımda eczacı çocuk abla hayırlısı diyiyor:=

slm arkadaşlar bildiğiniz üzere peresedim dün geldi yanlız kafamı kurcalayan bişey var benim adetlerim düzensiz diye adet görmem için fartual kullandım adetimin 2 günü itibariyle adaçyı ve bal tarçın çörekotu karışımı yedim ayrıca ovulasyon testide yapıyorum yanlız anlamadım erkenmi yumurtladım bi aşağıdak tabloya göre yorum yaparmsınız

adetin
2.günü --adaçayı ve btç başladım---ölçmedim
3 günü----------------------------------------ölçmedim
4.günü----------------------------------------36.5
5 günü----------------------------------------36.6
6 günü----ovulasyon testi silik--------36.3
7 günü----test daha belirgin-------ölçmedim
8 günü-----test silik-----------------------36.0
9 günü-----test dahada silik-----------36.6 ilişki oldu preseed kullandım
10 günü--------------------------------------36.6
şimdi ben yumurtaladım mı ki ovulasyon testi tam belirgin olmadı ama dünde önceki günlere göre iyice silikti bide 8 gün belimde mütiş ağrı vardı hayırlısı imdi ben adaçayına falan devam edyimmi yorumlarınızı bekliom

canım,yumurtlama adetle birlikte başlıyor, sanırım yumurtam çatladımı diye soruyorsun..ovulasyon testleri sana doğru zamanı söyleyecektir, çünkü yumurtanın çatlama zamanı her insanda farklı olur..sen tahminen yani doktorların bize söylediği şekilde kaç günde adet oluyorsan ondan 16 günü çıkar..30 günde adet oluyorsan 30-16 yap ve adetinin 14.gününe kadar adaçayını iç..sonrasında bırak tatlım..pko'lu isen yumurtanın çatladığı zaman uzun sürebilir pko'larda biraz geç olabiliyor çünkü bu durum..

kızlar,

benim için dua edin. 4 agustosa hiç bir şey kalmadı:))) dayanamayıp hergün test yapıyorum. ama yakaladığım bir şey yok. kendi kendime söz verdim ağustos a girene kadar test yapmayacağım. eczane benim sayemde köşeyi dönecek:)) birde artık utanıyorum vallahi gidip habire test almaya:) bu sefer başka bir eczaneden alacağım gebelik testini. her test alışımda eczacı çocuk abla hayırlısı diyiyor:=

dualarımız seninle 5 agustos gecesi berat kandili yanılmıyorsam...

beni listeden çıkartın daha yumurtlamada çift çizgi bile yakalayamadım kaldıki gebelik testinde yakalayım:KK43:((

kızlar,

canım sürekli test yapma,insan strese girer tek çizgiyi gördüğünde..zaten adet tarihin gelmeden de doğru sonucu alamazsın..hamileysen de göremezsin yani..test yapma ve gününü bekle canım..yerimseniben

canım,yumurtlama adetle birlikte başlıyor, sanırım yumurtam çatladımı diye soruyorsun..ovulasyon testleri sana doğru zamanı söyleyecektir, çünkü yumurtanın çatlama zamanı her insanda farklı olur..sen tahminen yani doktorların bize söylediği şekilde kaç günde adet oluyorsan ondan 16 günü çıkar..30 günde adet oluyorsan 30-16 yap ve adetinin 14.gününe kadar adaçayını iç..sonrasında bırak tatlım..pko'lu isen yumurtanın çatladığı zaman uzun sürebilir pko'larda biraz geç olabiliyor çünkü bu durum..

cnm pko benim düzensiz adetlerim ama etşime bide ovulasyon testine baksana acaba yumurtlamış olabirmiyim kafam karıştı bakalım bugünkü ovulasyon testi tam silikse kesin yumurtladm ben

Kızlar,

teşekkürler,

o tarihte tatilde olacağım ama ne yapıp edip sizleri haberdar edecğim:)))

ayderya eline sağlık. senin sayende günden güne artan umutları ve sevinçleri görebiliyoruz. kıbele nin isminin yanına koyduğun bebişten bende ismimin yanına istiyorum:))

ve orada olan herkesin isminin yanına da istiyorum ALLAHIM senden..

selam kızlar herkes iyidir umarım en yakın tarih 4 ağustos az kalmış heyecanla bekliyorum sizi...listemiz uzasın gitsin..kibelem sana mail atmıştım buraya giriyonda baa niye yazmıyon yıvrım...

X