Preseed kullananlar

kizlar avatarimda resim bebegimin dogduktan 2 saat sonraki resmi. 3400 gr 54 cm yakin dogdu. karnim kucuk bebek buyuk oldugu icin donemedi sanirim. saglik olsun.

siz gene de normal dogum icin cabalayin arkadaslar. bugun 4. gunum ama inanin halen yataktan dogrulurken inanilmaz acilar icerisindeyim agri kesicilere ragmen. yatakta sagdan sola donmek, bebegini alip koymak bile mesele. 1 haftada daha iyi oluyor diyorlar ama cidden su birkac gunde cektigimi ben bilirim. yani saglik disinda hicbir sey inanin sezeryan gerektirmez. dogum kolay ama arkasi cok zor. zaten bebegi dogarken goremiyorsun onune perde geriyorlar. esin goruyor ama. o da burada. ilk sesini aglamasini duymak inanilmaz guzel. perdenin arkasindan merakla bekliyorsun nasil bir sey diye.

bu biraz sis hali bebegin. simdi daha tatli. yani bana tatli geliyor en azindan. kargaya yavrusu kuzgun mu gorunur oyle bir sey var ya. ondan iste. boyle gece yatarken hemsireler alip goturuyor anne rahat uyusun diye. emzirmek icin getiriyorlar sadece sen ne siklikla emzirmek istersen. eger mama vereceksen getirmiyorlar bile. ben emziriyorum. sukur mamalik bir isimiz olmadi sukur. kolostrum deniler konsantre sut geliyor. sutun gelmesi 3-5 gunu buluyormus. farketmez. bir sey gelsin ve emzireyim bebegim doysun da.

gozlerini acik yakalayabilirsem onu da koyarim ama biz bile pek goremedik henuz. cunku ya uyuyor ya emiyor:) simdi de hanfendi benim koca yatagimda ortada padisahlar gibi yatiyor. kendi yatagi cok sert sevmedi. bu bahsettigim yataklar hep hastane yatagi. daha evimize gecmedik. yarin gececz. burada sezeryan bakimi 5 gun 4 gece.

ilk resim hastaneye gitmeden hemen once. ikinci sezeryan icin beklerken. ucuncu bebegim kucagimda. insanin inanasi gelmiyor mucize.

img1151w.jpg

img1157x.jpg

img1167d.jpg

img1169f.jpg

Canım maşallah ya nasıl da yakışmışsınız birbirinize. Benim için de kokla yavrunu. Allah'ım bize de yaşatacak mı bu günleri?? Kırkbirbuçuk kere maşallah. Çok güzel bakmışsın kızına annesi. Ne olur bize dua etmeyi unutma, lohusa kadının duası geri çevrilmezmiş. Allah sağlıkla, huzurla analı-babalı büyütmek nasip etsin canım. Çok tebrik ediyorum..a.s. opuyorumnanaktan...

kızlar,
pazar günü silik çıkan gebelik testini bugün tekrarladım:KK43:( çizginin eseri bile görünmüyor. o hafif silikliği gördüğde çok umutlanmıştım.. en büyük korkum kürtajdan sonra hamile kalamamak. çok yerden duydum ilk gebeliğinde kürtaj olanları tekrar çocuk sahibi olamayacağını.. çoooook keyifsizim.

kızlar,
pazar günü silik çıkan gebelik testini bugün tekrarladım:KK43:( çizginin eseri bile görünmüyor. o hafif silikliği gördüğde çok umutlanmıştım.. en büyük korkum kürtajdan sonra hamile kalamamak. çok yerden duydum ilk gebeliğinde kürtaj olanları tekrar çocuk sahibi olamayacağını.. çoooook keyifsizim.

selma canım ltf böyle şeyler düşünme ve kulaklarını tıka, sen keyfinden küretaj olmadın, ben de...Ayrıca ben 2. kere hamile kaldım Allaha şükür bir sürü de kalan var, demek ki doğru diil, aksine ardına hamile kalmak kolaylaşıyor diye okuyorum, sen iyi olan taraftan bak, moralini bozma, senin ovulasyon ne zaman oldu, şimdi kaçıncı gündesin?

anjelik canım pazar günü ovulasyon çizgi belirgin olarak ikiydi. preseed ile değerlendirdim. pazartesi yine ikiyi gördüm ama birgün ara vermek istedim. yani yumurtlama üzerinden 9 gün geçti. 9-10 gün yumurtlama üzerinden geçince idrarda çıkıyor deniliyor. normal periyodum olsa yarın adet olmam gerekirdi. ama kürtajdan sonra günlerim çorba oldu. geçen ay 35 i gördüm...şimdi her tuvalete çıkışımda kırmızı kartı göreceğim diye korkuyorum. ahhh ah.. tatile bebişimle çıkacaktım güya..

