Preseed kullananlar

sen ilaç içeceğine ona bir ilaç içir sorun kökten çözülsün :))) şaka bir yana ne biçim komşuymuş o öyle.... tam dayaklık :eek:klava:

bu akşam bende burdayım kociş yokkkk....
canım onu bile teklif ettim sende rahatsızssın gel seni benim dr.uma götüreyim dedim valla kadın hasta yoksa bir açıklama bulamıyorum bu duruma kafamçokkarıştı
Ayrederyacım,durucum doğru söylüyorsunuz,umutsuzluk yok,yılmak yok; ikiniz de çok tatlısınız:)
sende öylesin canım benim opuyorumnanaktan
bak bana listeyi kaçıncı dönüşüm.... bu ay hiçbir şey yapmıyom ama çalışıyoz.. allahın izniyle bir gün gelecek bizim kucağımıza da bir melek... bak ezan okunuyo allah dualarımızı kabul edecek birgün mutlaka :lepi:

allah büyük hiç umumadık anda zamanda birde bakmışsın sürprizzz a.s

kafama göre aldığım ilaçlar değil canım mecburiyetten aldığım dr. kontrolünde ilaçlar...bir aydır dozajı azaltarak bırakmaya çalışıyordum yine dr. kontrolünde çocuk istediğimiz için ama o kadar zor anlar yaşıyorumki şu kadın yüzünden bu gün yine dr.uma gittim dozu yükseltti bu sinirle zaten olacağı varsada olmaz dedi

kibele Allah bebegıne ve sana hayırlı omurler versın ailece saglıklı omurler dılerım .Arkadaslar bu presed acaba spetrm hareketsızlıgı olanlardada ıse yarıyormu benım esımde sperm hareketsızlıgı var hamıle kalamıyom acaba presed kolaylastırıcımı

kibele Allah bebegıne ve sana hayırlı omurler versın ailece saglıklı omurler dılerım .Arkadaslar bu presed acaba spetrm hareketsızlıgı olanlardada ıse yarıyormu benım esımde sperm hareketsızlıgı var hamıle kalamıyom acaba presed kolaylastırıcımı

canım özelliklede bu konuda yardımcı bir ürün preseed

kafama göre aldığım ilaçlar değil canım mecburiyetten aldığım dr. kontrolünde ilaçlar...bir aydır dozajı azaltarak bırakmaya çalışıyordum yine dr. kontrolünde çocuk istediğimiz için ama o kadar zor anlar yaşıyorumki şu kadın yüzünden bu gün yine dr.uma gittim dozu yükseltti bu sinirle zaten olacağı varsada olmaz dedi

Geçmiş olsun cnm, kusura bakma bilmiyodum:KK43:

babylove'cum oncelikle sana bakayim ne oldu dedim bayagi gerilerde kalmis yazin. ancak buldum. canim neden bu kadar karamsarsin anlamadim. lekelenmen yok, degerin katliyor. yani karamsar olmak icin elinden geleni yapiyorsun desem kizma.

simdi hadi degerin katlamaz lekelenmen olur boyle kara kara beklersin. ama onlar yok aksine iyi gelismeler var. dis gebelik riskin yok. daha ne? tam da dedigim gibi cikmis. cuma icin 1100 ler falan demistim degil mi?

kese de gorunmez. seninki gorunmus bile. kese ancak bhcg seviyesi 1500 lerde gorunur. yani gorunmemesi cok normal.

ya canim sen dr un dediklerini tersten anliyorsun ya da senin dr ozellikle sik sik gelsin diye seni karmsarliga itiyor. bekleyip gorecez ne demek? 9 ay bekleyeceksin daha ne ilginc tahlil sonuclari koyacaklar karsina. sen herseye gozunu kapatip hayir benim bebegim cok iyi her sey yolunda diyeceksin yoksa o hamilelik burnundan gelir soyleyeyim.

miden bulanmasin, mide yanman olmasin, halsiz olma insallah rahat bir hamillelik gecir.

eger bak yumurtlama gununden (adet gununden degil bak, yumurtlama gununden) 3 hafta veya daha sonra gidersen dr a kalp atisini da gorursunuz. yani simdi sen keseyi gorecen ama kalbi atmiyor diyecek gene gun verecek. sen gene acaba neden kalbi atmiyor diye kafayi duvarkara vuracaksin. biraz teslim ol. olacagi varsa oluyor, olmayacagi varsa duz duvara da tirmansan olmuyor. benden bu kadar canim. sert yazdim biraz insallah kizmadin, optum.

kibelecim cnm sağol üşenmeyip uzun uzun yazmışsın ve yazdıklarında da haklısın aslında ama napıyım cnm ya benim gittiğim dr bana hep ikilemli konusuyor, ya gebelik vardır ya yoktur, daha bişey söylemek için erken ümitlendiremem seni diyor, o öyle söyleyince bendede bir karamsarlık hakim oluyor ister istemez neyse bu dr a çarşambada gidiyim bidaha gitmicem, benim dr um izinde olduğu için buna gitmek zorunda kaldım. vandayım ben burda iyi bir kadın doğumcu bulmak zor inan cnm..

kizlar avatarimda resim bebegimin dogduktan 2 saat sonraki resmi. 3400 gr 54 cm yakin dogdu. karnim kucuk bebek buyuk oldugu icin donemedi sanirim. saglik olsun.