anjelik canım pazar günü ovulasyon çizgi belirgin olarak ikiydi. preseed ile değerlendirdim. pazartesi yine ikiyi gördüm ama birgün ara vermek istedim. yani yumurtlama üzerinden 9 gün geçti. 9-10 gün yumurtlama üzerinden geçince idrarda çıkıyor deniliyor. normal periyodum olsa yarın adet olmam gerekirdi. ama kürtajdan sonra günlerim çorba oldu. geçen ay 35 i gördüm...şimdi her tuvalete çıkışımda kırmızı kartı göreceğim diye korkuyorum. ahhh ah.. tatile bebişimle çıkacaktım güya..

Canım benim hep ovulasyondan sonra 11-12 sonra çıktı, herkesin aynı diil, ayrıca test bekleyince 2. çizgi yeri çıkabiliyor bana da oluyor, onu dikkate alma, sen 1-2 gün sonra yapacağın testleri dikkate al, moralini bozma, hem olmasa da ölüm yok ya ucundan öbür ay denersin, hayırlısını isteyelim, benim de 37 gün oldu bekliyorum, hayatımdaki en uzun regl periyodu ben napiim şimdi?mafoldumben bi de tatile gidicem orada hasta olmak istemiyorum, hasta olmazsam h.sonuna doktora gidicem bi sorun mu var diye...

kızlar preseed i nasıl kullanca yardım edermisiniz

aldığın tek tek tüpler şeklindeyse tek tüp tek kullanımlık, ağzını aç ilişkiden önce vajina içine tamamını sık ve en geç 10 dakikaya kadar ilişki gerçekleştsin, ben sıktıktan sonra beklemiyorduk.

anjelikçiğim bekleyeceğim bakalım. 3 ağustosta tatile gidiyorum inşallah bana çok güzel bir süpriz olur.

kızlar,
bekunis diye bir bğırsak hapı duydunuz mu? veya kullandınız mı?

canım ben kullandım 1 kere ve sadece 1 hap: kesinlikle tavsiye etmiyorum beni gece yarısı uyandırıp ishal yaptı dehset saatler yasattı, cok fena bir hap.. tabi bunyeler farklı canım.. doktoruna danıs istersen..

ss2302 bende kronik bir rahatsızlık vardı. bu neden ile 5 aydır hemen hemen hergün içiyorum. hamile kaldığımda doktoruma sordum kullanmaya devam edebilirsin dedi. ama içimde bir kurt var. tekrar hamile kalmaya çalışıyorum ve bekunis e devam ediyorum. bırakmaya çalışınca da 5 ayın sonunda maalesef ne durumda olduğumu tahmin edebilirsin..

ya kızlar bişi sorcam aranızda ovulasyon testi kullanan varsa bana nerden teminettiğini söyleyebilirmi...okadar eczaneye sordum yok dediler yaa....hatta bazıları ne oldugunu bile bilmediğini söyledi...

Tatlıcık merhaba,

aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım. eczacıların bilmemesi enterasan gelmişti. en az 10 eczane sonrası internetten almaya karar verdim. gitti gidiyordan alabiliyorsun. ben 12 adet ovulasyon testine 15 lira verdim. yanında da 2 tane gebelik testi veriyorlar. aldığım yer Ankara daydı. ve test sayesinde düzensiz adet olmama rağmen yumurtlama günümü yakaladım.

benim kullandığım yeşildi. (tutma bölgesi) mavi olanlarda varmış. ama burada arkadaşlarımın yaptığı yorumlardan anladığım kadarı ile maviler pek makbul değil. yeşillerden al..

selmascım saol canım....evet eczacıya soruorum..o ne abla yaaaa dioo...oturumda anlatımmı ne die...nie okudun onca sene.....
artık netten alırım canım bende...

rica ederim canım.. ama benden sana tavsiye adetin biter bitmez başla. ben normalde 14-15 günde oluyordum. 12 günde başladım. 17 sine kadar birşey göremeyince kaçırdım diye üzüldüm. ama 20 sinde 2 çizgi bana bakıyordu:)))

kaçtı bu ay ozaman....bulamadım çnk artık netten alım biter bitmez başlarım...tahmine göre çalışıcas artık bu ay...

X