siz gene de normal dogum icin cabalayin arkadaslar. bugun 4. gunum ama inanin halen yataktan dogrulurken inanilmaz acilar icerisindeyim agri kesicilere ragmen. yatakta sagdan sola donmek, bebegini alip koymak bile mesele. 1 haftada daha iyi oluyor diyorlar ama cidden su birkac gunde cektigimi ben bilirim. yani saglik disinda hicbir sey inanin sezeryan gerektirmez. dogum kolay ama arkasi cok zor. zaten bebegi dogarken goremiyorsun onune perde geriyorlar. esin goruyor ama. o da burada. ilk sesini aglamasini duymak inanilmaz guzel. perdenin arkasindan merakla bekliyorsun nasil bir sey diye.

bu biraz sis hali bebegin. simdi daha tatli. yani bana tatli geliyor en azindan. kargaya yavrusu kuzgun mu gorunur oyle bir sey var ya. ondan iste. boyle gece yatarken hemsireler alip goturuyor anne rahat uyusun diye. emzirmek icin getiriyorlar sadece sen ne siklikla emzirmek istersen. eger mama vereceksen getirmiyorlar bile. ben emziriyorum. sukur mamalik bir isimiz olmadi sukur. kolostrum deniler konsantre sut geliyor. sutun gelmesi 3-5 gunu buluyormus. farketmez. bir sey gelsin ve emzireyim bebegim doysun da.

gozlerini acik yakalayabilirsem onu da koyarim ama biz bile pek goremedik henuz. cunku ya uyuyor ya emiyor:) simdi de hanfendi benim koca yatagimda ortada padisahlar gibi yatiyor. kendi yatagi cok sert sevmedi. bu bahsettigim yataklar hep hastane yatagi. daha evimize gecmedik. yarin gececz. burada sezeryan bakimi 5 gun 4 gece.

ilk resim hastaneye gitmeden hemen once. ikinci sezeryan icin beklerken. ucuncu bebegim kucagimda. insanin inanasi gelmiyor mucize.

img1151w.jpg

img1157x.jpg

img1167d.jpg

img1169f.jpg
a.s.hayırlı,uğurlu olsun kibelecim:ecrin_bebek:allah nazarlardan saklasın ikiniz de birbirinizden güzel görünüyosunuz maaşallah:nazar:allah analı babalı büyütsün,kaderi de kendi kadar güzel olsun inşallah canım:asigim:darısı bizlerin başına:Saruboceq:laelaelaelaelae

kizlarrrr bensiz kaynatmissiniz bu gece:)
geldim ama yoksunuz. e tabi bu saatte benden baska deli yokki :))
adet oldugum icin calisma yok bende solugu burda aldim. ilac almadan bugünü atlattik cok sükür.
Allah'im su anda yardima ihtiyaci olan hangi inanan kulun varsa hepsinin yardimcisi ol, dertlerini gider.
bu topikteki bu güzel insanlarin da evlat hasretiyle yanip tutusmasina son ver, kucaklarina mis kokulu yavrularini yolla.
amin

Beni bu ayki listeden çıkarabilirsiniz çünkü detimin 12.günü ovulasyon testi silikti, 13. günü desilikti,silik günlerde preseedi boşa harcamayalım diye preseedsiz çalıştık, bugün tekrar ovulasyon testi yaptım tek çizgi çıktı, sinir oldum yani bu ayı preseedsiz değerlendirmek zorunda kaldım, ovulasyon testleri niye silik çıkıyor anlamadım gerçekten, yumurtlamıyor muyum ben :sinifsinif:

canim kac gunde bir regl oluyorsun? bir de sadece 3 gun yaptiysan testi yetmemis ya da gec yumurtlamis olabilirsin. ben 17. gun yumurtlarim saniyordum stresten 28. gun yumurtlmistim bir ay.

kibelecim cnm sağol üşenmeyip uzun uzun yazmışsın ve yazdıklarında da haklısın aslında ama napıyım cnm ya benim gittiğim dr bana hep ikilemli konusuyor, ya gebelik vardır ya yoktur, daha bişey söylemek için erken ümitlendiremem seni diyor, o öyle söyleyince bendede bir karamsarlık hakim oluyor ister istemez neyse bu dr a çarşambada gidiyim bidaha gitmicem, benim dr um izinde olduğu için buna gitmek zorunda kaldım. vandayım ben burda iyi bir kadın doğumcu bulmak zor inan cnm..

canim tam da Van'da benim bir arkadsasim var kadin dogumcu. surekli yazisiyoruz. daha dogrusu liseden arkadasimin karisi. Zeliha Gul Caglar. sanirim universite hastanesinde. cok tatli bir hanim. bak bir arastir istersen. Ya ona git. ya da Onun bagli oldugu doc prof kimse artik. ben hamileligimin en basindan beri hep ona danistim hep yureklendirdi beni. boyle ikilimdeki drlara asla gitmeyin.

canim tam da Van'da benim bir arkadasim var kadin dogumcu. surekli yazisiyoruz. daha dogrusu liseden arkadasimin karisi. Zeliha Gul Caglar. sanirim universite hastanesinde. cok tatli bir hanim. bak bir arastir istersen. Ya ona git. ya da Onun bagli oldugu doc prof kimse artik. ben hamileligimin en basindan beri hep ona danistim hep yureklendirdi beni. boyle ikilimdeki drlara asla gitmeyin.

tamam sağol cnm verdiğin ismi not aldım,araştırıcam.. mis kokulu bebişinide öp benim yerimeŞeniz

günaydın arkadaşlar preseedim geldi bu gün hadi bkalım ben yumurtlamayı bekliyom silik şuanda çizgiler yakındır ozaan demiyumurtlama

X